Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Neljapäev, 25. veebruar 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
veebruar 2021
järgmine kuu
E T K N R L P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Kommentaarid

Eesti on kõigi oma
06.04.2019. Autor: Indrek Kasela, ettevõtja
Lennart Meri, suurim meie suurmeestest, on võrrelnud ühiskonda merega. Saastunud vees surevad kalad. Ta kõneles Läänemerest, ja tollal oli tal selleks konkreetne põhjus. Aga ta mõttekaar oli laiem: kui saastunud meri tapab kalad, siis puhtuse puudumine informatsioonis degradeerib inimese. Ja laastab demokraatia.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
eestlane

06.04.19, 00:12
Eesti ei ole kõigi oma, kõigi jalamatt ja läbisõiduhoov. Eesti on meie kodu, see ei ole multikulti ja lagastamise koht.

-1  +43
Mati Väärtnõu

06.04.19, 00:20
Huvitav suhtumine. Et siis kui alates Mart Laarist nn 27 aastat Eestit tagurpidivedanud ideoloogia ei pääse enam võimutsema, on Eesti vabadus ohus?

Kahjuks see Vabadus, mille eest inimesed seisid Balti ketis, tulid Toompeale interrindele vastuseisma, millest NSVLi ajal unistati, hakkas kaduma koos Mart Laari poliitikaga, millega sisuliselt Eesti ühiskonna kestmisalged lammutati (tööstus, põllumajandus jms), läbi mille põlistati irooniana endise punanomenklatuuri võim (loe: eesti tänane nn eliit), sellega, et suuremast osast punanomenklatuurist oma varasemat positsiooni ärakasutades, sai nn üleöö Eesti ärieliit. Välja nägi see selliselt, et erastati a la tehas koos maaga nt Tallinna kesklinnas (aga maa oli sisuliselt 0 hinnaga), tehas müüdi vanarauaks ja mittemillestki tekkisid lugupeetud kinnisvaraomanikud. Siit algas ka kihistumine- esimene, teine ja ka kolmas Eesti. Lisaks sada tuhat ja enam sundüürnikku, kelle Laari poliitika tekitas, paisati koheselt ebavõrdsusesse.

Nii tekkisid paralleelühiskonnad, kelledest ühtedel jäi võimalus normaalse äraelamise võimaldamiseks emigreeruda, ühe osa enamus presenteerib end siiani ärieliidina ja tekkis ka kolmas osapool, kellest on saanud kroonilised riigi palgatöö sõltlased. Ja see viimane grupp formeerus paljuski erakondlikust eelistusest lähtuvalt. Teatavasti on riik suurim tööandja Eestis ja ka palgaralli eestvedaja. Just see kolmas grupp võib kaotada oma senise hea elu uue koalitsiooniga ja loomulikult ajab see närvi. Aga kas sellel on mingit seost Eesti vabadusega? Arvan, et mitte.

Kui veel sisusse süüvida, siis nii senised võimuerakonnad ja riigipalgalised on saaginud pidevalt seda oksa, millel on seni istutud. Võimupoliitika on olnud ühekülgne, regionaalareng täiesti null, riigi majandus samuti olematu (kasutused ca 30% potentsiaalist; kusjuures pidevalt elame võlas, mida ilmekalt väljendab ekspordi-impordi suhe; võlaselamist on leevendanud turism ja teenuseeksport, kuid sotsid suutsid ka soometursmi nullida), samas kuuleme arutut kiidulaulu Eesti edusammudest ja näeme uskumatult orjalikku kintsukaapimist eelkõige Brüsseli, aga ka Washingtoni suunal.

Sisuliselt on eelkõige RE valitsemine muutnud Eesti arengumaaks, kus siis kihistumise mõõtmed hakkavad vaat, et Mehhiko plaani jõudma. Selleasemel, et kuidagigi tasakaalustada sisemist rahajaotumist, hoopis anti hagu juurde: eurole üleminek tõi hüppelise elukalliduse; selle kompenseerimiseks palgatõus oli vältimatu, aga kuna riiklik sektor on suurim tööandja, siis ka maksude lisandumine oli vältimatu. Sellega muudeti elamine kalliks, aga palgad lisandusid peamiselt riiklikus sektoris- suur osa tootjaid palgatõusuga kaasa minna ei saanud- nii näemegi näiteks tekstiilitööstuse kadumist Eestis- hiljuti oli sellel teema intervjuu Jüri Kraftiga. RE võidukat sõda pronksjunniga, mis Eestist viis transiidi, pole mõtet rääkidagi- ükski diversant poleks suutnud ka Eesti majandusele rohkem kahju tekitada...

Ja nüüd on Eesti vabadus ohus?! Kallid "tühjad südamed", Eesti vabadus on olnud ohus juba mitukümmend aastat tagasi tänu küündimatutele poliitikutele, kes terviku loomise asemel, ehitasid ainult üksikuid ühiskonna osi üles, aru saamata ühiskonda kooshoidvatest teguritest ja nägemata suurt tervikpilti (nagu Mart Laar oma Friedmani raamatutarkusega või RE oma ihalusega igas edetabelist nähtaval olla ja välismaalt kiitust saada). Küsimus on, mille hinnaga see kõik saavutati. Vastan: ühiskonna lõhkumise sh vabaduse hinnaga! Siiamaani kelgib president Eestiga kui Euroopa sekulaarseima riigiga, aru saamata religiooni rollist ühiskonna sidususe säilitamisel. Selleks, et kujuneks pilt ühiskonnast kui tervikust, on vaja kõikide tuumikteadmiste olemasolu- arusaamine kujuneb nende teadmiste ühtsuses, nende omavahelisest kokkupuutepunktist. Kui ühe teadmise lükkad kõrvale, siis saame väärpildi.

Seega ei ohusta vabadust mitte EKRE ega pahad natsionalistid, vaid senine pikaajaline kreenis poliitika, on tänase reaalsuse ristiisa. Need voolud, mida praegu näeme, on tagajärg. Tagajärjega võitlemine tulemust ei anna. Tuleb muuta eelduseid, siis muutub ka tagajärg!

Head muusikakuulamist! Aga antud kontekstis kogu see tegevus ainult süvendab ühiskonna lõhestumist, kuni ei saada aru, et RE, SDE jms poliitika taganutmine on nagu stagnatsiooni põlistamine, mis hoiab Eestit allakäigu trepil edasi. Ei usu, et IKE koheselt midagi suudab paremuse poole keerata, aga esimene samm, isegi kui see ei ole kohe õiges suunas, on ka parem kui senises soos edasitrampida.

-5  +50
Olev Ait indrek kaselatest

06.04.19, 00:37
Kahju, et see kasela otse sonib. Kui EESTI oleks kõigi oma, siis küsime, kuhu EESTLASED peaksid minema. Tegele oma ettevõtlusega, kui sa seda ikka oskad. Arvad äkki, et iga kulupõletaja sobib ennast ettvõtjaks nimetama.

-8  +34
eestlane

06.04.19, 01:08
Mati ja Olevi jutu peale saab ainult öelda aamen! See on meie kodu, ei ole kõigi oma. Ja kisavad ja ühiskonda lõhestavad kõige rohkem need tühjade südamete klubi liikmed, mitte EKRE. Mis on saanud ja saamas meie armsast isamaast? Maapiirkonnad on laastatud ja tühjad, ebavõrdsus tööinimese ja nn ärika vahel süveneb iga aastaga. 5 rikkama riigi hulka? Jah, teatud seltskond trikitajaid elab ja ehitab endale EAS ja Pria rahadest jne. Onupojapoliitika ja äraostetavus on ületanud igasuguse punase joone. Tekitatakse juurde mõttetuid "asutusi", kuhu kuhjatakse kokku oma sugulased-sõbrad, palk on neil loomuliklt 4-kohaline number. Milleks kedrata juttu Eesti eduloost ja põhjamaistest väärtustest (kahtlasemaiguga väärtused need muidugi on), kui tavalisel eestlasel ei ole siin hea olla? Kui ta peab elamiseks rabama mitmel töökohal või käima võõral maal tööl? Nii puruneva pered ja jäädakse üksteisel võõraks. Mingi kari haigeid sodib seintele haakriste, neid asju isegi ei uurita, rääkimata karistusest, kas see on normaalne? Vägistaja saab tingimisi? Kas oli mõne tähtsa tegelase sugulane jälle?

-4  +42
David Wodduck
 1

06.04.19, 09:13
Eesti ei ole kõigi oma! Eesti on eestlaste oma!
Kõik kes nii ei arva soovivad kas otse või kaudselt eesti rahvust välja vahetada.

-0  +32
EKRE
07.04.19, 21:49
Go, david go!!!

-1  +0
sotsid+oravad=kultuuride häving

06.04.19, 09:22
Mitte ei saa aru milleks oli Indrekul siin vaja sellist ühiskonda lõhestavat vihakõne kirjutada. Meie, sotsid ja oravad, oleme ju alati olnud eestluse poolt, kuid ikka ainult sellise eestluse, kus eestlased on vähemuss omal maal ning peavad alandlikult negrude ja kaltsupreade ees kummardama. Aga need viimased ei ole ju ometigi võõrad siinsel maakamaral, vaid ikka palavalt armastatud omad joped. Kõige olulisem ongi see, et neil negrudel ja kaltsupeadel siis hea elada oleks, mis meie oma rahva vaestest, viletsatest ning hüljatutest saab see ei koti meid mitte sugugi. Parim eesti oleks üldse selline kus eestlasi ei oleks ning eesti keel oleks maamunapealt sootuks kadunud.

-3  +24
Indtrek Üleilmne

06.04.19, 09:36
Nii haiget juttu pole juba ammu lugeda saanud!

-2  +21
Kasela vihakõne

06.04.19, 09:46
Kui see, mida kirjutab siin Kasela, ei ole vihakõne, siis lubage küsida, et milline see vihakõne siis veel olla võiks?

-3  +26
Olev Ait nuhk Nikolajevist

06.04.19, 10:25
Lennart Georg Meri - nuhinimega KGB Nikolajev.

-1  +15
Jari Uusikaupunki

06.04.19, 10:31
See on ju ammuteada fakt, et VEKSA oli KGB poolt organiseeritud ühing ning paljud selle liikmed olid ka KGB-ga mingil määral seotud. Ei olnud ka Lennart Meri minevik just see prillikivina puhas selles valdkonnas.

-1  +17
Olev Ait nn.suurmeestest

06.04.19, 10:34
Üks suur mees oli Konstantin Päts, kes kinkis EESTI vene okupantidele. Teine suur mees oli lennart meri, kes jättis kõige jälgimatelö vene okupantidele – aju loputatud vene ohvitseridele ja KGB-lastele elamisloa ja suurimad õigused, isegi suuremad kui tavalistele tsiviilis vene okupantidele ja eestlased jäeti KOLMANDA sordi inimesteks. Seläle taga oli meri, keegi jüri luik - gavrilov. Viinavalajana merile ja jeltsinile tegutses MART HELME. Mart Helme oleks võinud rohkem valada Jeltsinile ja joodik Meri vodkast ilma jätta.

-5  +7
Olev Ait retoorikast

06.04.19, 10:46
Retoorika on sama kui täielise vene okuaptsiooni ajal. Ka siis oli EESTI NSV kõigi oma, kes Moskva või Kiievi rongilt maha ennast veeretas. Ei midagi uut päikese all. Küsimus on , kust omandas see kulupõletaja kasela selle leksika. Aga mõte ehk semantika jääb samaks. .Ei ole välistatud , et FSB kasutab kulupõletajat Kaselat ja ukrainlasi ära eestlaste lõplikuks lõpetamiseks EESTI pühal pinnal. Kasela võiks minnna Leeningraadi oblastisse ja ta näeb, mis hakkab toimuma tema kulupõletamistega. Terved kivimajad põletatakse ära, Kasela Kulupõletaja.

-2  +8
must uks

06.04.19, 12:24
Kui riigi esimene mees kes peab end üdini konservatiivseks ja traditsioone austavaks, ent samas pole suutnud oma lapsi neid samu väärtusi hindama õpetada, siis on tegu pehmelt öeldes kahepalgelise inimesega.
Käituge minu sõnade järgi jne.

-12  +1
baddog
 1

06.04.19, 12:28
Suhteliselt tüüpiline "tühjade südamete klubi" koolikirjand. Palju ilusaid sõnu ja loosungeid, mitmed neist kahtlemata õiged aga lõpuks taandub kogu retoorika paraku ikkagi just vastandumisele, mille vastu nad justkui võidelda lubavad - meie oleme head aga need teised, kes meid hirmutavad, on pahad. Mida aga ei märgata, on see, et tegeletakse ise samuti nii hirmutamise kui ühiskonna lõhestamisega, pakkumata alternatiive, peale loosungite ja hüüdlausete "vabadusest, võrdsusest ning vendlusest". Andke andeks aga me oleme seda kõike juba kunagi näinud/kuulnud. (Vähemalt need meie hulgast, kes piisavalt vanad, mäletamaks üht teist riigikorda, mitte nii väga ammu aega tagasi). Kui liita sellele ühel hiljutisel meeleavaldusel nähtud punaloosungid süveneb deja vu veelgi ning tekib küsimus - kelle asja ajab "Kõigi Eesti" tegelikult?

-1  +13
anonüümne
07.04.19, 22:06
Väga tahaks näha kuidas pölluääs läeb odoni sõdilaste ette ja teatab neile umbes nii: "Kallid kaasvõitlejad, see et mu tütar välismaal twergitantsu teeb ja neegriga koos elab ei tähenda ju ometi seda et meil siin ok poleks!"

-0  +0
Olev Ait okupantide ja kommarite tegemata töödest

06.04.19, 18:52
EESTI WABARIIGIS on kahte liiki inimlaadseid - EESTLASED-PEREMEHED ehk täisinimesed ja okupandid-kotipoisid ehk kahel jalal kondavad inimlaadsed. EESTLASED! Olge valvsad! Okupantidega on EESTLASTEL-PEREMEESTEL ainult üks õigus ja üks kohustus - okupandid kiiresti, kiiresti tagasi sinna, kust nad tulid või toodi - vene impeeriumi muldonnidesse! O.A.

-2  +3
Olev Ait vene okupatsioonist

06.04.19, 18:53
"...«Iga riigi huvides on, et inimesed, kes tema territooriumil elavad, oleksid hinges ikka selle riigi kodanikud,» lisas ta. «On väga kurb loota, et sinu probleeme peaksid tulema lahendama naabrid.»..."
Loomulikult on kommarite juhitav ensv olnud eriti passiivne oma kätetöö – sissetoodud okupantide ja kolonialistide EW-st väljasuitsetamisel. Iga päev peaks rongitäie okupante koju saatma. Mida käremeelsemad, seda kiiremini minema EESTI WABARIIGIST.
Ol.Ai. PK-st

-2  +4
anonüümne
 2

06.04.19, 19:26
Härra Kasela, minge ja lohutage Kaja Kallast ja saage ükskord täismehe kombel kaotusest üle, osatakse võita, samas peab oskama ka kaotada, paraku reform seda teha ei oska.
Rahvas on oma tahte saavutanud, sellest piisab ja elu läheb edasi.

-1  +18
hei
06.04.19, 20:19
Rahvas sai mis tahtis. Ootame ära kuidas kommenteeritakse aasta pärast.

-0  +5
hei
06.04.19, 20:22
Unustasin lisamata et elu läheb tõesti igal juhul edasi

-0  +7
Olev Ait eesti spordist, mõistust jagati trenni aj

06.04.19, 21:44
Huvitav on vaadata, et meie kunagised kaks trumpala, meeste korvpall ja kümnevõistlus koos andekate sportlaste ja veel andekamate treeneritega on saatnud oma sportlased USAsse, oma spordikarjääri VIIS parimat aastat seal Kapa Kohila ülikoolis mööda saatma. Üks nn.andekas on juba oma pervise tersse keeranud mingi neegritariga. Tubli olid, aga nüüd ongi aeg sportimine lõpetada, sest loll mõistus vedas sind Kapa Kohilasse kusagil USAs.

-1  +6
Anonüümne

06.04.19, 22:32
Loodushoiu teemal võib Indrek Kaselaga nõus olla. Samuti sellega, et rahvas ei peaks nüüd neli aastat vaikimisi pealt vaatama. Aga mida valitsuselt nõuda, selles on Indrek eksiteele viidud.

Peame nõudma, et rahvale antaks rahvahääletusõigus, et rahvuslust ei alavääristataks, et riigi rahastatav haridus oleks eestikeelne, et Eesti seadused oleksid ülimuslikud Liidu seaduste suhtes, et ei toodaks riiki käsu korras pagulasi, et ei lubataks riiki odavat võõrtööjõudu, et ametnikud ei mõtleks välja bürokraatlikke takistusi, et võimuparteid ei jagaks omadele ametikohti, et korruptandid pandaks kinni. Ja nii edasi.

Eesti peab eelkõige mõtlema enda rahvusele, keelele ja kultuurile. Kui eestlased tunnevad end oma maal hästi, siis laieneb heaolu kõigile Eestimaa rahvastele.

-0  +10
Kasela püha lihtsameelsus!
 3

07.04.19, 07:03
Kui Eesti on kõigi oma, siis KELLE OMA EESTI TEGELIKULT ON???????

-0  +14
vastus
07.04.19, 07:04
Eesti saab olla ainult EESTLASTE on, ei kellegi teise!

-0  +11
Milleks selline hüsteeria?
07.04.19, 07:10
Eestlus on konstruktsioon, mille mõtlesid välja meie rahvavalgustajad nii umbes 150 aastat tagasi. Enne seda olime lihtsalt maarahvas, mille igas maakonnas köneldi veits erinevat murret.

-9  +3
Olev Ait vene propaganfdistidele
08.04.19, 13:19
Ka vene impeerium on konstruktsioon, mille veristasid kokku vene moskoovia valitsejad alates kasvõi juhan julmAST, Jätkates peeter vallutaja ja keik nee vahepealsed jupatsid, kes tegid vene impeeriumi ajalugu, tapmiste ja vallutamiste ajalugu. Sisetunne ütleb, et moskoovias on suur segadus hiljemalt 25 aasta pärast. Loodame ka juutluse langusele ja äkist saavadki rahvad normaalselt elada, endale 3+ laste muretsedes, kes sugu jätkates ja maad kaitstes on heidutus nii neegritele, araablastele kui ka räigemale valgemale massile.

-0  +2
to Milleks selline hüsteeria?
 1

07.04.19, 08:01
Sellist uppundkukejuttu ei maksaks ka ikka ajada. Kõik rahvused, kaasa arvatud ka eestlased, on kunagi väljakujunenud, mõned neist varem, teised hiljem. Aga rahvusteks on rahvad kujunenud ja see on ülihea, sest mida rohkem erinevaid rahvusi, seda enam kultuure ning seda täiuslikum on maailm. Mis aga hüsteeriasse kuulub, siis seda külvavad ju ainult need multikulti propageerijatest sotsis, oravad ja Груз 200 jüngrid. Võtke vabalt, teie väärastunud uue rahva loomisest ei tule midagi välja!

-0  +16
Milleks selline hüsteeria?
07.04.19, 09:02
Ei ole ma refi ega kahesaja jünger.
Pigem suva maakas.
Aga kogu see polariseerumine viskab täiega siibrisse.
Üheltpoolt siis mingi kooselu ja teiselt siis mingi valgustatud monarhia.
Laske lihtsalt elada.

-6  +2
mandrisaarlane
 1

07.04.19, 09:32
Jürgen Ligi: uus rahandusminister on tõupuhas kitsaednik.
Europarlamendi valimised on kohe tulemas, ehk jätaks reformarite poolt ka seekord hääletamata, panustaks ikka EKRE-le, jõudu Kaselale luule kirjutamiseks!

-10  +8
Walter Kanep
07.04.19, 10:26
Euroliit pidi ju kohe ära lagunema. Milleks sinna üldse kedagi saata siis? Uus valitsus vöiks jo ilmutada oma ennenägemata tarkust ja ettenägelikkust ja keskendudagi eestluse hoidmisele ja müüride ladumisele kohapeal.

-1  +1
Hv
 1

07.04.19, 13:19
Mis vihakõne? Normaalne jutt inimeseks olemisest. Esmakordselt taasiseseisvunud Eestis on väga tugevalt esil grupp, kes sooviks inimestele ette kirjutada kuidas nad peaksid elama ja olema ning on natsi riigikokku lohistanud. Kelle retoorika välistab igasuguse dialoogi. Rahvusriik, igal jujul. Kuid vaadake tõele näkku - Eesti rahvuslikest huvidest ei ole viimastel nädalatel midagi kuulda olnud, Küll aga jauratakse abielu, kooselu, abortide, kultuuriinimeste ja feministide kallal. Kes on reeglina eestlased. Ja see on väga jube perspektiiv. Kukkuda end rahvana ise represseerima ja õigustada seda sellega, et maaelu on hukas ning Toompeal vaid vargad. Indrek Kasela näib arvavat, et häälte nimel sellist jama õhutada on lubamatu ja see on õige.

-17  +4
Olev Ait rahast
08.04.19, 11:14
Me ei tea ju, kust erakondade raha tuleb. Tasub kahelda kõiges ja kõigis. Arvan siiski, et rehvormi nn.juhtimisel lasti EESTI ASJA sama usinalt põhja, nagu need kõik teevad. Musta huumorina öeldes – pole enam võimalik hullemalt asja ajada. Tegelikkuses siiski saab – noh, kutsuda pool Eestit vene sõjaväge ja pool siis tsiviilriietuses vene kerjuseid ja vange täis.
Ja uus Leeningraadi oblast on tulemusena käes, kus ei toimu enam suurt mõistliku inimese liikumist, heal juhul mõnes nn.linnas keegi ennast veel liigutab viinavines.

-1  +2
Olev Ait kodakondsusest
 3

08.04.19, 12:03
Kas EKRE andis kodakondsuse asjus järele? Järelikult on ta maha kantud.

-1  +3
jaanis
08.04.19, 12:25
Hoopis sina Olev Ait oled maha kantud ja nii see nüüd jääbki.

-4  +5
Olev Ait jaanistest
08.04.19, 13:13
Õige küll, nii vanad mehed nagu mina võiks puhata, aga punane propaganda koos juutide vabamüürlusega on oma töö teinud. Pean siia kammentima, et midagi oleks lugeda , millega kirjutamise hetkel 99,99 % nõus olen. Jaanis, puhka ka jalga ja esine ikka oma nime all.

-0  +5
jaanis
08.04.19, 15:04
Ei minul ole nüüd mahti jalga puhata ega miskit, mul ju vaja sotsid apildile tuua ning see EKRE sealt koalitsioonist minema kupatada. Õneks olema me siin Saaremaal vähemalt veel pumbajuures kuid karta on, et seda pidu pole enam kauaks. Kesikud söövad meid peagi siinsetest soojadest ametikohtadest välja ning ega need kohevsabadest oravadki paremad ole - kõik nad ihuvad meie ametipostidele hammast. Raske on, isegi väga raske on see elu meil nüüd siin Eestimaal, rahvas ei usalda meid, EKRE teeb võidukäiku ning Isamaa itsitab takkapihta veel pihkugi. No mis elu see selline enam on, ei saa me enam avalikult pededelegi kaissu pugeda ega negrudega männi all banaane mugida ning uuest, kõikidele avatud eestist unistada. Niipea kui unistama hakkame on EKRE oma komblusenuiaga platsis ning kukub meid tümitama. Isegi kommunismiajal oli elu ikka tunduvalt parem.

-1  +2
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Saaremaal on kõrgeim nakatumisnäit Eestis (46)
Nädala loetavuse top 5
UUS! Sõmera Kodus on juba 89 koroonaviirusesse nakatunut (66)
Saaremaal on kõrgeim nakatumisnäit Eestis (46)
President autasustas teenetemärgiga mitut saarlast (lisatud nimed) (26)
Saaremaa Aasta inimene on Dagmar Põld (11)
Nakatumine koroonasse maakonnas tõusuteel (16)
Kommentaarid
Saaremaal on kõrgeim nakatumisnäit Eestis (46)
Vald kutsus kauplusi appi maskikandmist kontrollima (105)
Koroonaviirus jõudis hooldekodusse Saaremaa Valss (26)
President autasustas teenetemärgiga mitut saarlast (lisatud nimed) (26)
Saare maakonna Aasta küla 2021 on Nasva  (4)
Harry Raudvere asutab Põliseestlaste Rahvaerakonda (89)
Praami personali seas avastatud koroonaviirus hõrendab sõidugraafikut (12)
Ohvri tuttav: teipijad olid hoopis mulle võlgu (189)
Saaremaa kriisistaap vaatab huvihariduse ja -tegevuse piirangud üle 1. märtsil (16)
UUS! Sõmera Kodus on juba 89 koroonaviirusesse nakatunut (66)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud