[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Pühapäev, 23. veebruar 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
veebruar 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Kommentaarid

Neljas võim ruulib!?
16.08.2018. Autor: Toomas Alatalu, poliitikust ajakirjanik
Pole raske märgata, kuidas nii maailmas kui ka Eestis praegu puhkevates aruteludes lööb omaette ja võimuka tegijana läbi ammu neljandaks võimuks tituleeritud ajakirjandus.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad

16.08.18, 01:25
Ehehee,siis kujundagem maailm elatavaks ja peatagem Orwelliku diktatuuri kehtestamine. Miks teete reklaami perverssustele ?
Alates pederastiast ja pedofiiliast,vahepeal ahistamist ja koolikiusamist ,ning transvestiitidele ja peedistate rahvast migrantidega kes on Orwelliku diktatuuri ohvrid ?!?!

Miks te ei loo visiooni ja levita infornatsiooni mis tagaks eestlastele normaalse elu looduse keskel ?
Miks te ei taga preaambula paragrahvi 1. punkti ?
Te isegi ei vaevu defineerimast eestlust...
Ometigi juudid on kindlad oma kultuuris ja kehtestavad oma tahet tervele maailmale...
Nad erastasid vabaduse ja nemad otsustavad kellele laenata ja nende eraaomandiks on rahaloome...
jne.

-0  +3

16.08.18, 01:28
Tehkem siis sedasi kuis kuningas soovitab :
Andro Roos : Mõtteid parteidele maksukoorumuse radikaalse vähendamise elluviimiseks (aga ärge lootkegi, parteidel ei jätku mõistust ja mune)
Alates aastast 973 toimus Inglismaal raha ümbermüntimine iga kuue aasta tagant. See toimus järgnevalt: kuninglik rahapada muutis iga kuue aasta järel olemasolevad vaegväärtuslikud mündid maksevahendina kehtetuks, kogus need kokku ja müntis uue välimusega müntideks. Seda aga nii, et iga nelja vana mündi vastu andis välja ainult kolm uut münti ehk 25% vähem. Iga kuue aasta tagant korrigeeris kuninglik rahapada ka ringlusse lastavate müntide koguarvu, lähtudes otsuse tegemisel järgmise kuus-aastaku planeeritavast riigi üldisest rahavajadusest reaalmajanduse käitamisel. Sellel ümbermüntimisel oli kaks peamist mõtet. Esiteks toimis ümbermüntimine riigi alamatele ühe ja ainsa maksuna. Maksumääraks oli seega 25% kogurahamassist 6 aasta peale ehk 4,17% aastas ehk 0,35% kuus. Teiseks positiivseks nähtuseks ümbermüntimise juures oli see, et kuni münte ümber vermiti, ei kaotanud valuuta ise väärtust, st puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu. Selline ümbermüntimisel põhinev süsteem kattis õige pea lisaks Inglismaale terve Lääne-Euroopa.

-0  +2

16.08.18, 01:31
Siin on juttu sotsisalmeedia ja ajakirjanike olemusest :
http://elektritsaabtasuta.blogspot.com/2018/08/diktatuuri-teeniv-facebook-blokeeris.html?m=0

-0  +1

16.08.18, 01:34
Eestile annab tiivad :

1)Tasuta elekter : elektritsaabtasuta.blogspot.com
2) Tasuta arstiabi :
Janika Veski pakutava imeravimi MMS-i olemuseks tegelikult on ravi aluselise vee ja aluseliste toitainete abil,kohalike metsaandide abil.
3) Majade ehitamine ilma pangalaenuta talgute abil :
www.juured.ee
www.savimaja.ee
4) Transport poolmuidu :
http://m.stins.biz/auto/
5) Tasuta toasoojus : http://m.stins.biz/auto/

6) Eesti oma raha ,vaata otsingust Eesti Veksel ja Seto Kroon.
7) Maa harimine ilma raskete traktoriteta sest need tapavad toidu kvaliteedi ja inimeste tervise. Nende asemel kasutada elektrilisi vintse,Lembit Merila elektritraktorit,roboteid a la www.farmbot.io
8) Erapangad tuleb sulgeda ja moodustada riigipank. Riigipanka tuleb valida inimesi valimiste abil.
Rahaloome peab kuuluma rahvale aga mitte anonyymsetele isikutele.
Praegu on rahaloome kuritegelik sest pankadel pole rahale tagatist.
Kuna Eesti Pank esindab Euroopa Keskpanga huve siis ta tuleb likvideerida.
Tuleb annulleerida isikud kes erastasid vabaduse ja rahalaenamise.
Rahvas peab saama otsustada raha laenamist ja loomist.

-0  +2

16.08.18, 01:39
Maffia ahistab inimkonda pederastia,pedofiilia ja ahistamise propagandaga s.o. peasuuna meedia koos facebookiga teevad reklaami pedofiiliale,ahistamisele ja pederastiale,koolikiusamisele,transvertidele
-kallutavad inimesi pedofiiliale,ahistamisele ja pederastiale jms.-le.

Pederastia on ravitav aluselise vee ja ravimtaimede abil mis parandavad organismi immuunsust.


Postimehel,Delfil,EPL-il,Maalehel,ERR-il puuduvad uudised,neil on vaid libauudised n.n. reklaamartiklid sest need on kinni makstud. Kui kellegil on syndmus millest peaks avalikkus teadma aga tal pole raha selle eest maksta ,et too oleks uudistes siis eelpool mainitud prostituut meedia kanalid ei avalda lugu uudistes.

‎1)
Julius Lux‎ kirjutas Ingrid Veidenbergile :
August 28 ·
Kunagi avaldas ajakiri DIREKTOR 6 lk-l minu mõtteid ajakirjanduse teemal. Olen jätkuvalt seda meelt, et ajalehtedes ja ajakirjades avaldatakse ikka ainult ühtede ja samade kaaneinimeste ja arvamusliidrite lugusid. Aga Eestimaal on palju väga andekaid ja huvitavaid inimesi ja väikesi (võib öelda pere-) klubisid, kes vääriksid kordades rohkem tähelepanu, kui need ikka ühed ja samad kaaneinimesed. Oleks neil kaaneinimestel (kuhu kuuluvad ka mõned nn meedia poolt staarideks tembeldatud noore lauljad - ilmselt ei ole ka staari mõiste paljudele selge) ka mingi sõnum edasi anda, siis ehk loeks Kahjuks ei avalda meie lehed isegi lugusid, mis on saadetud Eesti lehtele avaldamiseks ja kus kajastatakse seda, et üks või teine klubi on esimesena Eestist hakkama saanud väga andeka etenduse lavastamisegavõi mõni amatöör fotograaf on esimese eestlasena pakkunud väljaspool Eestit Eesti loodust relklaamiva näituse . Aga jah, kui midagi meie ajakirjanikele etteheita, siis oled kohe paha poiss.

2)
Mikk Rand :"
.. loodetavasti on ajakirjanikud varsti nagu igand poes, kus alamakstud kassiirid vahetatakse välja automaatide vastu
Mikk Rand https://www.facebook.com/mikk.rand
4 hrs ·
Mulle tundub, et ajakirjanduseetika järgi on üks kena reegel ÜLDISELT toimimas - kui tehakse lugu, kus kedagi/organistasiooni mainitakse teatud kindlas hinnangut andvas kontekstis, siis antakse talle ka SÕNA!
aga siinkohal seda tehtud pole. Siim Rohtla? Hendrik Alla?
nii et väita võib mida iganes
kõige kurvem on see, et siinkohal on jäetud märkimata, kui palju inimesi on üle terve Eesti saanud Kinokoja kaudu VÕIMALUSE filmi vaadata. ja see võimalus, eriti Eesti kontekstis, peab olema.
ebaprofessionaalsus on taunitav, eriti meie konnatiigisuuruses meedias! Õnneks on kaasajal olemas ka sotsiaalmeedia (kus võtad sõna, kui ikka vaja, ei pea ootama, kas antakse)
... loodetavasti on varsti ajakirjanikud varsti nagu igand poes, kus alamakstud kassiirid vahetatakse välja automaatide vastu wink emoticon
(provokatiivne väide, Hendrik-Alla-suguste uudislaadsete toodete kontekstis)
Mikk Rand
Kinobuss-Kinokoda-Kinovõrk

-0  +1

16.08.18, 01:42
)
Inno Tähismaa :" Olen Facebooki kasutaja olnud kümmekond aastat. Ma olin ilmselt üks esimesi kasutajaid Eestis, koos Delfi asutaja Allan Martinsoniga, Eestis kasutati siis põhiliselt suhtlusportaali Orkut (mõned küsivad, mis see veel on, aga oli selline, üsna popp asi) ja Rate (nooremate hulgas). Nüüd on kõik, nii noored kui vanad Facebookis.

Algul oli Facebook minu jaoks põhiliselt lihtsalt uudishimu objekt. Sest erinevalt USAst, kus Facebooki kaudu otsisid end üles endised klassi- ja koolikaaslased, oli Eestis selle kasutamine juhuslik. Ma tunnistan, midagi põnevat seal esialgu polnud.

Hiljem, kui Facebook Eestis üsna popiks sai, umbes viis aastat tagasi, oli see juba midagi enamat kui koolikaaslaste üles otsimise veeb. Seal oli tekkinud grupid ja kogukonnad, ja seda mitte koolitee, vaid ühiste huvide, elukoha jms pinnalt. Nii nagu päris elus. Facebooki peegeldas päris elu, oli nagu päris elu veebis. Facebook on osanud seda teha kõige paremini, palju paremini kui vana traditsiooniline meedia. Seetõttu on Facebooki saatnud enneolematu elu.

Täna võib Facebookis üles leida mitte üksnes koolikaaslase, vaid ükskõik kelle, näiteks inimese, kellega eile teises maailma otsas tänaval juhuslikult kohtusid. Facebookis liigub tohutult infot. Ma pole ise Facebooki suurem panustaja, aga mulle meeldib sealt asju lugeda. Mis seal salata, Facebookis liigub rohkem infot kui mistahes meedia kanalites. See kehtib eriti Eesti kohta, kus meedia on nõrk ja kallutatud ning muutunud liiga meelelahutuslikuks. Seejuures on Facebookis info enamasti otseallikast, ilma vahendaja-poolsete täiendusteta. Ning mis peamine, Facebook on muutunud mitte ainult info tootmise, vaid selle analüüsimise ja selekteerimise kohaks. Kasutajad, kes on su sõbrad, kel on sinuga ühised huvid ja taust aitavad sul infot selekteerida tänapäeva tohutust infohulgast. Nad teevad seda oma nime all ja paremini kui mistahes muu meedia, ja otsekui minu jaoks. Täiesti tasuta. Mis mulle väga meeldib. Ja, ausõna, endale olulise info hankimiseks polegi muud meediat enam vaja, ei ajalehti, televisiooni ega raadiot. Piisab Facebookist. Muide, nii kummaline kui see ka pole, meedia hangib juba ise infot Facebookist.

Kas te teate, et internet alustas USAs juba 1983. aastal? Aga sel oli vähe kasutajaid, kuni inglane Tim Berners-Lee leiutas 1993. aastal Šveitsis aadressisüsteemi world wide web ning ameeriklane Marc Andreessen rajas sellele aasta hiljem brauseri Netscape Navigator. Sellest sai alguse interneti plahvatuslik areng, mispeale Microsofti looja Bill Gates ennustas, et paberil ajalehed kaovad ära. Ent ajalehed püsisid, kuni tuli Facebook. Täna on löögi all kogu ajakirjandus. Enne iPhone'i tulekut oli Nokia nutitelefone tootnud kümme aastat, aga ilma erilise eduta. Nii nagu iPhone tappis Nokia, tapab Facebook klassikalise ajakirjanduse. See juhtub üsna ruttu ja sinna pole enam midagi parata.

-0  +1

16.08.18, 01:56
Objektiiv jutustas ilmekalt kuidas maffia suukorvistab facebookis tavakodanikke :
http://elektritsaabtasuta.blogspot.com/2018/08/diktatuuri-teeniv-facebook-blokeeris.html?m=0

-0  +1

16.08.18, 01:59

Kollasele Postimehele ja lillale Maalehele ei l2he korda laste kaaperdamine korralikest peredest riigiasutuste poolt ja laste andmine pedofiilidele: https://www.facebook.com/brendan.sullivan.1460/videos/1041430999254610/?hc_location=ufi
https://www.facebook.com/brendan.sullivan.1460/videos/1041430999254610/?hc_location=ufi

-0  +0
anonüümne

16.08.18, 02:08
FACEBOOK JA TEISED SOTSIAALMEEDIA HIIUD LÜKKASID KÄIMA TSENSUURIMASINAD

-0  +1

16.08.18, 02:10
Aadu Birnbaum kirjutas :

FACEBOOK JA TEISED SOTSIAALMEEDIA HIIUD LÜKKASID KÄIMA TSENSUURIMASINAD

Varro Vooglaid ja Markus Järvi räägivad seekordses saates “Fookuses” tsensuurist sotsiaalmeedias, mille käigus kustutasid Facebook, Apple, Spotify ja YouTube Alex Jonesi populaarse alternatiivmeedia kanali InfoWars kontod. Ideoloogilise diktatuuri karmi kätt on sotsiaalmeedias tunda saanud ka üksikisikud, kelle hulka kuuluvad ka käesoleva saate autorid.

Käesoleva nädala alguses kõrvaldas YouTube oma võrgust 2,5 miljoni jälgijaga Alex Jonesi kanali, sama tegid ka sotsiaalmeedia hiiud Facebook, Apple ja Spotify.

Markus Järvi hinnangul näitab see, et globaalküla liigub üha kiiremini edasi nõukogudeliidustumise ja sovetiseerumise kursil, kus sõnavabadus ja demokraatia ilutsesid paberil, mitte praktikas.

“Huvitav on vaadata, kuidas lääne ühiskonda jõuavad needsamad repressiivmeetmed, mida siin Ida-Euroopas on juba Nõukogude Liidu ajal nähtud. Igasugune meedia, mis ei järgi ideoloogilist peavoolu, surutakse maha ja represseeritakse sellisel viisil, et sa ei saa enam kõneleda või vähemalt levitada oma sõnumit,” tõdeb Varro Vooglaid ja räägib, kuidas kõik need vahendid, millega peavoolule alternatiivi pakkuv sõnum leviks miljonite inimesteni, lõigatakse läbi.

Saates vaatlevad Järvi ja Vooglaid lähemalt Alex Jonesi kaasust ja räägivad sekka ka enda kogemustest Facebookis, kus korduvalt on eemaldatud saate autorite postitusi ja kommentaare teemadel, mida on sildistatud ebamäärase ja laialivalguva mõistega “vihakõne”.

Saate lõpus räägitakse kokkuvõtlikult, milliseid samme peaks astuma, et mööda hiilida iseenesest mõistetavaks saanud sotsiaalmeedia filtrist ning milleni üha jõulisemate ja käremeelsemate nootideni välja jõudnud ideoloogiline vastuseis võib välja jõuda.

-0  +1

16.08.18, 02:15

Harry Raudvere 22.04.2018 12:59
Ma ei saa lahti mõttest, et meie missioonide (sõdurite) tegevus välismaal sarnaneb NKVD karistussalkadega tegevusega omal ajal Eestimaa pinnal. Minna võõrale maale kohalike elanike vastu sõjalisele missioonile - kui see maa ei ole meie riigile sõda kuulutanud? Tundub nagu okupeerimise moodi või kuidas? Oleme täna ju tunnistajaks, et 9/11 sündmused olid USA valitsuse ja sõjardite provokatsiooniks suveräänsete maade anastamiseks. Olematute keemiarelvade otsimine ja lojaalsete nukuvalitsuste paika panemised riigi ressursside omamaiseks. Sellist läänelikku demokraatia eksporti oleme ju korduvalt näinud. Halenaljakas on kuulata Inglise peaministri vabandamisest, kui nende sõjardite tegevuse tulemusena on tuhanded naised ja lapsed tapetud ning riigid anastatud. Palun vabandust, et eksisin, sest minu luurajad valetasid mulle!! Kes on selliste valede eest kohtu alla antud? Häbematult vastik on ausatel inimestel taluda sellist kaksikmoraali. Täpselt sarnased mustrid on täna välja mängitud Skripal mürgitamise loos ja Süüria keemiarünnakutega. Kui me koos oma liitlastega nii kõvad oleme ja kogu aeg Venemaad kõiges süüdistame, siis minge ja lööge need venelased mättasse. Või loodate Venemaa majanduslike sanktsioonidega põlvili suruda? Idioodi unustus! Ah, Venemaa on üksi ja tal ei ole liitlasi? Aga kuhu on meie propagandamasin jätnud India ja Hiina. Kõige masendavam on loomulikult see, et meie kaitseministeeriumi tegevus näitab täna avalikult, et oleme okupeeritud riik ja me peame saama rinderiigiks. Kas ikka peame?

-0  +1
 1

16.08.18, 02:21

8)
Kusagil 26 aastat tagasi mil eestlased olid maale toonud Statoili,teatavasti tegemist on asutusega kus liiguvad miljardid,siis venelased tapsid maha terve Statoili juhtkonna ja asendasid need venelastega. Lehes ilmus tilluke uudis: " Toimus omanike vahetus " ja ei enamat. Kriminaalasjagi ei algatatud sest Eesti Politsei omanikuks on peterburi maffia.
Sestap boikoteerigem naftamagnaate :
Elu riikides tuleb korraldada ilma maksudeta sest lisaks riiklikele maksudele on olemas varjatud maksud ja need on veelgi enam koormavad. Kulutused naftasaadustele on peale sunnitud varjatud maks . Naftasaaduste kaudu imetakse Eestist miljardeid.

Ka riik varastab maksumaksjate raha miljardeid eurosid viletsate teede ehitamisega ja Eesti Energia kaudu maksumaksjate raha pesemisega,Kreeka kaudu kantimisega jne. Kui inimestel on raha piiramatult siis nende ajutegevus peatub ja igavusest nad organiseerivad sigadusi. Ei tohi nuumata naftamagnaate. Inimestel on stress mille tekitas naftamagnaatide nuumamine sest kes arvutas kokku kui palju ta oma elu jooksul kulutab raha naftamagnaatide nuumamiseks,saab aru.
Selle vastu on lahendus : Auto on water
AUTO ON WATER
Hydrogen on the ICE is one of the most exciting topics of vehicle owners and not only. Our company has developed electrolyzers capable of replacing the main fuel (gasoline, diesel) by 70-90%. In some cases, it is 100%. Working samples were successfully tested for 2 years.
The results of the engine, units of the units, were in excellent condition, without damage.
Increase of the motor resource of ICE by 2 times, Increase of the engine power up to 35%, Absence of deposit on the piston system.
Machines on which tests were carried out
VAZ 2101
VAZ 2101
VAZ 2108
VAZ 2108
VAZ 2109
VAZ 2109
BMW e39
BMW e39
Volga GAZ-24
Volga GAZ-24
Gazelle
Gazelle
HUMMER H2
HUMMER H2
KamAz
KamAz
Skoda Octavia
Skoda Octavia
Tavria
Tavria
Security
SECURITY Our company has focused on the required capacity per second of a sufficient amount of gas from the water for the operation of ICE. The explosive gas does not accumulate and is not stored in cylinders. There are no volumes of gas accumulation. In the event of an accident or other damage and ignition, the explosion is excluded, since the system is filled with water and the exhausted gas immediately consumes the internal combustion engine. Nothing to explode.
Installation additional. generators
ADDITIONAL. GENERATOR
ADDITIONAL. GENERATOR
ADDITIONAL. GENERATOR
Propane-methane with hydrogen
Excellent proven system of afterburning methane and propane. The propane savings range from 40 to 70%.
In DVS, propane or methane is burned by only 63-64%, the remaining 33-34% is emitted into the exhaust manifold.
Hydrogen is mixed with propane-methane during combustion causing propane to burn to 90-99%
thereby increasing power and saving gas by at least 30-35%.
Good Started on the mixture in -25 -27. Smooth work.
Reduces the temperature of hydrogen burning.
Propane-methane slows the ignition of hydrogen and oxygen.
Hydrogen raises the octane number and raises the caloric content of propane or methane by 20-40%, depending on the amount of hydrogen.

CO2
The ecological exhaust also increases. CO2 emissions are reduced to a minimum, The smell of exhaust fumes. Our performance at the gas saving stand (PROPAN) and the reduction of CO2 emissions to 7-11%.
INDICES AT THE BOOTH
Propane is marked by Red.
CO2 is marked with white
CO marked in yellow.

OPTION 1. Savings of 50-70%.
OPTION 2. Savings of 70-90%.
OPTION 3. Savings of 90-100%.

-1  +1
Pets
16.08.18, 07:02
Parim elekter on siiski tasuta elekter ning eriti hästi sobib see sauna kütmiseks.

-0  +5

16.08.18, 17:25
Inno ja Irja blogist :" Tartu esisots Gea Kangilaski propageerib narko legaliseerimist, ta võiks tutvuda Sillanpää narkolooga

Väljavõte eestinen.fi veebist.

Sotside Tartu juht Gea Kangilaski propageerib narko legaliseerimist, et muuta narkootikumid kättesaadavamaks. Aga ta võiks tutvuda narkomaanide, näiteks Soome popmuusiku Jari Sillanpää looga, mis võtab üha tragikoomilisemaid mõõtmeid.

Kangilaski võitleb oma kanepit tarvitavate sõprade eest, aga teada on, et just kanepi tarvitamisest saab alguse muu narko tarvitamine.

Üldse on sotside narkolembus kuidagi kummaline kui arvestada, kui agaralt nad alkoholi ja tubaka vastu võitlevad.

-0  +1
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Perekondlik (2)
Oma kätega loodu pakub Raivole rahuldust ja rõõmu (3)
In memoriam Mihkel Smeljanski
Muhus jagati parimatele preemiaid ja tunnustusi
Toasooja hind võib edaspidi kerkida kuni 10 protsenti (11)
Meie Maa omanik Arne Pagil pälvis maakonna vapimärgi (1)
Bellingshauseni kapten Indrek Kivi: kartsin juhtide egosid (1)
Lümanda elutööpreemia pälvis spordihing Urve Vakker (3)
Mustjala teenetemärk jäi tänavu välja andmata
Sandra Sepp: advokaat peab olema inimlik
Priit Penule maaeluministeeriumi kuldne teenetemärk (1)
Kalurid soovivad Saaremaa suurmehi postmarkidele (4)
Toitumisekspert: tervisliku toitumise ABC tuleb kasuks igaühele
Rahvas, rahvus, riik (4)
Nädala loetavuse top 5
Kaunispe külas hukkus autot remontinud mees
Pulmapidu päädis kolmekordse luumurruga (11)
Valla järelevalve peaspetsialist lahkub ametist (21)
Imetüdruk läbis aastaga kaks klassi (29)
Sõnajalad kolivad tuuleenergeetika arenduskeskuse Saaremaalt ära (24)
Kommentaarid
Oma kätega loodu pakub Raivole rahuldust ja rõõmu (3)
Sõnajalad kolivad tuuleenergeetika arenduskeskuse Saaremaalt ära (24)
Bellingshauseni kapten Indrek Kivi: kartsin juhtide egosid (1)
Tuba, kus maailm muutub paremaks (7)
Kalurid soovivad Saaremaa suurmehi postmarkidele (4)
Rahvas, rahvus, riik (4)
Imetüdruk läbis aastaga kaks klassi (29)
Nelja maakonna naiskodukaitsjad õppisid evakuatsiooni (3)
Igor Gräzin asub tööle Saarte praostkonna vikaarina  (29)
Meie Maa omanik Arne Pagil pälvis maakonna vapimärgi (1)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud