Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Pühapäev, 18. aprill 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
aprill 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Kommentaarid

Politseijaoskonnas on kümme nakatunut töötajat
05.03.2021. Autor: Ardo Vahter
Esmaspäeval ja teisipäeval said koroonaviiruse testi anda kõik Kuressaare politseijaoskonna töötajad, kes seda soovisid. Kokku on koroonaviirus tuvastatud kümnel töötajal.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
hoidkem distantsi
 3

05.03.21, 07:06
Ega ole mõtekas ja mõistlik kaaskodanikke näppima minna, nüüd on siis tulemus käes.

-34  +43
Pätt
05.03.21, 18:36
Nüüd enam nad ei näpigi meid, teeme mis tahame, las sitsivad kodus ja vilgutavad lampe aknal.

-24  +10
Kapo ametnikud on reeturid
06.03.21, 07:34
Selle kommentaari ,"
pede
", kirjutas kapo ametnik kes on reetur ja teenib Venemaad.

Kapo ametnikud arreteerisid Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütta kohaliku turbaga mis on odavam vene gaasist üheksa korda.

Kapo ametnikud pesid Venemaa raha 200 miljardit eurot Danske panga kaudu.

-4  +4
Maoloputused teevad immuunseks
07.03.21, 23:15
Augusti kuus hakkab loodus roiskuma.Kõikjale tekivad hallitusseened ja haavandid lähevad mädanema,makku hakkab kogunema lima. Kui lima koguneb makku liiga palju siis inimese organism nõrgeneb ja viirused teevad ta haigeks.
Maoloputuste abil eraldatakse organismist lima ja sedasi välditakse haigestumist.

Tiibeti mungad maoloputuste abil teevad endid immuunseks viiruste vastu.

Joo sooja puhast keedetud vett paar liitrit ja hoia endas minuti kaks kuni kümme ja siis pane kaks sõrme kurku ja oksenda vesi välja. See tekitab imeliselt hea enesetunde.
Kuna hommikul on magu tühi siis maoloputus ei too suhu okset ega ka selle maitset,kui siis pisut vaid.
Maoloputust saab teha lühiajaliselt,paar kuud ja mitte enam. Ma tegin pool aastat ja kõrvalnähtusid ei tekkinud.
Pidev maoloputus pidavat olema halb neelamisteedele.

Mina saavutasin immuunsuse viiruste vastu igahommikuste maoloputuste abil.
Ma lapsepõlvest saati olin sügiseti haige. Viirused ei lasknud magada, nina oli tatine ja köhisin.
Sellest ajast saati mil tegin maoloputusi ma pole enam haigestunud. Seda on juba kümme aastat.

Inimorganism on viiruste vastu tugev siis kui saab kvaliteetset toitu.
Paraku pestitsiididega pritsitud juurikates ja puuviljades,ning apteegi vitamiinides puuduvad vitamiinid ja ensüümid, mineraalid.
Tuleb tegeleda korilusega ja süüa “umbrohtu “.
Mercedes Merimaa ja Irje Karjus, ning Sergei Boutenko ameerikast propageerivad umbrohu söömist.

-0  +0
Tõde
 5

05.03.21, 07:56
Maskikandmine ei päästa nakatumisest.

-8  +51
kaasatundja
05.03.21, 08:20
Äkki töö juures kontoris ei kantud maski? Kas on olemas puhkenurgad, kus pole maski ees?!

-32  +7
Vahur
05.03.21, 08:43
𝐓õ𝐝𝐞, 𝐬𝐮𝐥 𝐨𝐧 𝐭ä𝐢𝐞𝐬𝐭𝐢 õ𝐢𝐠𝐮𝐬. 𝐌𝐚𝐬𝐤𝐢𝐤𝐚𝐧𝐝𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐞𝐢 𝐩ää𝐬𝐭𝐚 𝐤𝐚 𝐬𝐮𝐫𝐦𝐚𝐬𝐭. 𝐒𝐚𝐦𝐚 𝐤𝐞𝐡𝐭𝐢𝐛 𝐯𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐢𝐧𝐢 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚. Ü𝐭𝐥𝐞 𝐦𝐮𝐥𝐥𝐞 ü𝐤𝐬 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐞, 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐥𝐚𝐧𝐞 𝐯õ𝐢 𝐚𝐫𝐬𝐭, 𝐤𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐯ä𝐢𝐭𝐧𝐮𝐝?

𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐚 𝐧üü𝐝 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝟗. 𝐤𝐥𝐚𝐬𝐬𝐢𝐠𝐢 𝐯ä𝐡𝐞𝐦𝐚𝐥𝐭 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐬 ä𝐫𝐚 𝐤ä𝐢𝐧𝐮𝐝, 𝐬𝐢𝐢𝐬 õ𝐩𝐢𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐬𝐚 𝐥𝐮𝐠𝐞𝐦𝐚, 𝐞𝐭 𝐣𝐮𝐭𝐭 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐧𝐮𝐥𝐥𝐢𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐕Ä𝐇𝐄𝐍𝐃𝐀𝐌𝐈𝐒𝐄𝐒𝐓. 𝐌𝐢𝐧𝐮 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐚 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐞 𝟓𝐧𝐝𝐚 𝐯õ𝐢 𝟔𝐧𝐝𝐚 𝐤𝐥𝐚𝐬𝐬𝐢 𝐦𝐚𝐭𝐞𝐦𝐚𝐚𝐭𝐢𝐤𝐚 𝐭𝐞𝐞𝐦𝐚, 𝐤𝐮𝐬 𝐫ää𝐠𝐢𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐭õ𝐞𝐧ä𝐨𝐬𝐮𝐬𝐞𝐬𝐭. 𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚𝐠𝐢 𝐣õ𝐮𝐝𝐧𝐮𝐝, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐚𝐫𝐮 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐫ää𝐠𝐢𝐧.

-49  +47
Selge
05.03.21, 10:28
et see maskikalts ei kaitse mitte midagi, aga inimesed on vaja allutada orjadeks ja teatud ringkonnale on see suur bisness.

-31  +51
Vaada
05.03.21, 12:38
Üks kõrgel aujärjel istuv med. haridusega kodanik väitis, et mask ei kaitse kandjat vaid hoiab ära kandja pisikute sattumise kõrvalseisjale. Püüdis väita sama mis siinsed maskivastased.Sain aru, kõrgkoolis oli nii õpetatud. Eks ta nii olegi tavaoludes.
Saan aga ka aru oma maamehe kolbaga, et kui kõik kannavad siis ei ole maskita inimest ja viirus peab läbima kakordse filtrivälja!

-31  +3
Vahur
05.03.21, 13:07
𝐒𝐞𝐥𝐠𝐞, 𝐚𝐠𝐚 𝐦𝐢𝐬 𝐦𝐮𝐮𝐝 𝐬𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐧𝐚𝐫𝐭𝐬𝐮𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐭𝐞𝐡𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤𝐬? 𝐎𝐧 𝐡ä𝐛𝐢, 𝐞𝐭 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐮𝐦𝐚𝐤𝐬𝐣𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐤𝐚 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐫𝐚𝐯𝐢𝐤𝐮𝐥𝐮𝐝 𝐧ä𝐢𝐭𝐞𝐤𝐬 𝐤𝐢𝐧𝐧𝐢 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐦𝐚. 𝐕õ𝐢 𝐤𝐮𝐢 𝐭öö𝐭𝐮𝐤𝐬 𝐣ää𝐝. 𝐒𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐝 𝐧𝐮𝐡𝐭𝐥𝐮𝐬𝐞𝐤𝐬. 𝐒𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞𝐝 𝐥𝐨𝐨𝐝𝐫𝐢𝐝 𝐞𝐢 𝐭𝐮𝐥𝐞 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐨𝐫𝐣𝐚𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐒𝐢𝐛𝐞𝐫𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐬𝐚𝐚𝐭𝐚 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐬𝐭𝐢. 𝐇𝐮𝐯𝐢𝐭𝐚𝐯, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐦õ𝐭𝐥𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐧üü𝐝 𝐧𝐞𝐞𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐤𝐚 𝐤𝐮𝐧𝐚𝐠𝐢 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐒𝐢𝐛𝐞𝐫𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐯𝐢𝐢𝐝𝐢 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐤𝐚 𝐣ä𝐢𝐝? 𝐎𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐧𝐚𝐝 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐧𝐮𝐝, 𝐞𝐭 𝟐𝟎𝟐𝟏. 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐥 𝐬𝐮𝐧𝐧𝐢𝐭𝐚𝐤𝐬 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐞 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐦𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐧𝐚𝐝 𝐫õõ𝐦𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐫𝐨𝐧𝐠𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐡ü𝐩𝐚𝐧𝐮𝐝. 𝐈𝐝𝐢𝐨𝐨𝐭!

-48  +29
*
 4

05.03.21, 11:26
Üldiselt võiks koroonat puudutavad artiklid nii kinni panna,et lugeda saab aga kommenteerida ei saaks. Hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni käib sõnelus maski pooldajate ja maski vastaste vahel. Nii palju kui on inimesi on ka eri arvamusi ja tundub suht mõtetu siin üksteisele ette laduda mis on õige ja mis vale. Ja mis artiklitesse puutub siis võiks vahelduseks saada lugeda ka selliste inimeste lugusid,kes on koroonas olnud aga kes ise poleks testimata arugi saanud. Me näeme ja loeme ainult neid kõige hullemaid variante,kes kuskil juhitaval hingamisel..kellel oli raske nv jnejne.aga nad kõik ju põe seda sama raskelt. Võiks nagu mingi võrdlus olla või kahepoolne see. Kui üht tuuakse nii esile,tooge samamoodi teinepool. Köik on nii ära hirmutatud,et natuke seda helgemat poolt kuluks ära kõigi ellu. Meil promotakse seda koroonat nagu tubakast loobumist.mida kuulsam inimene räägib ,et on olnud koroonas siis tundub et nüüd peaks köik sellesse sp just nii suhtuma,kuna see tuntud isik põdes seda nii ja arvab naa..

-21  +32
Tsensuur ellu!
05.03.21, 11:43
Õige!... keelame ära arvamuste avaldamise meedias!

Varsti hakkab Vihakõne seadus tööle sinu Päikesevalitsuse eestvedamisel, siis on asjad jälle kontrolli all nagu Vene valitsuse ajal.

-7  +41
Vahur
05.03.21, 13:10
* õ𝐩𝐢 𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐤𝐢𝐫𝐣𝐮𝐭𝐚𝐦𝐚, 𝐤𝐮𝐢 𝐬õ𝐧𝐚 𝐯õ𝐭𝐚𝐝. 𝐍𝐭 "𝐦õ𝐭𝐭𝐞𝐭𝐮", "𝐤õ𝐢𝐤", 𝐤𝐨𝐦𝐚𝐝𝐞 𝐩𝐮𝐮𝐝𝐮𝐦𝐢𝐧𝐞, 𝐥𝐢𝐬𝐚𝐤𝐬 𝐤ä𝐢𝐛 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐚 𝐭ü𝐡𝐢𝐤. 𝐒𝐞𝐞𝐠𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐝 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐬õ𝐧𝐚𝐯𝐚𝐛𝐚𝐝𝐮𝐬𝐭 𝐩𝐢𝐢𝐫𝐚𝐭𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐯𝐚𝐚𝐭𝐚 𝐩𝐞𝐞𝐠𝐥𝐢𝐬𝐬𝐞.

-43  +38
arvamus
05.03.21, 13:43
Tavaliselt ei oska kirjutada Putini trollid (reeglina vene keeles koolis käinud tondid), vahel ka kohalikud geeniused, kes heal juhul on läbi lugenud vaid mõne lasteraamatu.

Maske mittekandvad tegelased on ohtlikumad kui roolijoodikud, aga kuna nad on ka reformierakonna potents. valijad (lollid ja ülbed), siis seepärast ei soovi meie kallis valitsus neid n-ö liistule tõmmata.

-34  +1
Vahur
05.03.21, 13:54
𝐀𝐫𝐯𝐚𝐦𝐮𝐬, 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐤𝐮𝐬𝐞𝐬 𝐦𝐚 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐧, 𝐞𝐭 𝐨𝐬𝐚 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞𝐬𝐭 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢𝐯𝐚𝐬𝐭𝐚𝐬𝐭𝐞𝐬𝐭 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐞 𝐄𝐊𝐑𝐄 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐣𝐚𝐬𝐤𝐨𝐧𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐩𝐢𝐝𝐞𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐭õ𝐫𝐯𝐢𝐤𝐮𝐫𝐨𝐧𝐠𝐤ä𝐢𝐠𝐮𝐠𝐚 𝐞𝐞𝐭𝐫𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐥𝐚𝐬𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞. 𝐎𝐧 𝐣𝐮 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐚, 𝐞𝐭 𝐄𝐊𝐑𝐄𝐭 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐯𝐚𝐝 𝐤𝐚 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐩õ𝐥𝐥𝐮𝐤𝐨𝐠𝐮 𝐥𝐢𝐢𝐤𝐦𝐞𝐝, 𝐤𝐞𝐥 𝐡𝐚𝐦𝐛𝐚𝐢𝐝 𝐬𝐮𝐮𝐬 𝐩𝐨𝐥𝐞, 𝐡𝐚𝐫𝐢𝐝𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐚 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐣𝐚 𝐤ä𝐬𝐢 𝐩𝐞𝐬𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐤𝐚𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚 𝐧ä𝐝𝐚𝐥𝐚𝐬. 𝐌𝐚 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐧, 𝐞𝐭 𝐩𝐢𝐠𝐞𝐦 𝐧𝐨𝐨𝐝 𝐨𝐧 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢𝐯𝐚𝐬𝐭𝐚𝐬𝐭𝐞 𝐤𝐚𝐦𝐩. 𝐑𝐞𝐟𝐨𝐫𝐦𝐢𝐯𝐚𝐥𝐢𝐣𝐚 𝐨𝐧 𝐭üü𝐩𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐓𝐚𝐥𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐭𝐢𝐛𝐥𝐚, 𝐤𝐞𝐬 𝐤ä𝐢𝐛 𝐤õ𝐫𝐠𝐞𝐭𝐞 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐬𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐬ü𝐬𝐭𝐢𝐛 𝐞𝐧𝐝 𝐢𝐠𝐚𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞 𝐭ä𝐢𝐭𝐞𝐦𝐚𝐭𝐞𝐫𝐣𝐚𝐥𝐢𝐠𝐚 𝐧𝐢𝐢 𝐡𝐮𝐮𝐥𝐝𝐞 𝐤𝐮𝐢 𝐤𝐚𝐧𝐧𝐢. 𝐍𝐞𝐧𝐝𝐞𝐥 𝐨𝐧 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐢𝐝 𝐞𝐞𝐬 𝐭𝐚𝐯𝐚𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥𝐭.

𝐒𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐦𝐮𝐢𝐝𝐮𝐠𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐮 𝐬𝐩𝐞𝐤𝐮𝐥𝐚𝐭𝐢𝐢𝐯𝐧𝐞 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐦𝐮𝐬.

-44  +30
kes küll kontrolliks
 1

05.03.21, 21:17
politseinikke ja nende maskikandmist? Riigihange kuulutada ja siis kontrollima!

-1  +22
asdasd
06.03.21, 09:01
Politseil on ka eraelu..ta võib tööl maski kanda,aga see ei tähenda et mujal seda tegema peab.

-2  +18

06.03.21, 13:56
Samamoodi ,millest Kersti Kracht jutustab,et tuhandeid majandus kuritegusid mätsitakse kinni,tehakse mistahes teiste kuriteo liikidega.
90-ndate alguses kriminaal politseinikud ise otsustasid kas algatada kriminaal asja või mitte. Suvisel ajal visati avaldused prügikasti ja mindi randa päevitama, õlut jooma ja naisi lantima.
Siis kui Harry Pääsuke sai prefektiks siis ta pani politseinikud tegelema näitliku silmakirjaliku tööga. Igale avaldusele pidi reageerima näitlikult s.o. pidi algatama näitliku kriminaal asja. Mis seisnes selles,et 20 lehekülge pabereid trükiti täis ja kahe kuu möödumisel saadeti kannatanule teatis millega teavitati,et " me otsisime kurjategijaid kuid ei leidnud neid,me otsime edasi "
või siis " me aktiivselt tegeleme kriminaal asja lahendamisega,kui saame lahendatud siis teid teavitame" siis pandi need 20 lehekülge näitliku kriminaal asja seifi hoiule ja mitte keegi enam neid ei puutunud. Kriminaal asju ei lahendatud ealeski sest Politseinikud istusid vaid kabinetis ja trükkisid näitlikke kriminaal asju.
Politseinikud väljusid kabinetist vaid keha kinnitamiseks,toaletis käimiseks ja koju minemiseks.
Kurikuulsaim näitlikuse tipp on taskuvaraste reidid.
Sellest hiljem.

-2  +3

06.03.21, 14:02
Igal hetkel 5000 kapo ametnikku oksendavad kommentaariumisse:see on nende ideoloogia töö.
KAPO ametnike ülesandeks on ideoloogia töö.
Kus on nende ideoloogia töö?
5000 kapo ametnikku istuvad iga kell internetis ja teenivad Rothschildi perekonda.
Fakt on see,et 5000 kapo ametnikku istuvad iga kell internetis,peedistavd pööblit,oksendavad kommentaariumisse, teenivad Rothschildi perekonda
ja hävitavad Eesti rahvust....

Vanasti Saaremaal kuritegevust polnud sest miilits tegi tööd.

PPA juhtkond tõi Saaremaale kuritegevuse, likvideeris kriminaal politseinike ( need on erariides Politseinikud kes peavad kurjategijaid leidma ja tooma kohtu ette) ametikohad ja pani nad patrullteenistusse autojuhtidele trahve kirjutama.
Seega Saaremaal enam polegi kedagi kes püüaks pätte.

Kui PPA teeks tööd siis kuritegevust ei eksisteeriks ja narkokaubandust ammugi.

Paraku PPA juhtkonna ametnikud töö tegemise asemel imevad taskuvaraste peeniseid.


Eesti Politsei pole ealeski arreteerinud taskuvargaid .

Taskuvargused on Eesti Riik sedasi organiseerinud,et esmalt nad muutsid seadusi selliseks,et poleks võimalik taskuvarast kinni püüda.Nõuka ajal oli taskuvarga püüdmiseks vaja ühte tunnistajat s.o. sel hetkel kui varga käsi läheb kannatanu taskusse peab politseinik selle käe haarama ja tunnistaja peab seda nägema,ning kohtus tunnistama.Nõuka ajal tunnistajaks võis olla miilitsa töötaja aga Eesti Vabariigis peab olema eraisik...
see on võimatu sest ükski eraisik ei märka ealeski seda momenti mil taskuvarga käsi käib kannatanu taskus sest jätise käsi on seal vaid üks sekund...Eesti Politsei organisatsioon tegeleb näitlikusega vene k. pokazuhaga ja korraldab "taskuvaraste reide".Nad rivistavad sõidukid ja siis panevad signaalid huilgama ja lähevad "püüdma" taskuvargaid...Siis Viru tänavale iga nurga peale asetavad konstaablid ja need peavad kinni võtma eluheidikuid keda siis näidatakse telekast ja nimetatakse taskuvarasteks...
Kõik Tallinna Politseinikud ja turvamehed teavad Viru tänava taskuvargaid nägude pidi ja neid taskuvargaid ealeski ei arreteerita...Kui Pealtnägija saate tegijad võtsid üles minu kirjutatud taskuvaraste loo ja külastasid Viru tänava taskuvargaid siis Eesti Riik näitlikkuse tarbeks andis kohtu alla mõningad taskuvargad ja sama targalt anti neile tingimisi...
Aastaid tagasi üks politseinik tööst vabal ajal märkas,et taskuvaras läheb trammi peale ja see varas nägi toda politseinikku,ning muidugi nad teadsid kes on kes.Taskuvaras juba järgmisel momendil lükkas käe ohvri taskusse ja politseinik püüdis selle kinni ja õnneks trammis olijad olid nõus seda tunnistama.Kohtus too politseinik pidi üle elama rida alandusi,kohtunik ja prokurör naersid politseiniku üle...Nõukogude ajal taskuvargale oleks automaatselt antud 6-7 aastat reaalset vabaduse kaotust...aga see irvitav Eesti Vabariigi prokurör nõudis vaid poolteist aastat tingimisi...Kohus määras aasta tingimisi...Taskuvargale tingimisi,see tähendab politseinike totaalset mõnitamist ja alandamist.

Sellest kuidas Eesti Riigikogu võtab vastu seadusi mis soosivad kuritegevust s.o. kuidas Eesti Riigikogu organiseerib kuritegevust räägib ilmekalt lugu:

President Ilves riigikogule: et siin enam ühtki korruptiivset seadust vastu ei võetaks!
Ma tahaksin samuti, et edaspidi ei võetaks siin saalis vastu enam ühtki seadust, mille põhieesmärk on mõne konkreetse äri edendamine. Sellisel asjal on lihtne nimi — korruptsioon.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/president-ilves-riigikogule-et-siin-enam-uhtki-korruptiivset-seadust-vastu-ei-voetaks.d?id=57623508

Sõõrumaa: rahastame erakondi läbi ettevõtte

PPA tõi Saaremaale kuritegevuse

Eesti riik ise iga päev varastab kaks kuni kolm sõidukit ja siis müüb poole hinnaga tagasi omanikule.Varga numbri annab teile politseinik.
Seadus ka kohendati selle tarbeks ja nimetati sõidukite Ärandamiseks.Selle abil on Eesti Riigil lihtsam varastada sõidukeid.Selle paragrahvi abil käib sõidukite varastamine sedasi.Esmalt taskuvaras varastab sõiduki võtmed,sõidetakse varastatud sõidukiga minema ja kui juhtub sedasi,et tee peal keegi aus politseinik peatab sõiduki ja avastab,et tegemist on vargusega siis kohtus on varastel jutt valmis.Nad peavad ütlema vaid,et sõiduki juht oli purjus ja võtmed olid sõiduki ees,seda tunnistab kaks tunnistajat,ning neil oli hädasti vaja kasutada sõidukit,ning nad ealeski ei kavatsenud sõidukit varastada ja tahtsid kiiremas korras sõiduki tagastada.Kohus määrab rahatrahvi ja selle maksab kinni maksumaksja aga mitte riigi maffia esindaja kes on sõidukite varas.
90-ndate alguses Eesti Riik need sõidukid mis ta varastas viis Rummu vanglasse ja seal vahetas sõidukite numbrid või värvis üle,ning järgmisel päeval ARK hoovi peal võis näha neid sõidukeid uute omanike valduses.
Eesti Riik 90-ndate alguses vallandas terve grupi ausaid politseinikke kes käisid Venemaal arreteerimas sõidukite vargaid ja tõid tagasi koos varastatud sõidukitega.Sellest ajast saati pole Venemaalt tagasi toodud ühtegi sõidukit,rääkimata varaste arreteerimisest.Pole tarvidust olnudki sest kaup müüakse maha kohapeal s.o. ARK-s.


PPA tõi Saaremaale kuritegevuse


Eesti Politsei pole ealeski arreteerinud taskuvargaid .

-1  +5
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Mees sai kaupa tellides tünga (9)
Vald tühistas skandaalse puitmaja ostu (9)
Kultuuri-ja spordiosakonna juhatajaks 11 tahtjat (5)
Endisest maaklerist sai planeeringuspetsialist
Kuressaare Linnahotell läbib uuenduskuuri  (17)
Hea tuju pagaritelt saab tervislikke maiustusi  (8)
Õpetaja kiusab mind (2)
Kadunud Toomas on leitud (5)
Valla kultuuri- ja sporditöö peaspetsialistiks sai Evelin Mesila
Perekondlik
Mesinik, kelle magus teekond algas ühe mummiperega
Kaarma ei ole nõus teeraha ära andma
Saaremaa vald investeerib teedesse 3,8 miljonit eurot (5)
Reet Saar jääb alati saarlaseks (1)
Alla ööpäevane silt ei lähe reklaamimaksu alla (2)
Nädala loetavuse top 5
Joobes daamid põhjustasid gaasihäire (20)
Lääne-Saaremaal avastati tuhande aastane luustik (8)
Nasval tegid inimesed kümme lõket (9)
Mees sai kaupa tellides tünga (9)
Kohus konfiskeeris roolijoodikult auto (18)
Kommentaarid
Kultuuri-ja spordiosakonna juhatajaks 11 tahtjat (5)
Kadunud Toomas on leitud (5)
Kuressaare Linnahotell läbib uuenduskuuri  (17)
Mees sai kaupa tellides tünga (9)
Kohus konfiskeeris roolijoodikult auto (18)
Vald tühistas skandaalse puitmaja ostu (9)
Alla ööpäevane silt ei lähe reklaamimaksu alla (2)
Kirjakast: Kas 1+1+1 võrdub tõesti 0? (2)
Saaremaa vald investeerib teedesse 3,8 miljonit eurot (5)
Harry Raudvere asutab Põliseestlaste Rahvaerakonda (199)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud