[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Esmaspäev, 24. veebruar 2020  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
veebruar 2020
järgmine kuu
E T K N R L P
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Kommentaarid

Saarso: mõttevabadus on kängitsetum kui NSVL-is
01.08.2018. Autor: Ahto Jakson
Eestimaa Konservatiivse Rahvaerakonna ridadesse kuuluva Saaremaa vallavolikogu liikme Mart Saarso sõnul avaldas ta sotsiaalmeedias seksuaalvähemuste kohta vaid enda arvamust ega kutsunud kedagi üles.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
vanamees

01.08.18, 06:16
mingid väärarenguga tegelased on alustanud totaalset rünnakut normaalse ühiskonna vastu ! aeg on kehtestad taas normaalne maailm !!! ebardid ei pea maailma valitsema normaalete üle ! tubli saarso ! edu võitluses värdjatega !

-13  +51
JP
 2

01.08.18, 07:06
Paljud ei pruugi seda mõista, aga lääne tsivilisatsioon on juba tükimat aega finantseerinud ning hoidnud ohtlikke inimesi, kes painutavad noorte inimeste meeli läbi vastasseisule tugineva ideoloogia. Nad on teinud oma elu ülesandeks õõnestada Lääne tsivilisatsiooni ennast. Mida nad peavad korrumpeerunuks, rõhuvaks ning patriarhaalseks. Paljude riikide maksumaksjad ning ülikooli ealiste noorukite vanemad, kes oma laste õpingute eest maksavad, maksavad andamit just selle nihhilistliku idee kandjaile.
Nende majanduslik toetus läheb isikuile, kes usuvad ja õpetavad, et tõde maailmas on subjektiivne. Et isegi inimeste sootunnused on "sotsiaalselt konstrueeritud" ja et kõik maailma hädad, eriti just n.n. kolmandas maailmas, on põhjustatud lääne imperialismist.
Need on post-modernistid, kes suruvad oma n.n. "progressiivseid" ideid läbi õppe ja aktivismi. Sageli just ülikoolides. Ent tulemuste asemel on sageli tagajärjed, sest nood aktivistide gängid ei ole pahatihti muud, kui ideoloogiliselt laetud noored, kes püüavad vägivaldselt sundida vaikima loengute pidajaid, kelle mõtted neile (või nende juhendajatele) ei meeldi. Ning kui võim/juhtkond antud aktivismile allub, lähevad käiku mehhanismid, mis peaks iga lääne tsivilisatsiooni liikme õudusest tarduma panema.
Olgu see siis keelekasutuse "reguleerimine" (keelepolitsei), kus inimestele "mainitakse" Orwelliliku düstoopia moel, mida nad tohivad ja ei tohi öelda. Isegi siis, kui ei kutsuta üles mingitele korratustele, vaid puudutatakse "tabu" teemasid nagu rass, kuritegevuse ja teatud ühiskonna kihtide vahelised seosed, religioossed tavad, soorollid jpm.
Ülikoolide ja ka riikide ametnikud ja ametkonnad, mille eesmärk on tegeleda "diskrimineerimisega võitlemisega", mis aga ise muutuvad õige pea diskrimineerijaiks.
Selle kõige taga on ideoloogiline vool, mis sai tugevama hoo sisse eelmise sajandi 60´ndail ja 70´ndail, kuid mille juured lähevad lausa 19. sajandisse.
Ei tea kuidas Eestis, aga paljudes (eriti just Põhja-Ameerika) ülikoolides ja kolledžites ei õpetata enam noorukeid mõtlema kriitiliselt, kirjutama selgelt ja rääkima arusaadavalt, vaid painutatakse neid mõtlema nii, kuidas on kasulik post-modernistlikule ja neo-markisistlikule agendale.
Et antud ideoloogilist voolu mõista või sellele vastu astuda, tuleb see esiti lahti mõtestada.

Esiteks: Nende uueks "kolmainsuseks" on kolm aspekti, millele nad palju energiat panustavad.
1) Mitmekesisus
2) Võrdsus
3) Ühtekuuluvus
Kuid nende mõistete lahtiseletamisel post-modernnistlikus võtmes, saame hoopis äraspidisema maailmapildi, kui vabadusi hindav inimene tahaks.

Post-modernnistlik mitmekesisus, ei ole mitte mõtete ja ideede (arvamuste) mitmekesisus, millele võiks ühiskonna sotsiaalne ning majanduslik areng tugineda, vaid rassi, rahvuse ja seksuaalse kallutatuse jt. atribuutide mitmekesisus.
Nimesid ei maini, sest ei tahaks ühtki sellist kuulsamaks teha, aga ka meie ühiskonnas inimesi, kes täidaks ametkondade poste näiteks vastavalt genitaalide komplektile, mitte kompetentsile.

Post-modernnistlik võrdsus ei ole mitte >võimaluste võrdsus< vaid >tulemi võrdsustamineüldse võimalik< nähtus nimega demokraatia (ei räägi siinjuures Eesti mudelist). Post-modernnistlik lähenemine ei näe ette, et inimesed võiks heas usus mõtteid vahetada ning konsensusele jõuda. Nähakse võitlust erinevate gruppide (rass, religioon vm. ideoloogia, rahvus, sugu jt.) vahel, kus üks osapool survestab teist oma agenda võidu nimel.
Ehk siis, nad on võimetud nägema ideid, mis võivad olla ühiskonnas aksepteeritud olenemata sellest, kes (sugu, rass, rahvus jne.) selle idee esitas. Nad on veendunud, et inimeste mõtted ja veendumused on neile pähe surutud ning näevad vaid pidevat võitlust selle nimel, kes ja mida kellelegi peale surub.
Ja seega on nad ka väga altid kasutama vaigistamismeetodeid oma oponentide vastu või siis neist lihtsalt üle karjuma.

Teiseks: Vaba turu eitamine
Kuna antud ideoloogid on tugevalt mõjutatud ka Marx´i ideedest (klassivõitlus), siis mõte vabast turust, kus inimesed kaupu ja teenuseid >vabatahtlikult< vahendavad, on neile võõras.
Nähakse klasse (lihtsustatult rikkurid ja vaesed) kus rikkurid (valge patriarhaat) sunnivad teisi (naised, tumedanahalised jne.) enda heaks orjama. Ignoreerides seejuures täielikult seda, milline on olnud sotsialistlike ja kapitalistlike ühiskondade ajalooline areng ja trendid. Kus kapitalistlikus ühiskonnas on inimene (olenemata temale omastest tunnustest) võimeline soetama toitu, eluaseme, transpordivahendi, meelelahutuse jm. samas kui näiteks tänapäeva ühes viimases "õitsva sotsialismi" näites, Venezuelas, seisab kohalik "keskklass" tualettpaberi järjekorras.

Kolmandaks: Identiteedipoliitika
Post-modernnistide silmis ei ole sa indiviid vaid omaduste kogum (sugu, rass, rahvus, seksuaalne orientatsioon jne.). Kõikide nende omaduste alusel on võimalik sind gruppeerida ja loomulikult on sind võimalik teise grupiga läbi selle vastandada. Ja kui sinna veel juurde lisada "ohvri" ja "rõhuja" tiitlid, siis saame küpse pinnase laiapõhjaliseks ühiskondlikuks konfliktiks.
Marx oleks ehk õuduses, kui näeks kuhu tema (majandusliku) klassivõitluse idee (pursuid Vs. proletariaat) on edasi arendatud. Post-modernnistide käes on võimalik konflikti õhutada >ükspuha< millise tunnuse alusel.
Me oleme ainuüksi Marx´i sotsialistlikke edasiarendusi (Lenin, Stalin, Mao, Pol Pot, Castro jt.) juba näinud, mis on laostanud riike ja hävitanud sadu miljoneid inimelusid, et siis väikese ajaga täieliklt kollapseeruda, paisates need ühiskonnad põrmu, millest vaid aastakümnetega on võimalik välja roomata, kui sedagi.

Ning mõelgem nüüd tõsiselt, kuivõrd ohtlikud on post-modernistide identieedipoliitilsed ideed.

Millist kaost ja hävingut on selle põhjal võimalik külvata.

On aeg peatuda, asi enda jaoks lahti mõtestada ning sellele ohule vastu astuda. Vastasel korral oleme otseselt vastutavad tulevaste põlvede hädade eest, mida on juba praeg väga lihtne ette näha ning mida on võimalik (praegu veel) suhteliselt kerge vaevada vältida.

-5  +41
KuriKuri
01.08.18, 07:37
Kes nüüd sellisest "puust ja punaseks" seletusest aru ei saa, peab küll kooliraha tagasi maksma ja septembriks 1.klassi astumise avalduse esitama.

-5  +28
Olev Ait marksismist
01.08.18, 08:58
Kas see on siin Marxi kui viimase astme tõe püünele tõstmine? On selge, et Marx ei ole kindlasti viimane tõde. Heal juhul on ta üks vabamüürluse vaheastmeid.

-1  +10
Anonüümne
 6

01.08.18, 08:37
Kõik saavad ju aru, et homodel, zoofiilidel jne on hälve. Selline hälve ei rikasta, vaid vaesestab ühiskonda. Sellised inimesed ei pea elama kapis, aga nad ei tohiks ka valjuhäälselt enda hälvet õigustada, veel vähem seda propageerida.

Praegusel juhul on aga piir, mille Saarso on ületanud. Olen ka ülima sõnavabaduse poolt. Hea, et Saarso sai oma mõtte ära öelda. Ja nüüd tean, et suure tõenäosusega ma teda ei vali. Sest ükskõik mis keeruga kelleltki sõnavabaduse võtmine kahjustab meie kõigi sõnavabadust.

Poliitikas nimetatakse Saarso ütlemist lapsesuuks. Kogenud poliitikud eesotsas Jüri Rattaga keerutavad oma sõnamulinat, peaasi, et hääled jälle kokku saaks. Ütle siis, kumb variant parem on.

-33  +8
maakas
01.08.18, 08:57
ega pärasoole entusiast ei muuda maailma normaliseerimis protsessi ! aeg on peatada ebardlus !!! umbrohtu tuleb kohe hävitada, enne, kui see kõik lämmatab !

-7  +26
Kadri
01.08.18, 10:50
Kui Saarso ütlemist nimetatakse lapsesuuks, siis lubage küsida, et kuidas nimetada Taavi Rõivase või Jürgen Ligi ütlemisi?

-4  +26
Olev Ait ütlemistest
01.08.18, 11:43
Minu arvates oli Saarso ütlemine natuke üle võlli. Aga tähelepanu saamiseks seda tehaksegi. Kas me ei ole märganud, kus mida rohkem üle võlli ütlus, seda rohkem hiljem tsiteeritakse. Selge on see, et see nn.LGBT seltskond võiks oma käitumises tagasihoidlikum olla. Ma ei ole veel kohanud kopsuhaigeid mööda tänavat kellamas ega ka murtud südamega inimesi kuidagi ennast hulgi ja laialt eksponeerinud. Mis viga on aga nendel soohälvikutel, et tingimata tänaval ja hulgi.

-5  +14
Olevile
01.08.18, 13:08
Kui siin üldse kellegi ütlemised üle võlli on, siis on need just sinu omad.
Hoia kõva !

-10  +7
Olev Ait üle võlli asjadest
01.08.18, 15:03
Jah, ma arvasin nii, sest on teada poliitkorrektsete arusaam asjadest. Ma võiksin LGBTst veel hullemini arvata, aga ma olen väike vennike ja seeetõttu ei lähe see eriti kellelegi korda. Muide, esineme ikka oma nime all, mitte ei kaaguta nimetu matsina, IKKA väike atsina.

-4  +5
Olevile
01.08.18, 15:14
Hoia m--n kõva ning tee hoolega tittesid aga ära siin niisama tühja lora kirjuta.

-11  +8
Kadis Mallas
 1

01.08.18, 09:34
On täiesti selge, et omasooihalejad on haiged inimesed ning nende ajutegevuses on midagi väärastunud. Kuid see ei tähenda veel seda, et nad tuleks ühiskonnast isoleerida, neil on samasugune koht siin päikese all nagu on seda näiteks pidalitõbistel, AiD'si põdejatel, tuberkuloosis vaevlejatel, tripperis ja süüfilises olevatel, leukeemiat põdevatel ning veel paljudel teistel inimestel. Probleem on aga selles, et keegi neist teistest peale omasooihalejate ei püüa pidevalt edvistada oma hälbega, keegi teine neist ei lähe tänavatele kriiskama ega oma haigust või seksuaalset orientatsiooni esile tõstma. Kui oled kord juba jumala poolt selline loodud, siis ela oma elu ka normaalse inimese kombel, ei ole vaja pidevalt oma kiiksu afisseerida.

-7  +37
vanamees
01.08.18, 10:07
miks osa hullusi võib eraldada normaalsetest, aga pärasoole kummardajad, kes on veelgi ohtlikumad ühiskonnale, anname veel eri õigused ? kõik väärakad tuleb ühiskonnast eraldada !!!

-4  +26
katkine kumm
 2

01.08.18, 10:41
Ilmselt ei ole enam kaugel ka see aeg kus multikulti propageerijad ja seksuaalliberaalid hakkavad normaalsuseks pidama ka suguühteid laste ning loomadega.

-4  +22
räpane sots
01.08.18, 11:24
Mulle see küll meeldiks.

-5  +8
oinapäine orav
01.08.18, 13:11
Vähemalt üks aus sots, kes tunnistab, et ta räpane on.

-0  +13
Olev Ait Vladimir Puzõrjovist
 2

01.08.18, 12:08
Paar päeva tagasi lahkus meie hulgast kapten Vladimir Puzõrjov, Mõntu mees. Miks ma temast räägin, on see, et me oleme pea-aegu sama iga, kuu vahet. Olulisim võib-olla on see, et haigla palatis tuli muude asjade hulgas jutuks FGB von Bellingshausen, minu naabrimees.
Ta soovis, et ma võtaksin midagi ette Korstnavarel Lahetaguse külas, kus admiral tegelikult sündis. Tema käest sain teada, et admirali hauapaik on täiesti korrast ära. Loodan, et ta ei valetanud. Niipalju siis admirali austamisest Kroonlinnas. Veel imestas kapten, et miks on Nikolajevis Ukrainas Bellingshauseni sammas. Lubasin uurida ja mis selgus. FGB oli ka Ukrainat vabastanud ja esimene asi on vene impeeriumil oma sõjavägi paikseks teha. Nii ka Nikolajevis. See nimetati mihklipäeva tõttu Mihkli ehk vene inimese jaoks Nikolai auks. Sellest tuleneb, et küllap oli admiralil palju luteri usku inimesi kaasas, kes mihklipäeva teavad. FGB oli ise ka Kihelkonna Mihkli koguduses ristitud. Ei välista, et ka sellel on mingi mõju. Niisiis oli Nikolajev enne Sevastoopolit Musta mere äärne vene impeeriumi laevastiku keskus. Krimmi ei olnud veel jõutud okupeerida ja seejärel annekteerida vene impeeriumi külge. FGB oli siis seal Lõuna-Ukrainas tõhusalt tegev vene sõjalaevastiku ehitamisel. Eks sellest ka see nn.austus Nikolajevis. Me teame tavaliselt seda, et FGB oli Lahetaguse mees, läks Lõuna-Eestisse, oli Kroonlinnas, oli Antarktikas, oli isegi Tallinnas mingi tegelane, aga jah, meil tõesti eriti ei kellata, et tegelikult osales FGB ka Lõuna-Ukrainas lahingutegevuses lisaks sõjalaevastiku ülemuseks olemisele üldiselt varem teada olevates kohtades.

-5  +9
Mihkel
01.08.18, 15:12
Ära valeta!

-6  +5
Olev Ait mõne mehe labasest jutust
01.08.18, 15:58
Valetan ikka

-2  +6
Olen tolerantne

01.08.18, 16:44
kuid leian, et ei ole normaalne kui keegi pasundab ööd kui päevad, et ihaleb omasoolisi ja teised kõik peavad seda kuulama. Armasta keda tahad, miks teised peavad selle tõttu oma mõtteid muutma? Kui minu meelest on normaalne armastada meest kui vastassugupoole esindajat, siis ma ei kire sellest igal nurgal, vaid armastangi meest täpselt nii nagu oskan, saan ja tahan, kitsendamata teiste inimeste privaatsust armastada kasvõi puunukke. Armastage või kummikindaid libeainega, aga ärge sundige oma maailmavaadet teistele peale. Elage ise ja laske teistel elada. Jah, represseerida inimesi nende kalduvuste tõttu ei tohi, kui nende kalduvus ei piira teiste inimeste õigusi. Skisod elavad ka oma diagnoosiga väga hästi ühiskonnas ära ja pole neil meie seas häda midagi, me teame, mis neil viga ja millal neist eemale hoida või neid aidata. Nii on igasuguse muu erisusega. Aga erisused ei tohi olla norm, tava. Me ühiskond laguneb ära, kui valitsevaks saavad erivajadused ja kalded normaalsest. Kui keegi tahab tekitada arutelu, mis on ühiskonna väärtused ja kuidas säilitada jätkusuutlik rahvas, siis osaleksin selles arutelus, sest tundub, et oleme väsinud juurdlemast, mis on elus oluline, miks see oluline on ja kuidas OMA olulist TEISTE olulistega klappima panna.

-2  +2
Matilde
 3

01.08.18, 17:14
Kui keskikka jõudnud mehel kaob potents, siis muutub ta tigedaks ja sallimatuks teiste suhtes. Loomulik asjade seis. Süüdi on selles siis kas homod või sotsid või kes iganes. Ning kui mõistus hakkab hääbuma, siis hakatakse teisi pidama hälvetega, idiootideks jne. Ega selline labane materdamine potentsi ega mõistust tagasi too, aga - kuidagi ikka kergem. Nii et saage sellest Saarsost aru - ega tal enam kerge pole. Arukas inimene teab, et homod ja lesbid on lihtsalt ühed teistsuguse orientatsiooniga inimesed (nagu näiteks vasakukäelised) ja neid on alati olnud mingi paar protsenti ning nad on üldiselt keskmisest inimesest intelligentsemad ja edukamad. Saarso sugusele äpardunule see muidugi hinge ei mahu.

-14  +3
Olev Ait Matilde statistikast ja oma Pära-st
01.08.18, 17:39
No Matilde on juba tõestanud, et peded on intelligentsemad keskmisest. Kui nad oleksid intelligentsemad, siis nad ei töllerdaks tänaval ja ei vehiks om nn.oma-Päraga.

-0  +11
Matilde
01.08.18, 18:45
Kas sul, Olevike, on noku nii ära närbunud, et piss väljub nüüd vaid ajudest hingamise kaudu? Ma tean mitmeid homosid ja lesbisid, aga keegi neist ei tee sinu soovunelma järgi (st. - nad ei liputa mingilgi moel oma orientatsiooniga ega osale ka nendel paraadidel). Peale seksuaalse eripära on nad igapäevaelus samasugused nagu teisedki (heterod). On vaid osa, kellele meeldib see nn. liputamine. Mitmed neist on ka tublid lapsevanemad. Ja tean ka selliseid heterosid, kellele jälle väga meeldib osa võtta homode ja lesbide paraadidest. Inimesed on vägagi erinevad. Lase oma ajud nüüd kiiresti sellest rämpsust puhtaks loputada, et need palava ilmaga päris mädanema ei läheks.

-11  +5
Mahvalda Kuhvalda
01.08.18, 19:31
Ok - meeste-värgi kohalt tegid sa oma arusaama nö.kogu kollektiivile teatavaks(mis sellest, et enamuses on need arusaamad ekslikud). Nüüd ootame Sinu nägemust sellest, kui naine on jõudnud sinu ealiseks elada :-)

-0  +3
naljamees

01.08.18, 17:24
kõik peded on miinuseid panema aetud !

-0  +8
lihtsalt vasakukäeline

01.08.18, 19:12
uudiseid Saarsost on viimasel ajal tihedamalt kui LGBTQ-dest, pole küll kuulda olnud mingist paraadist või uutest seadusesoovidest. äkki on mõni mees hakanud hoopis valimistele mõtlema ja püüab jälle kirgi kütta. Aga ravile saatmistega peaks merekaru küll ettevaatlikum olema v mäletama omi käike (https://www.ohtuleht.ee/280121/huljatud-kapten-mart-saarso-leidis-hingeravil-olles-uue-onne)

-5  +4
toomas

01.08.18, 20:51
Saarsood ja muud sood...loe ja mõtle...nagu keskaegne nõiajaht...

-4  +1
elektritsaabtasuta.blogspot.com
 1

01.08.18, 21:01
Miks homode huuled on lillad ? Homodeks nakatutakse homoviirusest...Ta ise pani endale suhu teise mehe peenise ja nuttis...
Homoviirusesse nakatunud mees pani oma suhu teise mehe peenise ja nuttis...Ta oli ahastuses,aina ohkas...keegi ei sundinud teda selleks...Miks ta seda tegi ? Ta ei imenud aga kraapis hammastega teise mehe peenist...Ta ei nautinud seda akti ja ei pakkunud naudingut,ei otsinud naudingut. Oli õnnetu. Jube pilt,eks ju,nuttev mees peenise otsas ja ohkab,ta ise sundis ennast selleks koleduseks.

Homoseksualismi puhul ei ole tegemist kultuuriga aga on viirusega mis levib vere kaudu.
Homoseksualistid kraabivad hammastega mittehomode peenise sisse viiruse ja siis varsti neil ilmuvad haiguse sümtomid:
1)Lillad huuled.
2)Põselihased lahevad krampi ja hoiavad ees pidevalt irvitust(naeratust).
3)Huuled muutuvad paksuks,vedelaks,paistetuvad ja huulte lihased on halvatud.
4)Hääl muutub pardi taoliseks, ebardlikuks.
5)Käed hakkavad zestikuleerima pede moodi.
6)Taguotsa augu ümber tekib sügelus,punased punnid.
7)Lihaste toonus muutub viletsaks. Homo käepigistus on vedel,pehme,vastik.
8)Keha kattub vastiku tundega,
tekib selline muretu tunne ja ükskõiksus,et enam pole vahet millisesse auku topid oma riista.
9) Tekib naisteviha.
10)Kaob maskuliinsus,tahad naist aga ei õnnestu sest mehelikkus on kadunud,naised jooksevad eest minema.
11) Unes näed homoseksuaalseid vahekordi ja saad sellest orgasmi.

Kui viirusesse nakatunud isik hakkab ennast ravima siis paljud sümptomid kaovad varsti.
Homoseksualismi haigust ravivad :
1)Võilille juurika tee.
Parima tulemuse annab kui otse põllult toores juurikas koos lehtede,varrega ja õiega koos otse kaanega teepotti panna. Pesed puhtaks,tükeldad ja valad keeva vee peale. Kui tee on joodud siis siis saab kasutada leotisena s.o. valad külma vett peale ja hoiad mingi aja kui veele tekib mahla maitse. Nii saab paarist juurikast mitu päeva kuni nädal aega juua kosutavat võilille leotist.
2)Austraalia teepuu õli,ingl.keeles tea tree.
Kuigi sellele rohupudelile on kirjutatud,et kasutada ainult välispidiselt siiski saab seda kasutada ka sisemiselt. Saja grammi vee kohta segada tilk toda õli ja juua sisse.

Miks homoseksualistid ei tohi anda verd ?
Miks homo huuled on lillad ?
Homoviirusest...

Ma tean neid isikuid :
1) Seda homo kes kraapis viiruse mittehomo peenisesse.
2)Seda mittehomo kelle peenisesse kraabiti homoviirus.
3) Isikuid kes leidsid,et nende majakaaslane muutus pedeks...
Loodetavasti saan ma panna need inimesed kokku ja tuua avalikkuse ette kui tunnistajaid homoviiruse olemasolu kohta.

Lugu oli sedasi:
Maani purjus mees tatsas kodu poole. Pargis talle tulid vastu kaks neidu kes pakkusid endid ja lubasid teha 20 euro eest suuseksi. Purjus mees andis raha aga siis neiu virutas rusikaga munadesse ja ei teinud suuseksi,jooksis minema. Eemalt vaatasid seda pealt kamp inimesi. 1 meesterahvas eraldus neist ja liikus purjus mehe poole ja pakkus minna nurga taha sest tahtis imeda peenist. Siis mindi nurga taha.Ta pani purjus mehe peenise oma suhu ja ei hakanud imema aga hoopiski kraapis hammastega...siis purjus mees taipas,et homo ei otsi ega ka tahagi pakkuda naudingut aga tahab levitada viirust siis purjus mees tahtis murda homo kaelaluu aga oli liiga purjus ja sai peksa hoopiski ...
Peale kaklust homo ütles mittehomole:" Arvatavasti-loodetavasti nüüd sinagi said selle viiruse. " Viirusesse nakatunul 24 tundi hiljem ilmnesid homoviiruse symptomid...

Viirusesse nakatunud mees otsis abi haiglast,Dublinis The Mother hospital-st. Palus teha seksuaal haiguste testi ja vere testi, jutustas mis temaga juhtus,millised muutused toimusid tema organismis peale seda kui homo kraapis ta peenist. Arst koputas otsa ette ja ytles,et homo on olla normaalne,homoviirust ei eksisteeri. Viirusesse nakatunu vihastus ja selle peale arst kutsus turvamehed...


P.S.
See mittehomo kelle peenisesse kraabiti homoviirus on endine politseiametnik. Teatavasti politseisse tööle homosid ei võeta.


-6  +2
Pets
02.08.18, 08:48
Parim elekter on siiski tasuta elekter ning eriti hea on see sauna kütmiseks.

-0  +3
muide
 3

01.08.18, 22:28
Kui Eestis on ca 2 % homosid ja lesbisid, siis on see ju kaduvväike rühmake. Ja pealegi on nad enamalt jaolt ausad maksumaksjad ning lojaalsed riigikodanikud, erinevalt ekrelastest-putinlastest ajukääbikutest.Aga hullem asi on see, et meil on viiendik ajukääbikuid, kes millestki aru ei saa. Nüüd nad on saanud omale ka EKRE näol iidolid ja poliitilise väljundi. Osa sellest EKREst on samasugused ajukääbikud, aga osa kasutab omale mugavuse loomiseks lihtsameelseid ära, ajades neil igasugu absurdi ja kontrollimisel lausvaleks osutuvat mula. Nii et Eesti kodanikud - kas te ikka tahate kuuluda ekrelaste-Putini sõprade klubisse? On mille üle mõelda.

-9  +4
To \"muide\"
02.08.18, 06:50
Tunned muret ekrekate ja Putinoidide "ajukääblikuse" pärast, samas pole sa ise ju isegi seda, vaid lihtsalt KÄÄBIK. Sellel kohal, kus ekrekatel ja putinoidel on aju, ON sinusugusel vaakum.

-2  +6
muide
02.08.18, 08:37
To \"muide\"
02.08.18, 06:50
Sulle, kellele vanemad ei raatsinud isegi nime anda:
minu "vaakuum" võimaldab näha asju selgelt ja objektiivselt - erinevalt sinusugusest ekrelasest, kes näeb vaid moonutatud ja valelikku maailmapilti. niisuguse (ekrelase) ajuga pole paraku midagi peale hakata.

-5  +1
Niipalju
02.08.18, 09:50
... siis sinu vanemate poolt antud vaakumist ja selgeltnägemisvõimest - oma "teadmistega" oled täiega pambusesse pannud, on siin kribimise asemel mõistlik politsei ja kiirabi kohale kutsuda - muidu kooled veel ää ja polegi enam, kelle "kõrgete" teadmiste kallal hambaid teritada. Olen samapalju ekrelane, kui sinagi, aga ei kuulu ma sinu moodi ka kartellierakondade ega globaal-libetole-
PEDErastide toiduahelasse, sest see seemnesodi, mida sulle manustavad leivaisad ja Sorose-laadsed "jumalad". Jama värk(sinu arvates!) on ka nimega - minul on see olemas sünnist saati - ja täitsa ausa eestlase eesti nimi .... mitte mingi "muide". :-)

-1  +3
Niipalju
 2

02.08.18, 09:53
"...sest see seemnesodi, mida sulle manustavad leivaisad ja Sorose-laadsed "jumalad" ajab iga normaalse inimese ja eestlase oksele."

-1  +3
Nii ja naa
02.08.18, 10:39
No mis see " niipalju" parem nimi peaks olema kui "muide"

-0  +0
Nii ja naa
02.08.18, 11:23
Tegelane, kellele käib pinda ja NÕUAB, et kõik (loomulikult peale tema enda)peaksid kommentaariumis tema, kui "püha lehma" soovi ja käsu kohaselt, oma nimed avalikustama on ikka "eriline" aate- ja põhimõtte tegelane. Mul ei ole probleemi oma nime avalikustamisega - selline palgaline kartelltroll aga si.ub ennast seepeale silmini täis ja upub oma enda rooja sisse ära, kui peaks oponendiga näost-näkku kohtuma. MEGAIRW!

-0  +1
meinhard

02.08.18, 11:48
Kui keegi tuleb võitma, et "mõttevabadus on kängitsetum kui NSVL-is", siis võiks ta enne vestelda selleaegsete meelsusvangidega. Lagle parek ja Enn Tarto on veel elus, aga ega neid vanu inimesi enam kauaks pole, kes oma noorepõlve GULAG-i laagrites veetsid. Kui nad surevad, siis jääbki kõlama vene mõjuagentide jutt, et NSVLs oli kõik parem. Aga nagu öeldakse, mida suurem vale, seda usutavam.

-1  +1
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Perekondlik (2)
Oma kätega loodu pakub Raivole rahuldust ja rõõmu
In memoriam Mihkel Smeljanski
Muhus jagati parimatele preemiaid ja tunnustusi
Bellingshauseni kapten Indrek Kivi: kartsin juhtide egosid (2)
Toasooja hind võib edaspidi kerkida kuni 10 protsenti (12)
Meie Maa omanik Arne Pagil pälvis maakonna vapimärgi (1)
Lümanda elutööpreemia pälvis spordihing Urve Vakker (3)
Mustjala teenetemärk jäi tänavu välja andmata
Sandra Sepp: advokaat peab olema inimlik (1)
Priit Penule maaeluministeeriumi kuldne teenetemärk (1)
Kalurid soovivad Saaremaa suurmehi postmarkidele (5)
Toitumisekspert: tervisliku toitumise ABC tuleb kasuks igaühele
Rahvas, rahvus, riik (4)
Nädala loetavuse top 5
Kaunispe külas hukkus autot remontinud mees
Pulmapidu päädis kolmekordse luumurruga (11)
Valla järelevalve peaspetsialist lahkub ametist (21)
Imetüdruk läbis aastaga kaks klassi (29)
Perekondlik (2)
Kommentaarid
Kuressaares toimus robootikaliiga eelvoor (6)
Meie Maa omanik Arne Pagil pälvis maakonna vapimärgi (1)
Sõnajalad kolivad tuuleenergeetika arenduskeskuse Saaremaalt ära (24)
Tuba, kus maailm muutub paremaks (12)
Toasooja hind võib edaspidi kerkida kuni 10 protsenti (12)
Sandra Sepp: advokaat peab olema inimlik (1)
Kalurid soovivad Saaremaa suurmehi postmarkidele (5)
Särjepüük algas mullusest kuu aega varem (4)
Nelja maakonna naiskodukaitsjad õppisid evakuatsiooni (5)
Bellingshauseni kapten Indrek Kivi: kartsin juhtide egosid (2)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2020. Kõik õigused kaitstud