Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Esmaspäev, 02. august 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
august 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kommentaarid

Muhu ja Virtsu elanikud näevad praamiühenduses alternatiivi
16.06.2021. Autor: Ivika Laanet-Nuut
Suure väina püsiühenduse avalikud arutelud 8. juunil Muhus Kuivastus ja Võikülas ning Virtsus tõid elanikelt peamise sõnumi, et praamiühenduse jätkumine oleks võrdne hinnatav alternatiiv silla ja tunneli kõrval.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Vahur

16.06.21, 08:42
𝐋𝐚𝐬𝐞 𝐤𝐮𝐮𝐥 𝐩ä𝐡𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚𝐟𝐚𝐧𝐚𝐚𝐭𝐢𝐤𝐮𝐭𝐞 𝐭𝐞𝐞𝐦𝐚 𝐣𝐮𝐮𝐫𝐞𝐬... 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢. 𝐉ä𝐥𝐥𝐞 𝐤𝐚𝐞𝐯𝐚𝐭𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐚𝐬𝐢 𝐧üü𝐝 ü𝐥𝐞𝐬 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐣𝐚𝐮𝐫𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 ü𝐦𝐛𝐞𝐫. 𝐏𝐚𝐚𝐫 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐭 𝐭𝐚𝐠𝐚𝐬𝐢 𝐭õ𝐢 ü𝐤𝐬 𝐒õ𝐦𝐞𝐫𝐚 𝐩𝐚𝐭𝐬𝐢𝐞𝐧𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐚𝐤𝐭𝐮𝐚𝐚𝐥𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐡𝐚𝐤𝐤𝐚𝐬 𝐩𝐢𝐡𝐭𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐫𝐚𝐡𝐮𝐧𝐞𝐬 𝐦𝐚𝐡𝐚 𝐣𝐚 𝐭𝐮𝐧𝐝𝐮𝐛, 𝐞𝐭 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚 𝐨𝐧 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞 𝐩𝐞𝐚𝐝 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐞𝐧𝐚𝐦 𝐬𝐚𝐬𝐬𝐢 𝐚𝐣𝐚𝐧𝐮𝐝, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐮𝐮𝐞𝐬𝐭𝐢 ü𝐥𝐞𝐬 𝐯õ𝐞𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞.

-11  +25
Alternatiiv
 7

16.06.21, 14:53
Mis on Muhu ja Virtsu elanike alternatiivi aluseks. Vastus väga lihtne - praamijärjekorras ootajatele on võimalik igasugu sodi pähe määrida ja nende pealt teenida.

-9  +7
alternatiivile
16.06.21, 14:56
Arvestades, et 90 % reisijatest on kindlasti oma Saare rahvas, siis millist turgu nad küll ette näevad? Miks peaks kohalik Saarlane Muhust iga reisiga muhu leiba või muhu käpikuid ostma?

-3  +10
Ringkaitse
16.06.21, 19:32
See 90% jutt on muidugi paras naljanumber ja inimene selgelt valetab. Et siis oma saare rahvas koguneb nädalalõppudeks kilomeetrite pikkustesse järjekordatesse.

-5  +11
Ringvaade
16.06.21, 21:23
Ära ometi unusta, et meil ei ole aastaringi suvi, kus km pikkused järjekorrad. Mine novembrikuu kolmapärval emba kumba sadamasse ja vaata, mis järtsid seal on.

-3  +5
vaada!
16.06.21, 22:42
Praamiliikluse paranedes kasvas hoobilt ka reisijate arv. Püsiühendus aga tõstab seda veelgi ja seetõttu ei kaota need muhukad ja virtsukad midagi ka püsiühenduse puhul, vaid loota on, et ikka võidavad. Sama on ka talvise või sügisese liikluse puhul.
Muidugi mis võib kriipsu see püsiühendusele tõmmata on individuaal õhuhõljukite tulek. Kes siis enam üle silla ja maanteel autoga sõidab?
Siis on ka virtsukatel ja muhukatel see kaubandusäril "KRÜSKA"!

-5  +3
Vahur
17.06.21, 09:49
𝐯𝐚𝐚𝐝𝐚! ä𝐫𝐚 𝐚𝐣𝐚 𝐮𝐝𝐮! 𝐊𝐮𝐬𝐭 𝐨𝐭𝐬𝐚𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐫𝐞𝐢𝐬𝐢𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐚𝐫𝐯 𝐥ä𝐛𝐢 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚 𝐤𝐚𝐬𝐯𝐚𝐧𝐮𝐝 𝐨𝐧?

𝐉𝐚 𝐦𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐚𝐚 𝐤ü𝐥𝐥 𝐚𝐫𝐮, 𝐦𝐢𝐬 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐧𝐞𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐯õ𝐢 𝐩𝐚𝐫𝐞𝐧𝐞𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐬𝐚 𝐫ää𝐠𝐢𝐝? 𝐌𝐢𝐬 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞𝐥 𝐋𝐞𝐞𝐝𝐨 𝐩𝐫𝐚𝐚𝐦𝐢𝐝𝐞𝐥 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐯𝐢𝐠𝐚 𝐨𝐥𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞, 𝐞𝐭 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐋𝐞𝐞𝐝𝐨 𝐨𝐦𝐚𝐝? 𝐌𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐧𝐞𝐧𝐮𝐝. 𝐀𝐬𝐢 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐧𝐞𝐤𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐬, 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐮𝐯𝐢𝐭𝐢 𝐬𝐞𝐢𝐥𝐚𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐯ä𝐢𝐤𝐬𝐞𝐦𝐚𝐝 𝐚𝐥𝐮𝐬𝐞𝐝 𝐯𝐚𝐛𝐚𝐠𝐫𝐚𝐚𝐟𝐢𝐤𝐮 𝐣ä𝐫𝐠𝐢, 𝐤𝐮𝐢 𝐩𝐚𝐫𝐯 𝐭ä𝐢𝐬, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐦𝐢𝐧𝐞𝐤𝐮𝐭. 𝐄𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 𝐩𝐨𝐨𝐥 𝐭𝐮𝐧𝐝𝐢 𝐯õ𝐢 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐭𝐢 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐭𝐮𝐧𝐧𝐢𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐬𝐚𝐝𝐚𝐦𝐚𝐬 𝐩𝐚𝐬𝐬𝐢𝐦𝐚. 𝐕ä𝐡𝐞𝐦 𝐛ü𝐫𝐨𝐤𝐫𝐚𝐚𝐭𝐢𝐚𝐭, 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐭𝐞𝐠𝐮𝐭𝐬𝐞𝐦𝐢𝐬𝐭! 𝐉𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞𝐠𝐢, 𝐤𝐚𝐬 𝐬𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐝 𝐮𝐮𝐭 𝐓𝐒 𝐥𝐚𝐞𝐯𝐚𝐝𝐞 𝐯𝐞𝐞𝐛𝐢𝐥𝐞𝐡𝐭𝐞 𝐯𝐚𝐚𝐝𝐚𝐧𝐮𝐝? 𝐏𝐚𝐫𝐚𝐧𝐞𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐣𝐚𝐡...

𝐒𝐞𝐞 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚 𝐮𝐭𝐨𝐨𝐩𝐢𝐚 𝐚𝐣𝐚𝐛 𝐚𝐠𝐚 𝐧𝐚𝐞𝐫𝐦𝐚. 𝐍õ𝐮𝐬𝐭𝐮𝐧, 𝐞𝐭 𝐞𝐬𝐢𝐚𝐥𝐠𝐮 𝐭𝐮𝐥𝐝𝐚𝐤𝐬 𝐤𝐢𝐧𝐝𝐥𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐦𝐚𝐚𝐢𝐥𝐦𝐚𝐢𝐦𝐞 𝐤𝐚𝐞𝐦𝐚, 𝐞𝐫𝐢𝐭𝐢 𝐭𝐚𝐡𝐞𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐧ä𝐡𝐚 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐥𝐨𝐥𝐥𝐢, 𝐤𝐞𝐬 𝐤ü𝐥𝐚𝐩𝐥𝐚𝐭𝐬𝐢𝐝𝐞𝐬 𝐦𝐢𝐥𝐣𝐚𝐫𝐝𝐞𝐢𝐝 𝐩õ𝐥𝐞𝐭𝐚𝐛.

𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐚𝐭𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐢𝐯𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐢𝐤. 𝐒𝐢𝐢𝐧𝐧𝐞 𝐡𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐣𝐚 𝐤𝐯𝐚𝐥𝐢𝐭𝐞𝐞𝐝𝐢 𝐬𝐮𝐡𝐞 𝐨𝐧 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐢𝐝 (𝐯𝐚𝐚𝐭, 𝐞𝐭 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐤ü𝐦𝐦𝐞) 𝐩𝐚𝐢𝐠𝐚𝐬𝐭 ä𝐫𝐚. 𝐒𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐣𝐮 𝐞𝐬𝐦𝐚𝐧𝐞 𝐩õ𝐡𝐣𝐮𝐬, 𝐦𝐢𝐤𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐚 𝐞𝐢 𝐭𝐮𝐥𝐝𝐚. Ü𝐤𝐬𝐤𝐢 𝐬𝐢𝐥𝐝 𝐞𝐢 𝐩ää𝐬𝐭𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐚𝐬𝐣𝐚𝐬𝐭. 𝐒𝐢𝐢𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐦𝐚𝐧𝐝𝐫𝐢𝐥𝐭 𝐥𝐚𝐚𝐛𝐞𝐫𝐝𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐧𝐨𝐨𝐫𝐞𝐝, 𝐤𝐞𝐥 𝐨𝐦𝐚𝐥 𝐚𝐥𝐤𝐨𝐡𝐨𝐥 𝐤𝐚𝐚𝐬𝐚𝐬 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐢𝐢𝐬 ü𝐫𝐢𝐭𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐤𝐨𝐥𝐦𝐞𝐤ü𝐦𝐧𝐞𝐤𝐞𝐬𝐢 𝐤𝐮𝐬𝐚𝐠𝐢𝐥 𝐯õ𝐢𝐦𝐚𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐬𝐨𝐨𝐝𝐬𝐚𝐭 öö𝐦𝐚𝐣𝐚 𝐥𝐞𝐢𝐝𝐚. 𝐌𝐢𝐬 𝐤𝐚𝐬𝐮 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐭𝐞𝐬𝐭 "𝐭𝐮𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢𝐝𝐞𝐬𝐭" 𝐨𝐧, 𝐤𝐞𝐬 𝐭𝐞𝐤𝐢𝐭𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐤𝐚𝐡𝐣𝐮 𝐤𝐮𝐢 𝐤𝐚𝐬𝐮?

-4  +12
Va Hur
17.06.21, 12:04
Püsiühendus, või siis isiklik õhuhõljuk tagab liikumisvabaduse ja see liikumisvabaduse puudumine on see mis pärsib me arengut.
Leedo praamid aga algatasid progressi see ühenduses. Sinu mälu vist kaugemale ei ulatu! Vanasti oli ka Ristil kõrts kust saarlane mööda ei läinud, täna ei keera säält kergi läbi ja seetõttu pole ka kõrtsi. Nii saab olema ka muhukate ning virtsukate käsimüükidega kui liikumisvõimalused paranevad.
Liikumisvõimalus toob aga kogukonda rahvast ja just huvilisi juurde.

-5  +4
Vahur
18.06.21, 08:49
𝐋𝐢𝐛𝐚 𝐕𝐚 𝐇𝐮𝐫, 𝐬𝐚 𝐯𝐢𝐬𝐭 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐮𝐧𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝, 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐢 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐣𝐚 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐢 𝐧üü𝐝. 𝐕𝐚𝐧𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐨𝐥𝐢 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐤𝐫𝐨𝐨𝐧. 𝐏𝐨𝐥𝐞 𝐤𝐚 𝐢𝐦𝐞, 𝐞𝐭 𝐫𝐚𝐡𝐯𝐚𝐬 𝐒𝐨𝐨𝐦𝐞𝐬𝐭 𝐣𝐚 𝐦𝐮𝐣𝐚𝐥𝐭 𝐬𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐯𝐨𝐨𝐫𝐢𝐬, 𝐡𝐢𝐧𝐧𝐚𝐝 𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐣𝐮 𝐨𝐝𝐚𝐯𝐚𝐝. 𝐒𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐭 𝐚𝐬𝐣𝐚 𝐞𝐢 𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚 𝐬𝐚 𝐞𝐚𝐥𝐞𝐬𝐤𝐢 𝐞𝐧𝐚𝐦! 𝐄𝐞𝐬𝐭𝐢𝐬 (𝐞𝐞𝐥𝐤õ𝐢𝐠𝐞 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚𝐥) 𝐨𝐧 𝐤𝐚𝐥𝐥𝐢𝐦 𝐤𝐮𝐢 𝐤𝐮𝐬𝐤𝐢𝐥 𝐦𝐮𝐣𝐚𝐥 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐨𝐩𝐚𝐬. 𝐀𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐍𝐨𝐫𝐫𝐚 𝐭𝐞𝐞𝐛 𝐦𝐞𝐢𝐥𝐞 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚𝐝 𝐞𝐭𝐭𝐞.

𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐚 𝐧üü𝐝 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐝, 𝐞𝐭 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐩ü𝐬𝐢ü𝐡𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬𝐞 (𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐡𝐮𝐥𝐥𝐞𝐦 𝐡õ𝐥𝐣𝐮𝐤𝐢) 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐧𝐝𝐚𝐤𝐬, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐞𝐝 𝐬𝐚 𝐯ä𝐠𝐚 𝐥ü𝐡𝐢𝐧ä𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤. 𝐌𝐢𝐤𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 𝐤𝐞𝐞𝐠𝐢 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚𝐥𝐞 𝐯õ𝐢 𝐌𝐮𝐡𝐮𝐦𝐚𝐚𝐥𝐞 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 ü𝐡𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬𝐞 𝐩ä𝐫𝐚𝐬𝐭? 𝐒𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐚𝐛𝐢𝐯𝐚𝐡𝐞𝐧𝐝 𝐬𝐢𝐢𝐚 𝐣õ𝐮𝐝𝐦𝐢𝐬𝐞𝐤𝐬. 𝐊𝐮𝐢 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚 𝐯õ𝐢 𝐌𝐮𝐡𝐮𝐦𝐚𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐚𝐭𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐢𝐯𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐢𝐤, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐮𝐥𝐝𝐚𝐤𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐚 𝐤𝐚𝐬𝐯õ𝐢 𝐚𝐞𝐫𝐮𝐩𝐚𝐚𝐝𝐢𝐠𝐚. 𝐊𝐫𝐨𝐨𝐧𝐢𝐚𝐣𝐚𝐥 𝐬õ𝐢𝐭𝐬𝐢𝐝 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐝 𝐩𝐫𝐚𝐚𝐦𝐢𝐝, 𝐥𝐨𝐠𝐢𝐬𝐞𝐬𝐢𝐝 𝐣𝐚 𝐣𝐮𝐤𝐞𝐫𝐝𝐚𝐬𝐢𝐝 𝟒𝟎 𝐦𝐢𝐧𝐮𝐭𝐢𝐭 𝐕𝐢𝐫𝐬𝐭𝐮 𝐣𝐚 𝐊𝐮𝐢𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐭. 𝐒ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦 𝐨𝐥𝐢 𝐤𝐨𝐡𝐮𝐭𝐚𝐯 𝐚𝐠𝐚 𝐧ä𝐞, 𝐫𝐚𝐡𝐯𝐚𝐬𝐭 𝐯𝐨𝐨𝐫𝐢𝐬 𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐬𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐤𝐮𝐢 𝐩𝐫𝐚𝐞𝐠𝐮. 𝐒𝐮𝐯𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐨𝐨𝐭𝐞𝐣ä𝐫𝐣𝐞𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐝 𝟔-𝟏𝟎 𝐭𝐮𝐧𝐝𝐢 𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐭𝐚𝐯𝐚𝐥𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐣𝐚 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐣𝐚𝐚𝐧𝐢𝐝𝐞 𝐚𝐣𝐚𝐥. 𝐍ä𝐞 𝐨𝐨𝐝𝐚𝐭𝐢 𝐣𝐚 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐝𝐢...

𝐋𝐢𝐢𝐤𝐮𝐦𝐢𝐬𝐯𝐚𝐛𝐚𝐝𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐣𝐚 𝐚𝐣𝐮𝐯𝐚𝐛𝐚𝐝𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐯õ𝐢𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐭 𝐭𝐞𝐡𝐚. 𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐝 𝐯𝐚𝐛𝐚 𝐨𝐥𝐥𝐚 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭𝐢, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐦𝐢𝐤𝐬 𝐬𝐚 𝐫𝐢𝐢𝐠𝐢𝐥𝐞 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐚𝐝, 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐮𝐨𝐫𝐢? 𝐎𝐥𝐞 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐯𝐚𝐛𝐚!

-1  +5
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Koroonaga nakatumine suurenenud (4)
Avatakse vaktsineerimiskabinet (2)
Piimandustöötajate perepäev Karujärvel
JUHTKIRI - Paluks kiiremaid otsuseid! (7)
Lee Trei liitub Kuressaare teatriga
Keskkonnaminister: Väikese väina olukorda parandab sild (3)
Helen Jürjo kujundab Belgia MM-ralli brošüüri
Valitsus kehtestas uued piirangud
Merepäästjad teevad Saaremaale tiiru peale
Tao rauda, kuni see on kuum...
Kultuuriministeerium jagas Muhule toetust
Tõllu avarii tõi ohutusjuurdluse  (1)
Narvas korraldati medalisadu
Väikese väina ujumise võitis Sander Paavo
Ken Torn Itaalias edukas
Nädala loetavuse top 5
Koroonaga nakatumine suurenenud (4)
Avatakse vaktsineerimiskabinet (2)
Piimandustöötajate perepäev Karujärvel
JUHTKIRI - Paluks kiiremaid otsuseid! (7)
Lee Trei liitub Kuressaare teatriga
Kommentaarid
JUHTKIRI - Paluks kiiremaid otsuseid! (7)
Keskkonnaminister: Väikese väina olukorda parandab sild (3)
Koroonaga nakatumine suurenenud (4)
Valitsus arutab viienda parvlaeva muretsemist (2)
Paneme Euroopa kliimapaketi enda kasuks tööle (2)
Tõllu avarii tõi ohutusjuurdluse  (1)
Avatakse vaktsineerimiskabinet (2)
Motoringraja asukoht ei ole veel kindel (27)
Hanno Pevkur: Ivar Alt kinnitab jätkamist (12)
Raadiot kruttinud juht põhjustas autode kokkupõrke (7)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud