[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Reede, 27. november 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
november 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kommentaarid

Vargus
23.10.2020. Autor: Ingrid Holm
Varastamine on vist maailma loomisest alates käinud koos inimestega. Kohalikud külainimesed teadsid, kellel see komme küljes oli ja hoidusid nende eest. Meie külas oli kaks peret, kus sellega tegeleti. Minu vanaema ütles ikka,et see või teine, keda enam elus polnud, on oma pattu vastamas, aga mina patune oma koormaga veel maapeal. Eks ta ole ja on nüüdseks kadunud nii vanaema kui need inimesed.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Vahur
 1

23.10.20, 09:23
𝐌𝐢𝐧𝐮 𝐥𝐚𝐩𝐬𝐞𝐩õ𝐥𝐯𝐞 𝐚𝐣𝐚𝐥 𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐯𝐚𝐫𝐠𝐚𝐝 𝐧𝐞𝐞𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐤ä𝐢𝐬𝐢𝐝 𝐬𝐮𝐤𝐚𝐩ü𝐤𝐬𝐭𝐞𝐠𝐚 𝐩𝐨𝐨𝐝𝐞 𝐣𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐤𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐫öö𝐯𝐢𝐦𝐚𝐬.

𝐓ä𝐧𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐢𝐬𝐭𝐮𝐯𝐚𝐝 𝐯𝐚𝐫𝐠𝐚𝐝 𝐫𝐢𝐢𝐠𝐢- 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚𝐯𝐨𝐥𝐢𝐤𝐨𝐠𝐮𝐬 𝐣𝐚 𝐨𝐧 𝐡ä𝐬𝐭𝐢 𝐭𝐮𝐧𝐧𝐮𝐬𝐭𝐚𝐭𝐮𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐝. 𝐕𝐚𝐫𝐠𝐚𝐝 𝐣𝐮𝐡𝐢𝐯𝐚𝐝 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐭𝐞𝐢𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐯𝐚𝐝 "𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐭𝐞" 𝐭𝐢𝐢𝐭𝐥𝐞𝐢𝐝. 𝐕𝐚𝐫𝐠𝐚𝐝 𝐡𝐚𝐥𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐤𝐚, 𝐞𝐭 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐬𝐭𝐞 𝐞𝐢 𝐤ä𝐢 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚𝐥 𝐣𝐚 𝐤ä𝐢𝐯𝐞 𝐯ä𝐡𝐞𝐧𝐞𝐛, 𝐯𝐚𝐫𝐚𝐬𝐭𝐞𝐥 𝐯𝐚𝐣𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐚 𝐞𝐫𝐢𝐧𝐞𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐭𝐨𝐞𝐭𝐮𝐬𝐢, 𝐢𝐬𝐞 𝐬𝐞𝐚𝐥𝐣𝐮𝐮𝐫𝐞𝐬 𝐩𝐚𝐥𝐤𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐦𝐮𝐬𝐭𝐚𝐥𝐭 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐭𝐞𝐬. 𝐕𝐨𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐧ä𝐞𝐛 𝐯ä𝐥𝐣𝐚 𝐭ä𝐧𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚 𝐯𝐚𝐫𝐠𝐚𝐦𝐚𝐚𝐢𝐥𝐦.

𝐒𝐞𝐞 𝐬𝐮𝐤𝐚𝐩ü𝐤𝐬𝐭𝐞 𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐯𝐨𝐥𝐯𝐫𝐢𝐠𝐚 𝐩ä𝐭𝐭 𝐨𝐧 𝐢𝐠𝐚𝐧𝐞𝐧𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐦𝐞𝐞𝐧𝐮𝐭𝐮𝐬 𝐦õ𝐧𝐞𝐬𝐭 𝐯𝐞𝐬𝐭𝐞𝐫𝐧𝐦𝐨𝐨𝐯𝐢𝐬𝐭.

-7  +32
Vahur
24.10.20, 12:05
Mulle meeldib kommimine, ma kommin iga artikli juures ja mida rohkem ja pikemalt ma seda teen, seda paremini ma ennast tunnen. Ma tean küll, et selline teguviis on haiglane ja ma olen netiperverdist netikommentaator, kuid mis sest, selline ma olen ja kommimine on minu elu sisu ja ainult kommides tunnen ma ennast õnnelikuna. Palun lugejatelt minusse mõistvat suhtumist.

-3  +5
lisaksin eelkommenteerijale
 1

23.10.20, 10:39
et kahjuks maksvad mustalt palkasid ka need ettevõtted, keda on aastate jooksul Saaremaa Aasta Ettevõte tiitliga pärjatud, see on eriti kurb.

-0  +27
Vahur
23.10.20, 10:53
𝐓𝐢𝐢𝐭𝐞𝐥 𝐭𝐢𝐢𝐭𝐥𝐢𝐤𝐬. 𝐓𝐢𝐢𝐭𝐥𝐢 𝐬𝐚𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐤𝐚 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐣𝐚𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚𝐝𝐞 𝐣ä𝐫𝐠𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚 𝐭öö𝐭𝐮𝐫𝐠𝐮 𝐞𝐝𝐞𝐯𝐝𝐚𝐦𝐚, 𝐫𝐞𝐚𝐚𝐥𝐬𝐮𝐬𝐞𝐬 𝐚𝐠𝐚 𝐥ä𝐡𝐞𝐯𝐚𝐝 ü𝐥𝐞 𝐫𝐨𝐛𝐨𝐨𝐭𝐢𝐤𝐚𝐥𝐞.

𝐏𝐢𝐠𝐞𝐦 𝐨𝐧𝐠𝐢 ü𝐬𝐧𝐚 𝐡𝐚𝐥𝐞𝐝𝐚𝐥𝐭 𝐤𝐮𝐫𝐛 𝐬𝐞𝐞 𝐚𝐬𝐣𝐚𝐨𝐥𝐮, 𝐞𝐭 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐮𝐦𝐚𝐤𝐬𝐣𝐚 𝐫𝐚𝐡𝐚 𝐥ä𝐡𝐞𝐛 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞𝐥𝐞 𝐢𝐡𝐧𝐮𝐫𝐢𝐭𝐞𝐬𝐭 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐣𝐚𝐭𝐞𝐥𝐞, 𝐤𝐞𝐬 𝐢𝐠𝐚𝐥𝐭 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐭 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐧𝐢𝐡𝐯𝐞𝐫𝐝𝐚𝐝𝐚 ü𝐫𝐢𝐭𝐚𝐯𝐚𝐝. 𝐊𝐚 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐬𝐚𝐦𝐚𝐝 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐮𝐫𝐤𝐚𝐝, 𝐦𝐢𝐬 𝐤𝐞𝐯𝐚𝐝𝐢𝐬𝐞 𝐭𝐨𝐞𝐭𝐮𝐬𝐞 𝐡𝐞𝐚 𝐦𝐞𝐞𝐥𝐞𝐠𝐚 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮 𝐯õ𝐭𝐬𝐢𝐝. 𝐒𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐢 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐭𝐚𝐠𝐚𝐬𝐢 𝐣𝐮𝐭𝐭 𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐩𝐢𝐧𝐝𝐚𝐝𝐞 üü𝐫𝐢𝐦𝐚𝐤𝐬𝐮𝐬𝐭 𝐯𝐚𝐛𝐚𝐬𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭. 𝐈𝐠𝐚𝐥𝐭 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐭, 𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐚𝐚𝐛, 𝐬𝐞𝐚𝐥𝐭 𝐯õ𝐞𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞. 𝐉𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐨𝐧 𝐯𝐚𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐫𝐝 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐞𝐢𝐝 𝐫𝐞𝐞𝐠𝐥𝐞𝐢𝐝 𝐭ä𝐢𝐭𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐤𝐢𝐬𝐚 𝐥𝐚𝐡𝐭𝐢. 𝐕𝐚𝐬𝐭𝐢𝐤 𝐥𝐢𝐡𝐭𝐬𝐚𝐥𝐭!

-2  +24
Sm. A.
 1

23.10.20, 11:47
Aa maa ole sii keige rikkam ning ausam. Moole oo antud ounimetus, moo saavutustest kirjutab keikseaeg Saaremoa keige tähtsam ajaleht. Aa naad pole ikka veel soojajääma moole ää kantind. Jop tvoju matt!

-0  +12
Sm. A.
24.10.20, 12:45
Mulle meeldib kommimine, ma kommin iga artikli juures ja mida rohkem ja pikemalt ma seda teen, seda paremini ma ennast tunnen. Ma tean küll, et selline teguviis on haiglane ja ma olen netiperverdist netikommentaator, kuid mis sest, selline ma olen ja kommimine on minu elu sisu ja ainult kommides tunnen ma ennast õnnelikuna. Palun lugejatelt minusse mõistvat suhtumist.

-1  +1

23.10.20, 15:19
Tere ja Tere tulemast Spotlighti globaalsetesse finantsteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

Kas vajate hädasti rahalist tugevdamist? Kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotlightglobalservices@gmail.com | või saatke meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teil on 24 tunni jooksul oma kontol laen, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil saavutada mitmesuguseid eesmärke paljude laenutoodetega.

Me teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud suur probleem Üksikisikutele, kellel on finantsprobleeme ja kes vajavad sellele lahendust, on paljudel inimestel kõrge huvi tõttu oma kohalikest pankadest või muudest finantsasutustest omakapitali laenu saamine nii keeruline intressimäär, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused.

Enam pole ooteaegu ega pingelisi pangakülastusi. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu saada ja tehinguid sooritada igal ajal ja igal pool.

Pakume 24-tunniseid maailmatasemel laenuteenuseid. Päringutele / küsimustele? - Saada meil | spotlightglobalservices@gmail.com | või saatke meile WhatsApp: +4915758108767 | & saada hetkega vastus

Saate meid hõlpsasti meie veebisaidil kontrollida: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe sularaha, kirjutage lihtsalt meile ja saate laenu.

Teie rahaline vabadus on teie kätes!

-8  +1
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Käsitööst naudingut tundva abielupaari rõõmud ja mured
Sadamaaidast saab Kuressaare esindushoone
Sotsiaalosakonna juhi kohale 12 tahtjat
Toiduabi pakk kaalub 15 kilo
Muusik Margus Vaher naudib elus uusi väljakutseid
Pankrotihalduril kahtlustus vara omastamises
Orissaare spordijuhataja konkurss luhtus
Töötajad saavad kiita oma tööandjaid
Ruhnu volikogu on veehinna tõusu vastu
Perekondlik
SAK tunnustas maakonna parimaid kodanikuühendusi
Miks ainult naised on nõiad
Hille Hansole välisministeeriumi tänukiri
JUHTKIRI - Ääremaa valikud
Kahele saarlasele kodanikupäeva aumärgid
Nädala loetavuse top 5
Baaripidaja: liigume vaikselt pankroti poole (40)
Saare Ereki käive kukkus oluliselt (17)
Politsei tabas autoroolist 82-aastase alkoholi tarvitanud juhi (14)
Tõllule saab vähem reisijaid (5)
Kohus lõpetas PRIAlt raha välja petmise kohta alustatud kriminaalasja (24)
Kommentaarid
Isamaa ühendnimekiri jätab teised erakonnad külmaks (24)
Kohus lõpetas PRIAlt raha välja petmise kohta alustatud kriminaalasja (24)
Enim on töötukassas arvel inimesi ehitussektorist (22)
Baaripidaja: liigume vaikselt pankroti poole (40)
Liival ületab kiirust iga seitsmes autojuht (22)
Romud saab lasta tasuta ära viia (4)
Politsei tabas autoroolist 82-aastase alkoholi tarvitanud juhi (14)
Ratase kokakool (14)
Jõulud ilma lähedasteta võib olla kuritegu (4)
Ohvri tuttav: teipijad olid hoopis mulle võlgu (146)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud