Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Reede, 18. juuni 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
juuni 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Kommentaarid

Politsei kontrollis piirangutest kinnipidamist
29.03.2021. Autor: MM
Politsei kontrollis eelmisel nädalal Saaremaal viiruse peatamiseks kehtestatud piirangutest kinnipidamist kokku 99 korral ettevõtetes ja 16 korral ühistranspordis.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
anonüümne
 4

29.03.21, 09:01
Selliseid põhimõtteliselt maski mitte kandjaid tuleks lõpuks ka karistada! Kõik kes maskivastasel paraadil käisid, võiks näiteks panna kuhugi kontrollima karistuseks, et maske kantaks, või teha trahv. Las valivad siis.
Müüjatena me näeme igasugu inimesi, mõnel hajameelsusest müüb mask panemata, mõni tuleb alles ostma....neid ei pea karistama, sest üldiselt on nad maskikandjad.
Kui Orissaare poes oli pikka aega näha alfabuilding kirjaga mehi, kes olid ülbed ja ka põhimõtteliselt ei kandnud maski , siis nüüd on selle kirjaga tööriietus kadunud, aga needsamad alfa-näod on ikka ju tuntavad! Ja nad on sama ülbed edasu et ei taha ja ei kanna maski, suurim põhjendus: kui müüjatel on mask, siis nemad ei pea ju kandma!
Ja Orissaares pole mitte mingit politseid kontrollimas näha..

-41  +16
Vahur
29.03.21, 09:47
𝐊ü𝐬𝐢𝐦𝐮𝐬, 𝐦𝐢𝐤𝐬 𝐬𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐞𝐞𝐧𝐢𝐧𝐝𝐚𝐝 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢𝐭𝐚 𝐨𝐥𝐥𝐮𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐤𝐮𝐢 𝐕𝐚𝐛𝐚𝐫𝐢𝐢𝐠𝐢 𝐕𝐚𝐥𝐢𝐭𝐬𝐮𝐬𝐞 𝐦ää𝐫𝐮𝐬𝐞𝐠𝐚 𝐨𝐧 𝐊𝐎𝐇𝐔𝐒𝐓𝐔𝐒 𝐬𝐢𝐬𝐞𝐫𝐮𝐮𝐦𝐢𝐝𝐞𝐬 (𝐬𝐡 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐞 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐚). 𝐒𝐞𝐥𝐯𝐞𝐫𝐢𝐭𝐞𝐬 𝐨𝐧 ü𝐥𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐞𝐝 𝐣𝐚 𝐮𝐡𝐤𝐞𝐝 𝐬𝐢𝐥𝐝𝐢𝐝, 𝐞𝐭 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢𝐭𝐚 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐧𝐚𝐝 𝐞𝐢 𝐭𝐞𝐞𝐧𝐢𝐧𝐝𝐚.

-57  +48
Kui
29.03.21, 11:24
kannan nö. näiliselt ei saa mingit trahvi, aga silmad peavad väga avatud olema et ümbruskonda kontrollida.

-10  +11
Vahur
29.03.21, 11:41
𝐉𝐚 𝐦𝐢𝐬 𝐬𝐞𝐞 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞𝐧ä𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧? 𝐊𝐚𝐧𝐝𝐚 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢 𝐤𝐚 ü𝐤𝐬𝐢 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐬, 𝐭ä𝐧𝐚𝐯𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥 𝐫𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐣𝐚𝐥𝐮𝐭𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐣𝐚 𝐯𝐨𝐨𝐝𝐢𝐬 𝐦𝐚𝐠𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐯õ𝐢?

-44  +38
Vahur
29.03.21, 12:43
𝐒𝐚𝐦𝐚 𝐥𝐨𝐨𝐠𝐢𝐤𝐚𝐠𝐚 𝐯ä𝐢𝐝𝐚𝐝 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐤𝐚, 𝐞𝐭 𝐩𝐮𝐫𝐣𝐮𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐠𝐚 𝐬õ𝐢𝐝𝐚𝐝 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐮𝐢 𝐩𝐨𝐥𝐥𝐚𝐫𝐢𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐣𝐚 𝐤𝐚𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐞𝐚𝐠𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐮𝐢 𝐭𝐚 𝐭𝐞𝐞 𝐩𝐞𝐚𝐥 𝐨𝐧? 𝐊𝐮𝐬 𝐬𝐚 𝐭𝐞𝐚𝐝, 𝐞𝐭 𝐭𝐚 𝐭𝐞𝐞 𝐩𝐞𝐚𝐥 𝐨𝐧? 𝐒𝐚𝐦𝐚 𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐚 𝐭𝐞𝐚𝐝, 𝐞𝐭 𝐭𝐚 ü𝐡𝐞𝐥 𝐡𝐞𝐭𝐤𝐞𝐥 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐬𝐮 𝐭𝐚𝐠𝐚 𝐯õ𝐢 𝐞𝐢 𝐤𝐚𝐫𝐠𝐚 𝐩𝐨𝐞𝐬 𝐫𝐢𝐢𝐮𝐥𝐢 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥𝐭 𝐯ä𝐥𝐣𝐚?

𝐒𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝 𝐨𝐧 𝐚𝐠𝐚 𝐤õ𝐫𝐠𝐞𝐦𝐚 𝐤𝐥𝐚𝐬𝐬𝐢 𝐝𝐞𝐛𝐢𝐢𝐥𝐢𝐤𝐮𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐞𝐢 𝐬𝐮𝐮𝐝𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝟏𝟓 𝐦𝐢𝐧𝐮𝐭𝐢𝐭 𝐩𝐨𝐞𝐬 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐚 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐩𝐞𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐤𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐣𝐮𝐡𝐮𝐥 𝐭𝐨𝐥𝐚 𝐦ä𝐧𝐠𝐢𝐦𝐚. 𝐋õ𝐩𝐞𝐭𝐚𝐠𝐞 𝐬𝐞𝐞 𝐥𝐚𝐩𝐬𝐢𝐤𝐮𝐬 ä𝐫𝐚!

-48  +46
Vahur

29.03.21, 09:45
𝐍𝐚𝐠𝐮 𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐭𝐮𝐝. 𝐓𝐮𝐧𝐝𝐮𝐛, 𝐞𝐭 𝐤𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐬𝐞𝐢𝐚𝐦𝐞𝐭𝐧𝐢𝐤𝐮𝐝 𝐤ä𝐢𝐯𝐚𝐝 𝐓𝐞𝐢𝐞 𝐌𝐚𝐚 𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐚𝐫𝐢𝐮𝐦𝐢 𝐥𝐮𝐠𝐞𝐦𝐚𝐬, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐦𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐧 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐦𝐢𝐭𝐦𝐞𝐢𝐝 𝐧ä𝐝𝐚𝐥𝐚𝐢𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐥𝐞 𝐭ä𝐡𝐞𝐥𝐞𝐩𝐚𝐧𝐮 𝐭õ𝐦𝐦𝐚𝐧𝐮𝐝.

𝐊𝐚𝐥𝐚𝐦𝐞𝐡𝐞𝐝 𝐨𝐧 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐣𝐨𝐨𝐤𝐬𝐮𝐚𝐣𝐚𝐠𝐚 𝐤𝐮𝐭𝐬𝐢𝐤𝐚𝐝 𝐢𝐠𝐚𝐥 𝐤𝐞𝐯𝐚𝐝𝐞𝐥. 𝐍𝐢𝐢𝐤𝐮𝐢 𝐯ä𝐡𝐞𝐠𝐢 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐯𝐞𝐭𝐞𝐬 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐛, 𝐧𝐢𝐢 𝐨𝐧 𝐧𝐚𝐝 𝐤õ𝐢𝐤 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐥 𝐣𝐚 ü𝐤𝐬𝐭𝐞𝐢𝐬𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐣𝐚𝐬.
𝐇𝐮𝐯𝐢𝐭𝐚𝐯𝐚𝐥 𝐤𝐨𝐦𝐛𝐞𝐥 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐬𝐞𝐥 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐥 𝐧𝐨𝐨𝐫𝐭𝐞 𝐤𝐨𝐠𝐮𝐧𝐞𝐦𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐤𝐞𝐞𝐥𝐚𝐭𝐮𝐝. 𝐌ä𝐥𝐞𝐭𝐚𝐭𝐞 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐞𝐞𝐥𝐦𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐥 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐬𝐤𝐞𝐢𝐭𝐩𝐚𝐫𝐤𝐢𝐝𝐞 𝐣𝐚 𝐦ä𝐧𝐠𝐮𝐯ä𝐥𝐣𝐚𝐝𝐞 𝐤𝐢𝐧𝐧𝐢 𝐭𝐞𝐢𝐩𝐢𝐦𝐢𝐬𝐭? 𝐒𝐞𝐥 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐥 𝐨𝐧 𝐬𝐦𝐮𝐮𝐥𝐢 "𝐦ä𝐧𝐠𝐮𝐩𝐥𝐚𝐭𝐬" 𝐦𝐢𝐭𝐦𝐞𝐤ü𝐦𝐧𝐞 𝐧𝐨𝐨𝐫𝐞𝐠𝐚 𝐭ä𝐢𝐝𝐞𝐭𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐩𝐨𝐥𝐞.

𝐍üü𝐝 𝐨𝐧 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐧ä𝐡𝐚 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐢 "𝐯𝐚𝐛𝐚𝐝𝐮𝐬𝐯õ𝐢𝐭𝐥𝐞𝐣𝐚𝐢𝐝". 𝐀𝐥𝐥𝐞𝐬 𝐦õ𝐧𝐢 𝐤𝐮𝐮 𝐭𝐚𝐠𝐚𝐬𝐢 𝐨𝐥𝐢 𝐦õ𝐧𝐢 𝐯𝐞𝐧𝐝 𝐧𝐢𝐢 𝐞𝐧𝐞𝐬𝐞𝐤𝐢𝐧𝐝𝐞𝐥, 𝐞𝐭 𝐭𝐞𝐦𝐚 𝐬𝐞𝐝𝐚 "𝐬𝐮𝐮𝐤𝐨𝐫𝐯𝐢" 𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐞𝐢 𝐩𝐚𝐧𝐞. 𝐌𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐝𝐢𝐝𝐞𝐬𝐬𝐞, 𝐞𝐧𝐧ä𝐞 𝐤õ𝐢𝐠𝐢𝐥 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢𝐝 𝐞𝐞𝐬. 𝐍𝐢𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐭ü𝐡𝐣𝐚 𝐤𝐚𝐫𝐠𝐚𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐢𝐠𝐢 𝐣𝐚𝐡? :)

-52  +51
Vahurile
 1

29.03.21, 16:29
Õigustatud küsimus, et miks müüd
Aga müüja üksi ei saagi midagi teha,sest nad on lihtsalt ülbed! Viskavad kauba,kus juhtub, kui ei müü, jalutavad kaubaga välja, nõuavad oma õigusi! Mida teeb müüja? Vaidleb, vaidleb, keeldub müümast .., jälle vaidleb...

-26  +8
Vahur
29.03.21, 16:43
𝐊ü𝐬𝐢𝐦𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐩𝐫𝐚𝐞𝐠𝐮 𝐒𝐄𝐀𝐃𝐔𝐒𝐄 𝐓Ä𝐈𝐓𝐌𝐈𝐒𝐄𝐒. 𝐌𝐚𝐬𝐤𝐢𝐝𝐞 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐝𝐢𝐝𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐤𝐨𝐡𝐮𝐬𝐭𝐮𝐬𝐥𝐢𝐤. 𝐓ä𝐩𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢 𝐨𝐧 𝐤𝐚𝐮𝐩𝐚𝐝𝐞 𝐞𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐚𝐬𝐮𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐤𝐨𝐡𝐮𝐬𝐭𝐮𝐬𝐥𝐢𝐤. 𝐌𝐢𝐤𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐞𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐭𝐮𝐝 𝐯𝐚𝐫𝐚𝐬𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐣𝐚 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢𝐭𝐚 𝐩𝐨𝐞𝐬 𝐤ä𝐢𝐦𝐢𝐧𝐞? 𝐓ä𝐩𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐤𝐚𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐭𝐚𝐯 𝐭𝐞𝐠𝐮𝐯𝐢𝐢𝐬.

𝐍üü𝐝, 𝐦𝐢𝐤𝐬 𝐦üü𝐣𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐬𝐞𝐞, 𝐤𝐞𝐬 𝐥𝐚𝐬𝐞𝐛 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐥𝐞 𝐩ä𝐡𝐞 𝐢𝐬𝐭𝐮𝐝𝐚? 𝐊𝐮𝐢 𝐦õ𝐧𝐢 𝐣õ𝐦𝐦 𝐨𝐭𝐬𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢𝐭𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐥𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐭𝐚𝐥 𝐩𝐚𝐥𝐮𝐝𝐚 𝐥𝐚𝐡𝐤𝐮𝐝𝐚. 𝐊𝐮𝐢 𝐭𝐚 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐞𝐢 𝐭𝐞𝐞, 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐡𝐮𝐥𝐥𝐞𝐦 𝐦𝐮𝐮𝐭𝐮𝐛 𝐚𝐠𝐫𝐞𝐬𝐬𝐢𝐢𝐯𝐬𝐞𝐤𝐬, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐤𝐮𝐭𝐬𝐮𝐝𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐬𝐞𝐢.

𝐓ä𝐧𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚 𝐤𝐚𝐮𝐩𝐥𝐮𝐬𝐭𝐞𝐥 𝐨𝐧 𝐣𝐮 𝐤õ𝐢𝐠𝐢𝐥 "𝐬𝐚𝐝𝐮" 𝐭𝐮𝐫𝐯𝐚𝐤𝐚𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚𝐢𝐝. 𝐈𝐬𝐢𝐤𝐮 𝐭𝐮𝐯𝐚𝐬𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦. 𝐋𝐢𝐬𝐚𝐤𝐬 𝐨𝐧 𝐚𝐦𝐦𝐮 𝐚𝐞𝐠 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐦𝐚𝐭𝐬𝐢𝐝 𝐡ä𝐛𝐢𝐩𝐨𝐬𝐭𝐢 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐚𝐯𝐚𝐫𝐚𝐬𝐬𝐞 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐞𝐭𝐭𝐢. 𝐒𝐞𝐞𝐠𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐚 𝐤ü𝐥𝐥 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐞𝐢 𝐧ä𝐞. 𝐉𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐚𝐫𝐯𝐞𝐬𝐭𝐚𝐠𝐞𝐦 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐠𝐚, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐨𝐧 𝐯ä𝐡𝐞𝐦𝐮𝐬𝐞𝐬. 𝐄𝐧𝐚𝐦𝐢𝐤𝐮𝐝 𝐨𝐧 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐢𝐤𝐮𝐝 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐧𝐨𝐫𝐦𝐚𝐚𝐥𝐬𝐞𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝. 𝐄𝐢 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐚 𝐣ä𝐭𝐭𝐚 𝐦𝐮𝐥𝐣𝐞𝐭, 𝐞𝐭 𝐦𝐞𝐢𝐝 𝐨𝐧 𝐭𝐚𝐛𝐚𝐦𝐚𝐬 𝐮𝐮𝐭 𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢 𝐫𝐞𝐯𝐨𝐥𝐮𝐭𝐬𝐢𝐨𝐨𝐧. 𝐄𝐢! 𝐈𝐠𝐚𝐬 𝐚𝐣𝐚𝐣ä𝐫𝐠𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐨𝐦𝐚𝐝 𝐣𝐨𝐛𝐮𝐝, 𝐬𝐚𝐦𝐮𝐭𝐢 𝐩𝐫𝐚𝐞𝐠𝐮.

-49  +39
saarlane
 2

29.03.21, 22:37
Täna oli Tooma poes jälle paar ilma maskita klouni, 20.45 paiku. Samas oli näha, et üks varasem maskikohustuse eiraja oli endale soetanud korraliku maski ja käitus nii nagu üks normaalne kodanik käituma peab.

Üldiselt on olukord maskide rindel aga paranenud ja kui kutsud mõne naljamehe ikka konkreetselt korrale, siis reeglina kaovad need "eriti kõvad mehed" kohe silmapiirilt.

-19  +5
To \"saarlane\"
30.03.21, 22:00
Kuule, ajupestud ebard! Kui sul on probleeme, pane endale 10 maski korraga ette - vähemalt on kindel, et nädala pärast on taaskord uus plats surnuaial, kus rebased si..l käia saavad ja koht kus koeri kusetada! Terve internet on täis TÕSISELTVÕETAVATE arstide ja teadlaste avaldusi, milles see koroova, maskide kasulikus ja mürkide endale sissesüstimine endaga TEGELIKULT kaasa toob ja MILLIST eesmärki teenib! Kui antud postitus ei meeldi, mine raibe koju pimedasse tuppa paksu teki alla(vaata, et ikka hulk maske kuhjas näos oleks) ja kasuta juhust LIHTSALT VAIT OLLA!

-15  +10
Vahur
31.03.21, 10:27
𝐇𝐮𝐯𝐢𝐭𝐚𝐯, 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐣𝐚𝐨𝐤𝐬 𝐓Õ𝐒𝐈𝐒𝐄𝐋𝐓 𝐕Õ𝐄𝐓𝐀𝐕𝐀 𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢 𝐚𝐯𝐚𝐥𝐝𝐮𝐬? 𝐊𝐚𝐬 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞 𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢, 𝐤𝐞𝐬 ü𝐫𝐢𝐭𝐚𝐛 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐭 𝐨𝐦𝐚𝐥𝐨𝐨𝐦𝐢𝐧𝐠𝐮𝐭 𝐭𝐞𝐡𝐚? 𝐊𝐚 𝐄𝐞𝐬𝐭𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐦õ𝐧𝐢 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐚𝐫𝐬𝐭 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐩𝐚𝐭𝐬𝐢𝐞𝐧𝐝𝐢𝐥𝐞 𝐢𝐠𝐚𝐬𝐮𝐠𝐮 𝐢𝐦𝐞𝐬𝐚𝐥𝐯𝐞 𝐣𝐚 𝐤𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐞 𝐭õ𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬𝐩õ𝐡𝐢𝐥𝐢𝐬𝐞 𝐫𝐚𝐯𝐢 𝐚𝐬𝐞𝐦𝐞𝐥 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐭𝐚𝐛. 𝐒𝐚 𝐥𝐨𝐞 𝐩𝐢𝐠𝐞𝐦 𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢𝐝𝐞 𝐭𝐚𝐮𝐬𝐭𝐮.

𝐏𝐨𝐥𝐞 𝐦õ𝐭𝐞𝐭 𝐢𝐠𝐚 𝐯𝐚𝐥𝐠𝐞 𝐤𝐢𝐭𝐥𝐢𝐠𝐚 𝐦𝐞𝐡𝐞 𝐯õ𝐢 𝐧𝐚𝐢𝐬𝐞 𝐚𝐯𝐚𝐥𝐝𝐮𝐬𝐢 𝐤𝐨𝐡𝐞 𝐭õ𝐞𝐩ä𝐡𝐞 𝐯õ𝐭𝐭𝐚. 𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐥𝐠𝐮𝐛, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐞 𝐨𝐧 𝐬üü𝐝𝐢 𝐦𝐢𝐭𝐦𝐞𝐭𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞 𝐬𝐮𝐫𝐦𝐚𝐬, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐚 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐚𝐠𝐞𝐞𝐫𝐢𝐬 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐭 𝐨𝐦𝐚𝐥𝐨𝐨𝐦𝐢𝐧𝐠𝐮𝐭, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐮𝐮𝐫 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐮𝐬𝐚𝐥𝐝𝐮𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐛?

𝐀𝐣𝐮𝐢𝐧𝐯𝐚𝐥𝐢𝐢𝐝𝐢𝐝 𝐨𝐧 𝐯ä𝐠𝐚 𝐨𝐡𝐭𝐥𝐢𝐤𝐮𝐝, 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐥𝐞 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐩𝐢𝐠𝐞𝐦 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐭𝐞𝐥𝐞. 𝐒𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐦õ𝐣𝐮𝐭𝐚𝐭𝐚𝐯𝐚𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞𝐥𝐞, 𝐤𝐞𝐬 𝐢𝐬𝐞 𝐮𝐮𝐫𝐢𝐦𝐮𝐬𝐭öö𝐝 𝐭𝐞𝐡𝐚 𝐞𝐢 𝐭𝐚𝐡𝐚/𝐯𝐢𝐢𝐭𝐬𝐢/𝐬𝐚𝐚. 𝐒𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐭𝐞 𝐣𝐚𝐨𝐤𝐬 𝐨𝐧𝐠𝐢 𝐥ä𝐡𝐞𝐝𝐚𝐬𝐞𝐝 𝐬õ𝐛𝐫𝐚𝐝 𝐯õ𝐢 𝐬𝐮𝐠𝐮𝐥𝐚𝐬𝐞𝐝 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐧.ö 𝐦õ𝐣𝐮𝐟𝐚𝐤𝐭𝐨𝐫𝐢𝐤𝐬. 𝐉𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐬𝐮𝐠𝐮𝐥𝐚𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐯õ𝐢 𝐬õ𝐛𝐫𝐚𝐤𝐬 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐬𝐣𝐚𝐠𝐮 ü𝐤𝐬 𝐓𝐨𝐨𝐦𝐚𝐬𝐞𝐬𝐮𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐢𝐦𝐛𝐞𝐭𝐬𝐢𝐥𝐥 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐛, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐡 𝐬𝐞𝐝𝐚 õ𝐧𝐧𝐞𝐭𝐮𝐬𝐭.

-19  +14
 2

31.03.21, 11:17
Vahurile on Toomas kenasti hinges nüüd ei lase lahti ,järelikult tõtt räägib!!!!

-7  +4
Vahur
31.03.21, 11:23
𝐌𝐢𝐝𝐚 𝐬𝐚 𝐭õ𝐞𝐤𝐬 𝐧𝐢𝐦𝐞𝐭𝐚𝐝? :))) 𝐒𝐞𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐞 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐬𝐢𝐢𝐚𝐧𝐢 ü𝐡𝐭𝐞𝐠𝐢 𝐯ä𝐢𝐝𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐮𝐭𝐧𝐮𝐝 ä𝐫𝐚 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚. 𝐌𝐮𝐮𝐝𝐤𝐮𝐢 𝐚𝐠𝐚 𝐥𝐚𝐡𝐦𝐢𝐛, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐞𝐢 𝐚𝐢𝐭𝐚 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐞𝐢 𝐭öö𝐭𝐚 𝐣𝐚 𝐤õ𝐢𝐤 𝐨𝐧 𝐯𝐚𝐥𝐞. 𝐊õ𝐢𝐤 𝐨𝐧 𝐯𝐚𝐥𝐞, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐞𝐦𝐚 ü𝐭𝐥𝐞𝐛 𝐧𝐢𝐢 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐭𝐚𝐬𝐮𝐛 𝐮𝐬𝐤𝐮𝐝𝐚, 𝐬𝐚𝐦𝐚𝐥 𝐚𝐣𝐚𝐥 𝐤𝐮𝐢 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐥𝐚𝐬𝐞𝐝 𝐣𝐚 𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢𝐝 𝐧ä𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐤𝐮𝐫𝐣𝐚 𝐯𝐚𝐞𝐯𝐚, 𝐞𝐭 𝐚𝐣𝐮𝐢𝐧𝐯𝐚𝐥𝐢𝐢𝐝𝐢𝐝𝐞𝐥𝐞 𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞𝐚𝐢𝐚𝐥𝐚𝐩𝐬𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐛𝐞𝐥 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐢𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐞𝐭𝐚𝐝𝐚?

𝐏𝐒. Ä𝐫𝐚 𝐫ää𝐠𝐢 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐬𝐭 𝐤𝐨𝐥𝐦𝐚𝐧𝐝𝐚𝐬 𝐢𝐬𝐢𝐤𝐮𝐬, 𝐓𝐨𝐨𝐦𝐚𝐬.

-15  +11
Mida veel maskivastaselt tahta
31.03.21, 11:27
Toomas on isegi nii loll ja ei saa aru, et tema on ainus ahv, kes paneb koma peale tühikut ja siis arvab, et kõik teised ei saa aru, kellega tegu. Masendav.

-1  +6
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Saarlaste valge kadedus
Praamipiletid on pühadeks suuresti välja müüdud
Vald soovib kulukat kohtupidamist Pariisis
Salme Konsum avati kaks korda
Abrukast saab laulusaar
JUHTKIRI - Lasteaia hind
Perekondlik
Juhtumid Valjalas tõid kaks kriminaalasja
Kokkupõrge kõnniteel
KALMISTUPÜHAD
Orienteerumisvõistluse korraldaja on haiglas arstipraktikal
Kohvikuid-restosid nagu seeni pärast vihma
Mele Pesti esitles oma Kuressaaret
Keskkonna hoidmiseks sündisid korduvkasutatavad toidunõud
Mele Pesti – uhkelt iseseisev kosmopoliit Kuressaarest
Nädala loetavuse top 5
Keskkonnamet uurib tee ehitamise seaduslikkust (7)
Elamuskõrts Õllekoda avas uksed (13)
Elektritõukeratastel lapsed ohutusreeglitest ei hooli (5)
Veli Kraavi kohtuasja kahjusumma ületab miljonit eurot (4)
Kelm võttis käendaja nimel laenu
Kommentaarid
Elamuskõrts Õllekoda avas uksed (13)
Päike süütas luubi abil tugitooli (12)
Valitsus lubab üritustele rohkem osalejaid (5)
Muhu ja Virtsu elanikud näevad praamiühenduses alternatiivi (8)
Juuniküüditamisest möödus esmaspäeval 80 aastat (2)
Keskkonnamet uurib tee ehitamise seaduslikkust (7)
Aprillis vaid 102 välisturisti (2)
Saaremaa maasikad on valminud ja turul (2)
JUHTKIRI - Piiritsoonis (1)
Isamaa piirkonna juhiks sai Mart Maastik (11)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud