Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Laupäev, 24. juuli 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
juuli 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Kommentaarid

Vald saatis terviseametile vigu sisaldava märgukirja
03.12.2020. Autor: Ahto Jakson
Georg Ots Spa peab Saaremaa valla koostatud märgukirja hotelli restoranis üle 250 osalejaga sünnipäevapeol väidetavalt täitmata jäetud nõuete kohta vastuoluliseks ja faktivigu sisaldavaks.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Trahv kaela ja kogu lugu
 2

03.12.20, 11:26
Sellele Otsa spaale peaks lajatama 10 000 trahvi kaela, et teised õppust võtaks. - mingi jultunud tibist direktor väitis isegi, et see pole üldse nende maja, kus pidu toimus! DDD - sellistega ei pea vaidlema, vaid kohe karm sanktsioon kaela.

-7  +53
Vahur Neljapäev
03.12.20, 12:05
𝐀𝐠𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐣𝐮 𝐢𝐦𝐞, 𝐞𝐭 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐞𝐢 𝐭𝐞𝐡𝐭𝐢. 𝐒𝐚𝐫𝐧𝐚𝐧𝐞 𝐣𝐮𝐭𝐭 𝐨𝐥𝐢 𝐤𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐓𝐚𝐫𝐭𝐮 𝐬𝐚𝐫𝐢𝐧𝐚𝐤𝐚𝐭𝐚𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚 𝐬𝐮𝐯𝐞𝐥. 𝐌𝐢𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐚𝐥𝐥𝐞 𝐭𝐞𝐡𝐭𝐢? 𝐏𝐞𝐡𝐦𝐨𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐦𝐢𝐧𝐢𝐬𝐭𝐞𝐫 ü𝐭𝐥𝐞𝐬 𝐤ü𝐥𝐥, 𝐞𝐭 𝐭𝐚𝐥𝐥𝐞 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐭𝐫𝐚𝐡𝐯 𝐤𝐚𝐞𝐥𝐚 𝐯ää𝐧𝐚𝐭𝐚, 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐦𝐮𝐬 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢. 𝐌𝐚𝐬𝐤𝐢 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐦𝐢𝐬𝐭𝐞𝐠𝐚 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐚𝐬𝐢, 𝐤ä𝐬𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐚 𝐚𝐠𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐞𝐢 𝐤𝐚𝐧𝐧𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐞𝐢 𝐣𝐮𝐡𝐭𝐮 𝐤𝐚 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢. 𝐉𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐫ää𝐠𝐢𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞, 𝐞𝐭 𝐄𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐨𝐧 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐬𝐞𝐢𝐫𝐢𝐢𝐤. 𝐈𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝 𝐨𝐧 𝐣𝐮 𝐭ä𝐢𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐤𝐚𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐦𝐚𝐭𝐚 𝐣𝐚 𝐤𝐚𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐦𝐚𝐭𝐮𝐬𝐞 𝐭𝐮𝐧𝐝𝐞𝐠𝐚.

-3  +30
anonüümne
03.12.20, 13:03
Minu meelest kui robot siseneb ruumi,peaks ta kõigepealt esitlema end sõnadega olen robot.

-5  +1
anonüümne

03.12.20, 11:28
Musta reede ostupüha purustas Eestis rekordeid (18)

-2  +1
anonüümne

03.12.20, 11:45
https://lood.delfi.ee/eestinaine/ajakirjalood/fotod-pidude-aeg-on-kaes-mida-panna-selga-ohtuseks-valjaminekuks-voi-kokteilipeole?id=91772577

-1  +2
Vahur Neljapäev
 1

03.12.20, 12:02
𝐒𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞 𝐭𝐞𝐠𝐮𝐯𝐢𝐢𝐬𝐢 𝐩ä𝐫𝐚𝐬𝐭 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐩𝐚𝐚 𝐞𝐬𝐦𝐚𝐣𝐨𝐨𝐧𝐞𝐬 õ𝐡𝐚𝐭𝐚 (𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝 𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐦𝐮𝐢𝐝𝐮𝐠𝐢 𝐞𝐯𝐚𝐤𝐮𝐞𝐞𝐫𝐢𝐝𝐚) 𝐣𝐚 𝐭𝐞𝐡𝐚 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐢𝐥𝐮𝐬 𝐩𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤𝐮𝐩𝐥𝐚𝐭𝐬 𝐦õ𝐧𝐮𝐬𝐚 𝐦𝐞𝐫𝐞𝐯𝐚𝐚𝐭𝐞𝐠𝐚.

-7  +20
anonüümne
03.12.20, 13:50
Õnn ei peitu nurga taga. See on kogu aeg sinuga. Kui märkad head enda ümber ja oled selle eest tänulik, kasvab ka õnnetunne. Vaja on see vaid endas ära tunda ja seda teadvustada.

-8  +4
anonüümne

03.12.20, 12:16
https://www.ohtuleht.ee/1019538/otsepilt-olukorrast-valitsuses-pajatavad-juri-ratas-martin-helme-tonis-lukas-ja-tanel-kiik

-4  +0
lugeja
 8

03.12.20, 12:23
See pole hetkel oluline kas vormistus oli juriidiliselt õige. Ärme ajame sellises situatsioonis paberitel näpuga taga. Selline matslas-kõlkakontor ehitab riigigümnaasiumi linnaku, mis pole alustatudki? Kui see on ainuke Pireti argument, siis tunduvalt arukam oleks esialgu vähemalt vabandada ja suu kinni panna. Lõhnab nagu märtsi alguses oli, ei õpeta miski, tahame ikka vägisi sisse tuua. Esiteks alustame sellest, et Terviseamet pole midagi lubanud. Täiesti õigesti ütles ametnik, demokraatia lubab näidata oma keskmisest madalamat intellekti. Valeväidete edastamine on üldjuhul õigusriigis karistatav, mis demokraatia see on? Miks ei võeta kriminaalvastutusele, paras oleks lühiajaline vanglanimekirja arvamine. Mitte kedagi ei võeta vastutusele ja nii need olukorrad juhtuvadki. Politsei võiks praegu just neid idioote korralikult trahvida.
Nii idiootset juttu annab välja mõelda, see näitab ilusti nende lolli ülbust, üleolekut ja egoismi. IQ näitaja ei tohiks küll üle väikese lapse jalanumbri olla. Mul oleks küll häbi avalikult sellist vastikut juttu lehes rääkida. Nagu varateismelised keskmisest rumalamad, tahame ja kõik. See peaks olema igale normaalsele inimesele arusaadav et pole õige aeg, see tuleb niikuinii millalgi välja. Mida ärevamaks olukord läheb, seda rohkem neid nahaalseid sigu mandrilt tuleb. Praegu oleks mõistlik ainult saarlasi siia lubada. 7 nakatunut vaadates viimase aja Saaremaa tendentsi pole vähe ja matside pärast võib see kasvada. Ei tohiks olla karistamatuse tunnet, 100km/h 90alas sõitev juht või kesklinnas 20km/h saab karistada täiega, aga siit ei rule midagi. Midagi ei lähe paremaks, varsti jõulupeod. Tuleb need tilu-lilu luusimised ära keelata, aga valitsuse pehmod ei julge, jah, vaatame koguaeg Rootsi poole. Need lapiku maa ja lapiku ajuga inimesed ei saa aru, et mask pole imeleiutis. Tallinnas ju paljud räägivad et ebamugav kanda, ei tunne haigena, aga see aitab ka mitte nakatuda, see ju loogiline. Ei olnud vaja algkoolis tundidest minema nihverdada, nüüd Juhan ei tea. Lisaks teatrikeeldudele on aeg praegu ainult tööl ja 1x nädalas kaupluses käia. Distantsi ei hoia ka keegi. Selline idiootsus ja teiste segi ajamine võiks karistuse saada, saabki riigikassa täidetud. Pärast hakkavad ka teised mõtlema. Kui endal aju puudub, siis on alati võimalus netist infot hankida, mitte häbistamisega lahmima. Te ei saa aru, kui raske praegu tervishoiutöötajatel kes aitavad teid kui teil perses midagi torkima hakkab. Muidugi elame nii kaua vale käes.
Iga normaalne ettevõte kohe vallandaks sellist tegelast. Miks peab üldse sünnipäeva sedasi tähistama?

-6  +45
lugeja
03.12.20, 13:33
Ainuke kes leili läheb oled sina. Iga kord kui sa sedadi kirjutad siis lühendad oma eluiga. Nii loll sa ka pole et mitte sisust aru saada. Kurb et saad igalpool peksa ja oled nii pettunud. On olemas antidepressandid, see vihje. Ma väljendan lihtsalt arvamust nagu sinagi. Kui sa tahad kedagi paika panna, siis see pole õige koht. Kirjuta vähemalt teemasse. Mitte mina ei saanud trahvi, vaid teised inimesed. Pealegi sõidavad eravärvides autod ka sajaga. Ma ei taha jalgu jääda. Kui sa veel siin õigustad neid, siis oled küll puruloll. 90km/h tekitad just ohtlikke olukordi. Su sõnade järgi tundub, et otsid endale samasugust ja lõpuks ometi leidsid mingi võimaluse. Kahju küll, ma pole selline. Sina mustad ainult ennast. Aga ma ei nõustu et mulle pannakse suu kinni. Sa oledki selline kes õpib kogu õpiku pähe, elus hakkama oma peaga ei saa.
Äärmiselt inetu on valelikult lehes ülbitseda, ennast õigustada nagu Piret. Mu mõte oli see, et kui inimene ei saa karistada, siis see jätkub. Kui saab, siis kui tal on natukenegi halli ainet kõrvade vahel, siis hakkab tema ja teised oma tegude üle mõtlema. Augustis ka oli samasugune juhtum. Normaalne inimene ei käi haigelt sajas erinevas kohas. Kurb inimlikult et mõned on lollimad kui teised. EV seaduses on koht mis käsitleb nii praegust olukorda kui märtsi oma. Loodan väga et siit ei lähe jälle, liiga valusalt kevad meeles. Vormistuse pärast sisu ei muutu. Tuleb ka oma peaga mõelda.

-3  +25
anonüümne
03.12.20, 14:06
Kui ma kirjutan teemasse argumenteeritud ja põhjalikku arvamust mis ei käi seadusega vastuolus siis nimetad prügiks? Su elu on see. Kui sul pole arvamust kuula teisi arukaid. Nagu ennist ütlesin mitte mina ei saanud trahvi. Ma olen praegu täiesti rahulik erinevalt sinust. See väide oli koondunud kümnete arvamuste põhjal. Sul pole isegi kellega juttu puhuda. Mul palju tuttavaid. Ka politsei sõidab kiiremini, kuid on ikkagi võimalik ohutult sõita kui ei kiirusta oluliselt. Ole rahulikum ja ära aja koguaeg reegleid taga. Mine puhka, kaua sa häbistad ennast? Mul pole midagi enam sinuga arutada, jätan järgi. Mu kommentaaride mõte ei olnud see. Ma loodan et pole sul hilja ärevushäiretega õigeagset ravi saada. Kui sa oled nii negatiivne, siis kõik pole sellised. Lolle on vähemik.

-8  +7
anonüümne
03.12.20, 15:38
Kes ma siis su arust olen? Seda ma tean, et sul on vahurifoobia. Saad siin iga kord sõnalist koslepit, aga nagu parm kipud tagasi. Antidepressandid aitavad, vaata et käitumise pärast päriselus koslepit ei saa. Sulle teadmiseks, et kõik kommentaatorid pole Vahurid ja mul pole juhiluba olnudki, ma olen eakas ja saan ühistranspordiga hakkama. See teiste väga paljude ühine arvamus kes on sinust palju targemad. Ma kirjutan kommentaare pigem harva, kuid ära siin Vahurit maini, ta jutt ei ole sinu omaga võrreldav. Kuidas sa aru ei saa et kui sa jääd jalgu siis tekitadki ohtu. Katsu ikka rahulikum olla. Keegi ei talu juba su rumalat juttu, paistab et ka sugulased. Kes sa siis oled et trahvid? Näha on, kuna kommenteerid keset tööpäeva. Sõmera valgete seinte vahel võib kõike ette kujutada. Ma pole eestlane, aga võitlesin Eesti vabaduse eest kui olid heal juhul väike spermatosoid. Su jutu tase on maksimaalselt 12a. Me oleme pehmelt öeldes liiga erinevad, pole midagi enam rääkida, ma alustasin kirjutama teemakohast juttu. Kiirus võib olla 100km/h aga saab sellega rahulikult sõita. See on väike vähe. Kõik oleneb juhioskustest. Pole kunagi ohtlikku liiklusolukorda põhjustanud. On aeg hakata oma elu muutma, oled väga elus pettunud.

-5  +3
Vahur Neljapäev
04.12.20, 09:55
𝐒𝐞𝐞 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐬𝐞𝐢𝐧𝐢𝐤, 𝐤𝐞𝐬 𝟏 𝐤𝐦/𝐡 𝐤𝐢𝐢𝐫𝐮𝐬𝐞 ü𝐥𝐞𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞 𝐩ä𝐫𝐚𝐬𝐭 𝐭𝐫𝐚𝐡𝐯𝐢 𝐤𝐢𝐫𝐣𝐮𝐭𝐚𝐛, 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐩ä𝐞𝐯𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐭 𝐭öö𝐥𝐭 𝐯𝐚𝐛𝐚𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐣𝐚 𝐫𝐢𝐢𝐠𝐢𝐬𝐭 𝐯ä𝐥𝐣𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐭𝐚.

-0  +5
Vahur Neljapäev
04.12.20, 13:16
Ä𝐫𝐚 𝐧üü𝐝 𝐧𝐢𝐢 𝐥𝐨𝐥𝐥𝐢 𝐣𝐮𝐭𝐭𝐮 𝐤𝐚 𝐚𝐣𝐚. 𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐚 𝐬õ𝐢𝐝𝐚𝐝 𝐏Õ𝐇𝐉𝐄𝐍𝐃𝐀𝐌𝐀𝐓𝐔𝐋𝐓 𝐚𝐞𝐠𝐥𝐚𝐬𝐭𝐢, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐞𝐝 𝐬𝐚 𝐭ä𝐩𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐦𝐚𝐬𝐮𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐦𝐚𝐬𝐬𝐢𝐦õ𝐫𝐯𝐚𝐫 𝐤𝐮𝐢 𝐤𝐢𝐢𝐫𝐮𝐬𝐞 ü𝐥𝐞𝐭𝐚𝐣𝐚, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐩ä𝐫𝐚𝐬𝐭 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐭𝐚𝐠𝐮𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐣𝐮𝐡𝐭 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐦𝐚 𝐦öö𝐝𝐚𝐬õ𝐢𝐝𝐮. 𝐌öö𝐝𝐚𝐬õ𝐢𝐭 𝐨𝐧 𝐭𝐞𝐚𝐭𝐚𝐯𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐚𝐥𝐚𝐭𝐢 ü𝐤𝐬 𝐨𝐡𝐭𝐥𝐢𝐤𝐮𝐦𝐚𝐢𝐝 𝐦𝐚𝐧öö𝐯𝐫𝐞𝐢𝐝 𝐥𝐢𝐢𝐤𝐥𝐮𝐬𝐞𝐬. 𝐕𝐞𝐞𝐥 𝐡𝐮𝐥𝐥𝐞𝐦 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐭𝐚𝐡𝐚 𝐤𝐨𝐠𝐮𝐧𝐞𝐛 𝟐 𝐯õ𝐢 𝟑 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐭𝐚𝐨𝐥𝐢𝐬𝐭, 𝐤𝐞𝐬 𝐞𝐢 𝐣𝐮𝐥𝐠𝐞 𝐦öö𝐝𝐚 𝐬õ𝐢𝐭𝐚. 𝐒𝐢𝐢𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐬𝐞𝐞 𝐧𝐞𝐥𝐣𝐚𝐬 𝐬𝐞𝐚𝐥𝐭 𝐭𝐚𝐠𝐚𝐧𝐭 𝐮𝐤𝐞𝐫𝐝𝐚𝐦𝐚 𝐚𝐬𝐮𝐦𝐚. 𝐓𝐞𝐚𝐝 𝐤𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐬𝐢𝐫𝐠𝐞𝐭 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐚𝐬𝐬𝐮𝐮𝐧𝐚𝐯öö𝐧𝐝𝐢𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐣𝐚𝐨𝐤𝐬 𝐣𝐚𝐠𝐮𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬, 𝐞𝐭 𝐭𝐮𝐫𝐯𝐚𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐦öö𝐝𝐮𝐝𝐚? 𝐒𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐭𝐞𝐞𝐥õ𝐢𝐤𝐞 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐄𝐞𝐬𝐭𝐢𝐬 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐞𝐠𝐢.

-0  +5
Anonüümsele
04.12.20, 13:19
Seda nimetatakse maakeeli asutuse kakaks mitte kohustuse täitmist kui inimene ei kihuta palju ja sõidustiil kindel ning ohutu, ükski eravärvides Skoda ei sõida maanteel 90ga, ma pole nii ülbet ja mitte mõistvat politseinikku näinudki, seega see ametniku jutt on kinni su fantaasias. Kuidas on su nimi? Kui täidad selliseid kohustusi siis ei peaks nime esitamist häbinema. Mis vahe on 90 ja 91'l? Ma tean mis asi on politseikoolis käimine, seal õpetatakse mõistvust. Oma lolli jutuga peaks sul ammu häbi olema.

Haha, lubage naerda. Mis radaris? Sa rumal inimene ei tea vaatamata seletustele aru kellega räägid. Pole vaja igalpool Vahureid näha. Kus kohast ma muretsen? 2 sõna pärast ei pea nii pedereerima, ma esitan vastuväiteid lihtsalt. Esita mulle vähemalt üks tõene argument selle radarijutust. Kui sul pole kellegiga rääkida siis räägin. Üks sinine ja teine punane mänguradar. Ja puldiga mänguhelikoptergi. Kordan, kes siis olen? Sa ajad mind tõesti tehtud trahvijutuga naerma. Sa ei pea paari sõna pärast sellist numbrit tegema. Ma kirjutan kommentaare paar korda kuus ja kirjutan argumenteerivalt ning targalt. Vot selliste pärast lube ei hangi. Seal kus elan käib ühistransport hästi. Astusin ma nii väga konnasilmale? Su jutt on top5 rumaluselt meiemaa.ee-s. Niipalju kui ma puutusin politseiga pika elu jooksul, alati on väga mõistvad, seega su jutt pole usutav. Ei tea politsei köögipoolest midagi. Ükski politseinik ei tee trahvi 1km/h eest, siis tuleks kohe vallandada sest politsei eesmärk pole trahvimine vaid mõistvus. Ma võin ka kokku luuletada kus töötan aga ei pruugi olema päriselt. Pealegi ei ole mures, sest artikli teema pole see, teiste arvamus lihtsalt. Sa oled siis see haige libavahur, kes on solvunud, kes esineb erinevate nimede alt ja on iga päev uues ametis. Miks sa siis 2 päeva järjest koguaeg pere juures või tööl pole? Arvamust väljendada ei tohi? Igalpool näed hirmuga Vahurit, naljakas see et ei pannud täppi kes olen. Lihtsalt paar sõna näite eesmärgil pikast intervjuust, sa tõmbad kontekstist välja ja hakkad nii leili minema. Kõige hullem karistus on olnud helkurita kõndimise eest kirjalik hoiatus. Kui sul on ärevushäired ja käitumisraskused siis ma ei ole võimeline aitama. Nii loll inimene ei saa sellisele kohale.

Kui sa tahad nii väga, et viimane sõna oleks sinu taga, siis võin selle sulle pakkuda. Mida rohkem ignoreerida seda sul ka valusam. Tark jätab järele. Jutu teema ei olnud see. Arusaadav et ei saa sisust aru, rääkimata kaasa rääkimisest. Mul on huvitav, kellest räagid, mis on siis automark või värvus kui nii tark oled??? Kõige kiirem vahend millega sõitnud olen ATV ja mopeed. Ma elan seal kus pole autot vaja. Arusaamatu on, milleks sul seda kirjutada. Ma olen isegi ametnikele vihjeid andnud kui näen purjus juhte ja austan seda asutust väga, lihtsalt tegelegu ka piirangute täitmise kontrollimisega. Ma ei öelnud, et toetan ohtlikult sõitjaid. Politsei teeb alarmsõite, tagaajamisi 160-ga, tuleb ära keelata? Tavasituatsioonis sõidetakse tihti sajaga, tuleb ka neid trahvida? Su sõnade järgi pole sa mingi ametnik, töötu kellele paneb ema/naine puid olla ja otsid samasuguseid endale siin, aga teeb veel lollimaks. Sa rikud sedasi veel rohkem tervist. Kulla inimene, muretsed sina sest teema ei olnud see. Õpi kõigepealt vanemate inimestega rääkima. Näha on jah reageerimiskiiruse pärast su "graafikut" ning elumõtet. Paistab et see ongi Su ainuke tegevus. Kui need lahmimised ainukesed argumendid, siis ei pannud täppi, ole pigem vagusi. Hälve ikkagi sellel kes ei ole võimeline kriitiliselt artiklit lugeda ja oma sõnu ridadesse panna, sellise haiglasliku maailmavaatega su pea ammu tühjaks paugutatud. 200% sa pole mulle ühtegi trahvi määranud, sest pole saanudki. Lisaks sa ei tea sedagi et sõiduautode spidomeetrid pole taadeldud ja +/- 5km/h ei lähe trahvi arvesse.
Puhka nüüd korralikult nädalavahetusel välja!

-2  +4
Vahur Neljapäev
04.12.20, 15:35
𝐏𝐚𝐢𝐬𝐭𝐚𝐛, 𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐥 𝐨𝐧 𝐞𝐫𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐭ä𝐡𝐞𝐥𝐞𝐩𝐚𝐧𝐮𝐯𝐚𝐣𝐚𝐝𝐮𝐬. 𝐎𝐥𝐞𝐝 𝐬𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐝𝐞𝐤𝐨𝐝𝐮𝐬𝐭 𝐩ä𝐫𝐢𝐭 𝐦𝐮𝐭𝐢𝐤𝐞, 𝐤𝐞𝐥 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐠𝐚𝐠𝐢 𝐣𝐮𝐭𝐭𝐮 𝐩𝐮𝐡𝐮𝐝𝐚 𝐞𝐢 õ𝐧𝐧𝐞𝐬𝐭𝐮? 𝐋𝐨𝐨𝐝𝐚 𝐬𝐚, 𝐞𝐭 𝐦𝐚 𝐬𝐮𝐥𝐥𝐞 𝐞𝐧𝐝 𝐣𝐮𝐭𝐮𝐤𝐚𝐚𝐬𝐥𝐚𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐩𝐚𝐤𝐮𝐧. :)))

𝐒𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐭 𝐭ä𝐢𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐬𝐢𝐬𝐮𝐭𝐮𝐭 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐝𝐢𝐨𝐨𝐭𝐬𝐞𝐭 𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐚𝐫𝐢, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐬𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐦𝐚𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢𝐝 𝐨𝐧 𝐫𝐚𝐬𝐤𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐞𝐞𝐫𝐢𝐝𝐚.

𝐕𝐚𝐚𝐭𝐚, 𝐯𝐚𝐧𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐣𝐚 𝐯𝐚𝐧𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐨𝐧 𝐤𝐚 𝐯𝐚𝐡𝐞. 𝐒𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐤𝐨𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐞 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐧ä𝐢𝐝𝐞 𝐤𝐨𝐠𝐞𝐦𝐮𝐬𝐭𝐞 𝐣𝐚 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐦𝐢𝐬𝐭𝐞𝐩𝐚𝐠𝐚𝐬𝐢𝐬𝐭 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐩𝐢𝐠𝐞𝐦 𝐩𝐫ü𝐠𝐢𝐬𝐭, 𝐤𝐞𝐥 𝐤𝐚𝐤𝐬 𝐣𝐚𝐥𝐠𝐚. Ä𝐫𝐚 𝐚𝐣𝐚 𝐧𝐚𝐞𝐫𝐦𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐨𝐦𝐚 𝐥𝐨𝐥𝐥𝐢 𝐣𝐮𝐭𝐮𝐠𝐚. 𝐄𝐥𝐮 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐬ü𝐧𝐝𝐦𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐀𝐓𝐕-𝐠𝐚 𝐬õ𝐢𝐭𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐞𝐧𝐝 𝐧𝐢𝐢 𝐭ä𝐡𝐭𝐬𝐚𝐤𝐬. 𝐓õ𝐬𝐢𝐧𝐞 𝐧𝐚𝐞𝐫𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐧ä𝐝𝐚𝐥𝐚𝐥õ𝐩𝐮𝐫𝐞𝐞𝐝𝐞𝐬𝐬𝐞, 𝐭ä𝐧𝐚𝐧. :)))

𝐏𝐒. 𝐌𝐢𝐧𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐧 𝐨𝐦𝐚 𝐭öö𝐝 𝐚𝐦𝐦𝐮 ä𝐫𝐚 𝐭𝐞𝐢𝐧𝐮𝐝. 𝐒𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐮𝐮𝐝𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐚 𝐧𝐢𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐬𝐚𝐚𝐯𝐮𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐦𝐢𝐧𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐧 𝐭𝐞𝐢𝐧𝐮𝐝, 𝐤𝐮𝐢 𝐞𝐥𝐚𝐤𝐬𝐢𝐝 𝟓𝟎𝟎-𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐬𝐞𝐤𝐬. 𝐒𝐚𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐚𝐫𝐮? :)))) 𝐏𝐞𝐫𝐞𝐠𝐚, 𝐭𝐮𝐭𝐭𝐚𝐯𝐚𝐭𝐞𝐠𝐚, 𝐬õ𝐩𝐫𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐬𝐮𝐡𝐭𝐥𝐞𝐦𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐢𝐧𝐮𝐥 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦𝐞. 𝐒𝐮𝐮𝐝𝐚𝐧 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐭𝐞𝐡𝐚 𝐢𝐠𝐚 𝐩ä𝐞𝐯. 𝐌𝐞𝐢𝐞 𝐌𝐚𝐚𝐬 𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐞𝐞𝐫𝐢𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐨𝐧 𝐦𝐢𝐧𝐮 𝐡𝐨𝐛𝐢. 𝐒𝐮𝐮𝐫𝐞𝐝 𝐭𝐞𝐠𝐢𝐣𝐚𝐝 𝐬𝐮𝐮𝐝𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐥𝐞 𝐥𝐮𝐛𝐚𝐝𝐚. 𝐒𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞𝐝 𝐤𝐥ä𝐡𝐯𝐢𝐤𝐮𝐝 𝐚𝐠𝐚 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞. 𝐇𝐚𝐫𝐣𝐮 ä𝐫𝐚! :))) 𝐏𝐨𝐥𝐞 𝐢𝐦𝐞, 𝐞𝐭 𝐬𝐮 ü𝐦𝐛𝐞𝐫 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐤𝐞𝐞𝐠𝐢 𝐞𝐠𝐚 𝐦𝐢𝐬𝐤𝐢 𝐨𝐥𝐥𝐚 𝐞𝐢 𝐭𝐚𝐡𝐚, 𝐯𝐚𝐬𝐭 𝐤𝐚 𝐞𝐤𝐬𝐤𝐫𝐞𝐦𝐞𝐧𝐝𝐢𝐡𝐚𝐢𝐬 𝐞𝐢 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢 𝐬𝐮 𝐣𝐮𝐮𝐫𝐞𝐬 𝐨𝐥𝐥𝐚. 𝐡𝐚-𝐡𝐚-𝐡𝐚

-0  +3
anonüümne
04.12.20, 15:45
Jutt oli sellele 12.45le ja eilsetele. Ma olen sinuga, Vahur, nõus.

-2  +3
to*
 1

03.12.20, 13:33
Ära kuradi pede eputa.

-0  +8
anonüümne
03.12.20, 14:48
"Te ei saa aru, kui raske praegu tervishoiutöötajatel kes aitavad teid kui teil perses midagi torkima hakkab. " Kas sul hakkas seal midagi torkima? Äkki sellepärast, et sa siin koguaeg rõvetsesid?

-14  +1
tuul
 1

03.12.20, 14:02
Trei on miinusmärgiga tegelene seal küll. Ennasttäis ja mida kõike veel.

-1  +31
orjapidajad
03.12.20, 15:30
Seal Otsas need tibinad kõik ennast-täis, Marju Vijand personalijuht ja Piret Trei - vaadake neid koos pildidl, kaks ülbikut, aga see sobib omanikele, Sumberg valetab, et maksavad töötajatele hästi, tegelikult on min-palk hädavaevu.

-0  +27
anonüümne

03.12.20, 17:31
2. detsembril alustati kriminaalmenetlus juhtumis, kus 68-aastane Tallinnas elav naine leidis Facebookist reklaami investeerimisvõimaluste kohta ja jättis sinna enda kontaktid. Pärast seda helistas talle vene keelt kõnelev mees ning pakkus raha teenimiseks võimalust internetis kaubelda Bitcoinidega maakleri vahendusel.

Lubatud kasumi nimel võimaldas naine kaugjuurdepääsu enda arvutile AnyDesk programmi vahendusel, avas krüptorahakoti ning tegi tuvastamata isiku kaasabil ülekanded väidetavatele krüptoraha vahendusfirmade kontodele. Erinevatel ettekäänetel meelitati naiselt nädalate jooksul raha aina juurde ning kelmide õhutamisel vormistati kannatanu nimele ka kümnetesse tuhandetesse ulatuvaid laene. Kokku petsid kelmilt naiselt välja 90 563 eurot.

Veebikonstaabel Andero Sepp tuletab meelde, et virtuaalrahaga kaubeldes ei ole kunagi tulu teenimine garanteeritud. "Kelmid lubavad suurt kasumit vaid inimeste meelitamiseks. Edukas investeerimine nõuab eriteadmisi ja võõrast inimest sellises olukorras kindlasti usaldada ei tohi. Palun inimestel olla ettevaatlik ja enne suurte investeeringute tegemist rääkida oma lähedastega või küsida finantsnõu pangast," sõnab politseinik.

Delfi-2  +1
Tom

03.12.20, 18:05
COVID- pealekaebajate, lollide, valvurite, uksehoidjate ja pööbli kuldaeg :)

-13  +0
Joppen
 1

03.12.20, 21:29
... Mida siin arutada, külalised olid 3 päeva ühes go spaa ruumis,väljas ei käinud keegi, isegi mitte wc-s. Tulid ühe praamiga ja lahkusid kõik koos teisega. Ühtegi kontvõõrast ei peoruumides ega praamil ei olnud... Prive party... Õppige pidutsema, turvaliselt... Jokk

-5  +1
saarlane
03.12.20, 21:37
Ega polegi midagi arutada- trahvid kaela spaale ja peo organiseerijale, punkt.

-1  +9
KUSLAPUU
 2

03.12.20, 21:48
Kuulge - see pidu oli ikka KRUPIVIISILINE KURIDEGELIK ORKUNNIMINE ! Kolm päeva mõllati , ja osati ikka kokkutulek korraldada - isegi meedia jäi pika ninaga, kui sellised kuulsused salaja kokku sõitsid !?
Terviseamet kaalub sanktsioone - selleks ajaks on pandeemia saarel lahti ja vallaametnikud mõmisevad habemesse !

-0  +6
Kiku
03.12.20, 22:28
Vallaametnikud ei mõmise habemesse ja nagu näha siis tegutsevad rahva heaolu, huve ja tervist kaitstes. Äkki tegelevad pigem mõmisedes ja soigudes need teatud nõnda nimetatud rahvasaadikud volikogus ?

-1  +6
Kikule
04.12.20, 17:31
Kuule Kiku, kuidas olid tegelikult lood sinu dopingutarvitamisega?

-0  +7
Njh

03.12.20, 23:36
Ilmselgelt GO Spa maksti korralikult kinni, et nad lasid sellel peol toimuda. Praegu SPA-del nagunii rasked ajad ja see oli väike päikesekiir nende jaoks. Aga tagajärgedele nad ei mõtle. Eks paistab mis saama hakkab. Maksavad kinni iga haigestunu kodusviibimise???

-1  +11
Hei-hei
 1

04.12.20, 00:13
ilusat advendiaega kõigile! 1. Meie vallast ei saa tulla ilma vigadeta kirju ja kui inimesed viitsiksid enda närve pisut kulutada ning valda kohtusse kaevata, õpetaks see meie vallavalitsust ka selle kõrge palga nimel vaeva nägema, mis nad praegu nn lebotamise eest saavad. 2. Kuna meie ametnikud mugavad ja suurt raha (loe kalleid advokaate) kardavad nagu tuld, siis ilmselgelt mitte midagi sellest ei tule, et üks nn erapidu Saaremaal peeti (oli ka kevadine vollepidu erapidu vollefännidele). 3. Politsei kahjuks on hambutu: ei tunne nad seadusi hästi, ainult poevargaid oskavad kinni panna, sest müüjad fikseerivad varguse, aga suuri ja rikkaid - no neile lihtsalt ei hakka hammas peale. 4, Tundke rõõmu, kes te ei ole koroonat põdenud ja rõõmustage oma perega koosolemisest ning nautige oma erapidusid (suurim oht immuunsusele on stress!!

-2  +5
Varjund juures
04.12.20, 00:26
Liiga lilla ...

-0  +6
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Tagant otsasõit Ringteel (25)
Tsiklisõitjad kogunevad Karujärvele (10)
Tehumardi elanikud on hädas hingematva teetolmuga (8)
Maakonnas on avatud 25 talu (6)
Ettevõtja Boris Lehtjärv: tuleb elada nii nagu oskame
Karja kihelkonna kohvikud (1)
Muhu volikogu suureneb (4)
Kalmistupüha Vilsandil (1)
JUHTKIRI - Kiirus, vaid kiirus (3)
Konrad Mägi maalimispaik Kuressaares sai stendi (1)
Transpordiamet tellis suursaartele lisalennud (2)
MoNo ehk ratastel noortekeskus
Mustjala festival kustutas Saaremaal kontserdijanu (1)
Kirikuteated
Asva Viikingiküla linnusehoovis toimuvad Meistripäevad (1)
Nädala loetavuse top 5
Praam sõitis Kuivastus rambi kõveraks (NB! oluliselt täiendatud) (38)
Saaremaa vallavolikogu pöördumine Saaremaa elanike poole seoses COVID-19 vastase vaktsineerimisega (36)
Politsei avastas festivalil uimastitarvitajad (10)
Tagant otsasõit Ringteel (25)
Raskes seisus seakasvatusel üks mure taas juures (21)
Kommentaarid
Praam sõitis Kuivastus rambi kõveraks (NB! oluliselt täiendatud) (38)
Tehumardi elanikud on hädas hingematva teetolmuga (8)
Tagant otsasõit Ringteel (25)
Tsiklisõitjad kogunevad Karujärvele (10)
Maakonnas on avatud 25 talu (6)
Sõrve sääre elanikud saavad tasuta autoga sõita (4)
Konrad Mägi maalimispaik Kuressaares sai stendi (1)
Saaremaa vallavolikogu pöördumine Saaremaa elanike poole seoses COVID-19 vastase vaktsineerimisega (36)
Muhu volikogu suureneb (4)
Transpordiamet tellis suursaartele lisalennud (2)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud