[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Pühapäev, 27. september 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
september 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Kommentaarid

JUHTKIRI - Terviselinn on varsti autolinn
14.09.2020. Autor: MM
Misiganes loosungeid on enne Kuressaare linn ja nüüd vallavõim avalikkuse ette paisanud terviselinnast ja päikeselinnast, siis päikest sulgeda ei saa, küll aga avalikke rohekohti kohitseda.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad

14.09.20, 01:33
Tere ja Tere tulemast Spotlighti globaalsetesse finantsteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

Kas vajate hädasti rahalist tugevdamist? Kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotlightglobalservices@gmail.com | või saatke meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teil on 24 tunni jooksul oma kontol laen, sest pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil saavutada mitmesuguseid eesmärke paljude laenutoodetega.

Teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud suur probleem Üksikisikutele, kellel on finantsprobleeme ja kes vajavad sellele lahendust, on paljudel inimestel kõrge huvi tõttu oma kohalikest pankadest või muudest finantsasutustest omakapitali laenu saamine nii keeruline. intressimäär, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused.

Enam pole ooteaegu ega pingelisi pangakülastusi. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt ööpäevaringselt - saate laenu ja tehinguid sooritada alati ja igal pool, kus seda vajate.

Pakume 24-tunniseid maailmatasemel laenuteenuseid. Päringute / küsimuste jaoks? - Saada meil | spotlightglobalservices@gmail.com | või saatke meile WhatsApp: +4915758108767 |

Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe sularaha, kirjutage lihtsalt meile ja saate laenu.

Teie rahaline vabadus on teie kätes!

-9  +0
kohalik

14.09.20, 06:55
Kui mingi x- valemiga koondati kogu Saaremaa elu Kuressaarde, siis see autostumine ongi nende nupumeeste töö vili.

-0  +14
Vahur

14.09.20, 07:24
Ma tahaksin juba kommina hakata, aga Gunnar hoiab mind ikka veel voodis kinni.

-4  +10
ära inise

14.09.20, 08:40
Kas autori meelest oli see tõesti siis luigele sobilik koht või? Mine metsa.

-4  +3
Vahur
 1

14.09.20, 10:23
𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫 𝐯õ𝐢𝐤𝐬 𝐞𝐬𝐦𝐚𝐥𝐭 𝐦𝐚𝐚𝐢𝐥𝐦𝐚 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐫𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐤ä𝐢𝐚 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐚𝐯𝐚𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚, 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐥𝐢𝐧𝐧 𝐣𝐚 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐤ü𝐥𝐚. 𝐊𝐮𝐫𝐞𝐬𝐬𝐚𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐞𝐥𝐮𝐬𝐞𝐞𝐬 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐥𝐢𝐧𝐧 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝.

-11  +8
Vahur
14.09.20, 10:29
Mulle meeldib kommimine, ma kommin iga artikli juures ja mida rohkem ja pikemalt ma seda teen, seda paremini ma ennast tunnen. Ma tean küll, et selline teguviis on haiglane ja ma olen netiperverdist netikommentaator, kuid mis sest, selline ma olen ja kommimine on minu elu sisu ja ainult kommides tunnen ma ennast õnnelikuna. Palun lugejatelt minusse mõistvat suhtumist.

-6  +9
EV kodanik
 2

14.09.20, 16:28
Oh üllatus MM artikkel ja tasuta, muidugi kes seda muidu ostaks. Aga kelle vili see on? Kui Kuressaare on liiga suur, siis alati saab autodest Vilsandil või Ruhnus puhata. Inimene nägi vaeva et autot ehitada ja enamik üritasid raha kokku saada et osta, aga praegu üritame nendest vabaks saada. Milles siin probleem on? Jalutamise jaoks on park, niigi on mõned kergliiklustee sama laiad kui autoteed. Muidugi ei ole terviselinn. Kui laiad on Saaremaal spordi tegemise võimalused? Jah, saab jookmas käia, fantaasiat saab kasutada välijõusaalis, aga näiteks peale spordihoone või Wow keskust pole kuskil head spordikompleksit. Inimesel on hommikul iga minut arvel ning ei taheta oktoobrist märtsini jala kõmpida. Miks peaks hommikul 20 minutilist (või veel rohkem) jala kõndima ratta või auto asemel kui saaks kauem magada. Eks see ongi nende elus pettunud taadi(/taatide) unistus kelle aju ei võimalda autokooli läbida, kes pidevalt käivad siin teisi maha tegemas ja sappi pritsimas, et kõik oleksid nendesugused.
Kui tahetakse "autolinna" edasi arendada, siis võiks selle rikkumise asemel tegeleda selle edendamisega. Alustades kesklinnast ja parkimiskohtadest lõpetades Tallinna tn ohutussaarte ja ringteedega. Kesklinn on ju selliseid taburetiasutusi täis kes ei suuda peale ühte kahjumlikku kuud ellu jääda, seal ei ole ruumi vähe, õppige seda kasutama!
Linna ja maakonna ühistransport ei ole kiita kui enamasti sõidab bussi asemel kaubik ja valedel aegadel. Siin ei anna isegi võrrelda Tallinna, Tartu või Pärnuga, rääkimata mõnest miljonilinnast. Kui natuke Viljandis jalutada, siis seegi on rohkem linna moodi. Tekib küsimus autorile kui palju on ta ringi reisinud. Saaremaal on piisavalt rohelust, pole vaja vaadata teisi EU riike ja teha veel külataoliseks. Mulle meeldivad need filosoofilised ja anonüümsed toimetuse juhtkirjad, oleme suure suuga, aga endast ei alusta, jälle hakkab see rohepesu. Minge korraks MM kontori ette. Meie kallis Estonias võtavad ju kõik need asjad 3 korda kauem aega kui teistes kohtades. Võiksid olla rattakohad, vaadake palju üks auto ruumi võtab ja kui palju ratas, kas neid kohti pole piisavalt?

Mulle meeldib kuidas MM teeb järeldusi: "Laste kooliminekule esialgu piiranguid pole". Aga miks peaks kui meile maist alates räägiti et ühe regiooni pärast ei pea terve riik kinni olema, kolle on ju Tallinnas, alates mai keskpaigast on juurde tulnud ainult 3 nakatanut. Samas võiks teha artikli et täna on 15.september. See leht võiks vabalt harvemini käia. 11.sept oli artikkel "Saaremaa koolid täiendavaid meetmeid veel ei vaja", pole midagi uut, jälle sõnadest artikli välja imemine. 31.august "Viirusekartus toob koolialgusele piiranguid" kus räägiti lihtsalt hajutamisest, kätepesuvahenditest ja aktusest.

Väga hea et ralli jääb ära, peamine kontingent ongi räuskav ja juua täis mandrisead. Võiks üldse ära jääda. kui palju on seal inimesi keda reaalselt huvitab ralli? Spordihullus ei lubanud Rally Estoniat ju ära jätta. Saan veel aru rally ringraja, hoki, korv-või jalgpalli vaatamisest, aga mida on seal huvitavat vaadata kui iga 15min tagant kihutab 5 sekundi vältel linnas tavaline mitte kaasaegne auto läbi. Imelikult tihti on viimasel ajal neid mootorratta avariisid. Ei taha üldistada, aga kahjuks enamus kaherattalisi ei hooli eriti teistest. Meeldib ju loosungeid teha, siis tehke et mootorratta juht märkaks autot, küll aga eriti Tallinnas mõnedel lööb ego kopsule maksa kui see mööda kihutab. Milleks kihutada 90km/h alas 130-ga mööda maailma ohtlikuma transpordivahendiga?
Kahjuks on Saaremaa 2020 vaenlane nr1 Terviseameti põhja regioon ja selle nõunik kelle nime leiab Terviseameti kodulehelt, seejärel need Arod, Sepad. Ainult puruloll või algklassi laps vastaks ei tea stiilis vastust, nad peaksid ju pädevad olema, tegelevad meditsiiniliste küsimustega, Kallas on nagu teisedki meditsiinikauge inimene. 1.5 kuu vältel olid uudised Milaanos toimuvaga täis, kuidas sai seda mitte märgata? Sellisel asutusel on ka teiste riikide nakatumisnäitajad, vahetult enne lendu haigestus ka mängija mis peaks imelik olema. Selles asutuses peaks peaaegu kõiki inimesi välja vahetama, sest see ei toimi, ei taga ohutust, töötajad õigustavad ennast. Oma ebapädevust ajatakse ministri sülle, lapsik käitumine, tean tuttavate kaudu et see on salakaval haigus mis võib keskealistelegi ohtlikuks osutada.

-10  +12
Muigatu Minni
14.09.20, 18:16
No mis sa piaks sii pregast nõnnapailu kribima, kas sa piad alati sõukseid mittemidagiütlevaid lollusi siis ilmarahva ede tooma.

-11  +11
kodanikule
14.09.20, 23:23
Oled millestki valesti aru saanud vist? Saaremaa ralli toimub ikkagi

-1  +1
väikemees

14.09.20, 19:26
väiksed kohad, väiksed mured....

-0  +4
mandrisaarlane

14.09.20, 21:47
Miks siis MM ei uuri, kuhu kurat see lubatud purskkaev siis jäi, Audi oma parkla sai, aga vallavõim pole oma lubatud Pilu nimelist puskkaevu ehitama hakanud. Nüüd ju endine suur juht volikogu aseesimees, võiks nagu huvi tunda! Örge olge nii arad, tehke oma leht loetavaks, vanasti oli Sädemes ka rohkem lugemist kui praeguses MM-is.
Kes siis uurima peaks, kas ajakirjanikud või siis tavakodanikud.

-0  +13
Vahur

14.09.20, 22:49
Keskväljakul ju purskkaev lainetab üle platsi, vähe veel või?

-3  +1
to Vahur

15.09.20, 07:31
Purskkaevu vesi on jah, millegi pärast Mosaiigi poole voolama hakanud, ega ometi ehitusvead!

-0  +1
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Saarlanna juhib teisel pool maakera autorongi (18)
UUS! Tuntud Saaremaa firma kadus kahe kahtlase pankrotiga areenilt (7)
Vald paneb Varese sadama arendusele pidurit (35)
Helle Kesküla hüppas vetelpäästest kultuuri (3)
Perekondlik
Pensionipõlves loodud ilu
Jõuad veel, Kusti!
Linnakeskus on üks EMLi aastapreemia nominente  (19)
Haiglal vajalik riidekraam koos (2)
Kuidas sünnivad läbimurded? (12)
Prantsuse suursaadik külastab Saaremaad (2)
JUHTKIRI - Mille jaoks jätkub?
Loomade ja lindude koerustükid
Mihklikuised puisniidulilled
Muusikapäeval hing helisema! (3)
Nädala loetavuse top 5
Ärandati buss (9)
Saarlanna juhib teisel pool maakera autorongi (18)
Saaremaa valla koduteenus läheb tasuliseks (28)
Peod ja kogunemised tuleks ära jätta (36)
UUS! Tuntud Saaremaa firma kadus kahe kahtlase pankrotiga areenilt (7)
Kommentaarid
Vald paneb Varese sadama arendusele pidurit (35)
Ohvri tuttav: teipijad olid hoopis mulle võlgu (127)
Ärandati buss (9)
Peod ja kogunemised tuleks ära jätta (36)
Aitame noort ema Karinat! (15)
Linnakeskus on üks EMLi aastapreemia nominente  (19)
UUS! Saaremaale lisandus koroonapositiivne  (34)
UUS! Tuntud Saaremaa firma kadus kahe kahtlase pankrotiga areenilt (7)
Haiglal vajalik riidekraam koos (2)
Madis Kallasest sai ministeeriumiametnik (28)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud