20212223242526
2728293031

Saaremaa suur võit!
26.03.2018. Autor: MM
Üle 1600 inimese seisis laupäeval Kuressaare spordihoones püsti, kui mängiti viienda geimi otsustavaid punkte. See hetk, mida kaua oodatud ja loodetud…, oli käes.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
uljas
 2

26.03.18, 09:11
Mis suurest võidust te siin jahute? Saarlaste mäng oli tükati hambutu ning mitu korda koostlagunemise äärel. Läbi juhuse ning pärnatate eksimuste saadi kuidagimoodi ja õnnegapooleksi see 3:2 võit kätte. Kirjutada siin lehes aga suurest võidust on äärmiselt kohatu ning eksitav.

-20  +25
Yes!
26.03.18, 15:40
Avasin kommentaariumi veendumuses, et sellise uudise taga saavad küll olla ainult positiivsed kommentaarid. Aga no ei - siingi on ainult irisejad platsis. Edaspidi pole vaja klõpsida - MOTT

-12  +16
to Yes!
26.03.18, 19:24
Ei olnud ju midagi sellist saarlaste mängus mis oleks positiivseid elamusi tekitanud. Pärnu mängijad olid saarlastest oma mänguoskuste poolest tunduvalt üle.

-10  +11
anonüümne
 1

26.03.18, 09:52
Uljas, kas kibestumus või mis su probleem on?

-17  +14
uljas
26.03.18, 10:30
Millest kibestumus? Ei midagi taolist, lihtsalt poiste mäng oli mage. Ilma vöörleegionärideta oleks see hoopiski mannetu olnud.

-17  +19
Al Bundy

26.03.18, 10:39
...keegi "uljas" (väikse algustähega, mis näitab ilmselt suhtumist iseendasse) kirjutab: "Kirjutada siin lehes aga suurest võidust on äärmiselt kohatu ning eksitav."
Võibolla jäi kommentaari kirjutajal kahe silma vahele, et Saaremaa võistkond krooniti laupäeval Balti riikide tšempioniks. Kui see pole suur võit, siis mis see on? Mõna kodanikku vaevab elukestev vingumine lihtsalt, kuid see on rahvuslik isepära muidugi.

-18  +20
 2

26.03.18, 12:28
Laupäeval tehti Saaremaa võrkpalliajalugu. Peab ikka eriliselt kõva pea olema, kui sellest aru ei saada. Sihuke uljas-vend võiks naelapüstolina leiba teenida - hea kõva pea, millega naelu sisse põrutada.

-17  +16
Audrust
26.03.18, 13:06
Pilgake aga pilgake, tõsi on aga see, et kui neid väljamaamehi olnud ei oleks, oleksid pärnakad saarlastest nagu teerulliga üle sõitnud.

-15  +17
Anti!
26.03.18, 20:37
Kui me kõik oma välismängijad koju tooksime siis oleksid vastasmeeskondades ehk ka treenerid väljakul mängimas! Nemad peavad täna ikka tänama me mehi kes neil see nende tiimiau üleval hoiavad!

-9  +2
Jaan

26.03.18, 14:18
tore, et Saaremaa saarlased mujal mängivatele saarlastele koha kätte näitasid!! Äkki on uljas ühe sellise mujal mängiva saarlasest mängumehe sugulane, et siin haliseb?

-18  +12
Uljasele

26.03.18, 15:17
Ja mida Sa oled ise ette võtnud, et saarlased koju mängima tuua?

-13  +9
Anti!

26.03.18, 20:32
Mäng oli suurepärane! Ja see, et kaks geimi pärnakatele anti on suurepärane! Kui Te tähelepanelikult mängu jälgisite siis need äraantud geimid olid mängulised, ehk rahvale kaasaelamiseks ja vastasleeri lohutuseks! Rahvale anti mängust maksimum!
Kõik oli strateegiliselt suurepärane!
Kadetaid on ikka!
Ainult Rahu!!
Tänud meeskonnale ja just me võrkpalliklubile!

27.03.18, 14:59
Kas teised tiimid tasuta mängivad? Panga tiimidel peaks ju raha rohkemgi olema kui meie klubil?
Aga "siga pidi loopimiseks seda paska ikka leidma" ! Igale oma!

27.03.18, 13:10
Pean rõõmuga tunnistama, et seekord mängisid pärnakad saarlastega nagu pottsepp saviga. Ainult ebaõnn ja mitme pärnaka vigastused ei lasknud pärnakatel väljateenitud võiduni jõuda. Aga pärnakate mäng oli tunduvalt läbimõeldum ja nauditavam kui saarlaste oma.

-2  +5
ehh!
27.03.18, 15:12
Siis olid nad ikka kehvad just ses ametis! Kui nad seda voolimistööd oleksid tundnud oleksid ka võitnud! Neil oli neljandast võidujärg sees ja edasiminek oli lihtsam, praegul jäid viimases geimis lihtsalt jänni!