[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Pühapäev, 29. november 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
november 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kommentaarid

Viis müügikohta üheksast eksis alkoholimüügi reeglite vastu
05.11.2019. Autor: Oliver Rand
Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA) avastasid Saare maakonnas üheksast kontrollitud müügikohast viies alkoholi väljapanekule kehtestatud nõuete rikkumise.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
anonüümne
 2

05.11.19, 09:52
Kuressaare Maxima eksib praegugi, kui alkoholivabad õlled ja siidrid on välja pandud juustuleti vastas. Mis vahet sellel on, kas see on alkovaba või mitte, õlu ja siider on alkohol ja pudelid on vahetamiseni sarnased päris alkoholiga.
Tähelepanu! Tulenevalt Kaupmeste Liidu soovitusest oma liikmetele müüakse alkoholivaba õlut, siidrit ja veini ainult täisealistele klientidele.

-7  +2
Vahur Naljapäev
05.11.19, 10:03
Ja mis sa Maxima kannul soiud? Mine vaata näiteks Enserdi kauplusesse. Seal on vaid jooned maha pandud. Lisaks ära unusta pisikesi koopi poekesi, eeskätt Nasval on viinalett endiselt ukse kõrval.

Mingi loll seadus jälle kuskil vastu võetud, et lumehelbekesed ära ei närtsiks. Järgmisena tuleb hakata kodus köögis nuge ka seifidesse peitma hakata.

-0  +16
elektritsaabtasutablogspotcom
10.11.19, 02:10
Korrumpeerunud riik asendab alkoholi kaubanduse narkootikumide kaubandusega. Alles hiljuti ehitati uus farmaatsia tehas mis on reformierakonna sponsoriks. Sealt tehasest narkootikumid tulevadki ja terve Eesti meedia teeb neile reklaamartikleid.


Sellest miks poliitikud sonivad on juttu dok.filmis "97% owned,".
Sellest miks ajakirjanikud sonivad on kirjas Inno blogi postituses
"Kui soltumatu on Eesti ajakirjandus ?"

Arumäe :
"Peab ütlema, et saada Aktuaalsest Kaamerast teada, et Sinu suhtes on alustatud kriminaaluurimine, on üsna uus kogemus. Terve eesti meedia on saasta täis, aga prokuratuur pole minuga ühendust võtnud siiani. Uus tundub mulle ka see, et prokurör läheb kaamera ette ja teatab, et kriminaalasi on alustatud, aga nüüd hakkame alles pabereid uurima, et kas ikka sai õige inimese vastu ja õige asja eest kriminaalasi püsti pandud. Kurat - uurinud enne kui meediasse "uhkustama" tuli.
Kõik räägivad mingist huvide konfliktist, aga pole sellist paragrahvi karistusseadustikus. Kas see on ikka normaalne, et kogu eesti meedia arutab väidetavat Arumäe kuritegu, aga tema ise ei tea sellest veel midagi? Mis riigis või mis režiimi all me elame? Keegi olevat taaskord AK-st kuulnud, et prokuratuur uurivat nüüd hoopis "toimingupiirangu rikkumist". Selle peale oskan ma öelda vaid seda, et see paragrahv käib ametnike kohta. Mina pole sekunditki riigiametnik olnud.
Olen lihtsalt sõnatu, pettunud ja vihane - väga segased tunded.
Head sõbrad - loodan, et peate vastu!

-0  +1
Kodanik

05.11.19, 11:17
Nii need euroseadused meil väikepoed välja suretavadki ja ega Eesti ametnik saa aru, et neid lolle seadusi ei pea nii üks ühele täitma!
Kuhu väikepoed oma kange alkoholi pudelid siis panevad? Kuhugile seina taha või, nagu need kedagi jubedalt häiriksid peale ametnike! Sealt hakkavad need parmud neid pudeleid põue toppima ja seejärel peab pood endale turvatöötaja rentima või? Neil ei ole õieti ju raha, et müüjatelegi raha maksta!
Lõpptulemusena lõpetatakse väikepoodides alkoholi müük üldse ära, mis viib lõpuks selleni, et väikepoed pannakse üldse kinni! Mida vanainimesed, kes selle poe lähedal elavad tegema peavad siis? Jalutama linna teise otsa või tellima endale juurdemaksuga kojutoomise teenuse... Helistama mingile sotsiaalabi teenuse pakkujale, keda rahva raha eest üleval peetakse? Eriti valusaks läheb teema maapoodides!
Lollus kuubis on see Euroopa Liit oma seadustega! EL loodi, et moodustada tugev majandusliit USA ja Hiina ülemvõimu vastu! Reaalsuses teevad need riigid ise tahavad ja EL ametnikud mõtlevad ainult lollakaid seadusi välja kuidas enda rahvalt rohkem raha väja pressida, ning raamidesse suruda!

-0  +11
rannakas
 2

05.11.19, 11:26
Coopi Ranna poes on viinalett tõstetud esikohale, muud kaubad aga justnimelt ära peidetud. Ehk siis seadust tõlgendatakse risti vastupidi.

-8  +1
Kodanik
05.11.19, 12:09
Vot parem olgu nii, kui üldse kinni pannakse! Lolliks läinud oma inimese enda eest kaitsmise seadustega!

-0  +8
Vahur Naljapäev
05.11.19, 14:14
Aga miks peaks ära peitma selle leti, mis poele kõige enam sisse toob ja selle leti, mis kohaliku naabruskonna kõige rõõmsamaks teeb?

Parmudele porgandid kätte anda? No see ju kohe üldse ei läheks...

-1  +10
noor lõbu

05.11.19, 11:32
Kärla poes on kõik endine

-0  +2
Haldusreform
 1

05.11.19, 13:28
Maaelu Suretamise Sihtasutuse andmetel mõjub maapoodide sulgemine positiivselt sealsete elanike tervisele, kaovad ära töökohad, maainimesed peavad minema linnaelu elavdama ja oste sooritama suurkettide poodidest, sest see mõjub majanduslikult hästi nende omanike rahakotile, ning see õigustab ka tasuta transporti! Lisaks korraldab Vald neile tühjaks jäänud Kuressaare kesklinnas rahvatantsukursused, sest muidu ei ole seal ju enam hingelistki!
Kuna kaotatakse ära ka memmede kokkusaamise ja jutuajamise koht, siis suuname nad ümber Valla poolt toetatud ja tellitud 100001 euroga TTÜ spetsialistide täiendkoolitusele, sest mis neil enam ikka muud tarka teha?
Samas ostab Vald liigend psühholoogide liigutamiseks uhiuue 30000 eurot maksva bussi, kes hakkavad neid vanureid psühholoogiliselt nõustamas käima MMS'i projekti "Siin me oleme" raames, millele Valitsus eraldas lisaks Euroopa Struktuurfondide viiele miljonile, veel 1 miljoni jne jne

-0  +11
elektritsaabtasutablogspotcom
06.11.19, 18:19
HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata www.instructables.com seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

P.S. Saksa tsepeliin ameerikas ise ei plahvatanud. Ta lendas yle ookeani euroopast ameerikasse ja seal vaenlased süütasid tsepeliini. Naftakompaniid soovivad,et ainult nende kütust ostetaks ja sestap likvideerisid alternatiivi.

-0  +1

06.11.19, 18:07
Kliimamuutuse peatab tasuta elekter mida saab tuulikutest ja kütus mida saab tasuta vesiniku HHO geneka abil,ning ühistuline liikumine.

Kliimamuutuse peatab Eesti elukeskkonna looduse keskele viimine.
“Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. Looduses leidub toitu küllalt! Tuleb vaid avada silmad ja õppida pakkuma kõike seda, mis süüa kõlbab,” lausus Mercedes Merimaa.

Rahvameditsiini peamiseks rolliks on haiguste vältimine : Milleks on siis mets ? Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest,hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsataimi.

Naksitrallid.
Muhv: ” Need rotid lõid mind hingelisest tasakaalust täitsa välja !”.

Sammalhabe :” No,siis võib keeta rahustavat teed. Võtame üks osa köömneid,kaks osa ubalehti,kolm osa palderjani ja hingeline tasakaal ongi käes.”

Kingpool :” Kas on see kraam su habemes või ?.”

Sammalhabe :” Ei. Milleks on siis mets ? Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest ja hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsataimi.”

-1  +1

06.11.19, 18:24
HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata www.instructables.com seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

P.S. Saksa tsepeliin ameerikas ise ei plahvatanud. Ta lendas yle ookeani euroopast ameerikasse ja seal vaenlased süütasid tsepeliini. Naftakompaniid soovivad,et ainult nende kütust ostetaks ja sestap likvideerisid alternatiivi.

-0  +0
Miks keegi taksosid ei kontrolli?

06.11.19, 18:37
Sest see on avalik saladus, kus ja millist marki saab isegi võlgu taksojuhtide käest ja mitte üks seadusesilm ei piuksu ja ükski kontroll ei pitsita.

-0  +2
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Sadamaaidast saab Kuressaare esindushoone (21)
Sotsiaalosakonna juhi kohale 12 tahtjat  (13)
Toiduabi pakk kaalub 15 kilo  (9)
Pankrotihalduril kahtlustus vara omastamises  (13)
Orissaare spordijuhataja konkurss luhtus (5)
Käsitööst naudingut tundva abielupaari rõõmud ja mured (3)
Töötajad saavad kiita oma tööandjaid (14)
Perekondlik (4)
SAK tunnustas maakonna parimaid kodanikuühendusi (5)
Ruhnu volikogu on veehinna tõusu vastu (13)
Kahele saarlasele kodanikupäeva aumärgid (1)
Miks ainult naised on nõiad (12)
Muusik Margus Vaher naudib elus uusi väljakutseid  (1)
Hille Hansole välisministeeriumi tänukiri (1)
JUHTKIRI - Ääremaa valikud (5)
Nädala loetavuse top 5
Baaripidaja: liigume vaikselt pankroti poole (42)
Politsei tabas autoroolist 82-aastase alkoholi tarvitanud juhi (15)
Saare Ereki käive kukkus oluliselt (17)
Sadamaaidast saab Kuressaare esindushoone (21)
Kohus lõpetas PRIAlt raha välja petmise kohta alustatud kriminaalasja (28)
Kommentaarid
Ruhnu volikogu on veehinna tõusu vastu (13)
Sadamaaidast saab Kuressaare esindushoone (21)
Pankrotihalduril kahtlustus vara omastamises  (13)
Hille Hansole välisministeeriumi tänukiri (1)
Töötajad saavad kiita oma tööandjaid (14)
Muusik Margus Vaher naudib elus uusi väljakutseid  (1)
Kahele saarlasele kodanikupäeva aumärgid (1)
Toiduabi pakk kaalub 15 kilo  (9)
Kohus lõpetas PRIAlt raha välja petmise kohta alustatud kriminaalasja (28)
Orissaare spordijuhataja konkurss luhtus (5)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud