[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Esmaspäev, 26. oktoober 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
oktoober 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Kommentaarid

Koroona fännide huvi ralli vastu ei vähenda
28.09.2020. Autor: Alver Kivi
Kuigi mitmedki välismaalaste grupid on seoses Covid-19 levikuga oma hotelli broneeringust Saaremaa ralli nädalavahetusel loobunud, siis Kuressaare majutajate hinnangul siiski kurtmiseks põhjust ei ole.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Jdjd

28.09.20, 06:21
Koroona fännide huvi ralli vastu ei vähenda??? Mida see tähendab? Nagu mingi värd ajakirjanikud on ainult Eestisse jäänud.

-3  +20
Vahur

28.09.20, 09:54
𝐄𝐬𝐢𝐭𝐞𝐤𝐬, 𝐤𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚 𝐟ä𝐧𝐧𝐢𝐝, 𝐓𝐞𝐢𝐞 𝐌𝐚𝐚?

𝐓𝐞𝐢𝐬𝐞𝐤𝐬, 𝐞𝐠𝐚 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐫𝐚𝐥𝐥𝐢𝐟ä𝐧𝐧𝐢𝐝 𝐦𝐮𝐮𝐝𝐤𝐢 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐤𝐮𝐢 𝐤𝐚𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚 𝐟ä𝐧𝐧𝐢𝐝, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐢𝐧𝐠𝐞𝐧𝐝𝐢𝐥 𝐨𝐧 𝐬𝐚𝐯𝐢, 𝐤𝐚𝐬 𝐦õ𝐥𝐥𝐚𝐛 𝐤𝐚𝐭𝐤 𝐯õ𝐢 𝐭𝐫𝐢𝐩𝐩𝐞𝐫, 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐡ää𝐥𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐤𝐮𝐮𝐥𝐚𝐦𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐞𝐦𝐚.

𝐊𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐝𝐚𝐣𝐚𝐝 𝐤ä𝐬𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐭𝐯𝐚𝐚𝐭𝐚𝐣𝐚𝐭𝐞𝐥 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐞 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐚 𝐚𝐠𝐚 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐧𝐚𝐝 𝐞𝐢 𝐚𝐝𝐮 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐞, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐤𝐚𝐦𝐩 𝐥ä𝐡𝐞𝐛 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐫𝐚𝐥𝐥𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐭 ü𝐤𝐬𝐭𝐞𝐢𝐬𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐣𝐚𝐬 𝐩𝐨𝐨𝐝𝐢, 𝐤𝐥𝐮𝐩𝐩𝐢 𝐯õ𝐢 𝐦𝐚𝐠𝐚𝐦𝐚. 𝐈𝐦𝐞𝐬𝐭𝐚𝐧𝐠𝐢, 𝐞𝐭 𝐬𝐢𝐢𝐚𝐧𝐢 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐤𝐚𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚 𝐣𝐮𝐡𝐮𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚𝐥 𝐧𝐢𝐢 𝐯ä𝐡𝐞 𝐨𝐧. 𝐕õ𝐭𝐤𝐞 𝐦𝐢𝐧𝐝 𝐦𝐢𝐧𝐮 𝐬õ𝐧𝐚𝐝𝐞 𝐣ä𝐫𝐠𝐢- 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐫𝐚𝐥𝐥𝐢𝐭 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐮𝐮𝐬 𝐥𝐚𝐢𝐧𝐞.

-5  +35
anonüümne

28.09.20, 11:03
Tore pealkiri. 5+. Üldiselt ei ole erinevate teeoriate pooldaja, kuid tekib sunniviisiliselt mõte pähe, et olukorda tahetakse meelega pekki keerata. Ei õpeta enam miski, just enam-vähem normaalne olukord ja järgnevatel nädalatel pidid ju kõik ära jääma. Vaadake korraks palju saarlasi käib seda vaatamas ja millise kontingendiga tegu. Jälle tullakse meie kodusaarele läbustama. Nendel on savi piirangutest, rääkimata distantsist, kui kohale tuled, siis võib ju mask peal olla, aga vaevalt seda koguaeg kantakse. Miks just meil tehakse neid üritusi, kord taheti suvist kontserti, kord uut vollehooaega, läbustage mandril. Vastasel juhul on siin varsti jama. Alkoholi tarvitamise normaalne reaktsioon on, et sageneb hingamine ja suureneb aktiivsus. Pealegi pärast minnakse poodi, majutuskohti, pubidesse lällama jne. Lisaks on koroonaosakesed palju väiksemad kui need tolmumaskide omad. Ei saa aru, mis huvitavat on sellise ralli vaatamises kus asfaltteel sõidab harva 10sek jooksul reeglina mingi vana pann mööda. Rallistaadion võib olla natuke mõistlikum. Rally Estonia oli teistmoodi korraldatud, seetõttu väga kohutavat ei tekkinud. Paneb ikka imestama kui arvatakse et neid need piirangud huvitavad. Enamus ei hakka 4 tärnilisse hotelli minema, vaid ikka üksteise otsas väikses motellis.

-3  +21
Loomulikult
 1

28.09.20, 11:08
ei vähenda kuna numbreid on vaja lihtsalt kirjutada ja paanikat tekitada, et siis jälle kõik lukku keerata. See viirus on ainult üks propaganda ja majanduse põhja laskmine.

-11  +10
Vahur
28.09.20, 11:32
𝐒𝐞𝐝𝐚 𝐮𝐬𝐮𝐧 𝐦𝐢𝐧𝐚𝐠𝐢 𝐚𝐠𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐞𝐢 𝐯ä𝐥𝐢𝐬𝐭𝐚 𝐢𝐤𝐤𝐚𝐠𝐢, 𝐞𝐭 𝐭𝐞𝐠𝐮 𝐨𝐧 𝐩𝐢𝐢𝐬𝐤𝐧𝐚𝐤𝐤𝐮𝐬𝐞 𝐭𝐞𝐞𝐥 𝐥𝐞𝐯𝐢𝐯𝐚 𝐯𝐢𝐢𝐫𝐮𝐬𝐞𝐠𝐚 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐡𝐮𝐢𝐧𝐚𝐦𝐮𝐢𝐧𝐚 𝐥𝐞𝐢𝐮𝐭𝐢𝐬𝐞𝐠𝐚, 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐠𝐚 𝐦õ𝐧𝐞𝐝 𝐒õ𝐦𝐞𝐫𝐚 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐢𝐝𝐚𝐚𝐝𝐢𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚 𝐚𝐣𝐮𝐬𝐢𝐝 𝐩𝐞𝐬𝐭𝐚 ü𝐫𝐢𝐭𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐧𝐢𝐦𝐞𝐭𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐯𝐚𝐥𝐠𝐮𝐬𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐤𝐬.

-3  +12

28.09.20, 17:21
Tulihingelisi koroona fänne ei huvita ralli üldse;) Vähemalt korra võiks kirjatsura pilgu oma käkerdisest üle lasta!

-2  +11

28.09.20, 18:12
Tere ja Tere tulemast Spotlight Global Financial Services'i, minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

Kas vajate hädasti rahalist tugevdamist? Kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotlightglobalservices@gmail.com | või saatke meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teil on 24 tunni jooksul oma kontol laen, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil saavutada mitmesuguseid eesmärke paljude laenutoodetega.

Me teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud suur probleem Üksikisikutele, kellel on finantsprobleeme ja kes vajavad sellele lahendust, on paljudel inimestel kõrge huvi tõttu oma kohalikest pankadest või muudest finantsasutustest omakapitali laenu saamine nii keeruline intressimäär, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused.

Enam pole ooteaegu ega pingelisi pangakülastusi. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu saada ja tehinguid sooritada igal ajal ja igal pool.

Pakume 24-tunniseid maailmatasemel laenuteenuseid. Päringutele / küsimustele? - Saada meil | spotlightglobalservices@gmail.com | või saatke meile WhatsApp: +4915758108767 | & saada hetkega vastus

Saate meid hõlpsasti meie veebisaidil kontrollida: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe sularaha, kirjutage lihtsalt meile ja saate laenu.

Teie rahaline vabadus on teie kätes!

-0  +0
jah

28.09.20, 18:33
Kõik mäletavad,kui enne itaalia mängu oli kommentaare mängu vastu oi,oi,kui palju,saarlase mälu on üli lühike ja kommenteerimine täiesti mõtetu tegevus,keegi ei võta tavainimest kuulda

-2  +18
ametlikuks

29.09.20, 23:53
seekord tuleb ralli virtuaalne, osavõtjad sõidavad arvutiimitatsiooniga iga huviline võib seda telekast jälgida

-0  +2
Lõpetage lollused! Vallavalitsejad!

30.09.20, 12:47
Rahvas EI LUBA seda rallit Saaremaal teha! Saage sellest ükskord aru, võimulolijad. Talvel te ei kuulanud rahva häält, kuulake nüüdki! Õppige oma vigadest!
Tark õpib teiste vigadest, loll ei õpi ka oma vigadest!

-2  +15
jajebuu

30.09.20, 20:20
Koroona fännidki votsidki kapist uhe kulma koroona olle

-1  +1
vollepede

01.10.20, 07:20
Eks neid pooletoobiseid rallipedesid jätksb kahjuks ka siia Saaremaale.

-0  +8
pralle

02.10.20, 08:04
Eks neid "rallipedesid" huvitab ikka peamiselt see padujoomine-labrakas, mis kaasneb alati. See, mis toimub nende plärisevate autoromudega on neile tegelkiult taustaks, mis kuulub lihtsalt selle möllu juurde!

-0  +7
anonüümne

02.10.20, 09:26
On ikka siin Saaremaal vinguvad inimesed, mitte millegiga pole kunagi rahul.Ainult kobisevad kogu aeg.Paras teile virisejatele,nüüd olete ka aia tänava parklast ilma-saite nüüd vingujad.

-2  +1
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Terviseamet soovitab välismaal käinud lastel koju jääda
Avati Kuressaare haigla kopteriplats
Tormis murduvad puud tekitavad varalist kahju
Parimad tantsutüdrukud selguvad Kuressaares
Incap sai pingi (1)
Kristlikud matused paganlike kommetega
Räim sõitis Vueltal esikümnesse
Keskkonnainspektsioon sai kätte Alunaudi paadid
Leisi noortekas avas reedel uued ruumid
Koduvõidud kindlustasid liidrikohta
Mai Prii juhtis 30 aastat siinset seemnekontrolli laborit
Sigtuna vallutajate jälgedes
FC Kuressaare – FC Flora 0:4
NyxAir alustab lendamist detsembris
Käimas on raamatukogupäevad “Kohtume raamatukogus”
Nädala loetavuse top 5
Terviseamet soovitab välismaal käinud lastel koju jääda
Avati Kuressaare haigla kopteriplats
Tormis murduvad puud tekitavad varalist kahju
Parimad tantsutüdrukud selguvad Kuressaares
Incap sai pingi (1)
Kommentaarid
Saaremaa rannakaitse jääb kaitseliitlaste tagada (20)
Incap sai pingi (1)
Algas kohus kolm inimest surma saatnud roolijoodiku üle (23)
Muhus põrkasid kolm autot kokku (17)
Saaremaale lisandus üks koroonahaige  (24)
Eesti vanim ajakirjanik Ants Tasa jäi pensionile (14)
Üleminek talveajale (20)
Vald plaanib lähiaastail 15 kilomeetrit kergliiklusteid (20)
Ettevõtjad näevad valla ettekirjutustes kiusu ajamist  (9)
Ohvri tuttav: teipijad olid hoopis mulle võlgu (121)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud