Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Reede, 18. juuni 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
juuni 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Kommentaarid

Reoveeuuring annab viimaks lootust
29.03.2021. Autor: MM
Tartu Ülikooli reoveeseireuuringu värsked tulemused näitavad koroonaviiruse leviku pidurdumist. Endiselt on olukord tõsine Eesti põhjapoolsemas piirkonnas ja Tartus. Saaremaal on viiruse sisaldus varasemaga võrreldes kahanenud.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Vahur
 1

29.03.21, 09:52
𝐋𝐨𝐨𝐦𝐮𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐧𝐚𝐤𝐚𝐭𝐮𝐯𝐚𝐝 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐭 𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚 𝐧𝐞𝐞𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐞𝐞𝐥𝐦𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐤𝐞𝐯𝐚𝐝𝐞𝐥 𝐯𝐢𝐢𝐫𝐮𝐬𝐞 𝐥ä𝐛𝐢 𝐩õ𝐝𝐞𝐬𝐢𝐝. 𝐕ä𝐡𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭, 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐡𝐚𝐤𝐤𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐮𝐮𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐧𝐚𝐤𝐚𝐭𝐮𝐦𝐚, 𝐤𝐞𝐬 𝐞𝐞𝐥𝐦𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐬ü𝐠𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐯𝐢𝐢𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐩õ𝐝𝐞𝐬𝐢𝐝. 𝐒𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐥ä𝐛𝐢 𝐩õ𝐝𝐞𝐦𝐢𝐬𝐞𝐠𝐚 𝐭𝐞𝐤𝐤𝐢𝐧𝐮𝐝 𝐚𝐧𝐭𝐢𝐤𝐞𝐡𝐚𝐝𝐞 𝐚𝐫𝐯 𝐨𝐧 𝐩𝐢𝐬𝐤𝐮, 𝐞𝐭 𝐭𝐚 𝐤𝐚 𝐩𝐢𝐤𝐚𝐚𝐣𝐚𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐤𝐚𝐢𝐭𝐬𝐞𝐤𝐬. 𝐇𝐞𝐚𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐤ü𝐥𝐥, 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐚 𝐤𝐞𝐯𝐚𝐝𝐞𝐥 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐫𝐚𝐬𝐤𝐞𝐦𝐚𝐥𝐭 𝐥ä𝐛𝐢 𝐩õ𝐞𝐝, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐬𝐚𝐚𝐝 𝐤𝐮𝐧𝐢 𝐬ü𝐠𝐢𝐬𝐞𝐧𝐢 𝐞𝐡𝐤 𝐤𝐞𝐫𝐠𝐞𝐧𝐝𝐚𝐭𝐮𝐥𝐭 𝐡𝐢𝐧𝐠𝐚𝐭𝐚 𝐚𝐠𝐚 𝐯õ𝐢𝐧 𝐬𝐮𝐫𝐦𝐤𝐢𝐧𝐝𝐞𝐥 𝐨𝐥𝐥𝐚, 𝐞𝐭 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐤𝐞𝐬 𝐧ä𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐯𝐢𝐢𝐫𝐮𝐬𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐦𝐢𝐦𝐚𝐭 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐭, 𝐨𝐧 𝐬ü𝐠𝐢𝐬𝐞 𝐡𝐚𝐤𝐮𝐥 𝐞𝐬𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐞𝐧𝐝 𝐬ü𝐬𝐭𝐢𝐝𝐚 𝐥𝐚𝐬𝐞𝐯𝐚𝐝.

-31  +54
Vahur
31.03.21, 10:08
𝐀𝐣𝐮𝐯𝐚𝐛𝐚 𝐁𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚𝐧, 𝐥𝐨𝐞 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥𝐝𝐮𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐦õ𝐧𝐢 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐮𝐬𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚𝐧𝐝𝐮𝐬 𝐥ä𝐛𝐢, 𝐦𝐢𝐬 𝐫ää𝐠𝐢𝐛 𝐧ä𝐢𝐭𝐞𝐤𝐬 𝐫õ𝐮𝐠𝐞𝐭𝐞𝐬𝐭 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐮𝐥𝐞 𝐥𝐚𝐡𝐦𝐢𝐦𝐚, 𝐞𝐭 𝐯𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐢𝐧𝐢𝐝 𝐞𝐢 𝐚𝐢𝐭𝐚.

-3  +4
Maali

29.03.21, 10:10
Jumal tänatud, et joogivees karoovat pole!

-3  +8
saarlane

30.03.21, 12:29
Tänase päevanumbri põhjal läheb meil veel 2 kuud enne kui olukord normaliseerub. Inimesed, tulge mõistusele, hoidke ennast ei teisi!!
Täna suri ära 17 inimest, mis on jälle uus rekord.
PS. Kaja valitsemise ajal lasti koroonanumbrid ca kolm korda üle võlli st 2/3 selle kevade koroonasurmadest võib vabalt kirjutada reformierakonna ja perekond Kallase kontodele. Vot mis juhtub, kui valitsejad on rumalad ja ei kuula arstide õpetussõnu.

-4  +3

30.03.21, 15:08

Kunagi oli koroonaeelne aeg. Siis oli Eestis igal aastal ligi 5000 testidega kinnitatud gripijuhtu, kliinilise pildi järgi 12 000 diagnoosi, 50-90 gripisurma aastas. Ägedaid hingamisteede nakkusi oli keskmiselt 200 000 juhtu aastas. Teate ju küll: köha, nohu, mõni päev palavikku ja kodus tabletineelamist.

Veel kord: kakssada tuhat. Kõik sellepärast, et koroonaeelsel ajal, kõigest aasta tagasi, saatsime tatise lapse kooli − ja paari päeva pärast oli pool klassi haige.

Läksime tõbisena tööle ning seda peeti nagu auasjaks − nädala pärast pool kollektiivi palavikuga maas. See oli tollal normaalne: mis see ära ei ole, nädala pärast kõik kenasti puhanuna jälle tööl. Ja keegi ei kartnud. Vastupidi − iga kodanik teadis, et enamvähem suurema tõenäosusega tuleb tal tatitõbi sügisel kallale ja enam-vähem tõenäoliselt saavad selle temalt ka pereliikmed. Normaalne.
Igal sügisel kuulutati: “Peske käsi, ärge ligimesele näkku köhige, ärge tõbisena kooli ja tööle minge.” Kes seda viitsis lugeda.

Ja mida siis muud praegu teilt nõutakse. Ainult nüüd on hirm nahas, et juhtub viirus külge, siis torgatakse pulk ninna, kuulutatakse rahvavaenlaseks ja pannakse koduaresti.

Nojah, koroonaeelsel ajal polnud hirmu, ja polnud ka hoiatustest kasu. Nüüd vaatab surmahirm igast ajalehest ja uudistesaatest vastu ning asjast on kasu. Grippi pole meil ollagi − ei pääse löögile. Kõhugrippi eelmisest aastast 78% vähem − kus ta saab tulla, kui käed pestud.

Nii et iga-aastased 50 gripisurma, need oleme ära hoidnud, ja see on suur võit. Ikkagi inimelud. Kui me 2+2-reeglit ei täidaks ja kas või vahel harva maske ei kannaks, siis oleksid need meie kaaskodanikud ju täna surnud. Juba sellepärast võime ennast ja vabariigi valitsust kiita − oleme tõesti ära teeninud.

Jätkame samas vaimus, rahvas, ja − mis parata − ilmselt ka hirmust värisedes: aitäh, vaba ajakirjandus. Veel aastakese peame vastu, siis muutub COVID-19 tavaliseks sesoonseks piisknakkuseks, nagu gripp, paragripp ja kümmekond muud viirust, mille nimed kellelgi meelde ei jää. 10% nendest on muuseas juba aastaid olnud erisugused koroonaviirused, oleme nendega elanud ja elame veel.

Vaktsiinikandidaate on praegu mitmeid: üks mõjub ainult Putini portreed näidates, teist peab miinus 80 kraadi juures hoidma. Korralikku vaktsiini ei tule enne järgmist sügist. Esialgu konstrueeritakse koroonavaktsiini universaalset “alust”, millele on võimalik ehitada kindlale viiruse stereotüübile vastav vaktsiin, igal aastal uus, sarnaselt gripi omaga.

Et praegu on maailma eri paigus levimas mitu stereotüüpi, siis esimene võimalus täpselt sobiva vaktsiini koostamiseks tekibki järgmise hooaja alates. Siis peame sügisel ära otsustama, mida süstime: gripivaktsiini, koroona oma. Veel tuleb meelde, et teetanus on tegemata; aga kuidas on puugivaktsiiniga? Leetrite kohta räägiti ka midagi…

Äkki hoopis kirikus küünal panna? Pidi ka aitama… Gripivaktsiin on juba viiskümmend aastat olemas, gripp samuti. Koroona kui sesoonse nakkuse vastu aitab vaktsiin ilmselt sama palju kui gripi vastu − tõhusus umbes 25%. Aga noh, asi seegi.

Nii et pole parata, pean siinsamas teid veel kord hirmutama: uuuh, tuleb ja tapab, kui te käsi ei pese ja üksteisele näkku köhite! Hirm, nälg ja sugutung panevad inimese liikuma − need kaks viimast ei ole vist antud kontekstis asjakohased. Kahjuks. Kuigi ka hirmuga harjub ära. Suitsupakil on täiesti konkreetne hoiatus, et tapab su piinarikkalt, kole pilt juures. Ja mis siis − neid pilte lausa kollektsioneeritakse, et saaks täiskomplekti kokku.

Huvitav, millal jõuame selleni, et ka autojuhid kuulutatakse mõrtsukateks? Tapavad ju meil Eestis igal aastal 50 inimest. Auto on paha-paha: kui näed teist, jookse peitu. Ja sohvritele tätoveerime juhiloa numbri otsaette, et teaks nendega lapsi hirmutada.

Nii et käi jala, inimene, maskiga, desopudeliga, teistest omaette. Viina võta kodus salaja, teater on satanistide tempel, ja igaks juhuks kiida valitsust − see võib ju ka kurjaks muutuda, paneb su koju kinni, hakka siis rõdul panni taguma.

Ahjaa, mina isiklikult pesen käsi sama palju kui enne koroonat. Nii, nagu lapsepõlves ema õpetas: väljast tulles ja enne sööki. Ei midagi uut mulle.

Sokke vahetan ka, mida teilegi palavalt soovitan. Koroona vastu otseselt ei aita, aga teate, distsiplineerib. Kahju, et ei saa karantiini panna neid, kes sokke ei vaheta. Või ehk polegi vaja − haisu tunned, koroonat pole, abiks seegi.

-0  +3
vaada!
 2

31.03.21, 18:49
Huvitav kust proov reopuhastist võetaks kas enne või peale puhastamist? Kas batsill hävib puhastis ja kui hävib siis mille toimel?

-0  +1
Hh
31.03.21, 21:15
"Batsill" (viirus) väljaspool keha kaua ei ela, samuti ei ela ta reovees. Mida nad sealt otsivad ja leiavad, on viiruse lagunenud osad ja nende kontsentratsioon. Ehk targemad parandavad.

-0  +1
Batsill
31.03.21, 21:17
Proov võetakse enne puhastusprotsessi algust. Juba selles faasis on bakter oms ogad kaotanud ega ole enam nakatamisvõimeline

-0  +1

02.04.21, 22:12
Kuna viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda siis vaktsiinid ei kaitse inimorganismi viiruste eest.
Seedeelundite veega loputamine kaitseb inimorganismi viiruste vastu.

Kaja Kallas ravis end terveks Koroona viirusest sooja piima ja meega kahe päeva jooksul.
Kaja istus kodus diivanil teleka ees ja jõi sooja piima meega. Mees sel ajal tegi talle massaazi, koristas tube,tegi süüa, lõbustas anekdootidega,silitas hellalt kätt,vandus igavest armastust.
Samuti Donald Trump ravis end terveks kahe päevaga .
Professor Toivo Maimets ütles :"
See,et koroonavaktsiinid töötati välja rekordkiirusel, oli suur teaduse võit, kuid töö jätkub, et muteeruva viiruse vastu ka vaktsiine pidevalt muuta, ütles "Esimeses stuudios" Tartu Ülikooli rakubioloogia professor Toivo Maimets."

Vaktsiinid ei kaitse viiruste eest.

Kuna viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda siis vaktsiinid ei toimi.
Viiruste vastu saavutab immuunsuse veega seedeelundite loputamine.
Hommikuti joo keedetud vett magu punni, hoia endas mitu minutit ja siis pane näpud kurkku.

Miks 31 aastane päästeametnik suri vaktsiini tagajärjel aga vaktsineerimata Kaj a Kall as ei surnud Koroona viirusesse ?
Koroonat enam ei eksisteeri
sest viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda-seetõttu vaktsiinid ei toimi.
Viiruste vastu saavutab immuunsuse kodus veega seedeelundite loputamise abil.
Augusti kuus hakkab loodus roiskuma.Kõikjale tekivad hallitusseened ja haavandid lähevad mädanema,makku hakkab kogunema lima. Kui lima koguneb makku liiga palju siis inimese organism nõrgeneb ja viirused teevad ta haigeks.
Maoloputuste abil eraldatakse organismist lima ja sedasi välditakse haigestumist.

Tiibeti mungad maoloputuste abil teevad endid immuunseks viiruste vastu.

Joo sooja puhast keedetud vett kuni paar liitrit ja hoia endas mitu minutit kuni kümme ja siis pane kaks sõrme kurku ja oksenda vesi välja. See tekitab imeliselt hea enesetunde.
Kuna hommikul on magu tühi siis maoloputus ei too suhu okset ega ka selle maitset,kui siis pisut vaid.
Maoloputust saab teha lühiajaliselt,paar kuud ja mitte enam. Ma tegin pool aastat ja kõrvalnähtusid ei tekkinud.
Pidev maoloputus pidavat olema halb neelamisteedele.

Mina saavutasin immuunsuse viiruste vastu igahommikuste maoloputuste abil.
Ma lapsepõlvest saati olin sügiseti haige. Viirused ei lasknud magada, nina oli tatine ja köhisin.
Sellest ajast saati mil tegin maoloputusi ma pole enam haigestunud. Seda on juba kümme aastat.

Inimorganism on viiruste vastu tugev siis kui saab kvaliteetset toitu.
Paraku pestitsiididega pritsitud juurikates ja puuviljades,ning apteegi vitamiinides puuduvad vitamiinid ja ensüümid, mineraalid.
Tuleb tegeleda korilusega ja süüa “umbrohtu “.
Mercedes Merimaa ja Irje Karjus, ning Sergei Boutenko ameerikast propageerivad umbrohu söömist.


-0  +1

02.04.21, 23:28
Kuna viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda siis vaktsiinid ei kaitse inimorganismi viiruste eest.
Seedeelundite veega loputamine kaitseb inimorganismi viiruste vastu.

Kaja Kallas ravis end terveks Koroona viirusest sooja piima ja meega kahe päeva jooksul.
Kaja istus kodus diivanil teleka ees ja jõi sooja piima meega. Mees sel ajal tegi talle massaazi, koristas tube,tegi süüa, lõbustas anekdootidega,silitas hellalt kätt,vandus igavest armastust.
Samuti Donald Trump ravis end terveks kahe päevaga .
Professor Toivo Maimets ütles :"
See,et koroonavaktsiinid töötati välja rekordkiirusel, oli suur teaduse võit, kuid töö jätkub, et muteeruva viiruse vastu ka vaktsiine pidevalt muuta, ütles "Esimeses stuudios" Tartu Ülikooli rakubioloogia professor Toivo Maimets."

Vaktsiinid ei kaitse viiruste eest.

Kuna viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda siis vaktsiinid ei toimi.
Viiruste vastu saavutab immuunsuse veega seedeelundite loputamine.
Hommikuti joo keedetud vett magu punni, hoia endas mitu minutit ja siis pane näpud kurkku.

Miks 31 aastane päästeametnik suri vaktsiini tagajärjel aga vaktsineerimata Kaj a Kall as ei surnud Koroona viirusesse ?
Koroonat enam ei eksisteeri
sest viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda-seetõttu vaktsiinid ei toimi.
Viiruste vastu saavutab immuunsuse kodus veega seedeelundite loputamise abil.
Augusti kuus hakkab loodus roiskuma.Kõikjale tekivad hallitusseened ja haavandid lähevad mädanema,makku hakkab kogunema lima. Kui lima koguneb makku liiga palju siis inimese organism nõrgeneb ja viirused teevad ta haigeks.
Maoloputuste abil eraldatakse organismist lima ja sedasi välditakse haigestumist.

Tiibeti mungad maoloputuste abil teevad endid immuunseks viiruste vastu.

Joo sooja puhast keedetud vett kuni paar liitrit ja hoia endas mitu minutit kuni kümme ja siis pane kaks sõrme kurku ja oksenda vesi välja. See tekitab imeliselt hea enesetunde.
Kuna hommikul on magu tühi siis maoloputus ei too suhu okset ega ka selle maitset,kui siis pisut vaid.
Maoloputust saab teha lühiajaliselt,paar kuud ja mitte enam. Ma tegin pool aastat ja kõrvalnähtusid ei tekkinud.
Pidev maoloputus pidavat olema halb neelamisteedele.

Mina saavutasin immuunsuse viiruste vastu igahommikuste maoloputuste abil.
Ma lapsepõlvest saati olin sügiseti haige. Viirused ei lasknud magada, nina oli tatine ja köhisin.
Sellest ajast saati mil tegin maoloputusi ma pole enam haigestunud. Seda on juba kümme aastat.
Kuna viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda siis vaktsiinid ei kaitse inimorganismi viiruste eest.
Seedeelundite veega loputamine kaitseb inimorganismi viiruste vastu.

Kaja Kallas ravis end terveks Koroona viirusest sooja piima ja meega kahe päeva jooksul.
Kaja istus kodus diivanil teleka ees ja jõi sooja piima meega. Mees sel ajal tegi talle massaazi, koristas tube,tegi süüa, lõbustas anekdootidega,silitas hellalt kätt,vandus igavest armastust.
Samuti Donald Trump ravis end terveks kahe päevaga .
Professor Toivo Maimets ütles :"
See,et koroonavaktsiinid töötati välja rekordkiirusel, oli suur teaduse võit, kuid töö jätkub, et muteeruva viiruse vastu ka vaktsiine pidevalt muuta, ütles "Esimeses stuudios" Tartu Ülikooli rakubioloogia professor Toivo Maimets."

Vaktsiinid ei kaitse viiruste eest.

Kuna viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda siis vaktsiinid ei toimi.
Viiruste vastu saavutab immuunsuse veega seedeelundite loputamine.
Hommikuti joo keedetud vett magu punni, hoia endas mitu minutit ja siis pane näpud kurkku.

Miks 31 aastane päästeametnik suri vaktsiini tagajärjel aga vaktsineerimata Kaj a Kall as ei surnud Koroona viirusesse ?
Koroonat enam ei eksisteeri
sest viirused muteeruvad iga kuu jooksul mitu korda-seetõttu vaktsiinid ei toimi.
Viiruste vastu saavutab immuunsuse kodus veega seedeelundite loputamise abil.
Augusti kuus hakkab loodus roiskuma.Kõikjale tekivad hallitusseened ja haavandid lähevad mädanema,makku hakkab kogunema lima. Kui lima koguneb makku liiga palju siis inimese organism nõrgeneb ja viirused teevad ta haigeks.
Maoloputuste abil eraldatakse organismist lima ja sedasi välditakse haigestumist.

Tiibeti mungad maoloputuste abil teevad endid immuunseks viiruste vastu.

Joo sooja puhast keedetud vett kuni paar liitrit ja hoia endas mitu minutit kuni kümme ja siis pane kaks sõrme kurku ja oksenda vesi välja. See tekitab imeliselt hea enesetunde.
Kuna hommikul on magu tühi siis maoloputus ei too suhu okset ega ka selle maitset,kui siis pisut vaid.
Maoloputust saab teha lühiajaliselt,paar kuud ja mitte enam. Ma tegin pool aastat ja kõrvalnähtusid ei tekkinud.
Pidev maoloputus pidavat olema halb neelamisteedele.

Mina saavutasin immuunsuse viiruste vastu igahommikuste maoloputuste abil.
Ma lapsepõlvest saati olin sügiseti haige. Viirused ei lasknud magada, nina oli tatine ja köhisin.
Sellest ajast saati mil tegin maoloputusi ma pole enam haigestunud. Seda on juba kümme aastat.

Inimorganism on viiruste vastu tugev siis kui saab kvaliteetset toitu.
Paraku pestitsiididega pritsitud juurikates ja puuviljades,ning apteegi vitamiinides puuduvad vitamiinid ja ensüümid, mineraalid.
Tuleb tegeleda korilusega ja süüa “umbrohtu “.
Mercedes Merimaa ja Irje Karjus, ning Sergei Boutenko ameerikast propageerivad umbrohu söömist.
Inimorganism on viiruste vastu tugev siis kui saab kvaliteetset toitu.
Paraku pestitsiididega pritsitud juurikates ja puuviljades,ning apteegi vitamiinides puuduvad vitamiinid ja ensüümid, mineraalid.
Tuleb tegeleda korilusega ja süüa “umbrohtu “.
Mercedes Merimaa ja Irje Karjus, ning Sergei Boutenko ameerikast propageerivad umbrohu söömist.

Huvitav kust proov reopuhastist võetakse kas enne või peale puhastamist? Kas batsill hävib puhastis ja kui hävib siis mille toimel?

"Batsill" (viirus) väljaspool keha kaua ei ela, samuti ei ela ta reovees. Mida nad sealt otsivad ja leiavad, on viiruse lagunenud osad ja nende kontsentratsioon. Ehk targemad parandavad.


Proov võetakse enne puhastusprotsessi algust. Juba selles faasis on bakter oma ogad kaotanud ega ole enam nakatamisvõimeline

-0  +1
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Saarlaste valge kadedus
Praamipiletid on pühadeks suuresti välja müüdud
Vald soovib kulukat kohtupidamist Pariisis
Salme Konsum avati kaks korda
Abrukast saab laulusaar
JUHTKIRI - Lasteaia hind
Perekondlik
Juhtumid Valjalas tõid kaks kriminaalasja
Kokkupõrge kõnniteel
KALMISTUPÜHAD
Orienteerumisvõistluse korraldaja on haiglas arstipraktikal
Kohvikuid-restosid nagu seeni pärast vihma
Mele Pesti esitles oma Kuressaaret
Keskkonna hoidmiseks sündisid korduvkasutatavad toidunõud
Mele Pesti – uhkelt iseseisev kosmopoliit Kuressaarest
Nädala loetavuse top 5
Keskkonnamet uurib tee ehitamise seaduslikkust (7)
Elamuskõrts Õllekoda avas uksed (13)
Elektritõukeratastel lapsed ohutusreeglitest ei hooli (5)
Veli Kraavi kohtuasja kahjusumma ületab miljonit eurot (4)
Kelm võttis käendaja nimel laenu
Kommentaarid
Ohvri tuttav: teipijad olid hoopis mulle võlgu (139)
Elamuskõrts Õllekoda avas uksed (13)
Päike süütas luubi abil tugitooli (12)
Valitsus lubab üritustele rohkem osalejaid (5)
Muhu ja Virtsu elanikud näevad praamiühenduses alternatiivi (8)
Juuniküüditamisest möödus esmaspäeval 80 aastat (2)
Keskkonnamet uurib tee ehitamise seaduslikkust (7)
Aprillis vaid 102 välisturisti (2)
Saaremaa maasikad on valminud ja turul (2)
JUHTKIRI - Piiritsoonis (1)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud