Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Reede, 05. märts 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
märts 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Kommentaarid

NyxAir lendab nädalavahetustel täis lennukiga
25.01.2021. Autor: MM
Möödunud aasta lõpus Tallinna-Kuressaare liinil lendama hakanud NyxAiri reisijate arv on kasvamas ning nädalavahetuseti on lennuk tihtilugu ka täis.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
lendaja

25.01.21, 00:46
Kas keegi reaalselt köhib välja ka selle lehe eest raha? Esiteks, see uudis oli juba ERRis neljapäeva esimeses osas, teiseks võiks rohkem infot anda, laljusid artikleid dubleerivad teised allikad. Huvitav jälgida kuidas saab lehes tasuta reklaami.
Aga sellest oli juba ka ammu räägitud, et ka endise vedajaga oli lennuk põhimõttelist täis ainult nädalavahetustel ja talveperioodi argipäevadel saab kenasti laiutada. Sama leht rääkis ka et andmeteks võeti detsembri lõpuosa (kui olid pühad) ja keskmiseks täituvuseks on siiski 15 reisijat mis kinnitab et seda pole talvel vaja. Tegelikult tean mida räägin ja lood on nüüd nii, et üle 19-reisija oli detsembris 7 lennul 40-st. Küll aga oli detsembris julgelt 14 sellist lendu kui oli alla 10 reisija. See 15 48-st pole põhjus uhkeldamiseks. Räägime edasi tasuvusest kui vähemalt 50% kõikidest lendudest saab olema pool lennukit täis ehk 24 reisijakohta müüdud. Huvitav ka see et sama Jaanus 1,5a tagasi rääkis kui ebatasuv asi oleks.
Ärininad või poliitikud lisaks sellele et kardavad aerodünaamika nullteadmiste pärast lennata võiksid proovida kasutada õhutransporti talvistel teisipäevadel, neljapäevadel. Rumal rääkida sellest et kui 10% ligi on lennuk täis. Väiksem lennuk on ühe lennu kohta 3 tuhat eurot odavam ja vajadusel saaks lennata rohkem kui 2 korda päevas, kõik ei soovi ju pealinna hommikuks. Mida suutmrem lennuk peale ilusama sisustuse ja reisisaatjate olemasolule annab? 33-kohaline mida taheti ennem tuua, kuid mis soodsam ja proportsionaalsem nõuab ka stjuardessi ja on õhus stabiilsem kui 19-kohaline. Uus lennuk on kindlasti palju mugavam, aga kui jutt 6 miljoni säästust... Praegu ei saa mandrijorsid kuskile, aga me pole maailma naba kuhu peaksid tihti suured turismilained tulema. Lisaks kes vastutab et see suurem lennuk toob siia rohkem "kingitust" viiruse näol. Eestlased on ka pigem hinnatundlikud ja kui hind tõuseb, siis minnakse oma autoga, sest see palju paindlikum variant. Ka vana lennukiga sai ju 15kg registreeritud pagasit võtta, seega ka see argument ei tööta. Vallavanem ei saa aru, et võib-olla suvel otsustab tõesti keegi lennuki kasuks ja tasapisi midagi muutub, aga laias laastus inimene ei lenda lihtsalt lennu pärast.
Ma küll ei hakkaks firmat süüdistama või suurt numbrit Kallutatud Hääles tegema arvestades et paljud endised vedajad ka hilinenud piisavalt seetõttu et kolm lendu sajast on hilinenud. Firma ju maksis suurema lennuki kinni ja keegi ei jäänud lendamata. Vaevalt keegi tahaks lennata katkise lennukiga või Nordicaga mis veel viletsam. See lennuk lendas varem teises kliimas ja alati jäädakse pigem maa peale kui mingi kõrvalekalle.

Huvitav, kas kaubikujuht võetakse ka vastutusele kes tahtlikult teiste omandit rikub?
Kui Kärla koolis kaks klassi koduõppel, siis ei pruugi ka suuremates koolides kontakttunnid kauaks jääda, eile oli jälle mitte vähe uusi juhtumeid ning mandrimatsid käisid siin ikka hoolega maskideta sigatsemas, valitsus ju arvab kui üks maakond sulgeda ja soovitada siis kõik ok.
Ma saan aru liha jaoks aga milleks tappa loomi niisama?
Vaadates ministriportfelle ja et ka Lalle saab ministriks, siis ega sealt midagi positiivset ei tule. Nad ei oska isegi häid lubadusi välja mõelda. Need mõlemad erakonnad väga kahtlased. EKRE oli see kes endises koalitsioonis pakkus kesikutele ideid, pole vaja Arvamust nii tõsiselt võtta.

-3  +8
Jutta
 1

25.01.21, 08:21
Meie Maa uudised ongi 3-4 päeva vanad, mujalt kopeeritud...

-2  +10
Jutta
25.01.21, 08:45
Soovitan üldse saarte häält tellida, tuleb vähemalt 5 korda nädalas mitte 3.

-2  +4
anonüümne

25.01.21, 08:28
Kas see pole mitte loogiline? Kui endise lennukiga oli keskmiselt 12 reisijat ja vahepeal olid pühad ja aastavahetus, siis pole põhjust üllatumiseks. Kas leht kirjutab järgmine kord sellest et lumi maas? Ma ei arva et hilimemisi oli liiga tihti, kuid oma asenduslennuk kuluks marjaks ära, tänab lendsb ka vist 88-kohaline. Reklaami tuleks liinile rohkem teha. Lennupiletid pole odavad ja kui see veel tõuseb, siis peatub veel suurema tõenäosusega nõudluse kasv, kuna dotatsioon katab kogu kahjumi, siis võiks kasvõi tihedatele reisijatele v madala täituvusega ajal midagi välja mõelda.
Ma ei oska kujutada, kes oleks hea vallavanema kandidaat, see Tamkivi idee pole jube. Maastik oleks sama viga kordamine.
Seksualiseerimisest. Tehku mida iganes, aga pole vaja uhkustada ning propageerida.
Püsiühendustest rääkides võime ju unistada aga keegi ei tule silda kinni plekkima. Kas lisalaeva ehitatakse? Kesikute lubadused et saarlane ei peaks tööle minemiseks maksma läks üle aia. See pole ok et suvel 8h järjekorrad.

-0  +2
Vahur Neljapäev
 1

25.01.21, 09:30
𝐓ä𝐢𝐞𝐥𝐢𝐤 𝐯𝐚𝐥𝐞. 𝐓ä𝐢𝐞𝐥𝐢𝐤 𝐯𝐚𝐥𝐞.

"𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐧ä𝐝𝐚𝐥𝐚𝐯𝐚𝐡𝐞𝐭𝐮𝐬𝐞𝐭𝐢 𝐨𝐧 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐮𝐤 𝐭𝐢𝐡𝐭𝐢𝐥𝐮𝐠𝐮 𝐤𝐚 𝐭ä𝐢𝐬."

𝐉𝐮𝐬𝐭, 𝐫õ𝐡𝐤 𝐨𝐧 𝐬õ𝐧𝐚𝐥 𝐭𝐢𝐡𝐭𝐢𝐥𝐮𝐠𝐮. 𝐌𝐢𝐝𝐚 𝐭ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚𝐛 𝐭𝐢𝐡𝐭𝐢𝐥𝐮𝐠𝐮? 𝐋𝐞𝐧𝐧𝐮𝐤 𝐨𝐧 𝐭𝐮𝐫𝐮𝐥 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝 𝐮𝐦𝐛𝐞𝐬 𝟏 𝐤𝐮𝐮. 𝐌𝐢𝐭𝐮 𝐧ä𝐝𝐚𝐥𝐚𝐯𝐚𝐡𝐞𝐭𝐮𝐬𝐭 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐬𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐣ää𝐛? 𝐊𝐮𝐢 𝐭𝐚 𝐧üü𝐝 𝐩𝐚𝐚𝐫𝐢𝐥 𝐥𝐚𝐮𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐣𝐚 𝐩ü𝐡𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐥𝐢𝐠𝐢𝐥ä𝐡𝐞𝐝𝐚𝐬𝐞 𝐭ä𝐢𝐬𝐥𝐚𝐬𝐭𝐢𝐠𝐚 𝐬õ𝐢𝐝𝐚𝐛, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐞𝐢 𝐭ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐞𝐝𝐚, 𝐞𝐭 𝐭𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐠𝐮 𝐚𝐞𝐠 𝐭ä𝐢𝐬. 𝐊ü𝐬𝐢𝐬𝐢𝐧 𝐨𝐦𝐚 𝐭𝐮𝐭𝐭𝐚𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐣ä𝐫𝐠𝐢, 𝐤𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐣𝐚𝐚𝐧𝐮𝐚𝐫𝐢𝐬 𝐤𝐚𝐤𝐬 𝐩ü𝐡𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐚𝐧𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐭𝐞𝐦𝐚 𝐥𝐞𝐧𝐝𝐮𝐝𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐞 ü𝐤𝐬𝐤𝐢 𝐭ä𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝. 𝐄𝐬𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐥 𝐨𝐥𝐢 𝐬𝐞𝐚𝐥 𝐩𝐚𝐚𝐫𝐢𝐤ü𝐦𝐧𝐞 𝐫𝐢𝐧𝐠𝐢𝐬 𝐣𝐚 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐨𝐥𝐢 𝐭ä𝐢𝐭𝐮𝐯𝐮𝐬 𝐚𝐥𝐥𝐚 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐭 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐮𝐤𝐢𝐭. 𝐒𝐞𝐞𝐠𝐚, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐭𝐞 𝐯𝐚𝐥𝐞𝐭𝐚𝐭𝐞?

𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐞 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐮𝐤 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐤𝐚 𝐥𝐚𝐮𝐩ä𝐞𝐯𝐢𝐭𝐢 𝐣𝐚 𝐩ü𝐡𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐢𝐭𝐢 𝐭ä𝐢𝐬, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐚𝐬 𝐬𝐞𝐞 𝐨𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐬𝐮𝐮𝐫 𝐬𝐚𝐚𝐯𝐮𝐭𝐮𝐬? 𝐒𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐬𝐚𝐦𝐚, 𝐤𝐮𝐢 𝐭öö𝐚𝐧𝐝𝐣𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐦𝐢𝐧𝐮𝐠𝐚 𝐫𝐢𝐢𝐝𝐥𝐞𝐦𝐚, 𝐞𝐭 𝐦𝐚 𝐭öö𝐝 𝐞𝐢 𝐭𝐞𝐞. 𝐒𝐢𝐢𝐬 ü𝐭𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢𝐧 𝐭𝐚𝐥𝐥𝐞, 𝐞𝐭 𝐭𝐞𝐚𝐝 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐚 𝟏𝟎𝐬𝐭 𝟏𝟏𝐧𝐢 𝐭𝐞𝐠𝐢𝐧 𝐦𝐚 𝐧𝐢𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐭öö𝐝, 𝐞𝐭 𝐥𝐚𝐮𝐬𝐚 𝐡𝐢𝐠𝐢𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐯õ𝐭𝐭𝐢𝐬. 𝐎𝐧 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐚𝐫𝐠𝐮𝐦𝐞𝐧𝐭 ü𝐥𝐞𝐣ää𝐧𝐮𝐝 𝐩ä𝐞𝐯 𝐥𝐮𝐮𝐬𝐢 𝐥𝐚𝐬𝐭𝐚?

𝐓𝐚𝐬𝐮𝐛 𝐞𝐧𝐝 𝐧𝐚𝐭𝐮𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐮𝐧𝐝𝐮𝐬𝐞𝐠𝐚 𝐤𝐮𝐫𝐬𝐬𝐢 𝐯𝐢𝐢𝐚 𝐣𝐚 𝐯𝐚𝐚𝐝𝐚𝐭𝐚, 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐚𝐥 𝐥𝐞𝐧d 𝐞𝐧𝐝 ä𝐫𝐚 𝐭𝐚𝐬𝐮𝐛. 𝐊𝐮𝐣𝐮𝐭𝐚𝐠𝐞 𝐧üü𝐝 𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐤𝐮𝐢 𝐞𝐫𝐚𝐤𝐚𝐩𝐢𝐭𝐚𝐥𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐥 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐢𝐯 𝐅𝐢𝐧𝐧𝐚𝐢𝐫 𝐦õ𝐭𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐭ä𝐩𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢. 𝐇𝐞𝐥𝐬𝐢𝐧𝐠𝐢- 𝐍𝐞𝐰 𝐘𝐨𝐫𝐤 𝐥𝐞𝐧𝐝 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐮𝐛 (𝐨𝐥𝐞𝐭𝐚𝐦𝐞) 𝟖 𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚 𝐤𝐮𝐮𝐬 𝐣𝐚 𝐤𝐚𝐡𝐞𝐥 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥 𝐨𝐧 𝐥𝐞𝐧𝐝 𝐩𝐮𝐮𝐩ü𝐬𝐭𝐢 𝐭ä𝐢𝐬. 𝐒𝐮𝐮𝐫𝐞𝐩ä𝐫𝐚𝐧𝐞, 𝐞𝐤𝐬? 𝐄𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐣𝐮! Ü𝐥𝐞𝐣ää𝐧𝐮𝐝 𝟔 𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚 𝐭𝐨𝐨𝐝𝐚𝐛 𝐬𝐞𝐞 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐮𝐥𝐢𝐢𝐧 𝐟𝐢𝐫𝐦𝐚𝐥𝐞 𝐤𝐚𝐡𝐣𝐮𝐦𝐢𝐭 𝐣𝐚 𝐧𝐮𝐥𝐥𝐢𝐛 𝐤𝐚 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐤𝐚𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚 ä𝐫𝐚.

𝐓𝐞𝐢𝐬𝐚𝐥𝐭 𝐯õ𝐢𝐤𝐬 𝐤𝐚 𝐧üü𝐝 𝐧𝐚𝐭𝐮𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐦õ𝐞𝐥𝐝𝐚, 𝐤𝐮𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐨𝐧 𝐍𝐲𝐱𝐢𝐥 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦𝐞 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐤𝐮𝐮 𝐚𝐣𝐚 𝐣𝐨𝐨𝐤𝐬𝐮𝐥. 𝐕𝐚𝐞𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐚𝐯𝐢𝐚𝐛𝐚𝐥𝐭𝐢𝐤𝐚 𝐯ä𝐢𝐤𝐞 𝐉𝐞𝐭𝐬𝐭𝐫𝐞𝐚𝐦 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐯𝐢𝐢𝐞 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐣𝐨𝐨𝐤𝐬𝐮𝐥𝐠𝐢 𝐧𝐢𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐩𝐫𝐨𝐭𝐞𝐬𝐭𝐢𝐬 𝐤𝐮𝐢 𝐍𝐲𝐱𝐚𝐢𝐫𝐢 𝐬𝐮𝐮𝐫 𝐣𝐚 𝐮𝐡𝐤𝐞 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐮𝐤. 𝐊ü𝐥𝐥 𝐨𝐧 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐮𝐚𝐣𝐚𝐝 𝐡𝐢𝐥𝐢𝐬𝐞𝐦𝐚𝐝, 𝐤ü𝐥𝐥 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐡𝐨𝐨𝐩𝐢𝐬 𝐭𝐞𝐢𝐧𝐞 𝐚𝐬𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬𝐥𝐞𝐧𝐧𝐮𝐤 𝐣𝐧𝐞. 𝐉ä𝐫𝐣𝐞𝐤𝐨𝐫𝐝𝐧𝐞 𝐧ä𝐢𝐝𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭, 𝐤𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐯𝐚𝐧𝐚 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐢𝐯 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 ä𝐫𝐚 𝐥𝐚𝐦𝐦𝐮𝐭𝐚𝐝𝐚. 𝐓ä𝐩𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐦𝐞𝐢𝐞 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐥𝐢𝐧𝐧 𝐣𝐚 𝐓𝐚𝐥𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐭ä𝐧𝐚𝐯. 𝐓ä𝐩𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐤𝐚 𝐫𝐢𝐢𝐠𝐢𝐠ü𝐦𝐧𝐚𝐚𝐬𝐢𝐮𝐦 𝐬𝐚𝐚𝐛 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐢𝐯𝐚 𝐡𝐚𝐫𝐢𝐝𝐮𝐬𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐊𝐮𝐫𝐞𝐬𝐬𝐚𝐚𝐫𝐞𝐬 ä𝐫𝐚 𝐥õ𝐡𝐤𝐮𝐝𝐚.

-0  +15
anonüümne
25.01.21, 12:51
Ega see asi ei olegi tasuv. Loogiline, et nädalalõpu poole suurem täituvus. 30% keskmiselt ju kõigest, räägime kui vähemalt 50% oleks. Aga ka enne oli rikkeid, lihtsalt oli kohe asenduslennukit ES-PJA võtta. Teises hankes ei pidanud asenduslennukit välja näitama ja keegi ei taha selle enda raha eest tuua, sest maa peal seismine on ka raha. Mu arvates on oluline et lennud toimuksid ja graafiku järgi. Hankelepingu järgi peab reserv olema sama uus/suur või uuem/suurem.

-1  +2
Arvestaja
 1

25.01.21, 18:04
Võiks teha vahe-maandumise Muhus, Liival , siis võib olla ka rohkem rahvast. Mis te arvate sellest?

-1  +3
Rein Haivo
25.01.21, 18:07
Jaaa ja siis ka peale Tallinnat minna veel Helsingisse , Tokyosse ja New Yorki ja siis tulla jälle Talina tagasi ja otse Kuresaarde. Plaan on hea aga mõte on veel praem.

-1  +2
anonüümne

26.01.21, 11:33
See lennuk ehmatab oma jõuramisega sead ka püsti. Jube!

-0  +0
anonüümne

27.01.21, 11:24
Sellepärast siis see õudne üürgamine,et suur lennuk käib.

-0  +0
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Politseijaoskonnas on kümme nakatunut töötajat (3)
Kauplused suhtuvad maskikandmise kontrolli erinevalt (3)
Maakonna ainus väiketapamaja sulges uksed
Viis kanget saare naist
Jaanika: vanametalli äri on töö nagu iga teine
Ruhnu rahvamaja jäi juhatajata
Kuressaare kohtumajas tuleb 2-miljoniline remont  (5)
Kuratlik alkoholism (2)
Saatusekaaslaste juures plahvatab
Lümanda söögimaja ja kirik on Juta Pae südameasjad
Ettevaatust! Seitse soovitust, enne kui istud jalgratta selga
Hiiumaa juurtega Kristel usaldab oma sisetunnet (1)
Tiiu Haavik – Õpetaja suure algustähega
JUHTKIRI - Sa ei taha ju, et sinu pärast (3)
Lumistest lilledest kevade ootuses
Nädala loetavuse top 5
Maskita postitöötaja trügis tuppa  (12)
Naine sõitis Mändjalas kraavi (8)
Koroona lööb negatiivseid rekordeid (49)
Edward Laane: meil on ees rasked nädalad  (13)
Saaremaal algas eakate vaktsineerimine (13)
Kommentaarid
Kuratlik alkoholism (2)
Kuressaare kohtumajas tuleb 2-miljoniline remont  (5)
Kauplused suhtuvad maskikandmise kontrolli erinevalt (3)
JUHTKIRI - Sa ei taha ju, et sinu pärast (3)
Hiiumaa juurtega Kristel usaldab oma sisetunnet (1)
Politseijaoskonnas on kümme nakatunut töötajat (3)
Saaremaal algas eakate vaktsineerimine (13)
Tänasest on jääle minek keelatud (6)
SÜGi remondiks tehti liiga kõrged pakkumised (14)
Harry Raudvere asutab Põliseestlaste Rahvaerakonda (102)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud