[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Pühapäev, 31. mai 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
mai 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kommentaarid

Raamistik pani EKRE möllama
28.11.2018. Autor: Toivo Vaik, kolumnist
Nii segaseid signaale, kui valitsus andis algusest peale ÜRO ränderaamistiku kohta, pole Eesti poliitikas juba pikemat aega näha ega kuulda olnud.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
Saarlane

28.11.18, 08:30
Mõistame hukka need Vabadussõjas osalenud eesti mehed, kes ahistasid venelasi ja sakslasi! Ja seda veel 20. sajandil. Appi! Enamus neid mehi olid kindlasti tänaste EKRE liikmete vanaisad ja vanavanaisad. Muster on sama, tahtsid tiblad minema ajada!

-4  +14
Aitäh, Toivo!
 12

28.11.18, 08:40
Ometi julges inimene kirjutada asjast ja julges neegri kohta öelda "neeger. Mis teha, koolis ju õpetati omal ajal, et on neli rassi ja üks neist negroidne rass. Kaks erakonda oli selle rä(ü)nde lepingu vastu. Ülejäänud erakonnad jahuvad ka midagi , et on selliste rännete vastu, aga ikka suruvad läbi! Mõned lausa väljusid suures segaduses hääletamise ajaks saalist. Neil oli tähtsam nende enda kasu, rahvas on kolmanda järgu nähtus neile. Head inimesed! Tehke selles segaduses järeldus ja valige seekord nii, et Eestimaa ja eestlaste tuleviks poleks ohus! Mõeldgem enda, oma laste ja lastelaste peale. Me kõik oleme vastutavadpraegu! Keegi kusagilt peab nii palju maksma, selliseid hävituslikke otsuseid tehakse.

-3  +22
valija
28.11.18, 10:54
no ekret ei valiks mina ealeski!!!

-17  +9
Volli
28.11.18, 10:56
Mis sa siis valid?

-2  +9
valijale
28.11.18, 11:55
Õige -ära vali jah, vaid ikka refimerisigu, kesikuid, isamaalisi reetureid ja sotspedeste!! Vähemalt on teil seltsis lõbusam koos "kindlalt edasi" ja "meie astume" sõpradega üle kuristiku ääre astuda :-).

-5  +11
Volli
28.11.18, 12:11
Nagu alati- EKREt ollakse hea meelega nõus tümitama aga kui ma eistan vastu argumendi, et keda inimene valib, siis ei selle peale mitte midagi kosta.

Argpüksid ei ole mitte erakonna liikmed, vaid need anonüümikud, kes netikommentaariumites klähvivad.

Ei olegi nagu midagi kosta selle peale?

Siis ma ütlengi üht- ei saa valida ideaali, tihti tuleb valida halvema ja kohutavama vahel. Seepärast ei soovitakski ma EKRE suhtes nii karmi sõnu kasutada, sest sotside või teiste patta minek oleks ju häving.

-5  +12
teine valija
28.11.18, 13:50
minu suguvõsas ja lähitutvusringkonnas on u. 50 inimese hulgas kaks, kes toetavad ekret. Neil on ka parasjagu raskusi toimuvast arusaamisega ning nad pole kordagi elus arvuti taha istunud. Kolmandik ei pea ühestki erakonnast midagi, ülejäänutel on siiski omad eelistused, aga peale kahe ei taha keegi ekrest midagi teada.

-14  +4
Volli
28.11.18, 14:12
Ega see kolmandik ei saa muu olla kui sotside valija.

Ja pealegi see avaldus, mis sa enda kohta tegid, näitab korralikult, millise labase inimesega tegu on. Üks kibestunud anonüümik, muud ei midagi.

-1  +7
tore perekond
28.11.18, 14:26
, kes laupäeval sauna kõrvale oma poliitilist kuuluvust jagab. Kas teil seal löömaks ei lähe, kui sa need kaks ekrelast sotsidega kokku lased? Lolli juttu ei maksa kommentaariumites ajada, see idiootsus paistab isegi kaugele välja.

-0  +5
teine valija
28.11.18, 14:30
Ja mis Volli ise oled? Sama anonüümne, veel hullemini kibestunud ja peale kõige muu puruloll ning ennast täis ka. Niisugusega pole mitte kõige vähematki peale hakata. Lase aga oma lolle kommentaare edasi - muud mõtet ju sul siin elus ei ole.
Kolmandik ei vali ühtki erakonda, võib-olla. Aga sotse valib kümnendik kohe kindlasti ja neil on selleks piisavalt argumente, millest Volli-sugune pole võimeline aru saama. Mina -sulle lollile teadmiseks -ei ole sotside valija.

-7  +2
Volli
28.11.18, 14:39
Ega sinusugsele debiilile muud ravi ju polegi, kui anonüümselt enda välja elamine. Küll see MM kommentaarium on kena poksikott küll, eks? :)

Mis puutub aga sotide eelistusse, siis nende eelistuse põhjus on ju laias laastus teada. Kui inimene on niisama pederast või pervert, siis ainus, kes tema õigusi kaitseb ongi SDE, seega ei maksa imestada.

Kuna sinu lähisuguvõsas on palju selliseid inimesi, siis kehtib sinu puhul ka ütelus, et sa sööd, mis sa oled. Ehk siis vaata oma lähisugulasi ja siis ennast, vaevalt sa erined.

Mina pole absoluutselt anonüümne, see, et sinusugused lollid minust midagi ei tea, on ainult mulle kasuks. Suhtle ikka oma haridustaseme juures olevate inimestega, või pigem harimatuse juures olevate inimestega.

Paneb ikka imestama küll, et mõni on päris korralikult EKRE käest tuupi saanud, et nii suur nutukisa lahti on. Aga selline uudis teeb ainult rõõmu, muud ei midagi.

Mine nüüd tooda veel kuskile mingit õhku, ega kasu sinust pole peale ärplemise.

-2  +6
teine valija
28.11.18, 15:06
Keegi kunagi küsis, et mis haridus sel Vollil on. Siis ta ei vastanud. Ilmselt põhikool ikka jäi lõpetamata. Ega sellise haridustasemega molkused tänapäeval eriti ei kohta enam.
Sa oled rohkem kui anonüümne. Sao oled loll ja virtuaalne. Ei tahaks uskuda, et päriselus selliseid lolle veel kohata saab. Aga võib-olla saab ka.
Peksta pole sinusugust mõtet, et sinust on viimanegi mõistuseraas juba välja pekstud.
Ja mingeid ekresuguseid ma nüüd küll kartma ei hakka. Selleks peaksid mehed olema, aga mitte mingid tudisevad vared.
Paistab, et kui sa oma pa.ka siin välja valda ei saa, on sul lõpp kohe käes.

-5  +3
Volli
28.11.18, 15:38
Sinu haritustase on väga selgelt näha. Iga teine sõna on "loll". Mõni põhikoolilaps oskab ka paremini oma seisukohti öelda, kui sinusugune ajuvaba tegelane.

Vähemalt kingid haritud inimestele kena peotäie naeru oma ärplemise ja "solvangutega", mis pärinevad sealt kusagilt 3ndast klassist.

Sinusugune kärbsesitt ei küündigi minu haridustasemeni, isegi selle hindamisest rääkimata. Seega rõhutan, nagu ka enne, et mine suhtle palun omasugustega. Selliseid loodreid ja muidusööjaid on nii linnas kui ka väljaspool seda. Miks sa järsku siia ära oled eksinud?

Ja hairdusest ei maksa rääkidagi, kui sa ei tee vahet hariTusel ja hariDusel, nendel mõlemal on väga suur vahe. Sa ei saa aru, sest sul pole vast kumbagi.

Tore on näha, kuidas molluskid värisevad. Nii peabki. Ega igale tolvanile pole ka mõtet sõnavabadust ja hääleõigust anda. Sa võid ju iga kord erineva nime alt kirjutada aga natukse targemad inimesed, kui sina, näevad ju selle mustri kohe vahelt läbi.

Mine rahusta nüüd kuskil mujal oma närve. See ärplemine teeb sind veelgi pisemaks ja veelgi rumalamaks, kuigi seda ei suuda hästi ette kujutada.

-2  +4
kokkusattumus
28.11.18, 15:48
Kuidas Volli alati need joodikutest asotsiaalid üles leiab ja nendega vestlust arendada suudab :D?

-0  +3
aga

28.11.18, 11:02
Reformikate käitumine riigikogu saalis oli tüüpiliselt silmakirjalik. Selge ja teada oli, et nemadki toetavad rändeleppega ühinemist. Aga vaja oli pori loopida Ratase valitsuse vastu. Kas siis sellega loodeti saada järgmisteks valimisteks enam plusspunkte väljate silmis? No näeme.

-1  +8
Tarand pani

28.11.18, 13:20
selle häbiväärse rändeleppe, mille vastu oli eile TV3 küsitluse järgi 95 protsenti rahvast, ikka korraliku punkti. Näete, inimesed, mis juhtub selliste inimestega, keda lasete võimu juurde. Siin saab ette lugeda enamuse erakondi, kellele ei tohiks häält anda, sesrt nad kuritarvitavad seda usaldust ja väga häbematult. Valige aatelised inimesed seekord!!! Minul endal on valida vaid ühte erakonda, kelle populaarsus on kõrge ja see tõuseb tänu Toompea sündmustele mühinal.

-0  +13
lood nii

28.11.18, 16:19
ekrekad võivad siin kiunuda kuidas jaksavad, aga Tarand tõestas ära, milline on Eesti valijaskond ühel või teisel parteil. Ega üle 15 % ikka lõpuks sellist seltskonda ei tule, kes särasilmi EKRE pealikke kuulab. Teisalt - milline erakond siis tahab enda mainet niisugustega asja ajades rikkuda? võib-olla irl ainult, kui nad üldse riigikokku pääsevad oma põhimõttelagedusega. Inimesi hakkab see lõputu valetamine ka ükskord ära tüütama.

-6  +3
ekre pooldaja

28.11.18, 21:53
nii paljud ei soovi ekret, miks? Kas tulevik, sitane loodus, põletatud autod, sisse pekstud aknad, jne, jne. meeldib siis tulevikus rohkem?
KUi kellegi laps, lapselaps, sugulane vms, tapetakse, vägistatakse jne, siis ärge pikka viha pidage, siis olete saanud oma tahtmise.
Eestisse mahuks hetkeseisuga 7.5 miljonit põgenikku. Meie rahvus on surnud peale seda. Palju õnne!

-0  +1
ekre pooldajale

28.11.18, 22:39
No sulle on ekre poolt ikka korralik ajupesu tehtud.Proovi natukese ise ka mõelda

-4  +0
pimedusega löödud

29.11.18, 00:18
marurahvuslaste puudulik lugemisoskus laseb neil uskuda kõikvõimalikke "tõekuulutajaid" - see 7,5 milj on arv, mis pärineb mingist elanikkonna asustustihedust võrdlevast tabelist -et kui asustustihedus oleks selline, siis oleks elanike arv selline jne
Aga kuna nagunii on nende arvates avalik meedia ära ostetud ja kallutatud, siis peaks alustama tõesti alustama inimeste Siberisse saatmisega (nagu mõned seda suures vihas lubasid, ilmselt uskudes siis et Putinil on samad seisukohad võõraste ees)

-0  +1
merion

29.11.18, 09:40
Hea teemapüstitus kohalikus lehes, kuid küsimused jäävad õhku.

Ka kommentaarides kirjutatu ei anna vastuseid. Siin käib omaette kaklus, mis ei ole artikli teemaga üldse seotud. Püsikirjutajad näikse olevat "trollid" ja tekib küsimus, et kes neile palka maksab, et kommentaariumites viha külvata...

-0  +0
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Tiiu Aro: Edward Laane tunnustamiseks on teisi võimalusi (25)
Koroonakriis sünnitas mõtte seeni kasvatama hakata (7)
Autod ummistavad Ruhnu sadama kai  (1)
1. juunist on Saaremaal Kaarma, Kärla ja Lümanda kogukond (10)
Vandaalid laamendasid võistluspaigas ja virutasid jooksu lipu (3)
Leisi Noored soovib Melsase majas avada noortekeskuse
Olerex paigaldab Kuressaare tankla katusele päikesepaneelid  (4)
Nädala loetavuse top 5
Autoga merre sõitnud kalurit ei õnnestunud päästa (4)
Hannes Sepp: näeme vaeva, et sügisel jätkata (51)
Kurb kuulda ja lugeda (27)
Saun läks ehitusveast põlema (10)
Vallavanem sai täpid viimasel hetkel kokku (19)
Kommentaarid
1. juunist on Saaremaal Kaarma, Kärla ja Lümanda kogukond (10)
Kurb kuulda ja lugeda (27)
Vallavanem sai täpid viimasel hetkel kokku (19)
Vandaalid laamendasid võistluspaigas ja virutasid jooksu lipu (3)
Tiiu Aro: Edward Laane tunnustamiseks on teisi võimalusi (25)
Kesklinnas lubatakse parkida kaks tundi (11)
Vallavanem Mikk Tuisk – põhimõtetega mees  (30)
Koroonakriis sünnitas mõtte seeni kasvatama hakata (7)
Reformierakond kesklinna liikluseks sulgemise eelnõu tagasi ei võta (65)
Ohvri tuttav: teipijad olid hoopis mulle võlgu (199)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud