[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Kolmapäev, 21. oktoober 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
oktoober 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Kommentaarid

VASTUKAJA - Rahvaliidu riismed ja EKRE
28.02.2019. Autor: Jaanis Prii, poliitikahuviline
Vastukaja Mati Väärtnõu artiklile „Anname võimaluse uuele tegijale!“
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Sass
 2

28.02.19, 05:55
Ah pergele. Ei teadnudki et EKRE on seesama rasvaliit. Mine lausa ümber valima. Muuseas kas e-häät saab pühapäeval veel muuta ? Keegi teab.

-22  +13
Sassile
28.02.19, 08:10
Ikka saab, kui juba ümbervalima lähed, siis vali ikka mõni räpane sots ning ära unusta siis ennast ühtlasi laskmast ka ümberlõigata.

-5  +34
stjopa
01.03.19, 06:07
Heh. pole see sell mingi "poliitikahuviline". Kommunist ja ekrefoob on. Sellise "mõla" pärast pole küll vaja mõelda oma valimiseelistuse muutmisele.

-0  +18
Anonüümn
 3

28.02.19, 07:46
Jaanis Priile meeldetuletuseks: vanameelse Rahvaliidu muutumisel EKREK-s muutusid ka partei põhikiri ja vaated. Partei muutus rahvuslikuks euroopalikuks (palun Euroopat mitte segamini ajada Euroopa Liiduga) parteiks. Just sellel kaasaegsel parteil on viiendiku rahva toetus.

Mis on saanud aga Marju Lauristini ja Andres Tarandi aegsetest Mõõdukatest. Selle erakonna lörtsisid ära Ilves, Mikser ja Ossinivski uusmarksistliku rahvuste eitamise ideega.

-7  +29
no nii
28.02.19, 09:41
EKRE pole muutunud euroopalikuks. EKRE on muutunud pigem asiaatlikuks ja tema juhtide retoorika on sama mis tänastel Venemaa juhtidel. Ja EKRE juhtpoliitikud sõbrustavad läänes nende poliitikutega, kes on teada, et neid rahastatakse Venemaalt. On asju, mida teil ei õnnestu parema tahtmise juures ka varjata.

-33  +1
Volli
28.02.19, 09:53
See põhulõuast no nii on ka pohmellist ärganud ning nüüd siin kommentaariumis taas oma lolli jura kribima hakanud.

-2  +29
Volli
28.02.19, 10:20
"No nii" soovib lihtsalt, et temasuguseid lesbosid kah akstsepteeritakse aga ta teab väga hästi, et peab Rootsi sel juhul minema, sest siin saab ta parimal juhul natukene koslepit.

-1  +25
Ümera Ülu I

28.02.19, 08:09
Jaanis Prii ei kirjuta sõnagi sellest, et senini on sotside ridades suur hulk endisi kommpartei liikmeid, kusjuures nende südametunnistus ei ole sugugi nii puhas nagu prillikivi. Samas kuulub sotside ridadesse veel terve seltskond igasuguseid plagiaatidemeistreid ning teisi igasugu sullereid ning vassijaid. Siinjuures ei hakka ma lahkama seda kahju millise põhjustas sotside juht Ossinovski oma aktsiiside tõstmisega Eesti riigikassasse raha laekumisel. Lisaks maksuraha laekumisele Lätisse suretasid sotsid välja ka piiriäärsete maakondade väikepoed ning jätsid sealsed poepidajad tööta ning vanainimesed poodide sulgemise tõtte elementaarsetest toiduainetest. Siin Saaremaa vallas on sotsidest vallavalitsuse tegevust/tegevusetust saatnud üks ämbritekolin teist ning elu siinpool Väikest-väina on päev-päevalt aina allamäge veerenud. EKRE ei ole mitte kunagi varjanud seda, et see erakond Eestimaa Rahvaliidu õigusjärgne on. Nüüd oleks ehk paras aeg Jaanis Priil kirjutada ka sellest milliste varjukartvate tegudega on tegelenud nii praegune sotside erakond kui ka need erakonnad kellede pahateod on sotsid pärinud.

-5  +33
Mati Väärtnõu

28.02.19, 08:12
Pole mõtet vett sogada = "Toona olid Rahvaliitu jäänud veel vaid need, kes korruptsiooni ja vassimist hukka ei mõistnud. Eks igaüks võib teha siit omad järeldused." Tean väga hästi, millega on tegemist, kuna aitasin viimases otsas Rahvaliitu. Siis kui Reiljanit seal enam ei olnud, aastal 2011 ja mitte korruptandid ei jäänud Rahvaliitu edasi, vaid siis olid korruptandid ja muud hõlpeluotsijad jalga lasknud sotsidesse ja jätkus neid ka mujale. Alles jäid need, kes ei sahkerdanud ja lihtliikmed, see on ka loogiline, sest neil polnud seda pudrukaussi, mille järele järgmisse erakonda tormata.

Edasi oli vaikuseperiood aastakese, kus ka minule käidi pakkumas e-erakonna projekti ajal Rahvaliidu varemeid. Ja edasi väike rahvuslaste grupp, kes ka mulle varasemast tuttavad olid, kujundasid sellest oma näo järgi täiesti uue asja. Teades tausta, võib EKRE suunas mõnes teises asjas ehk rahulolematust väljendada, aga Rahvaliidu korruptantide sissetoomine, on kaugelt üle võlli tegevus.

-4  +32
Kuhu jäi diplom?

28.02.19, 08:19
Kuhu küll kõik diplomid jäid,
mis on neist nüüd saanud?
Kuhu küll kõik diplomid jäid?
Kaob kiirelt aeg...
Kuhu küll kõik diplomid jäid?
Neist plagiaadid hoopis said.
Mil ükskord mõistad sa!
Mil ükskord mõistad sa!

Kuhu küll kõik lipud jäid,
mis on neist nüüd saanud?
Kuhu küll kõik lipud jäid?
Kaob kiirelt aeg...
Kuhu küll kõik lipud jäid?
Sotsid tuppa lipud tõid.
Mil ükskord mõistad sa!
Mil ükskord mõistad sa!

Kuhu küll kõik sotsid jäid,
mis on neist nüüd saanud?
Kuhu küll kõik sotsid jäid?
Kaob kiirelt aeg...
Kuhu küll kõik sotsid jäid?
Ei tahtnud sotse ükski neid.
Mil ükskord mõistad sa!
Mil ükskord mõistad sa!

Kuhu küll me hümn nüüd jäi,
mis on sest nüüd saanud?
Kuhu küll me hümn nüüd jäi?
Kaob kiirelt aeg...
Kuhu küll me hümn nüüd jäi?
Sotsid hümni ära sõid.
Mil ükskord mõistad sa!
Mil ükskord mõistad sa!

Kuhu küll kõik sotsid jäid,
mis on neist nüüd saanud?
Kuhu küll kõik sotsid jäid?
Kaob kiirelt aeg...
Kuhu küll kõik sotsid jäid?
Nad rappa läksid noruspäi.
Mil ükskord mõistad sa!
Mil ükskord mõistad sa!

Kuhu küll kõik rabad jäid,
mis on neist nüüd saanud?
Kuhu küll kõik rabad jäid?
Kaob kiirelt aeg...
Kuhu küll kõik rabad jäid?
Need on paksult sotse täis.
Mil ükskord mõistad sa!
Mil ükskord mõistad sa!

Kuhu küll kõik sotsid jäid,
mis on neist nüüd saanud?
Kuhu küll kõik sotsid jäid?
Kaob kiirelt aeg...
Kuhu küll kõik sotsid jäid?
Neil nüüd silmad häbi täis..
Mil ükskord mõistad sa!
Mil ükskord mõistad sa!
-2  +28
sotsidele

28.02.19, 08:38
Kus nüüd on sotside sabarakud siin miinustama kukkunud. Te võite siin ju neid miinuseid lappida kasvõi sada, ega see teid seepärast veel paremas valguses paistma lase hakata. Kes ennast on juba kord täis sittunud, see jääb haisea igavesti.

-1  +26
Poliitilise pealtvaataja
 1

28.02.19, 08:46
Sotside ja ekrekate kaklust on alati põnev vaadata ja lugeda, kahju kohe, et lossiplatsil Tarandi ja mulle tundmatute külakaklejate vahel tõsisemaks andmiseks ei läinud. Andke poisid, andke nii, et veri ninast väljas.

-7  +6
EKRE eduks!
28.02.19, 08:48
Kes annab viimasena, see annab paremini! EKRE võidab ükskord niikuinii!

-7  +27
no nii
 4

28.02.19, 09:36
Jälle ekre paanika sotside pärast - ikka sellepärast, et sotsid võetakse koalitsiooni ja neid hüljatakse. No mis teha - on ju see ekre teiste jaoks üks nõme kamp, kellega targem on asju mitte ajada. Vaadake peeglisse, ekre-lased, ja ärge süüdistage teisi.
Mis aga endiste kommude kuulumisse ühte või teise parteisse, siis on neid päris kindlasti ka ekre ridades. Isegi teie partei auesimees on endine EKP KK büroo liige. Aga nendes pole asi, asi on tänaste ekre juhtide demagoogias. Ega ikka lõpuni ei õnnestu suurt hulka rahvast lollitada - ühte osa õnnestub ju muidugi lõputult lollitada.

-30  +4
Volli
28.02.19, 09:40
Mis sa lambasihver ajad siin taas lambajuttu. Kas sinu koht pole mitte koos sotsoinastega mõnes lambaaedikus?

-1  +24
no nii
28.02.19, 09:48
Kas Vollil täna jälle õnnelik päev, et saab oma sisu näidata?

-23  +2
Volli
28.02.19, 10:21
Mul iga päev õnnelik päev. Ja sul risti vastupidi, iga päev on tülgastuseks, viha täis ja üritad ainult sotside läbi oma hingamisaparaati sees hoida.

Sinusugused on näited sellest, kui kaks meest omavahel lapse saavad.

-1  +22
Volli
28.02.19, 10:25
Huvitav, et "no nii" nii kindel on, et nende iidolid koalitsiooni võetakse. Kust selline ebareaalne enesekindlus? Ma näen pigem sotse seal valimiskünnise peal kõikumas. Need, kes ekret valida ei ole tahtnud ja on varem sotsid valinud, need on ka Reformi peale kolinud. Seega ongi varsti Ossinovski koos oma kamraadide ja ülikoolidiplomita Vakraga seal pundis paarikesi.

Kummaline, et sa rahva lollitamisest räägid, ise elad (arvatavasti) Saaremaal, mida on SOTSID oma mitu aastat juhtinud. Sooviks siis teada, mida vägevat nad siin on ära teinud peale hulga jama? Ja sa räägid veel rahva lollitamisest, kui sul on näited enda silmade ees olemas ja ikka oled pimedam ja lollim kui mõni surnud loom.

-2  +24
O tempora o mores

28.02.19, 09:51
Kus nüüd tuli alles Jaanise näos "arvamusliider" ja kolumbusetaoline antiavastajast Ameerika avastaja välja. Kolumbus vaese vennikesena käis mitu korda Ameerika maailmajaos ega taibanud, et ta ei olegi Indias. Umbes samasugune hale lugu on ka Jaanisega, ta vaene vennike arvas, et rabab üldsust teatega, et oi, oi, oi, EKRE on Rahvaliidu õigusjärgne ning seetõttu ei olegi uus tegija meie poliitmaastikul. Tegelikult on EKRE täiesti uus tegija ning pealegi veel äärmiselt tubli ning meie maast ja rahvast hooliv erakond. Jaanise ja Kolumbuse vahe on aga valgusaastate pikkune, Kolumbus oli vaatamata oma närule navigeerimisoskusele ikkagi tubli meresõitja, Jaanise kohta ei ole kahjuks mitte midagi positiivst lausuda.

-2  +27
no nii
 4

28.02.19, 09:52
Ehk ekrelased seletavad oma pealiku toimetamisi : venelastele lubas ta, et taastab Venemaaga sõbralikud suhted, setudele lubas, et võtab Petserimaa Venemaalt tagasi. Kas USA-lt küsitava ühe miljardi euruga ostetakse sõjatehnikat, millega saab Venemaa alistada, temalt röövitud alad tagasi võtta ja Eestile sõbraliku valitsuse pukki panna?
Nõmedus kuubis.

-32  +2
Volli
28.02.19, 09:56
Kuule hullumeelne inimeseloom, kas sind vaevavad taas need vaimuhaiguse puhangud? Mine arstile, ehk saad sealt veel mingisugustki abi, et vabaneda oma ekrefoobiatest nind oma luulude kirjutamise soovidest. Saa ükskord juba terveks!

-1  +27
Volli
28.02.19, 10:26
Mis sellel viga on, et Helme sõprussuhteid luua tahab? Sinusugune vinguviiul sooviks ju ainult sildu põletada. Aga samas soovite meeldida kõikidele, nii homodele, feministidele, neegritele ja siis lõpuks oma inimestele kah. Sa ikka ei tea seda ütlust, et kõigile meeldida ei saa? Üritad kõigile meeldida, siis tegelikult ei meeldi sa mitte kellelegi. Sul peaks endal hea elukogemus selle teemaga olema. Hüljatud kõigi poolt.

-1  +29
no nii
28.02.19, 10:27
Aga miks sa ise ei lähe?

-23  +1
Volli
28.02.19, 10:28
Kuhu ma ei lähe? Sinu eest psühhiaatriahaiglasse sinu diagnoosi kandma?

-1  +24
no nii
 2

28.02.19, 10:11
Tegelikult ongi Vollil õigus, ma olen veidike metsapoole juba sünnistsaati kuid vahel on ka minul helgemaid hetki. Kahjuks täna on midl taas painajalg kimbutamas ning minu mõtted visklevad seinast seina nagu kihekäimaläinud õllevaadis õlu. Mis siin salata, mulle on kõige südamelähedasm erakond EKRE, kuid aegajalt mingitel segastel asjaoludel sosistaksid sotsid mulle justkui kõrva, et valeta nende kohta, puhu üles paska ning tee hoolega kurja. Andle head ekrekad mulle mu luululood andeks, ma tegelikult ei mõtle teist sugugi halvasti, vaid pigem olen teie poolt ning hoian EKRE-le põialt, et neil ikka hästi läheks.

-0  +29
no nii
28.02.19, 10:26
Kas sa arvad, et su libakommentaaarist inimesed aru ei saa. Siis peab sul juuste all ikka midagi väga mäda olema.

-23  +1
Volli
28.02.19, 10:27
Kõik ei ole niivõrd geniaalsed "sotsid", et sinu mõttelagedustest aru saavad. See, et sa oma solgiämbri juures omad mõtted välja loed on ju sinu enda au ja uhkus. Aga võta teadmiseks see, et sealt kust sina sööd, sinna teised sülitavad.

-2  +24
Volli

28.02.19, 10:36
Sotsid on häbiks ja turvariskiks nii meie riigile kui ka rahvale!

-2  +24
no nii
 5

28.02.19, 10:38
Tegelikult olen ma ka natukene tiirane ja üsna pikalt saamata. Iga asi häirib mind. Olgu väljas liiga külm, liiga tuuline, liiga palav, liiga vihmane. Või kontoris- miks see tobe lillepott koos veel tobedama lillega mind juba pikemat aega jõllitab? Sooviks ära murda selle. Ülemus möödub minust ja ei vaevu isegi tere ütlema. Teab toogi vist, et olen sotside hääletaja. Ta lubas kõik sotside pooldajad maha kanda, jääb minugli üle vaid oodata. Kui töölt lahti lastakse, siis saan ehk vähemalt SDE kokkukukkunud erakonna paberimajandust korrastada. Õhtul vaja jälle poodi minna, kõik ukseesised parkimiskohad on täis. Jälle vaja 10 meetrit jalutada, et poodi siseneda. Jalutan poodi, ei näe ühtegi vikerkaarivärvides riietuseset, kõik on hallid või mustad. 24 veebruar seisab poe ees ka sinimustvalge lipp. No joppakolla, kus on vikerkaarelipp? See on õige vabadus. Miks võivad erootilistes programmides osaleda vaid üle 18-aastased inimesed? Milline diskrimineerimine nooremate seas. Nagu neil ei oleks õigust oma karjääriga varem alustada. Mina tegin seda juba 12-aastaselt ja vaadake kuhu jäämäe tippu mina jõudnud olen. Õhtul sooviksin telerit ka vaadata, no üldse ei näe peale EKRE enam mitte midagi. Sooviks Osiinovski kaunist pale imetleda aga tutkitki, tuleb hoopis Helme oma kortsus kõrvadega. Õnneks on mulle saadetud ka Ossinovski vanad, aukus sokid, mida jõudsalt emban ja mis mulle suurt jõudu annavad.

-0  +25
to nii on
28.02.19, 10:44
Küllap sa isegi nuusutad neid vanu juustulõhnalisi Osinovski sokke suure mõnuga.

-0  +21
no nii
28.02.19, 10:46
Mitte ainult ei nuusuta vaid ka kaisutan ja suudlen neid. Vahel teen neist isegi teed ja kui reisile lähen (st Valjalga sõidan), siis võtan need alati enesega kaasa kui õnnetalismani.

-0  +21
to no nii
28.02.19, 10:50
Siis pole ju ka mingi ime, et sa selline pooletoobiline mühakas oled. Ükski normaalne inimene ei promoks ju neid sotse, liiatigi veel siis ka neid oravaid ja kesikuid. Küllap on neist sokkidest eralduv hais ikka nii vänge on, et sinul on mõistus kadunud peast nagu Vakra diplomitöö usaldatavus.

-0  +22
no nii
28.02.19, 10:54
Minu õigus on minu õigus. Kui ma olen loll ja haige, siis on mul täielik õigus seda olla. Lisaks on ka pedofiilidel õigus olla pedofiil. Usun, et igaüks võib olla justnimelt see, kes ta tahab. Miks peavad väiksed lapsed unistama kosmonaudi ametist ja siis seda mitte saavutama? Kõikidele lastele tuleb võimaldada kosmonaudiks saada ja nad ei peaks üldse seda täiskasvanueani ootamagi.

-18  +5
to nii on
28.02.19, 12:45
Sinul, no nii, on õigus ka vaikida, kasuta ometi seda võimalust. Vaikides tundud sa ehk tunduvalt targemgi kui ka tegelikult oled. Vaikimine kuld, sinu kommimine sõnnik!

-0  +18
no nii
 2

28.02.19, 11:05
Siuke kepinälg on, et mine hulluks!

-5  +4
Kalle
28.02.19, 12:25
Eks sa peksa siis sotside kombel pihku.

-0  +21
Urve
28.02.19, 15:36
Ehk oleks siiski tädi karata tunduvalt mõistlikum ja mõnnam ka.

-0  +16
muidugi
 1

28.02.19, 13:14
28.02.19, 11:05
Siuke kepinälg on, et mine hulluks!

Vaat mis hädad EKRE poistel on! On teised kamaluga endale viagrat sisse söönud ja nüüd raske olla. Naised ju selliseid ei taha.

-18  +1
Volli
28.02.19, 13:15
PS. no nii on sots.

-0  +17
räpase sots

28.02.19, 13:40
Isegi mina saan aru, et sotsid on räpased.

-0  +17
 1

28.02.19, 13:47
Julmad tropid vaidlevad,lahe või?

-14  +0
no nii
28.02.19, 14:13
Pole sinu asi, et ma sotse valin.

-14  +2
no nii

28.02.19, 14:33
Ma valisin hoopis elurikkuse erakonna, sest nemad saavad ekre asemel riigikokku

-16  +0
no nii
 1

28.02.19, 14:34
ekre-s on ainult luuserid. Milleks niisuguseid valida

-17  +2
EKRE EEST, EKRE on IGAVENE!
28.02.19, 15:16
EKRE on parim keda seekord valida on sest ülejäänud erakondades ongi suuresti ainult luuserid, valetajad, plagiaadimeistrid, sullerid ja kilekottidega ämmade raha vedajad.

-3  +21
to 15:16
 1

28.02.19, 15:35
ka Ekrelastest saavad kunagi luuserid ja valetajad.

-16  +3
kesik Muhhin
28.02.19, 15:38
Mitte iialgi, seda võin ma siin küll kasvõi käsi piiblil vanduda. Sellest on hakanud aru saama isegi juba ka sotsid.

-0  +19
vene raha
 1

28.02.19, 16:01
me armastame ja usaldame ekret

-16  +1
Ratta Jürka
28.02.19, 17:17
No, no, pidage ikka hoogu. Vene raha on ikka meie äri ka erakonna toetuseks mõeldud.

-0  +17
Olev Ait tublist demagoogist Jaanis Priist

28.02.19, 21:44
Poisil on demagoogi taset. Eriti hea tase on saavutatud enne valimisi. Me ei saa ju keegi kõik asju tõestada ega ümber lükata, aga Prii oskab fakte oma sotside kasuks ja EKRE kahjuks valida. Ma ei viitsi isegi neid välja tuua.
Veelkord demagoogitase on hea - Prii oskab fakte oma sotside kasuks ja EKRE kahjuks valida.

-7  +7
Olev Ait EKREst ja Jaanis Priist
 5

28.02.19, 21:48
Teadmiseks - EKRE on halb. Aga ... kõik teised ärakonnad on veel halvemad. No tulebki valida vähem halvemat . NIII lihtne see ongi. Sotsid võivad seekord jalga puhata. Aitab küll.

-10  +11
Olevile
01.03.19, 09:15
Kuule olev, millal sa viimati oma musta lammast rautasid?

-3  +16
Olev Ait imestab
01.03.19, 11:29
Aga kuidas jääb teiste mustade ja üleüldse valgete lammastega. Tundub, et mehel ei ole midagi tarka öelda, siis võib ka lausjama laiali loopida.

-12  +3
Olevile
01.03.19, 17:12
Nii, et rautasid siis ikkagi seda musta lammast rohkem kui neid teisi valgevillalisi määgijaid.

-1  +9
Olev Ait lambarautajast
01.03.19, 18:24
Ma jätsin kõik lambad vahele. Jätsin sulle. Hea kraam. Kõik on tiined uted. Sa võid julgelt proovida. Jälge inimlamba segust ei tule sealt niikuinii. Olgu, aitab sinu idiootsusest. Paistab, et igavled ja meelitad oma hapust ajust lausjama välja.

-8  +1
Olevile
02.03.19, 07:04
Kui sa tead, et hea kraam, siis järelikult oledki neid põrutanud. Viimasel ajal oled siiski peamiselt seda mustavillalist jääranud.

-0  +7
Rahvaliidu sahkerdajad läksid
 1

01.03.19, 09:55
ammu sotside leeri, seal neid oodati. Õnneks enamus mitte! Sotsid koos keskiga ja reformiga tegid raske vea, kui ühinesid n.ö. randepaktiga. Esimesed negatiivsed uudised juba on selle tõttu. Juba sotside ideoloogia on selline, mis tähendab Eestile lootusetut tulevikku. Ise sõnades pagulaste vastased, aga teevad kõik, et ka meie muutuksime Soome, Rootsi, Saksamaa ja Prantsusmaa sarnasteks, kus palju põgenikke ja laste vägistamine on muutunud kümnekordseks!Soomes tuleb ikka jubedaid uudiseid ja paljude alaealiste vägistajatele antakse vaid mõni aasta! See tuleb meile hilinemisega, aga tuleb kindlasti. Põgenike kritiseerimine saab peagi "vihakõneks" ja ongi vaikiv ajastu.RB ehitamine õn jube! Hind läheb kordades kallimaks ja ehitusaeg ka pikeneb Meil tuleb selle eest kordades rohkem maksta ja siis lõpuks hakkab pooltühjad rongid sõitma! Tallinn-Pärnu rongiliiklus katkestati määramatuks ajaks. Sotsid, te olete nende kuritegude kaasosalised!!!

-1  +26
sahkerdajad siirdusid sotside ridadesse
01.03.19, 12:51
Üks neist on Saare Jurka kes Rahvaliidust sotside jõuku üle putkas. Tema arvab, et ta ei olegi Fantoom. See on vast alles hea nali.

-0  +17
Lisaks

01.03.19, 10:04
normaalse abielu mõiste labastamine. Seksuaalvähemuse probleemide esiletõstmine, kui see enamusele neist on täiesti vastuvõtmatu, et sellest räägitakse. Kuulge sotsid, ärge tehke sellele v'hemusele liiga!

-0  +19
küsiks
 3

01.03.19, 10:47
Miks ekrelased nii harimatud on?

-20  +2
vastaks
01.03.19, 11:16
Loll ei tunnistagi, et ta on loll. Seepärast jääbki sulle mulje, et EKRE on rumal ja sotsid mitte.

-0  +15
vastus2
01.03.19, 11:42
ja nii ongi

-10  +0
no nii
02.03.19, 11:03
Ära pane siin paska, küsiks, tegelikult on EKRE-lased äärmiselt intelligentsed ja haritud inimesed. Minagi olen oma arusaamisi ja meele EKRE suhtes tunduvalt paremusepoole muutnud ja homme valin ma kindlasti EKRE kandidaatidest kellegi.

-0  +7
Rahvaliidu riismed ühinesid

01.03.19, 12:08
sotsidega, paremad jäid ja on praegu EKRE liikmed! Ja seal sotside hulka nad jäägugi! On ikka heameel, et omal ajal jäi Rahvaliidu ja SDE ühinemine ära. Jube mõelda, kui praegu EKRE-t poleks.

-1  +20
Mürka

01.03.19, 13:39
Kõik sotsid on trossid!

-0  +18
ajaloost

01.03.19, 16:09
Tegelikult oli nii, et sulidest, petsistest, aferistidest ja sulleritest rahvaliitlased liitusid sotsidega, seevastu ausad, aatelised ja südametunnistust omavad rahvaliitlased liitusid EKRE-ga.

-0  +16
Loomulikult ei saa

01.03.19, 16:59
endise Rahvaliidu tegusid võrralda teiste erakondade halbade tegudega, mis on mitu suurus järku hullemad. Mitmel erakonnal on munad venelaste sahtlivahel, aga sellele lõõme käega! Valijad, olete nende võimaluletuleku ees süüdi ja ka Eesti äraandmises süüdi. EKRE-l pole luukeresid ja ainuke erakond, kes tahab tüeliselt elu paremaks muuta, mida ei taha kindlasti Kesk, Ref, Sotsid ja need teised!

-0  +15
Olev Ait erakondade järjestusest
 1

01.03.19, 18:25
Teadmiseks - EKRE on halb. Aga ... kõik teised ärakonnad on veel halvemad. No tulebki valida vähem halvemat . NIII lihtne see ongi. Sotsid võivad seekord jalga puhata. Aitab küll.

-8  +5
Laivi Põllukivi
01.03.19, 18:48
Kahjuks on ka Olev Ait halb ning EKRE-s temale enam kohta ei ole.

-2  +12
Olev Ait kammentaarib
 1

02.03.19, 00:41
"...Laivi Põllukivi
01.03.19, 18:48
Kahjuks on ka Olev Ait halb ning EKRE-s temale enam kohta ei ole...."

Mind kutsuti EKREsse. Läksin, mölliti sisse. Ja läksin EKREst ära, kuna info liikumine oli minu jaoks liiga musta kasti meetodil.
Hoian jätkuvalt pöialt EKREle. Olen neile teinud pisikesi rahaülekandeid Mart Helme üldisemal palvel.
Aitan ka ühte poissi TPI ajast teisest erakonnast. Teda võib ka dissidendiks ja vene poliitvangiks kutsuda.
Lõpetuseks – minusugune 72 aastane vanamees on tuimaks jäänud nii erakondliku kui muu veel olulisema tegevuse suhtes.
Loodan edu nii EKREle kui 1970ndate aastate alguses vangistatud TPI mehele jätkuvatel Riigikogu valimistel.

Pidin unustama. Eesti Ekspressi artikkel tuli täiega hr. Madis Jürgeni palvel soovil. Kahjuks pani ta artiklisse nn.pipardatud poole. Eks see ole siis hommikukohvi lugemine. Minu jutt oli liigse targutamiseta 2 kuni 3 korda pikem ja arutlevam. Ma ei süüdista Jürgenit. Tema teab täpsemalt, mida võtab, mida jätab. Ainukesed vihjed olid talle – mitte olla EW vastane, vältida liigset EKRE mahategemist. Õnnestus vist. Ühe artikliga ma end staariks ei pea. Minu staaritsemine oli 1965-aastast ÜLIKOOLIS ja hiljem RAUAKOOLIS, kommivabrikus, Riigi Maa-ametis. Nii et ära minu pärast nii muretse.

-10  +4
Olevile
02.03.19, 06:57
Miks sa Olev valetad? Kes sind EKRE-sse kutsus? Saaremaa on nii väike koht ning siin teatakse täpselt kuidas need lood olid. Tuleb välja, et sa ei ole ainult üks ropu suuvärgiga inimene, sa olid lisaks sellele veel ka valetaja.

-2  +13
Olev Ait - aitab jurast, ainult üks kord ALLO

02.03.19, 11:20
No ei viitsi sellest siin kaagutada. Küsiti, kas ma tahan astuda EKREsse peale KOV valimisi. Ütlesin - olgu siis. Ja nii võetigi. Ega mina jõuga saa. Mis puudutab roppu suud, siis las need, kes arvavad, et asi ei ole vahel kõva sõna väärt. kannatavad edasi või peavad lõuad , nagu vene ajal. Ega ma ei saa ju ise ennast liikmeks arvata. Ma ei viitsi enam seda kammentaarida. Elu läheb edasi. Elu tahab elamist.

Sain bussis tuttavaks pikkade hallide juustega tarkade kalade kasvataja Vello Videvikuga ja sain veelkord kinnitust – minu oletused ja nägemused poliitmaastikul OLULISTES küsimustes on paikapidavad. Aega viitmata – soovin Meie Maalt pikka intervjuud Vello Videvikult Salmelt, eriti tema muust elust, mitte tema tarkadest kaladest. Eks ma punnita temaga ka ise võimalusel rääkima.

-6  +4
Olev Ait valimistest ja minu liikmelisusest

02.03.19, 12:22
Valin kapten Jaen Teäri. Ainuke saarlane EKREst, keda saab valida.

Veelkord mind valetajaks ja ropendajaks tembeldajatele – peale KOV valimisi ja minu poolt 3-nda koha saamist tehti ettepanek EKRE liikmeks astumiseks. Kaalusin asja ja olin nõus. Sündisin 1947, jätsin NLKP vahele ja hakkasin Jüri Toomepuu kutsel 1992.aastal neid aitama. Ei kirjelda, mida ma seal tugevaks või nõrgaks pean.

Valige EKREt, ka need , kes minu natuke umu nõudvast toorest naljast aru ei saa.
Kohtuvad 2. Üks arvab, et EKRE on sitt, teine arvab, et EKRE on sitt, aga teised on veel sitemad.
Või et üks ütleb teisele , et oled sitt. Teine arvab, olen sitt, aga sa oled veel sitem.
Püüdkem sellest ka midagi positiivset välja lugeda – sitt, aga siiski parem kui sitem.
No amokki jooksev tormab kohe ennast meeleheitlikult kaitsma – ma ei ole sitt. Rahulikum arvab aga – no olgu olen sitt, aga sa oled veel sitem. Arvan, sitemal on suu vett täis – nõustub raisk minuga, aga paneb minule ikka lätaka.
Valima, noored ja ainult kapten Jaen Teär on sellest pundist kontorikõlblik. Kes on plagiaatoritest, kes vene gladiaatoritest. Eesti ei vaja ju NLKP ja KGB tipptegijaid enda juhtimiseks, ma mõtlen veidemanne, lauristina-allikuid, KGB Kristjan Toomas Sildameid. Teeme ikka vähemalt teises inimpõlves lõpu endistega. Olid kõvad tegijad ENSV ajal, aga kas nendest on EW ehitajaid. KINDLASTI M I T T E.

-5  +3
Olev Aidale
 2

02.03.19, 15:18
Alles sa Olev (02.03.19, 11:20) siin kirjutasid, et: "No ei viitsi sellest siin kaagutada", aga juba kaagutad jälle. Sinu puhul oleks parim variant selline, et vaikumine kuld, kirjutamine pask. Vaiki, Olev, vaiki ning ei saagi siis keegi teada, et sa selline kahepalgeline tegelane oled. Ainus, mis sinu kommentaarides lugemist väärt ja ka õige on, on see, et viimane aeg oleks endistest kommaripeerudest lahti saada. Mis puutub EKRE-sse, siis just tänu sellele erakonnale istud sa praegu Saaremaa vallavolikogus, ilma EKRE-ta oleksud sa endisele lambakarjus oma kodukülas. Mõtle veidikenegi ikka enne kui siin mingit jama kirjutama hakkad, sa ei ole ju ometigi nii juhm inimene, et ei mõista, mis õige, mis väär.
Edu sulle ja hoia ikka endal kõva!

-2  +6
Olev Ait soovitab soojalt
02.03.19, 19:59
Jälle on leitud tarkpea. Tänu isale ja emale ja vanale jumalale olen ma siin ilmas ja just selline nagu ma olen. Mine loe oma epistlit oma kadunud vanaemale. Äkist tahabkit sooo lolllli möla kuulda, mes. Ma räägin siis, kui tahan. Sina võiksid siis rääkida , kui kana pissib, äks olä.
Teeme selle peale ühe pika peeeru.

-3  +3
Olev Ait tobedast mölajast
02.03.19, 20:12
Me saame oma asjad koostöös. Isegi laste tegemine – kõige olulisem asi maailmas - on koostöö. Ainult lollitajad peavad seda kurgede tööks. Eks mõned ootavad tõsimeeli oma kurge , kes talle lapse või lapsed tooks, aga keda pole, see on kurg. Ja nii need tegelased jäävadki kurge ootama. Ja ollakse loobunud nn.häbematusest – lapsi kuidagi teistmoodi saada.

-5  +3
Olev Ait arutelust EKRE kohta

02.03.19, 20:33
Teeme nii, et mina ja teised EKREst siin enne homme õhtut ei aruta. Keskendume EKRE parimale tulemusele. Olen erakondlikus tegevuses alates 1992. Seetõttu arvan, et ma tean, kuidas see koostöö ja hääled ja muu on. Selles suhtes homseni, kui on vaja siis jätkata.
Praegu ütleme nii – mina hääletan kapten Jaen Teäri poolt, sina hääletad Jaen Teäri poolt, kõik saarlased hääletavad KAPTEN Jaen Teäri poolt.

-3  +3
Olev Ait saarlaste valikutest

02.03.19, 23:10
Praegu ütleme nii – mina hääletan kapten Jaen Teäri poolt, sina hääletad Jaen Teäri poolt, kõik saarlased hääletavad KAPTEN Jaen Teäri poolt.

-3  +2
Olev Ait Eesti 200 ducest Ossipovast

02.03.19, 23:13
Minu arvates kõlbab Kristina Kallas ainult internatside hääli püüdma. Täielik vene lipard.
Võtke välja Sirp 13 V 2016. Arvan, et proua Kallas võiks oma kodinad kokku panna. Igal juhul, kui ta saab mõne eestlase hääle, siis peab see eestlane kretiin, debiil või ei tea kes olema. See Eesti200 on ikka täielik sõnnik. Ma imestan, kuidas Sirp sellise artikli avaldas. Mingu vene impeeriumi ja ütelgu venelaste kohta ka nii. Arvan, et sellele emasele tehtaks mitte maha laskmine, vaid mõne päevane piinamine koos neljaks käristamisega.

-0  +3
Olev Ait Eesti200 Kristina Ossipovast

02.03.19, 23:14
Huvitav, kas need eestlasest firmajuhid pletivad selle internatsi jamad kinni. Visaku oma raha vastu põhjatuult, nagu minu isa kunagi traalimeeste raha loopimise kohta ütles.Arvan, et Eesti 200 on lootusetu. Pangu oma pood kinni. Ma arvan, et nii räiged saavad ainult internatsid olla. Sellised vene impeeriumi ümmardajad võiksid teisele poole Narva jõge minna. Saaksid koos jaana toom-tsernogorova ja kristina kallasega kohe oma kultuuriruumi, kus plääd on sõna ees ja sõna taga. Tatt lendab ette ja taha, laiskus ja labasus oleksid üle pea.

-0  +3
Olev Ait Eesti 200 juhist Kristina Ossipovast

02.03.19, 23:21
Eesti kultuur peab integreerima elemente eelkõige sisserännanute sümbolitest, representatsioonidest ja väärtustest.

Eestlastele jäägu nende pastlad ja kannel.

Eesti riigi ülesandeks ei pea olema eestlaste heaolu tagamine, nende identiteedi ja keele toetamine.

Valige ikka Eesti 200, bunt , kus peaviiulit mängib Kristina Kallas.


Te lugesite praegu Kristina Ossipova, ka Kallase loosungitest eestlastele. Ah, et ikka valite Eesti 200.

-0  +2
Vana oinas nimega Oovard

03.03.19, 08:00
Olev Aita on tabanud täielik mõlapidamatus ning suure tõenäosusega on mees kas purjakil või näsiniinejuurt näksinud.
Kui Olev oma lammastega volikogu istungile jõudis, oli see juba alanud.

-2  +6
Olev Ait Toomas sildamitest ja selliste soosija jr

03.03.19, 10:32
Kui Toomas Sildam on meil suur EW juht, siis on teada - kohalik ivan sussanin, kes püüab seekord omad sohu ajada ja me ikka veel loodame. Venest pärit Ivan olevat poolakad sohu tüürinud, kui need Moskvasse purjetasid.

-0  +2
Olev Ait Jüri Raudlast ja tema riigireformist
 1

03.03.19, 10:47
Kuulasin Reet Linna Prillitoosi ja sain selgeks – Jüri Raidla on järjekordne kommunismi ehitaja tüüpi vend. Kahju, et Eestis laste tegemist peetakse roppuseks, röökimiseks. Mida arvavad manala teele läinud tublid saare ja terve eesti naised, kellel oli palju lapsi (alates VIIEST) ja üleüldse 3 ja enam last. Tänu sellistele on meil veel eesti elu edasi. Uurige oma sugupuud ja hinnake asja kasvõi nii, et kas teil on keegi esivanematest kolmas või veel kaugem laps perekonnas. Kui on, siis võib mitte ainult huumoriga , vaid ka tegelikkuses öelda - teid poleks olnud, kui peres oleks muretsetud kaks või vähem last.
Ainult näitena toon – minu vaarisa Taavi Teern oli kaheksas laps ja sealjuures viimane oma peres. Uurige ja mõelge – teile ei õpetata demograafia põhitõdesid, sest vastasel korral ei suudaks ei vene imperialistid ja nende kohalikud käsilased jaana tsernogoorovad-toomid ega juudi vabamüürlased TEID lolliks teha.

Olev Ait

-0  +3
oo jaa
03.03.19, 11:13
Mida sa Olev Ait mölised? Mehe nimi on hoopis Jüri Raidla. tema ajab oma asja ja sina kuula, mida ta eestlastele hammaste vahele viskab. pole ju oluline, kas see ka midagi head EESTLUSELE annab.

-0  +6
Olev Ait valimistest, VALIMA ja KOHE

03.03.19, 11:22
Valima!

Valige EKRE!

Valige kapten Jaen Teär!

Valige JAEN TEÄR, sest tema on ainuke saarlane EKREst, sest …. teised erakonnad on tõestanud – nad ei taba asja või neil ei lähe korda, mis eestlusest saab ja …. kapten Jaen Teär on ainuke saarlane, kes EKREst kandideerib!

Valige Jaen Teär, sest ainult tema on seda väärt!

-0  +3
valimised
 1

03.03.19, 12:50
Keegi daam libiseb Kuressaare raekoja ees ja kukub. Temast mööduv Madis Kallas aitab daami püsti. "Suur tänu, härra Kallas!" lausub daam. "Kuidas ma saaksin teid tänada?" "Hääletage riigikogu valimistel sotside ja minu poolt!" "Aga härra Kallas," solvub daam, "ma kukkusin põlve, mitte pea peale!"

-0  +6
Olev Ait valimistest
03.03.19, 14:55
Tõepooolest, valimiste päeval on ju pakkuda EKRE ja sealt ainuke saarlane JAEN TEÄR. Nii lihtne ja vaata kui hea.

-0  +3
Olev Ait veelkord valimistest

03.03.19, 17:40
Valima!

Valige EKRE!

Valige kapten Jaen Teär!

Valige JAEN TEÄR, sest tema on ainuke saarlane EKREst, sest …. teised erakonnad on tõestanud – nad ei taba asja või neil ei lähe korda, mis eestlusest saab ja …. kapten Jaen Teär on ainuke saarlane, kes EKREst kandideerib!

Valige Jaen Teär, sest ainult tema on seda väärt!

Valitud.

T E H T U D.

-0  +2
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Tiina Luksist sai Kärla teenuskeskuse juhataja (4)
Kelm tüssas internetis kauplejat (4)
Lasteaiad eelistavad lapsi vanematele õues üle anda (5)
Eesti vanim ajakirjanik Ants Tasa jäi pensionile (4)
Kihelkonna pakub transpordikulu kaotamist
Mida teha, kui tööandja on kadunud? (2)
AKI: Kuressaare haigla tegi päringuid ebaseaduslikult  (3)
Saaremaa rannakaitse jääb kaitseliitlaste tagada
Karu tuleb külla
Parim maaraamatukoguhoidja on Helle Kesküla
Leisi saab oma esimese pakiautomaadi
Õpilased kogesid majanduse toimimist läbi mängu
JUHTKIRI - Kaitseliit saab hakkama
Kuressaare vapilaeva preemia pälvis Elari Teppan
Nädala loetavuse top 5
Alkoholikaubandusest Kuressaares (6)
Bussifirma ootab reisijatelt maskide kandmist (25)
Novara puidutööstuses süttis saepuru
Selgusid maakonna õpioskuste parimad (4)
Lõhutud jahipukk ja roolijoodik (29)
Kommentaarid
Mida teha, kui tööandja on kadunud? (2)
Alkoholikaubandusest Kuressaares (6)
AKI: Kuressaare haigla tegi päringuid ebaseaduslikult  (3)
Eesti vanim ajakirjanik Ants Tasa jäi pensionile (4)
Kelm tüssas internetis kauplejat (4)
Tiina Luksist sai Kärla teenuskeskuse juhataja (4)
Bussifirma ootab reisijatelt maskide kandmist (25)
Lasteaiad eelistavad lapsi vanematele õues üle anda (5)
Põllumeeste niigi nirus konkurentsiolukorras lubatud riigituge ei tule (14)
Lõhutud jahipukk ja roolijoodik (29)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud