Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Kolmapäev, 23. juuni 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
juuni 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Kommentaarid

Erivajadustega inimeste korterelamul on kõrgus käes
09.06.2021. Autor: Ahto Jakson
Esmaspäeval käis Kuressaares Sirge tänaval erivajadusega inimestele ehitatavas korterelamus sarikapidu. Hoone on nüüdseks oma kõrguse saavutanud.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Vahur

09.06.21, 09:09
𝐄𝐡𝐭𝐧𝐞 𝐧ä𝐤𝐤𝐮 𝐬ü𝐥𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐥𝐢𝐤𝐞𝐥𝐞. "𝐌𝐞𝐢𝐝 𝐭𝐞𝐢𝐞 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐦𝐮𝐬 𝐞𝐢 𝐤𝐨𝐭𝐢, 𝐦𝐞𝐢𝐞 𝐭𝐞𝐞𝐦𝐞, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐦𝐞𝐢𝐞 𝐭𝐚𝐡𝐚𝐦𝐞." 𝐒𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚 𝐬𝐮𝐡𝐭𝐮𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐨𝐦𝐚 𝐞𝐥𝐚𝐧𝐢𝐤𝐤𝐞. 𝐒𝐢𝐫𝐠𝐞 𝐭ä𝐧𝐚𝐯𝐚 𝐞𝐥𝐚𝐧𝐢𝐤𝐞𝐥𝐞 𝐥𝐮𝐛𝐚𝐭𝐢 𝐢𝐠𝐚𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐤𝐨𝐤𝐤𝐮𝐬𝐚𝐚𝐦𝐢𝐬𝐢 𝐣𝐚 𝐥ä𝐛𝐢𝐫ää𝐤𝐢𝐦𝐢𝐬𝐢 𝐚𝐠𝐚 𝐭𝐮𝐭𝐤𝐢𝐭. "𝐌𝐢𝐧𝐠𝐞 𝐩𝐞𝐞𝐬𝐬𝐞!". 𝐊𝐮𝐢 𝐭𝐬𝐢𝐭𝐞𝐞𝐫𝐢𝐝𝐚 𝐯𝐞𝐞𝐥𝐤𝐨𝐫𝐝 𝐯𝐚𝐥𝐝𝐚.

𝐏𝐫𝐚𝐞𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐑𝐮𝐮𝐛𝐢 𝐤𝐨𝐝𝐮 𝐨𝐧 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐩𝐢𝐤𝐚𝐥𝐭 𝐭öö𝐬. 𝐌𝐮𝐥 𝐨𝐧 𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚𝐬 𝐩ä𝐫𝐢𝐬 𝐦𝐢𝐭𝐮 𝐩𝐨𝐞𝐦üü𝐣𝐚𝐬𝐭 𝐭𝐮𝐭𝐭𝐚𝐯𝐚𝐭, 𝐤𝐞𝐬 𝐫ää𝐠𝐢𝐯𝐚𝐝, 𝐤𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐧𝐨𝐨𝐝 𝐩𝐢𝐝𝐞𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐦öö𝐝𝐚 𝐩𝐨𝐨𝐝𝐞 𝐫𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐬𝐞𝐢𝐤𝐥𝐞𝐯𝐚𝐝. 𝐍𝐚𝐝 𝐞𝐢 𝐭𝐮𝐧𝐝𝐮 𝐨𝐡𝐭𝐥𝐢𝐤𝐮𝐝 𝐚𝐠𝐚 𝐧𝐚𝐝 𝐨𝐧 𝐢𝐤𝐤𝐚𝐠𝐢 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐝, 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐥 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐬𝐢𝐥𝐦 𝐩𝐞𝐚𝐥 𝐡𝐨𝐢𝐝𝐚. 𝐌𝐢𝐧𝐞 𝐭𝐞𝐚, 𝐤𝐮𝐢 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐣ä𝐫𝐬𝐤𝐮 𝐭𝐚𝐬𝐤𝐮𝐬𝐬𝐞 𝐬𝐚𝐭𝐮𝐛 𝐯õ𝐢 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐦𝐮𝐮𝐝 𝐬𝐞𝐚𝐥 𝐭𝐞𝐞𝐛. 𝐕𝐚𝐞𝐬𝐞𝐝 𝐞𝐥𝐚𝐧𝐢𝐤𝐮𝐝 𝐤ü𝐥𝐥 𝐢𝐤𝐤𝐚, 𝐤𝐞𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐢𝐥𝐮𝐬𝐚 𝐥𝐨𝐨𝐝𝐮𝐬𝐤𝐚𝐮𝐧𝐢 𝐤𝐨𝐡𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐦ü𝐫𝐚𝐫𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚𝐤𝐞𝐬𝐤𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐭𝐚𝐦𝐚.

-15  +72
 6

09.06.21, 09:50
Ega teil endal ka kupli all kõik päris paigas pole, muidu te siin kommentaariumis iga jumalapäev end välja ei elaks.
Inimene kardab ikka seda millest ta midagi ei tea. Sõmera elanikud elasid nendega aastakümneid külg külje kõrval, midagi halba ei juhtunud. Pigem vastupidi, nagu kommentaator Helmut möödunud aastal kirjutas, käisid miilitsad neid inimesi Sõmeral peksmas, olevat olnud tõhus raviviis.
Kartus, et varastavad, ka asjatu.
Olge õnnelikud, elage oma elupäevi rahus ja laske rahus elada ka neil kodanikel kel elus tervise tõttu vähem vedanud.

-50  +17
Vahur
09.06.21, 10:07
𝐉𝐚 𝐬𝐢𝐧𝐚 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐝 𝐞𝐧𝐝 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐞𝐦õ𝐢𝐬𝐭𝐥𝐮𝐬𝐥𝐢𝐤 𝐨𝐥𝐞𝐯𝐚𝐭, 𝐤𝐮𝐢 Ü𝐑𝐈𝐓𝐀𝐃 𝐧𝐞𝐭𝐢 𝐭𝐞𝐞𝐥 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐝𝐢𝐚𝐠𝐧𝐨𝐨𝐬𝐞 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚? :) Ä𝐫𝐚 𝐚𝐣𝐚 𝐧𝐚𝐞𝐫𝐦𝐚. 𝐒𝐞𝐞, 𝐞𝐭 𝐬𝐚 𝐤𝐚𝐝𝐞𝐬𝐭𝐚𝐝 𝐤𝐞𝐝𝐚𝐠𝐢, 𝐤𝐞𝐥 𝐨𝐧 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐦𝐢𝐬𝐢 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐤𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐧õ𝐮𝐬 𝐤𝐚 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐭𝐞𝐠𝐚 𝐣𝐚𝐠𝐚𝐦𝐚, 𝐭𝐞𝐞𝐛 𝐬𝐢𝐧𝐝 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐯ä𝐠𝐚 𝐡𝐚𝐥𝐞𝐝𝐚𝐤𝐬 𝐧𝐢𝐧𝐠 ü𝐤𝐬𝐥𝐮𝐢𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐤𝐬.

𝐌𝐚 𝐞𝐢 𝐭𝐞𝐚, 𝐦𝐢𝐬 𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐦𝐚 𝐬𝐮𝐥𝐥𝐞 𝐚𝐬𝐭𝐮𝐬𝐢𝐧 𝐚𝐠𝐚 𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐯õ𝐢 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚 𝐬õ𝐧𝐚 𝐯õ𝐭𝐦𝐢𝐬𝐭, 𝐯õ𝐢𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐚𝐬𝐣𝐚𝐝𝐞𝐬𝐭 𝐧𝐚𝐭𝐮𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐚𝐝𝐮𝐝𝐚. 𝐊𝐞𝐞𝐠𝐢 𝐞𝐢 𝐫ää𝐠𝐢𝐠𝐢 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐯õ𝐢 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐤𝐚𝐫𝐭𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐒𝐢𝐫𝐠𝐞𝐥 𝐭ä𝐧𝐚𝐯𝐚𝐥, 𝐣𝐮𝐭𝐭 𝐤ä𝐢𝐛 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐞𝐢 𝐬𝐨𝐛𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐣𝐚 𝐦𝐢𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐭ä𝐡𝐭𝐢𝐬, 𝐨𝐦𝐚 𝐬õ𝐧𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 ö𝐞𝐥𝐝𝐚 𝐤𝐚 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐥𝐢𝐤𝐞𝐥. 𝟖𝟏 𝐚𝐥𝐥𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚! 𝐊𝐚𝐬 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐨𝐧 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐦õ𝐢𝐬𝐭𝐞𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐦õ𝐧𝐞𝐝 ü𝐤𝐬𝐢𝐤𝐮𝐝 𝐤𝐢𝐮𝐧𝐮𝐣𝐚𝐝, 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛𝐤𝐢 𝐬ü𝐥𝐢𝐭𝐚𝐝𝐚? 𝐌𝐢𝐬 𝐭𝐮𝐧𝐧𝐞 𝐬𝐮𝐥 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐥 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬, 𝐤𝐮𝐢 𝐭𝐞𝐞𝐤𝐬 ü𝐥𝐞öö 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐭𝐚𝐠𝐚𝐡𝐨𝐨𝐯𝐢 𝐭𝐮𝐮𝐦𝐚𝐣𝐚𝐚𝐦𝐚? 𝐌𝐢𝐤𝐬 𝐬𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐯𝐢𝐧𝐠𝐮𝐝? 𝐑𝐚𝐡𝐮𝐦𝐞𝐞𝐥𝐧𝐞 𝐭𝐞𝐡𝐚𝐬 𝐣𝐮.

𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐮𝐥 𝐨𝐧 𝐥𝐮𝐠𝐞𝐦𝐢𝐬𝐞𝐠𝐚 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦𝐞, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐞𝐢 𝐭𝐨𝐡𝐢𝐤𝐬 𝐬𝐚 𝐤𝐚 𝐬õ𝐧𝐚 𝐤𝐥𝐚𝐯𝐢𝐚𝐭𝐮𝐮𝐫𝐢 𝐤𝐚𝐮𝐝𝐮 𝐯õ𝐭𝐭𝐚. 𝐌𝐢𝐬 𝐤𝐚𝐬𝐮 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐨𝐧? Ü𝐭𝐥𝐞𝐧 𝐬𝐢𝐢𝐬 ü𝐡𝐞 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚 𝐯𝐞𝐞𝐥. 𝐏𝐫𝐚𝐞𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐑𝐮𝐮𝐛𝐢 𝐤𝐨𝐝𝐮 𝐞𝐥𝐚𝐧𝐢𝐤𝐤𝐨𝐧𝐝 𝐨𝐧 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐚𝐧𝐮𝐝, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐭𝐬𝐤𝐨𝐧𝐝 𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐨𝐛𝐢. 𝐌õ𝐭𝐥𝐞 𝐤𝐚 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞 𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐤𝐨𝐡𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐭. 𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐚𝐥 𝐨𝐧 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐚𝐬𝐢, 𝐤𝐞𝐬 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐤ü𝐦𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐦𝐞𝐭𝐬𝐚𝐭𝐮𝐤𝐚 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐦õ𝐣𝐮𝐛 𝐧𝐞𝐢𝐥𝐞 𝐣ä𝐫𝐬𝐤 𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤? 𝐒𝐞𝐝𝐚 𝐞𝐧𝐚𝐦, 𝐤𝐮𝐢 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐢𝐭𝐚𝐛 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐧𝐚𝐚𝐛𝐫𝐮𝐬𝐤𝐨𝐧𝐝, 𝐤𝐮𝐡𝐮 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐯ä𝐠𝐚 𝐞𝐢 𝐨𝐨𝐝𝐚𝐭𝐚. 𝐄𝐠𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐥𝐢𝐤𝐮𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝 𝐢𝐬𝐢𝐤𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮 𝐨𝐥𝐞, 𝐧𝐚𝐝 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮. 𝐄𝐫𝐢𝐯𝐚𝐣𝐚𝐝𝐮𝐬𝐭𝐞𝐠𝐚 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝 𝐨𝐧 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐤õ𝐢𝐠𝐞 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐞𝐦𝐚𝐝 𝐤𝐚𝐧𝐧𝐚𝐭𝐚𝐣𝐚𝐝, 𝐤𝐞𝐝𝐚 𝐯𝐞𝐞𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐥𝐨𝐨𝐦𝐢 𝐤𝐮𝐬𝐚𝐠𝐢𝐥 𝐩𝐢𝐦𝐞𝐝𝐚𝐭𝐞𝐬 𝐣𝐚 𝐤𝐢𝐭𝐬𝐚𝐬𝐭𝐞𝐬 𝐩𝐮𝐮𝐫𝐢𝐝𝐞𝐬 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐥õ𝐩𝐮𝐤𝐬 𝐯𝐢𝐬𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚, 𝐤𝐮𝐡𝐮 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢 𝐨𝐧. 𝐓𝐞𝐫𝐯𝐞 𝐊𝐮𝐫𝐞𝐬𝐬𝐚𝐚𝐫𝐞 ü𝐫𝐢𝐭𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐧üü𝐝 𝐒õ𝐦𝐞𝐫𝐚 𝐤𝐨𝐝𝐚𝐧𝐢𝐤𝐞𝐠𝐚 ä𝐫𝐚 𝐩𝐮𝐢𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚. 𝐌𝐚 𝐤ü𝐬𝐢𝐧 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐬𝐮𝐥𝐭, 𝐞𝐭 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐦õ𝐭𝐞? 𝐊𝐚𝐬 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐚𝐣𝐮 𝐤üü𝐧𝐝𝐢𝐛 𝐦õ𝐭𝐥𝐞𝐦𝐚, 𝐞𝐭 𝐦𝐢𝐤𝐬 𝐨𝐧 𝐯𝐚𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐬ü𝐭𝐞𝐞𝐦 ü𝐥𝐝𝐬𝐞 ä𝐫𝐚 𝐥𝐚𝐦𝐦𝐮𝐭𝐚𝐝𝐚?

𝐉ä𝐫𝐠𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐤𝐨𝐫𝐝 𝐯𝐢𝐢 𝐞𝐧𝐝 𝐯𝐞𝐢𝐝𝐢𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐚𝐬𝐣𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐤𝐮𝐫𝐬𝐬𝐢 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐮𝐥𝐞 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐫𝐚𝐡𝐮 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐦𝐚. 𝐒𝐢𝐧𝐮 𝐫𝐚𝐡𝐮𝐬𝐨𝐨𝐯 𝐨𝐧 𝐬𝐮𝐡𝐭𝐞𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐭𝐚𝐨𝐥𝐢𝐧𝐞, 𝐞𝐭 𝐯õ𝐭𝐚 𝐨𝐦𝐚𝐥𝐞 𝐦𝐞𝐭𝐬𝐚𝐬𝐭 𝐦õ𝐧𝐢 𝐦𝐞𝐭𝐬𝐥𝐨𝐨𝐦 𝐣𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐞 𝐭𝐚 𝐩𝐮𝐮𝐫𝐢 𝐤𝐢𝐧𝐧𝐢, 𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐭𝐚𝐥𝐥𝐞 𝐬üü𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐫𝐚𝐡𝐮𝐥 𝐣𝐚 𝐤𝐞𝐧𝐚 𝐞𝐥𝐮. Ä𝐫𝐚 𝐞𝐥𝐚 𝐧𝐢𝐢 𝐩𝐢𝐧𝐧𝐚𝐩𝐞𝐚𝐥𝐬𝐞𝐭 𝐞𝐥𝐮. 𝐉𝐚 𝐯𝐞𝐞𝐥𝐤𝐨𝐫𝐝, 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐚 õ𝐢𝐠𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐝𝐚, 𝐞𝐭 𝐤õ𝐢𝐠𝐢 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 𝟖𝟏 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐠𝐚 𝐞𝐢 𝐯𝐚𝐞𝐯𝐮𝐭𝐮𝐝 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐯𝐞𝐬𝐭𝐥𝐞𝐦𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐦𝐮𝐥 𝐤ü𝐥𝐥 𝐯ä𝐠𝐚 𝐬𝐮𝐮𝐫 õ𝐢𝐠𝐮𝐬𝐭𝐮𝐬 𝐡𝐨𝐨𝐩𝐢𝐬 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐤𝐮𝐩𝐥𝐢𝐚𝐥𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐤𝐚𝐡𝐞𝐥𝐝𝐚. Ä𝐫𝐚 𝐭ä𝐧𝐚 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐩ä𝐡𝐞 𝐩ä𝐢𝐤𝐞𝐬𝐭 𝐯õ𝐭𝐚, 𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞𝐦 𝐯𝐢𝐥𝐮𝐬𝐬𝐞 𝐣𝐚 𝐫𝐚𝐡𝐮𝐧𝐞 𝐯𝐞𝐢𝐝𝐢.

-16  +34
to Vahurile
09.06.21, 10:59
Sa sõimamise eest kohtupinki ei karda nühkida?

-14  +17
Anonüümne
09.06.21, 11:32
Kui kellegil on soov enda arvamust avaldada, siis on see alati vastaste seas välja elamine. Mina ei leia, et 𝗩𝗮𝗵𝘂𝗿𝗶 sõnavõtud kuidagi enda välja elamist näitaksid. Pigem näen ma seda, kuidas 𝗩𝗮𝗵𝘂𝗿 end kehtestada oskab ja vastaste kaardid käest ära mängib. Siis ei jäägi tihti muud üle, kui absurdeid süüdistusi esitama hakata ning niisama mingit kaerajaani valssima hakata.

-14  +29
anonüümne
10.06.21, 09:50
Ise kirjutasid enda eest või? Nendes Vahuri kirjutistes on lihtsalt üks pask ja kui see pask kellegile ei meeldi, siis hakkab seda kommenteerijat mõnitama ja sõimama. Vanasti tehti nii Saarte Hääles.

-8  +4
eelmisele
10.06.21, 12:53
Paistab, et see ahveristid leisi asunik on ikka täiesti pöördesse nüüd Vahurist läinud. Võta palderjani või kohe kaks. See, et sind siin maha tambitakse peaks sulle märku andma, et vait oleksid.

-1  +6
krahvinna
10.06.21, 13:27
Huvitav, et kui Vahur nii pask on, siis miks ei võiks ka öelda, et mida ta valesti ütleb? Ainuüksi sellest ei piisa, et ta on loll ja graffomaan. Järelikult siis on ikka tõsi taga, et tal on õigus ja seda lihtsalt ei suuda mõned tõdeda. Täpselt sama nagu EKREgagi, küll nad on halvad ja küll neil on paha retoorika aga mida nad valesti teevad? Muud midagi ei kuulegi, järelikult on siis kõik õige ja vaja lihtsalt lahmida. Soovitaks elu mõnel osta ja seda puhku mitte Vahuril. Ja arvata on, et kui keegi siin mitme eri nime alt lolli juttu ajab ja Vahurit maha teha tahab, siis ülejäänud teisiti mõtlejad võtavad jõu kokku ja asuvad pommitama. Vahet pole kas Säärte Hääles või kus iganes.

-0  +6
kohalik 9.50le
 2

09.06.21, 10:16
Ma ei tea kas sa oled jälle see Forsel või mõni ta tallaalune aga ma sooviks sult küsida, et mida sa topid end võõrasse seltskonda sõna otseses mõttes? Selle kohta peaks kohalikel elanikel sõnaõigus olema !! Elad sa Sirgel tänaval?? Elad Sa Marientalis?? Vaevalt. Mida sa siis igised?? Sellised asjad tuleb valla, kohalike inimeste ning sotsiaalhoolekandesüsteemi vahel kokku leppida. Igasugused kolmandad lobamokad hoidku oma suu kinni!!! Ja miilits peksis ka Kuressaares vanasti joodikuid ja asotsiaale, võta silmaklapid peast!!! Mis parasiitvahelüliks sa end topid, et nii kohalike elanike kui Sõmera omade eest otsuseid teha proovid?? On see mingi partei äparduste kaitsmine või?? Tundub küll sedaviisi olevat. Pealegi Sõmera asukatega on vesteldud ja enamik ei taha üldse, et neid kuhugi veetakse, veel vähem linna.

-10  +31
Sõnaõigus
09.06.21, 15:29
Sõnaõigus on sul iga nelja aasta tagant valimiskasti juures. Muul aja võid oma sõnaõigusega ennast kuskil poe taga lõbustada!

-13  +9
Vahur
10.06.21, 08:41
𝐒õ𝐧𝐚õ𝐢𝐠𝐮𝐬 𝐚𝐠𝐚 𝐦𝐢𝐬 𝐤𝐚𝐬𝐮 𝐦𝐞𝐢𝐥, 𝐤𝐮𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐞𝐦õ𝐢𝐬𝐭𝐮𝐬𝐥𝐢𝐤𝐞𝐥 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞𝐥 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐬õ𝐧𝐚õ𝐢𝐠𝐮𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐨𝐧, 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞𝐝 𝐥𝐚𝐮𝐬𝐥𝐨𝐥𝐥𝐢𝐝 𝐦𝐨𝐨𝐬𝐢𝐩𝐮𝐫𝐤𝐢𝐝𝐞 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐩𝐚𝐬𝐭𝐚𝐩𝐥𝐢𝐢𝐚𝐭𝐬𝐢𝐭𝐞 𝐞𝐞𝐬𝐭 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐦𝐚𝐬 𝐤ä𝐢𝐯𝐚𝐝? 𝐍ä𝐢𝐝𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭, 𝐞𝐭 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐨𝐧 𝐞𝐧𝐝𝐢𝐧𝐞 𝐬𝐮𝐦𝐨𝐦𝐚𝐚𝐝𝐥𝐞𝐣𝐚 𝐣𝐚 𝐬𝐮𝐮𝐬𝐚𝐭𝐚𝐣𝐚 𝐫𝐢𝐢𝐠𝐢𝐤𝐨𝐠𝐮𝐬 𝐞𝐢 𝐩𝐚𝐧𝐞 𝐬𝐮𝐥 𝐡ä𝐢𝐫𝐞𝐤𝐞𝐥𝐥𝐚 𝐭öö𝐥𝐞? 𝐊𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐬𝐞𝐞 𝐯õ𝐢𝐦𝐚𝐥𝐢𝐤 𝐨𝐧? 𝐀𝐠𝐚 𝐯ä𝐠𝐚 𝐥𝐢𝐡𝐭𝐬𝐚𝐥𝐭. 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐥𝐨𝐥𝐥𝐢𝐥𝐞 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐦𝐢𝐬õ𝐢𝐠𝐮𝐬 𝐣𝐚 𝐧𝐢𝐢 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐚𝐬𝐣𝐚𝐝 𝐣𝐮𝐡𝐭𝐮𝐯𝐚𝐝𝐤𝐢. 𝐒𝐞𝐞𝐠𝐚 𝐦𝐮𝐮𝐭𝐮𝐝𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐛 𝐚𝐬𝐢 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐬𝐢𝐢𝐬, 𝐤𝐮𝐢 𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐦𝐢𝐬𝐤𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐤𝐞𝐫𝐠𝐞 𝐈𝐐 𝐭𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐞𝐡𝐚. 𝐒𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐮𝐤𝐮𝐬 𝐫𝐞𝐟𝐨𝐫𝐦𝐢 𝐭𝐨𝐞𝐭𝐮𝐬 𝐦ü𝐡𝐢𝐧𝐚𝐥, 𝐮𝐬𝐮 𝐦𝐢𝐧𝐝.

-2  +11
Grünne

09.06.21, 10:38
aga miks need kõik suured tolerastid, liberastid, pederastid ei võiks siis ise neid puudega inimesi oma koju majutada kui hoolivus ja sallivus nii suur? miks on vaja teiste maid jagada?

-9  +25
võibolla

09.06.21, 12:12
Kui olete juhuslikult sattunud kunagi Krimmi poolsaarele Yvpatooria linna, siis võibolla oskaksite paralleeli näha. Igal juhul on selline linn mõistlikum kusagil saarel organiseerida, kui näiteks mandrile.

-4  +5
saarlane
 3

09.06.21, 14:50
Pööbel sai kondi hambusse ja rapsib nüüd oma hobuse IQ tasemel.
Peale ''MINA ISE'', nende pähe muud ei mahu.

-19  +5
anonüümne
09.06.21, 15:27
Ei maksa hobust solvata, ta on tark loom, mitte nii nagu mõni Vahur või "kohalik"!

-8  +12
saarlasele
09.06.21, 16:37
Ainus, kes "mina ise" mõtled on sina vana oravanärakas. Sina mõtled seda seepärast, et oma nahka päästa. Kui sa mõtleskid ka teiste peale, siis ei soovitaks neid inimesi sealt välja ajada. Ainult üks lambavai saab nii lolli juttu ajada.

-8  +9
eelmisele
09.06.21, 19:25
Kui igaüks mõtleb ja teeb ise oma asjad korda, siis on ühiskond terve. Ei ole vaja aidata seda, kellele see on äraelamise eesmärk. Oma valede otsuste, laiskuse, saamatuse, joomaisu jne edasi vastutagu igaüks ise enda eest!

-0  +6
Vaata iga nurga pealt

09.06.21, 16:40
Sirge tn elanikuna ei sooviks ma ka enda naabriks inimesi, kes tahavad väga suhelda, neil on puudus inimlikust suhtlusest, sest neid on nö metsas hoitud, aga nad on INIMESED. Samas olen mina ka, ma tahaksin koju tulles tegeleda oma perega, mitte ajada viisakat juttu naabritega, kellel pole midagi teha ja kes tahavad suhelda.
Kuressaare linna elanikuna on küll imelik tänaval imelike nägudega ja naeratustega inimesi näha, miks neid ei võiks kusagil puuris hoida, kus keegi nende järgi valvaks, et nad jumala pärast nö korralike inimeste sekka ei satuks.
Hoolekandeteenused: kui ma endale maatüki ostan ja sinna peale korterelamu tahan ehitada (mis on ju elamumaa otstarve), siis ei koti mind mitte üks linnaelanik, sest sellest majast tuleb täpselt samasugune kodu ja iga teine maja sellel tänaval ja mitte kellelgi pole õigust öelda, et see inimene võib siia maja ehitada ja see inimene ei või. Liiatigi on asutusel nutsu niipalju, et kõik vajalikud asjad ilma kõrvaliste abideta korda saada.
Vallavalitsus: nagu koer kahe heinakuhja vahel - inimestel on õigus valida enda elukeskonda ja vald juhib detailplaneeringuid jne, teiselt on erihoolekande kliendid samuti vallakodanikud ja neil on samad õigused, kui neil 81! kes allkirja andsid. Kui vald hoolekande kliente diskrimineerib, saab ta kohtus kohe vastu näppe (mina hoolekandeteenuse osutajana kaebaks ta kohe selle tõttu kohtusse). Lisaks on vallal tegemist valimiseelse perioodiga, siit ei tasu otsida nn normaalseid otsuseid, vaid populaarseid.
Erihoolekande elanikuna: mu asjad aetakse kottidesse, minu eest valitakse kuhu ja mida ma kaasa võin võtta, mind käsutatakse siia-sinna, ilma, et ma enamusest vajalikest asjadest arugi saaks, aga lõbus on ju - inimesi on rohkem, mõni viisakas jääb kuulamagi, poed on, linnatuled jne. PEaasi, et pole lageda taeva all.

-0  +4
pole ime, et Marje boyfriend

09.06.21, 17:25
Lugesin Sandri kommentaari Saarte Hääles ja tahaks selle peale oma peast kiilaks tõmmata. Rääkida mingist empaatiavõimest, samal ajal kui vald praktiliselt kõikidest kortermaja elanikest teerulliga üle sõidab. Mees elab ise Leisis ja siis tuleb Sirge tänava elanikega kobisema, et mismoodi keegi empaatiat tunneb. Aja näpud kurku sellise jutu peale.

-1  +13
Margus
 3

09.06.21, 18:01
Häbiväärne, aga ega hala ei muuda midagi. Selle vallavalitsuse häbiplekk aga teerull on läinud ja plekk jääb meie maja juurde. Pikalt müüakse siin üht kortrit, hind hea korter hea aga keegi ei taha. Arva ära miks on müügis ja miks ei osteta? Häbi teerullidele!

-7  +10
Nojah
09.06.21, 19:11
Ega teiesugusele ei tahagi naabriks tulla, ei viitsi kokku lugeda mitu kirjaviga teie kommentaaris on....

-8  +6
to Nojah
09.06.21, 20:41
Saad ikka ise ka aru, et sa vana ahv oled siin hästi teada kellega tegu?

-6  +3
to Nojah
10.06.21, 09:36
Võta mokk maha Leisi asunik, see pole sinu asi, mis Sirgel tänaval toimub!

-3  +3
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Nädal tõi politseile autode lõhkumisi ja peksmiseid
Nasva laevatehasel vahetub juht
Mart Maastik valiti Isamaa eestseisusesse (5)
Kuressaares avatakse Norra-Eesti suhetele pühendatud välinäitus (2)
Veesõidukeid saab vaadata e-teenindusest
Saaremaa pälvis hõbedase märgi
Homsest kaob ruumitäitumuse piirang  (1)
Nädala loetavuse top 5
Jaanituled 2021 (6)
Vormis nuhk ja väsinud poliitik
Valla kultuuri- ja spordiosakonna juhatajaks valiti Kristel Peel (10)
Ilmateenistus andis teise taseme ilmahoiatuse (31)
Saaremaa sai sadamatega merele veelgi avatumaks (8)
Kommentaarid
JUHTKIRI - Lasteaia hind (9)
Ott Tänak jätkab MM-i jaanipäeval Aafrikas (2)
Mart Maastik valiti Isamaa eestseisusesse (5)
Ilmateenistus andis teise taseme ilmahoiatuse (31)
Jaanituled 2021 (6)
Valla kultuuri- ja spordiosakonna juhatajaks valiti Kristel Peel (10)
Kuressaares avatakse Norra-Eesti suhetele pühendatud välinäitus (2)
Ringkonnakohus vaeb Saaremaa surmaavarii süüasja juuni lõpus (2)
Homsest kaob ruumitäitumuse piirang  (1)
Harry Raudvere asutab Põliseestlaste Rahvaerakonda (220)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud