[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Reede, 27. november 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
november 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kommentaarid

Ettevõtjad näevad valla ettekirjutustes kiusu ajamist
23.10.2020. Autor: Ardo Vahter
Saaremaa valla järelevalveteenistus tegi hoiatuse kolmele Kuressaare toitlustusettevõttele, keda süüdistab öise alkoholimüügi piirangu rikkumises. Mõnelegi ettevõtjale tunduvad ettekirjutustes välja toodud põhjused otsituna ja mõjuvad pigem kiusamisena.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Vahur
 7

23.10.20, 09:42
𝐊𝐢𝐮𝐬𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞? 𝐌𝐢𝐬 𝐚𝐬𝐢 𝐨𝐧 𝐤𝐢𝐮𝐬𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞? 𝐊𝐚𝐬 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐦𝐚𝐭𝐬𝐥𝐚𝐬𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐣𝐚𝐝 𝐤𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐚𝐫𝐮, 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞 𝐣𝐚𝐨𝐤𝐬 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐩𝐢𝐢𝐫𝐚𝐧𝐠𝐮𝐝 𝐨𝐧? 𝐎𝐧 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐧𝐚𝐡𝐡𝐚𝐚𝐥𝐬𝐮𝐬 𝐤ü𝐥𝐥. 𝐎𝐥𝐠𝐮 õ𝐧𝐧𝐞𝐥𝐢𝐤𝐮𝐝, 𝐞𝐭 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐩𝐮𝐭𝐤𝐚𝐝𝐞𝐥 ü𝐥𝐝𝐬𝐞 𝐤𝐢𝐧𝐧𝐢 𝐞𝐢 𝐤ä𝐬𝐭𝐚 𝐨𝐥𝐥𝐚. 𝐈𝐠𝐚𝐬𝐮𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐮𝐦𝐚𝐤𝐬𝐣𝐚 𝐫𝐚𝐡𝐚 𝐞𝐞𝐬𝐭 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 ü𝐥𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐩𝐢𝐝𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐥õ𝐩𝐩𝐞𝐦𝐚! 𝐒𝐨𝐨𝐯𝐢𝐭𝐚𝐧 𝐤𝐚 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐥𝐢𝐤𝐞𝐥 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞𝐥 𝐯𝐚𝐚𝐝𝐚𝐭𝐚, 𝐤𝐮𝐡𝐮 𝐧𝐚𝐝 𝐨𝐦𝐚 𝐫𝐚𝐡𝐚 𝐯𝐢𝐢𝐦𝐚 𝐥ä𝐡𝐞𝐯𝐚𝐝. 𝐌𝐞𝐢𝐥 𝐨𝐧 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐯ä𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐧𝐨𝐫𝐦𝐚𝐚𝐥𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐬öö𝐠𝐢- 𝐣𝐚 𝐣𝐨𝐨𝐠𝐢𝐤𝐨𝐡𝐭𝐢. 𝐍𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐩𝐢𝐝𝐞𝐯𝐚𝐭𝐞 𝐫ä𝐮𝐬𝐤𝐚𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐣𝐚 𝐦öö𝐝𝐚 𝐡𝐢𝐢𝐥𝐢𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐣𝐮𝐮𝐫𝐝𝐞 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐦õ𝐭𝐞𝐭 ü𝐥𝐝𝐬𝐞 𝐦𝐢𝐧𝐧𝐚𝐠𝐢.

-12  +32
Orrkk
24.10.20, 07:46
Sa oled tõenäoliselt inimene kes vihkab oma tööd, naabrit, kõike mis vähegi võimalik. Sa pole ülesse ehitanud mitta midagi. Sa pole ülesse ehitanud ettevõtet. Sa ei tea mis töö, vaev, higi ja isegi teinekord pisarad lähevad sinna. Ära vingu. Las teistel teha kui sul endal unistused puuduvad.

-22  +8
Vahur
24.10.20, 10:47
𝐉ä𝐫𝐠𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐒õ𝐦𝐞𝐫𝐚 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐢𝐝𝐚𝐚𝐭 𝐯õ𝐢 𝐞𝐡𝐤 𝐩𝐞𝐧𝐝𝐥𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐭 𝐥𝐮𝐠𝐞𝐣𝐚, 𝐤𝐞𝐬 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐛, 𝐞𝐭 𝐭𝐞𝐚𝐛 𝐚𝐧𝐨𝐧üü𝐦𝐬𝐞𝐭𝐞𝐬𝐭 𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐞𝐞𝐫𝐢𝐣𝐚𝐭𝐞𝐬𝐭 𝐤õ𝐢𝐤𝐞.

𝐈𝐬𝐞 𝐤𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐝 𝐚𝐫𝐮, 𝐤𝐮𝐢 𝐥𝐨𝐥𝐥𝐢𝐤𝐬 𝐬𝐚 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐞𝐧𝐝 𝐚𝐢𝐧𝐮ü𝐤𝐬𝐢 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐭𝐞 ü𝐭𝐥𝐮𝐬𝐭𝐞𝐠𝐚 𝐭𝐞𝐞𝐝? 𝐄𝐠𝐚 𝐬𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐚𝐚𝐠𝐢 𝐦𝐮𝐮 𝐨𝐥𝐥𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐮𝐫𝐤𝐚𝐤õ𝐫𝐭𝐬𝐮 𝐨𝐦𝐚𝐧𝐢𝐤, 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐦𝐚 𝐧üü𝐝 𝐥𝐞𝐢𝐥𝐢 𝐚𝐣𝐚𝐬𝐢𝐧. 𝐉𝐚 𝐬𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞𝐝 𝐧𝐢𝐦𝐞𝐭𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐞𝐧𝐝 𝐭ä𝐧𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐣𝐚𝐭𝐞𝐤𝐬? Ü𝐤𝐬 𝐤𝐞𝐫𝐣𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞, 𝐥𝐮𝐧𝐢𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐣𝐚 𝐚𝐧𝐮𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐤ä𝐢𝐛 𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐬𝐭 𝐩ä𝐞𝐯𝐚. 𝐊ü𝐥𝐥 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐯𝐚𝐥𝐝 𝐭𝐨𝐞𝐭𝐮𝐬𝐭 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐦𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐯𝐚𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐩𝐢𝐧𝐝𝐚𝐝𝐞 üü𝐫𝐢 𝐯ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚𝐝𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐯𝐚𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐏𝐑𝐈𝐀 𝐣𝐚 𝐄𝐀𝐒 𝐩𝐚𝐤𝐮𝐯𝐚𝐝. 𝐀𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭, 𝐞𝐭 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬 𝐣𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬 𝐣𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬.

𝐒𝐮𝐥𝐥𝐞 𝐧𝐨𝐥𝐠𝐢𝐥𝐞 𝐯õ𝐢𝐧 𝐧𝐢𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐤𝐬 ö𝐞𝐥𝐝𝐚, 𝐞𝐭 𝐦𝐢𝐧𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐧 𝐨𝐦𝐚 𝐞𝐥𝐚𝐭𝐮𝐝 𝐞𝐥𝐮 𝐣𝐨𝐨𝐤𝐬𝐮𝐥 𝐩ü𝐬𝐭𝐢 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐮𝐝 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐞𝐦𝐚𝐢𝐝 𝐣𝐚 𝐣õ𝐮𝐤𝐚𝐦𝐚𝐢𝐝 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐭𝐞𝐢𝐝, 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐚 𝐮𝐧𝐞𝐬𝐤𝐢 𝐧ä𝐢𝐧𝐮𝐝 𝐨𝐥𝐞𝐝. 𝐌𝐢𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐠𝐢𝐧 𝐤õ𝐢𝐤 𝐎𝐌𝐀 𝐕𝐀𝐇𝐄𝐍𝐃𝐈𝐓𝐄 𝐄𝐄𝐒𝐓. 𝐊õ𝐢𝐤 𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐢𝐧𝐯𝐞𝐬𝐭𝐞𝐞𝐫𝐢𝐧𝐠𝐮𝐝. 𝐓𝐨𝐥 𝐚𝐣𝐚𝐥 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝𝐤𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐞𝐢𝐝 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐨𝐩𝐚 𝐥𝐢𝐢𝐭𝐞 𝐬𝐮𝐥, 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐤𝐚𝐧𝐧𝐢𝐤𝐚𝐢𝐝 𝐦𝐮𝐬𝐢𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬𝐢𝐝. 𝐒𝐚 𝐞𝐢 𝐭𝐞𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐚𝐣𝐚𝐬𝐭 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢, 𝐞𝐥𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐞𝐡𝐤 𝐦ä𝐡𝐤𝐦𝐞𝐭𝐞𝐬 𝐣𝐚 𝐢𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐨𝐦𝐚 𝐩ö𝐢𝐚𝐥𝐭 𝐚𝐥𝐥𝐞𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐬, 𝐤𝐮𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐚 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐢 𝐭𝐞𝐠𝐮𝐬𝐢𝐝 𝐭𝐞𝐠𝐢𝐧.

𝐌𝐢𝐧𝐚 𝐞𝐢 𝐯𝐢𝐡𝐤𝐚 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐤𝐞𝐝𝐚𝐠𝐢, 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐦𝐚𝐝𝐚𝐥𝐚𝐥𝐚𝐮𝐛𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐣𝐚 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐤õ𝐫𝐭𝐬𝐦𝐢𝐤𝐞𝐬𝐭 "𝐯𝐚𝐧𝐧𝐚𝐛𝐢" 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐣𝐚𝐢𝐝. 𝐕𝐢𝐡𝐤𝐚𝐣𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐝 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐬𝐢𝐧𝐚, 𝐤𝐞𝐬 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐬𝐮𝐯𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐚𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢 𝐥öö𝐦𝐚. 𝐍ä𝐝𝐚𝐥 𝐥ä𝐛𝐢, 𝐫𝐞𝐞𝐝𝐞 õ𝐡𝐭𝐮𝐤𝐬 𝐨𝐥𝐞𝐝 𝐭öö𝐣𝐮𝐮𝐫𝐞𝐬 𝐤𝐞𝐧𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐤𝐨𝐥𝐤𝐢 𝐬𝐚𝐚𝐧𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧𝐠𝐢 𝐡𝐞𝐚 𝐦𝐞𝐢𝐞𝐦𝐚𝐚.𝐞𝐞 𝐥𝐚𝐡𝐭𝐢 𝐯õ𝐭𝐭𝐚 𝐣𝐚 𝐫𝐮𝐬𝐢𝐤𝐚𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐡𝐨𝐨𝐠𝐮 𝐚𝐧𝐝𝐚. 𝐎𝐧 𝐧𝐢𝐢 𝐣𝐚𝐡? 𝐇𝐚𝐥𝐞 𝐨𝐥𝐞𝐝! 𝐋𝐨𝐞 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐬õ𝐧𝐮 𝐮𝐮𝐞𝐬𝐭𝐢: 𝐇𝐀𝐋𝐄 𝐕𝐄𝐍𝐍𝐈𝐊𝐄 𝐎𝐋𝐄𝐃! 𝐒𝐚 𝐞𝐢 𝐩ü𝐫𝐠𝐢 𝐞𝐚𝐥𝐞𝐬𝐤𝐢 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐞𝐝𝐮𝐤𝐚𝐭𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞 𝐬𝐞𝐤𝐤𝐚. 𝐍𝐮𝐭𝐚 𝐧üü𝐝!

"𝐋𝐚𝐬 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐭𝐞𝐥 𝐭𝐞𝐡𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐮𝐥 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐥 𝐮𝐧𝐢𝐬𝐭𝐮𝐬𝐞𝐝 𝐩𝐮𝐮𝐝𝐮𝐯𝐚𝐝." 𝐀𝐡, 𝐞𝐭 𝐥𝐚𝐬𝐞𝐦𝐞 𝐧𝐞𝐢𝐥 𝐣𝐨𝐤𝐢𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐣𝐚 𝐯𝐚𝐚𝐭𝐚𝐦𝐞 𝐥𝐢𝐡𝐭𝐬𝐚𝐥𝐭 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐭? 𝐈𝐝𝐢𝐨𝐨𝐭 𝐨𝐥𝐞𝐝 𝐥𝐚𝐮𝐬𝐚, 𝐭ä𝐢𝐞𝐥𝐢𝐤 𝐭𝐨𝐥𝐯𝐚𝐧! 𝐍𝐞𝐞𝐝 𝐩𝐮𝐭𝐤𝐚𝐝 𝐥ä𝐡𝐞𝐯𝐚𝐝 ü𝐤𝐬𝐡𝐚𝐚𝐯𝐚𝐥 𝐤𝐢𝐧𝐧𝐢, 𝐮𝐬𝐮 𝐦𝐢𝐧𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐥𝐨𝐨𝐝𝐞𝐫 𝐢𝐬𝐭𝐮𝐛 𝐯𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐬 𝐯ä𝐫𝐯𝐢𝐩𝐨𝐞𝐬 𝐦üü𝐣𝐚𝐧𝐚.

-8  +14
Orrkk
25.10.20, 05:58
Nooh...sinu kõnekeelest me võime neid "võimsaid ettevõtteid" välja lugeda. Sa elad ikka täielikus minevikus. Sellise suhtumisega "tööanjda". Noh ... ma siis töötaks enne värvipoes kui sinu alluvuses. Ikka teised on vannbeed ja ainult sina oled äss õigeid asju tegema ja andma nõu milline ärimudel on õige ja milline mitte. ikka täitsa jube ja hirmutav mõelda mis tööandjad meie Armsal kodusaarel järele jäänud on. Oma rahaga tegid. Kujuta ette. Ma tegin ka oma rahaga. Teised on ka teinud. Ikka jube kibestunud mees.

-2  +7
Orrkk
25.10.20, 06:11
Lisan enda kommentaarile. Ometi sa räägid, et ei vihka kedagi. Ei ööklubide ei mind. Ometi sõimad näo täis, et olen eri meelt. Las kõik teevad. Mina teen omamoodi. Sina omamoodi. Tubli oled. Kui oled teinud. Ma arvan, et olen ka tubli olnud. Olen ka teinud. Sõmeral ei ole enam minu teada vaimuhaigeid. Täitsa tahtsin isegi seda vana lasteaeda sealt ära osta mõni aeg tagasi. Lõin käega. Ära sina ka tule siia risti lööma keda. Teised ei löö sind ka. Saarlased peaks kokku hoidma. Vaatamata erinevale ärimudelile.

-5  +6
Vahur
25.10.20, 11:01
Mulle meeldib kommimine, ma kommin iga artikli juures ja mida rohkem ja pikemalt ma seda teen, seda paremini ma ennast tunnen. Ma tean küll, et selline teguviis on haiglane ja ma olen netiperverdist netikommentaator, kuid mis sest, selline ma olen ja kommimine on minu elu sisu ja ainult kommides tunnen ma ennast õnnelikuna. Palun lugejatelt minusse mõistvat suhtumist.

-3  +7
Vahur
25.10.20, 13:14
𝐊𝐚𝐬 𝐬õ𝐢𝐦𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐭ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚𝐛 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐦𝐚𝐚𝐭𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐯𝐢𝐡𝐚? :)) 𝐊𝐮𝐥𝐥𝐚 𝐥𝐮𝐦𝐞𝐡𝐞𝐥𝐛𝐞𝐤𝐞𝐧𝐞, 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐚𝐫𝐢𝐮𝐦𝐢𝐝 𝐣𝐚 ä𝐫𝐢𝐝 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐬𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭𝐞𝐥𝐞, 𝐤𝐞𝐬 𝐤𝐚𝐫𝐝𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐯𝐢𝐡𝐦𝐚 𝐤ä𝐞𝐬 𝐦ä𝐫𝐣𝐚𝐤𝐬 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐚. 𝐌𝐢𝐧𝐞 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚, 𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐢𝐧𝐝 𝐧𝐢𝐧𝐧𝐮-𝐧ä𝐧𝐧𝐮𝐭𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐣𝐚 𝐭𝐨𝐩𝐢𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐩𝐮𝐮𝐥𝐮𝐬𝐢𝐤𝐚𝐠𝐚 𝐩𝐮𝐭𝐫𝐮 𝐬𝐮𝐡𝐮.

𝐉𝐮𝐬𝐭𝐧𝐢𝐦𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐞𝐞 ä𝐫𝐢𝐧𝐝𝐮𝐬 𝐨𝐧𝐠𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐮𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐯𝐚𝐧𝐝𝐞𝐫𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐝𝐞𝐥𝐞 𝐭ä𝐧𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐩𝐮𝐝𝐫𝐮 𝐥𝐮𝐬𝐢𝐤𝐚𝐠𝐚 𝐬𝐮𝐡𝐮 𝐭𝐨𝐩𝐩𝐢𝐦𝐢𝐧𝐞, 𝐥𝐚𝐞𝐧 𝐬𝐢𝐢𝐭, 𝐥𝐚𝐞𝐧 𝐬𝐞𝐚𝐥𝐭; 𝐭𝐨𝐞𝐭𝐮𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐧, 𝐭𝐨𝐞𝐭𝐮𝐬 𝐬𝐞𝐚𝐥𝐭; 𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐯𝐚𝐛𝐚𝐬𝐭𝐮𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐧, 𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐯𝐚𝐛𝐚𝐬𝐭𝐮𝐬 𝐬𝐞𝐚𝐥𝐭.

𝐌𝐢𝐤𝐬 𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬𝐢𝐧 𝐤𝐞𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐯𝐢𝐡𝐤𝐚𝐦𝐚? 𝐒𝐞𝐞 𝐤𝐮𝐢 𝐦𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐚𝐥𝐥𝐢 𝐥𝐨𝐨𝐝𝐫𝐢𝐭𝐞𝐬𝐭 "ä𝐫𝐢𝐩𝐢𝐝𝐚𝐣𝐚𝐢𝐝" 𝐣𝐚 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐧 𝐧𝐞𝐢𝐥𝐞 𝐞𝐝𝐮𝐤𝐚𝐭 𝐩õ𝐫𝐮𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐞𝐢 𝐭ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐬𝐞𝐝𝐚, 𝐞𝐭 𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐧 𝐨𝐦𝐚 𝐧ä𝐫𝐯𝐞 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐤𝐮𝐥𝐮𝐭𝐚𝐦𝐚 𝐣𝐚 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐯𝐢𝐡𝐤𝐚𝐦𝐚 𝐚𝐬𝐮𝐦𝐚, 𝐞𝐭 𝐞𝐧𝐧𝐚𝐬𝐭 𝐤𝐚𝐧𝐧𝐚𝐭𝐚𝐦𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚. 𝐊𝐞𝐧𝐚 𝐥𝐨𝐨𝐠𝐢𝐤𝐚 𝐤ü𝐥𝐥.

𝐌𝐢𝐤𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐨𝐦𝐚 𝐟𝐢𝐫𝐦𝐚 𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐧𝐝𝐢𝐭𝐞𝐠𝐚 ü𝐥𝐞𝐬 𝐞𝐡𝐢𝐭𝐚𝐧𝐮𝐝 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐣𝐚 𝐞𝐥𝐚𝐦𝐚 𝐤𝐨𝐡𝐞 𝐦𝐢𝐧𝐞𝐯𝐢𝐤𝐮𝐬. 𝐊𝐚𝐬 𝐬𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐦𝐨𝐞𝐬𝐭 𝐯ä𝐥𝐣𝐚𝐬 𝐯õ𝐢? 𝐓ä𝐧𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐩𝐨𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐞𝐧𝐚𝐦 𝐫𝐞𝐚𝐚𝐥𝐬𝐮𝐬, 𝐞𝐭 𝐟𝐢𝐫𝐦𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐬𝐚𝐚𝐛 𝐤𝐚 𝐤𝐞𝐫𝐣𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐭𝐚 𝐩ü𝐬𝐭𝐢 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚?

𝐒õ𝐢𝐦𝐚𝐬𝐢𝐧 𝐬𝐮 𝐧ä𝐨 𝐭ä𝐢𝐬? 𝐍𝐨 𝐣ä𝐫𝐞𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐢𝐬. 𝐓𝐨𝐫𝐞, 𝐞𝐭 𝐬𝐚 𝐯ä𝐡𝐞𝐦𝐚𝐥𝐭 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐭𝐮𝐧𝐧𝐢𝐬𝐭𝐚𝐝 :)))) 𝐌𝐢𝐧𝐮 𝐚𝐥𝐥𝐮𝐯𝐮𝐬𝐞𝐬 𝐭öö𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐯õ𝐢𝐝 𝐮𝐧𝐝 𝐧ä𝐡𝐚. 𝐌𝐢𝐧𝐚 𝐯õ𝐭𝐬𝐢𝐧 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐨𝐦𝐚𝐥 𝐚𝐣𝐚𝐥 𝐭𝐮𝐛𝐥𝐢𝐬𝐢𝐝, 𝐭öö𝐤𝐚𝐢𝐝 𝐣𝐚 𝐮𝐬𝐢𝐧𝐚𝐢𝐝 𝐭öö𝐦𝐞𝐬𝐢𝐥𝐚𝐬𝐢 𝐨𝐦𝐚 𝐭öö𝐩𝐞𝐫𝐫𝐞, 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐤𝐞𝐬 𝐬𝐮𝐮𝐭𝐬𝐢𝐝 𝐥𝐢𝐬𝐚𝐤𝐬 𝐬𝐮𝐮𝐥𝐞 𝐤𝐚 𝐤ä𝐭𝐞𝐠𝐚 𝐭öö𝐝 𝐭𝐞𝐡𝐚. :))))
𝐉õ𝐮𝐝𝐮!

-8  +3
Vahur
25.10.20, 14:30
Mulle meeldib kommimine, ma kommin iga artikli juures ja mida rohkem ja pikemalt ma seda teen, seda paremini ma ennast tunnen. Ma tean küll, et selline teguviis on haiglane ja ma olen netiperverdist netikommentaator, kuid mis sest, selline ma olen ja kommimine on minu elu sisu ja ainult kommides tunnen ma ennast õnnelikuna. Palun lugejatelt minusse mõistvat suhtumist. !

-2  +6
Hallooo

23.10.20, 17:43
see artikkel on juba olnud! Nädala loetuim ja 29 kommentaariga ka praegu nähtav!

-0  +1
Vahur
 1

26.10.20, 07:17
Tegelikult olen ma nii pede kui ka sodomiit.

-2  +4
Vahur
26.10.20, 09:09
Mulle meeldib kommimine, ma kommin iga artikli juures ja mida rohkem ja pikemalt ma seda teen, seda paremini ma ennast tunnen. Ma tean küll, et selline teguviis on haiglane ja ma olen netiperverdist netikommentaator, kuid mis sest, selline ma olen ja kommimine on minu elu sisu ja ainult kommides tunnen ma ennast õnnelikuna. Palun lugejatelt minusse mõistvat suhtumist

-2  +1
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Sadamaaidast saab Kuressaare esindushoone
Käsitööst naudingut tundva abielupaari rõõmud ja mured
Sotsiaalosakonna juhi kohale 12 tahtjat
Toiduabi pakk kaalub 15 kilo
Muusik Margus Vaher naudib elus uusi väljakutseid
Pankrotihalduril kahtlustus vara omastamises
Orissaare spordijuhataja konkurss luhtus
Töötajad saavad kiita oma tööandjaid
Ruhnu volikogu on veehinna tõusu vastu
Perekondlik
SAK tunnustas maakonna parimaid kodanikuühendusi
Miks ainult naised on nõiad
Hille Hansole välisministeeriumi tänukiri
Kahele saarlasele kodanikupäeva aumärgid
JUHTKIRI - Ääremaa valikud
Nädala loetavuse top 5
Baaripidaja: liigume vaikselt pankroti poole (40)
Saare Ereki käive kukkus oluliselt (17)
Politsei tabas autoroolist 82-aastase alkoholi tarvitanud juhi (14)
Tõllule saab vähem reisijaid (5)
Kohus lõpetas PRIAlt raha välja petmise kohta alustatud kriminaalasja (24)
Kommentaarid
Isamaa ühendnimekiri jätab teised erakonnad külmaks (24)
Kohus lõpetas PRIAlt raha välja petmise kohta alustatud kriminaalasja (24)
Enim on töötukassas arvel inimesi ehitussektorist (22)
Baaripidaja: liigume vaikselt pankroti poole (40)
Liival ületab kiirust iga seitsmes autojuht (22)
Romud saab lasta tasuta ära viia (4)
Politsei tabas autoroolist 82-aastase alkoholi tarvitanud juhi (14)
Ratase kokakool (14)
Jõulud ilma lähedasteta võib olla kuritegu (4)
Ohvri tuttav: teipijad olid hoopis mulle võlgu (146)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud