Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Kolmapäev, 23. juuni 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
juuni 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Kommentaarid

Püsiühenduse projekt on jõudnud kaasamise faasi
07.06.2021. Autor: MM
Suure väina püsiühenduse planeeringu ja mõjude hindamise ettevalmistus on jõudnud kohalike kogukondade kaasamise faasi.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Lõpetage ükskord
 1

07.06.21, 04:10
see rahva, loe valijate, lollitamine! See on majanduslikult täiesti võimatu projekt. Hardo Aasmäe ütles juba 30 aastat tagasi, et poisid, see on üks lõpmata loll mõte ja jätame selle nüüd rahule. Aga Ratas, pillaja nagu ta on, pani selle umbluutamise projekti taha ka hea hulga meie kõigi raha hapnema. Kaja valitsus ei saa vist seda janti ära ka lõpetada, sest keskerakondlased ei luba.

-13  +16
Vahur
07.06.21, 08:41
𝐒𝐢𝐥𝐝 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐬, 𝐤𝐮𝐢 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐧õ𝐮𝐝𝐥𝐮𝐬𝐭. 𝐕𝐚𝐚𝐭𝐚 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐚𝐦𝐢𝐫𝐞𝐢𝐬𝐢𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐚𝐫𝐯𝐮, 𝐣𝐚𝐠𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐤𝐮𝐮𝐝𝐞𝐠𝐚, 𝐣𝐚𝐠𝐚 𝐧ä𝐝𝐚𝐥𝐚𝐭𝐞𝐠𝐚, 𝐣𝐚𝐠𝐚 𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐣𝐚 𝐣𝐚𝐠𝐚 𝐭𝐮𝐧𝐝𝐢𝐝𝐞𝐠𝐚. 𝐌𝐢𝐬 𝐬𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐝? 𝐏𝐚𝐚𝐫, 𝐤𝐨𝐥𝐦 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐭 𝐭𝐮𝐧𝐧𝐢𝐬 𝐦õ𝐥𝐞𝐦𝐚𝐥 𝐬𝐮𝐮𝐧𝐚𝐥 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥, 𝐬𝐞𝐞 𝐭𝐚𝐬𝐮𝐛 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚 𝐞𝐡𝐢𝐭𝐮𝐬𝐞 ä𝐫𝐚? 𝐎𝐤𝐞𝐢, 𝐚𝐥𝐠𝐮𝐬𝐞𝐬 𝐧𝐚𝐭𝐮𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐬𝐦 𝐤𝐚𝐬𝐯𝐚𝐛, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐤õ𝐢𝐤 𝐭𝐚𝐡𝐚𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐦𝐞𝐠𝐚𝐬𝐢𝐥𝐝𝐚 𝐧ä𝐡𝐚 𝐚𝐠𝐚 𝟓 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐩ä𝐫𝐚𝐬𝐭? 𝟏𝟎 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐩ä𝐫𝐚𝐬𝐭, 𝐤𝐮𝐢 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐞𝐬𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐞𝐦𝐚𝐝 𝐤𝐮𝐥𝐮𝐭𝐮𝐬𝐞𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐫𝐞𝐦𝐨𝐧𝐝𝐢 𝐨𝐬𝐚𝐬? 𝐌𝐢𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐬𝐚𝐚𝐛?

𝐌𝐚 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐭𝐚𝐤𝐬 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚𝐟𝐚𝐧𝐚𝐭𝐭𝐢𝐝𝐞𝐥 𝐞𝐬𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞 𝐡𝐨𝐨𝐠𝐚 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐞𝐝 𝐩𝐚𝐫𝐯𝐥𝐚𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐧𝐞𝐞𝐠𝐫𝐞𝐢𝐝 𝐭ä𝐢𝐬 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐣𝐚 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐬𝐢𝐢𝐚 𝐭𝐮𝐮𝐚. 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚 𝐫𝐚𝐡𝐯𝐚𝐚𝐫𝐯 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐭õ𝐬𝐭𝐚 𝟓𝟎𝟎 𝟎𝟎𝟎 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐯ä𝐡𝐞𝐦𝐚𝐥𝐭 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐢𝐤 𝐭𝐚𝐫𝐢𝐬𝐭𝐮 𝐭öö𝐥𝐞 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚𝐥 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐦õ𝐭𝐞𝐭.

-15  +33
praegu

07.06.21, 06:26
soiguvad et raha pole, järelikult ei tehta miskit. vähemalt meie eluajal. Olid ju raha mehed, aga miski pärast kupatati nad eemale.-1  +6
Vahur
 1

07.06.21, 08:39
𝐓õ𝐞𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐢𝐝𝐢𝐨𝐨𝐭𝐬𝐮𝐬! 𝐌𝐮𝐮𝐝 𝐞𝐢 𝐨𝐬𝐤𝐚 𝐦𝐚 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢 ö𝐞𝐥𝐝𝐚. 𝐊𝐚𝐬 𝐣𝐮𝐛𝐚 ä𝐫𝐚 𝐞𝐢 𝐯ä𝐬𝐢 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐮𝐭𝐨𝐨𝐩𝐢𝐚𝐬𝐭? 𝐒𝐚𝐚𝐠𝐞 𝐚𝐫𝐮, 𝐭𝐞 𝐞𝐢 𝐧ä𝐞 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐬𝐢𝐥𝐝𝐚 𝐞𝐥𝐮𝐢𝐥𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢. 𝐄𝐡𝐤 𝐧𝐨𝐨𝐫𝐞𝐝 𝟐𝟎𝐧𝐝𝐚𝐭𝐞𝐬 𝐯õ𝐢 𝟑𝟎𝐧𝐝𝐚𝐭𝐞𝐬 𝐧ä𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐝𝐚, 𝐤𝐮𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐝 𝐢𝐦𝐞𝐫𝐚𝐡𝐚𝐝 𝐤𝐮𝐧𝐚𝐠𝐢 𝐥𝐢𝐢𝐤𝐮𝐦𝐚 𝐡𝐚𝐤𝐤𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐚𝐠𝐚 𝐥ä𝐡𝐢𝐤ü𝐦𝐧𝐞𝐭𝐞 𝐣𝐨𝐨𝐤𝐬𝐮𝐥 𝐞𝐢 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐮 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐌𝐈𝐃𝐀𝐆𝐈𝐆𝐈! 𝐒öö𝐠𝐞 𝐦𝐮 𝐬õ𝐧𝐮, 𝐦𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐧 𝐩𝐢𝐢𝐬𝐚𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐞𝐥𝐚𝐧𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐩𝐢𝐢𝐬𝐚𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐧ä𝐢𝐧𝐮𝐝, 𝐞𝐭 𝐥ä𝐛𝐢 𝐧ä𝐫𝐢𝐝𝐚 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭𝐤𝐢, 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐦ä𝐝𝐚. 𝐉𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐩ü𝐬𝐢𝐦𝐚𝐭𝐮 𝐩ü𝐬𝐢ü𝐡𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐯ä𝐠𝐚 𝐦ä𝐝𝐚 𝐦õ𝐭𝐞.

-7  +37
Vahur
10.06.21, 19:22
𝐊𝐚𝐡𝐮𝐫𝐢𝐤𝐞, 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐨𝐬𝐭 𝐚𝐫𝐯𝐮𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐣𝐚 𝐫𝐚𝐭𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐚𝐥𝐬𝐞𝐥 𝐦õ𝐢𝐬𝐭𝐮𝐬𝐞𝐥? 𝐀𝐫𝐯𝐮𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐨𝐧 𝐬𝐮𝐥 𝐯𝐚𝐣𝐚 𝐧𝐢𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮, 𝐞𝐭 𝐥öö 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚 𝐞𝐡𝐢𝐭𝐮𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐯𝐚𝐣𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐤𝐮𝐥𝐮𝐝 𝐤𝐨𝐤𝐤𝐮 (𝐩𝐫𝐨𝐠𝐧𝐨𝐨𝐬), 𝐥𝐢𝐬𝐚 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐤𝐢𝐧𝐝𝐥𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐤õ𝐯𝐚 𝐩𝐫𝐨𝐭𝐬𝐞𝐧𝐭 𝐣𝐮𝐮𝐫𝐝𝐞, 𝐥𝐢𝐢𝐝𝐚 𝐢𝐠𝐚-𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐬𝐞𝐝 𝐡𝐨𝐨𝐥𝐝𝐮𝐬- 𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐦𝐨𝐧𝐝𝐢𝐤𝐮𝐥𝐮𝐝 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐣𝐚𝐠𝐚 𝐤𝐨𝐠𝐮 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐨𝐭𝐭 𝐥ä𝐛𝐢𝐯𝐚𝐭𝐞 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐝𝐞𝐠𝐚 ä𝐫𝐚. 𝐒𝐢𝐢𝐬 𝐧ä𝐞𝐝, 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐡𝐢𝐧𝐝 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 ü𝐡𝐞𝐥𝐞 𝐬õ𝐢𝐝𝐮𝐤𝐢𝐥𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞 𝐦𝐨𝐧𝐬𝐭𝐫𝐮𝐦𝐞𝐡𝐢𝐭𝐮𝐬𝐞 𝐞𝐞𝐬𝐭. 𝐌𝐚 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐧, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐤õ𝐢𝐤 𝐨𝐧 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐣𝐚𝐨𝐤𝐬 𝐮𝐭𝐨𝐨𝐩𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞, 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐤𝐚𝐥𝐤𝐮𝐥𝐚𝐚𝐭𝐨𝐫𝐢𝐠𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬 𝐯𝐚𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐚𝐫𝐯𝐮𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐠𝐚 𝐡𝐚𝐤𝐤𝐚𝐦𝐚. 𝐒𝐞𝐬𝐭𝐚𝐩 𝐮𝐧𝐮𝐬𝐭𝐚𝐠𝐢 𝐬𝐞𝐞 𝐚𝐫𝐯𝐮𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 ä𝐫𝐚 𝐣𝐚 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐞𝐧𝐝𝐮 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐥𝐞, 𝐞𝐭 𝐦𝐢𝐤𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 ü𝐤𝐬 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐞 𝐫𝐚𝐡𝐚𝐤𝐨𝐭𝐢𝐠𝐚 ä𝐫𝐢𝐤𝐚𝐬, 𝐤𝐞𝐥 𝐦𝐚𝐚𝐢𝐥𝐦𝐚𝐬 𝐯𝐚𝐬𝐭 𝐭𝐮𝐡𝐚𝐭 𝐩𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐭 𝐩𝐚𝐤𝐤𝐮𝐦𝐢𝐬𝐭, 𝐨𝐦𝐚 𝐫𝐚𝐡𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐤ü𝐥𝐚𝐤𝐨𝐥𝐤𝐚𝐬𝐬𝐞 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐬𝐢𝐥𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐞𝐦𝐚, 𝐞𝐭 𝐦õ𝐧𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐣𝐨𝐩𝐚𝐤𝐚𝐬 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬 𝐩𝐚𝐚𝐫𝐤ü𝐦𝐦𝐞𝐧𝐝 𝐦𝐢𝐧𝐮𝐭𝐢𝐭 𝐤𝐢𝐢𝐫𝐞𝐦𝐢𝐧𝐢 𝐊𝐮𝐫𝐞𝐬𝐬𝐚𝐚𝐫𝐞 𝐣𝐚 𝐓𝐚𝐥𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐭 𝐬õ𝐢𝐭𝐚, 𝐞𝐭 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐣𝐚 𝐥ä𝐛𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚? 𝐍𝐨 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐣𝐮 𝐥𝐨𝐨𝐠𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞, 𝐯õ𝐢 𝐦𝐢𝐬?

𝐒𝐨𝐞 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐭𝐮𝐬, 𝐩𝐚𝐧𝐞 𝐚𝐫𝐯𝐮𝐭𝐢 𝐤𝐢𝐧𝐧𝐢, 𝐩𝐚𝐧𝐞 𝐩𝐢𝐤𝐚𝐥𝐢 𝐣𝐚 𝐬𝐮𝐥𝐞 𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚𝐝. 𝐊𝐮𝐣𝐮𝐭𝐚 𝐨𝐦𝐚 𝐧ä𝐬𝐬𝐮𝐬 𝐞𝐥𝐮 ü𝐤𝐬𝐭𝐚𝐬𝐩𝐮𝐡𝐚 𝐤𝐮𝐬, 𝐩𝐚𝐥𝐦𝐢 𝐚𝐥𝐥, 𝐬𝐨𝐨𝐣𝐚𝐥 𝐦𝐚𝐚𝐥, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐢𝐠𝐚𝐧𝐞𝐬... 𝐎𝐥𝐠𝐮 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐦õ𝐧𝐢 𝐦𝐞𝐫𝐞ää𝐫𝐧𝐞 𝐤𝐨𝐡𝐭... 𝐑𝐚𝐡𝐚 𝐨𝐧 𝐣𝐚𝐥𝐚𝐠𝐚 𝐬𝐞𝐠𝐚𝐝𝐚, 𝐯𝐢𝐥𝐥𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐦𝐢𝐭𝐦𝐞𝐢𝐝, 𝐢𝐬𝐭𝐮𝐝 𝐨𝐦𝐚 𝐛𝐚𝐬𝐬𝐞𝐢𝐧𝐢 ää𝐫𝐞𝐬, 𝐫üü𝐩𝐚𝐝 𝐤õ𝐢𝐠𝐞 𝐤𝐚𝐥𝐥𝐢𝐦𝐚𝐭 𝐤𝐨𝐧𝐣𝐚𝐤𝐢𝐭... 𝐓𝐨𝐫𝐞, 𝐯õ𝐢 𝐦𝐢𝐬? 𝐕𝐨𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐨𝐧𝐠𝐢 𝐮𝐧𝐢𝐬𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚 𝐭𝐞𝐞𝐦𝐚 𝐨𝐧 𝐭ä𝐩𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢 ü𝐤𝐬 𝐮𝐧𝐢𝐬𝐭𝐮𝐬. 𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐚 𝐚𝐠𝐚 𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚𝐝 𝐥𝐚𝐡𝐭𝐢 𝐭𝐞𝐞𝐝 𝐣𝐚 𝐦𝐚𝐚𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐭𝐚𝐠𝐚𝐬𝐢 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐝, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐮 𝐩ä𝐡𝐞 𝐣õ𝐮𝐝𝐦𝐚. 𝐕õ𝐢 𝐤𝐚𝐬 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐣õ𝐮𝐚𝐛? :))))

-0  +2
kaasav hullumaja

07.06.21, 09:11
Tulen nädalalõpul kaasavale Saaremaale ja kaasan ühe kaasava tibi endaga kaasa, Muhust kaasan kaasava leiva ka......lõpetan arvatavasti kaasavas hullumajas kaasavas palatis tibidega, kes eesti keelt risustavad haiglaselt.

-1  +11
progressiivne lagastus
 1

07.06.21, 09:57
Mitukümmend aastat on tehtud igasugu uuringuid ja lõppu pole näha. Tuleb uus valitsus ja jälle hakkavad uuringud pihta. Lõpetage raharaiskamine ja Saaremaa jäägu praamiühendusega Saaremaaks.

-9  +17
Seekord on selle taga
09.06.21, 00:18
kohalike keskerakondlaste juht Undrest ja endine peaminister Ratas.

-0  +0
tropile

07.06.21, 11:49
mõni sillahull jälle siin miinuseid lahmima kukkunud

-5  +8
Olgu see Leedo

07.06.21, 16:24
milline tahes, aga see variant, et praam käis iga 35min tagant, oli ok, oleks üks öö ja hommiku vahepealne praam ka, poleks mingit silda vaja, sest siis kui Kreekas 24m/s tuulega praamid seisavad, siis meil soodsa tuulesuuna korral ka 35m/s praam liikunud. Vaevalt see sillake sellise tuulega sõiduks avatud saab olema ja siis veel libedus? septembri lõpust aprillini laseme sillal liugu?

-4  +10
Lollidemaa
 1

08.06.21, 07:14
''Kaasamise faas'' kestab umbes 15-20 aastat, sellele järgneb ärakuulamise faas jne......

-0  +6
Ehh
08.06.21, 11:41
Kaasamise faas kestab pigem järgmiste valimisteni, kuni mõned tuntud libekeelsed on oma häältenoosi kätte saanud. Seejärel tuleb ignoreerimise ja eitamise faas, kus libekeelsed 2 aastat seletavad, kuidas ikka nende lubadusi valesti mõisteti. Kolmandal aastal algab aga uus kaasamise faas.

-0  +3
Hehh
 1

08.06.21, 12:07
Mis siin imestada. Võtmesõnaks on - valimised. kui kaua aastaid purjetas IS sellel ideel riigikogu vahet. Ja midagi ei tule, see on selgemast selgem. Riik ühe käega koonerdab, koondab orkestrid, kaitseväelased, kaitsekulusid, tõstab aktsiisisid ja maksusid jm. Teise käega ehitab silda ja raudteed tühja kohta. Oss tõmbas just sae käima oma alkoaktsiisiga jne, jne. Kus on terve mõistus, kus on ratsionaalsus, kus on maamehelik mõtlemine, kus on siduvad sisukad arutelud parima tegutsemisplaani selgitamiseks?

-0  +3
Kaine kalkulatsioon
09.06.21, 07:54
Maamehelik mõtlemine on Kaanetil, kes teab hästi, kuipalju on vaja pilte endast postitada FB lehele ja kui tihti vanaeitesid kallistamas käia.

-0  +2
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Nädal tõi politseile autode lõhkumisi ja peksmiseid
Nasva laevatehasel vahetub juht
Mart Maastik valiti Isamaa eestseisusesse (5)
Kuressaares avatakse Norra-Eesti suhetele pühendatud välinäitus (2)
Veesõidukeid saab vaadata e-teenindusest
Saaremaa pälvis hõbedase märgi
Homsest kaob ruumitäitumuse piirang  (1)
Nädala loetavuse top 5
Jaanituled 2021 (6)
Vormis nuhk ja väsinud poliitik
Valla kultuuri- ja spordiosakonna juhatajaks valiti Kristel Peel (10)
Ilmateenistus andis teise taseme ilmahoiatuse (31)
Saaremaa sai sadamatega merele veelgi avatumaks (8)
Kommentaarid
JUHTKIRI - Lasteaia hind (9)
Ott Tänak jätkab MM-i jaanipäeval Aafrikas (2)
Mart Maastik valiti Isamaa eestseisusesse (5)
Ilmateenistus andis teise taseme ilmahoiatuse (31)
Jaanituled 2021 (6)
Valla kultuuri- ja spordiosakonna juhatajaks valiti Kristel Peel (10)
Kuressaares avatakse Norra-Eesti suhetele pühendatud välinäitus (2)
Ringkonnakohus vaeb Saaremaa surmaavarii süüasja juuni lõpus (2)
Homsest kaob ruumitäitumuse piirang  (1)
Harry Raudvere asutab Põliseestlaste Rahvaerakonda (220)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud