[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Reede, 20. oktoober 2017  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
oktoober 2017
järgmine kuu
E T K N R L P
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kommentaarid

President, te valetate!
12.10.2017. Autor: Mart Helme, EKRE esimees
President teatas, et Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kavatseb Eesti muust maailmast ära lõigata. Lugupeetud president, te valetate.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
vanamees
 1

12.10.17, 06:21
aga meil pole ju presidenti ! see praegune on mingi nestori äda pätakas ! rahvamandaati tal ju pole ! on mingi eesti rahvast vihkav vuhva !

-14  +46
mikser
12.10.17, 07:01
Väga hästi ja tabavalt öeldud!

-13  +42
Jüri Kuusk
 4

12.10.17, 08:02
EKRE-t on valelikult süüdistatud Eesti isoleerimise katses muust maailmast ja veel sajas sulepeast väljaimetud surmapatus, kuid nagu me kõik teame on valel lühikesed jalad ja sotside poolt fabritseeritud valesüüdistused ei pea paika. Tegelikult on lood hoopiski vastupidised. Me kõik mäletame veel seda kui 5. septembril võtsid FSB töötajad Vene-Eesti piiril kinni Eston Kohvri ja teda süüdistati piiri ebaseaduslikus ületamises. Kas Kohver võeti kinni Eesti või Vene territooriumil, see jäigi täpselt selgeks tegemata. Kuna piir oli täielikult väljaehitamata, siis võis Kohver ka vabalt Venemaale eksida või kogemata sattuda. Aga see selleks. Enne eelpoolnimetatud intsidenti oli rahvale pidevalt räägitud ja kinnitatud, et Eesti Vabariigi piir peab, kõik on korras ja rahvas võib ennast turvaliselt tunda. SEE KÕIK OLI ÜKS SUUR VALE! Kui ei oleks olnud Kohvri saagat, siis suure tõenäosusega oleks meie riigipiir ikka veel samasuguses seisus – võsastunud tühermaa.
Nüüd veidike ka Euroopa Liidu välispiirist. Kas Euroopa Liidu välispiir peab? EI PEA! Minul oli veidi aega tagasi võimalus selles ise veenduda. Tahtes sõita öösel kella kahe ajal Ungarist Serbiasse selgus, et piiril ootavad piiriületamist kuskil 30 suurt turismipussi. Järjekord ei tahtnud sugugi edasi liikuda, õnneks meie vene rahvusest bussijuhil oli niipalju nahaalsust, et ta sõitis paljudest bussidest mööda ja sättis bussi enne piiripunkti neljandaks. Kuid oma kolm tundi tuli meil ikkagi oodata ja ilmselt oleks tulnud nii mõnigi tund veel kui piirivalve ei oleks meilt küsinud kuute pudelit õlut. Kui õlled käes, avanes piiripunkt nagu nõiaväel ja me marssisime riburadapidi piiripunktist läbi. Meie passid ei huvitanud neid üldsegi mitte, ilmselt oleksime ka vanade NSVLiidu passidega või ema piimaraamatuga saanud piiripunktist läbi. Umbes sama stsenaarium kordus ka Serbia ja Makedoonia piiril, sealt lasti läbi 10€ maksmisel. Makedooniast uuesti Euroopa Liitu, Kreekasse suundumisel küsiti piiril taas kuute õlut. Seega siis, Euroopa Liitu pääsemiseks ja sealt väljumiseks on vaja kuute pudelit õlut. Hoopis omaette tsirkust nägin siis kui tahtsin Parta sadamast laevaga Kreekamaalt lahkuda ja Itaaliaase, Veneetsiasse sõita. Kuigi sadama territoorium oli päris kõrge aiaga piiratud ei takistanud see ometigi pagulastel sellest üle ronimist, et siis endid igasugu autode alla või sisse peita, et niimoodi laevale pääseda ning Kreekast Itaaliasse sõita. Hämmastav oli aga see, et politseid ei olnud eriti näha ja kui vahel harva mõni mootorrattal sõitev politsei ilmuski nähtavale, siis pani ta sireeni hüürgama, et pagulased saaksid endid aegsasti ära peita või laiali valguda. Uskumatu, kuid tõsi! Aga meie riigijuhid kaagutavad nagu kanad Brüsseli järgi, et Euroopa Liidu piiridega on kõik korras ja elu selles liidus on nagu lill. EI OLE KORRAS, KÕIK ON KUIDAGI VÕLTS, VALELIK JA VÄIKERAHVAID AHISTAV.

-6  +50
vabandus
12.10.17, 08:24
Parta sadam lugeda Patra sadam.

-1  +8
Toomas Kasemaa
12.10.17, 14:28
Mõtlesin, kas seda teemat kommenteerida. Siis mõtlesin, et jah. Väärtushinnangud peab paika saama.

Euroopalikeks väärtusteks on on iga inimese põhiõigused, mis on kaitstud oõhiseaduse § 12. Nende õiguste kallale on üritanud EKRE kogu aeg minna. Tuletame siin Wunderkind Madissoni arvamusi natsisaksamaa ja juutide teemal. Tuletame meelde seisukohta kooseluseaduse suhtes, järgmine katse diskrimineerida teistsuguse mõtteviisi ja käitumisega inimesi jne.

Ei mingit valet, halastamatu tõde, et selliste seisukohtadega Eesti jäetakse kõigi praeguste koostööriikide ja liitlaste poolt isolatsiooni. Näidetena suhtumine Austria valitsusse kes sarnastel teemadel libastus.

Piiri pidamatus. Jüri, ei pidanud ju sinu kirjeldustes Serbia piir, kuhu õlle eest võis vabalt sisse marssida. EL piiril kontrollitakse ja registreeritakse tavapäraselt sissetulevaid inimesi, mitte väljuvaid inimesi kes te olite.

Kuid täiesti nõus Eesti piiri osas, vaja on EL välispiiri rajatised korralikult välja ehitada. Edu kõigile poliitilistele jõududele kes seda toetavad ja teostavad.

-27  +2
Toomas Kasemaale
12.10.17, 15:20
Õlut luniti just ikka Euroopa Liidu piiril, mitte Serbia omas. Teatavasti on riigipiiridel kaks piirikordonit ehk piiripunkti, mitte üks ja ühine. Ei jäeta Eestit EKRE pärast isolatsiooni, pigem vastupidi sest aina enam hakkavad Euroopa rahvad aru saama, et Merkeli avatud uste poliitika hävitab Euroopa.

-2  +28
OLEW AIT EKRE elab maal
12.10.17, 20:23
Mul on hea meel, et Toomas Kasemaa esineb oma nime all. Eesti ei ole ega jää mingisse eraldatusse. Miks peaks? See pedede nõue on juutide lammutustöö valge rassi kallal. Juutidelt tuleb pangad ära võtta ja siis pole nende valge rassi vastane tegevus üleüldse võimalik. Millegipärast püütakse panku välja vedada oma mõttemaailmaga riikidest. Minu arvates aga Eestis polegi oma panku. Mida siis veel välja vedada. Jah, muidugi. Noortele püütakse selgeks teha, et te ei pea Eestis lapsi tegema, vaid vene moodi öeldes väljamaal mingu huinja muinjaga tegelema, kas siis neegriteatris luupust korjama või taani rahvalaulu arendama ja tüdimusest tulema Saaremaale ja kilkama, et miks tema krundile ei tulegi elektriliini. Loodame, et tulevikus on meil labasusi elus vähem, aga looda sa.

-3  +14
no nii
 2

12.10.17, 09:35
ekre valimiseelsed mullid. Selle asemel , et rääkida, mida saab kohaliku elu parendamiseks teha, lüüakse muudel teemadel lokku - peaasi, et kuidagi pildil olla. Mõttetu seltskond.

-41  +10
OLEW AIT EKRE elab maal
12.10.17, 09:59
Küsime - mida on võimul olnud tegelased ära teinud. Hea mees, kes jälle lubabki. Sain eile Keskerakonna reklaami. Palju ümarat juttu asjatundmatutelt tegelastelt.

-1  +35
to no nii
12.10.17, 10:11
Aga palun:
1.Lõpetame korruptsiooni ja onupojapoliitika. Lööme rehepapid valitsemise juurest minema. Lõpetame maksumaksjate raha raiskamise ja teeme kiire lõpu hankelepingute suunamisele nn omadele. Omavalitsuste otsused peavad põhinema elanike vajadustel ja huvidel,
2.Lapsed on meie suurim ja kalleim vara. Ilma lasteta kaoks varsti eesti keel, kultuur ja omariiklus. Et sünniks rohkem lapsi, hakkame enda juhitud omavalitsustes maksma 1000 eurot laste sünnitoetust ja 500 eurot 1. klassi minejate ranitsatoetust,
3.Lapsed peavad saama koolist parima hariduse, eestimeelse kasvatuse ja eluterved väärtushoiakud. Toetame lastele isamaalise kasvatuse andmist. Me ei luba koolidesse nn sallivuspropagandat. Haridusega ei mängita,
4.Iga laps peab saama käia lasteaias ja koolis kodu lähedal. Kool on kohaliku elu süda ja tuleviku tagaja. Toetame hariduses konkurentsi. Elu ei tohi koonduda ainult keskustesse!
5.Eesti ameti- ja haridusasutused peavad olema eestikeelsed ning eestikeelset haridust tuleb anda alates lasteaiast. Paneme suuremat rõhku keeleõpetajate ettevalmistamisele ja kehtestame lisatasu eesti keele õpetamise eest mitte-eestlastele,
6.Me ei kummarda võõrast kultuuriruumist tulevaid immigrante-majanduspõgenikke. Lõpetame sisserändajate ülalpidamise Eesti inimeste arvelt ning välistame getode tekkimise ja mošeede ehitamise. Piirame metsa- ja põllumaa müüki välismaalastele. Eestlased peavad jääma oma maa peremeheks,
7.Rahvuskultuuri areng on meie rahvusliku kestmise alus. Suurendame toetusi rahvatantsu, koorilaulu ja pärimusmuusikat harrastavatele kollektiividele. Roheline tuli rahvusteadustele,
8.Meie inimesed muutuvad jõukamaks ainult siis, kui Eesti kapitalil ja ettevõtlikel inimestel läheb hästi. Kuulutame sõja omavalitsustes lokkavale bürokraatiale ja lõpetame ettevõtjate kiusamise totrate euroregulatsioonidega. Tagame korraliku transpordiühenduse vallakeskustega, et vältida seniste valdade ääremaastumist,
9.Tõstame omaste hooldamise toetuse riikliku miinimumpalgani (2017. aastal 470 eurot) kuus ja parandame taastusravi kättesaadavust. Kindlustame erivajadustega lastele personaalse õppe,
10.Igas Eestimaa nurgas peavad inimesed tundma end alati turvaliselt. Erakorraline arstiabi, politsei ja päästeteenistus peavad kõikjal Eestis olema kiiresti kättesaadavad. Ööpäev läbi avatud valveapteek igasse maakonda,
11.Parvlaevaühendust mandri ja saarte vahel, aga samuti ka parvlaevaühendust saare ja saare vahel tuleb võtta kui teepikendust ja see peab olema saarte elanikele tasuta!
12.Kuressaare kesklinn tuleb muuta inim-ja jalakäiasõbralikumaks, autoliiklus tuleb kesklinnas viia miinimumini,
13.Korda tulevad teha nõndanimetatud kolemajad või need lammutada,
14.Üksinda elavate vanurite mandril või mõnel teisel saarel elavad järeltulijad peavad saama oma vanemaid külastada abistamise eesmärgil, makstes selleks pool hinda tavapärasest parvlaeva piletihinnast.

-3  +37
no nii
 2

12.10.17, 09:51
Nagu paljudes teisteski teemades, ajab Helme ühekülgset kägu, sest on veendunud - ega inimesed ikka viitsi kontrollida, mida ta räägib ja võtavad kõike tema juttu puhta kullana.
Inimlikkus paistab sellel mehel olema võõras mõiste.
Istanbuli konventsiooni tekst on siit nähtav:
https://rm.coe.int/1680462531

-40  +5
OLEW AIT EKRE elab maal
12.10.17, 10:02
keegi valvekoer, kelle nimi on seekord oh jahi asemel no nii, on hakanud klähvima.

-2  +29
noh nii
12.10.17, 10:36
Nii raske on aastakümneid olla sotsist ripats nn reformioravate ja "isamaalaste" ultraparempoolsuse paela otsas ... eks nüüd omad vitsad peksavad neid pseudosotse, kes tavaliselt unes näevad Stalini ja Lenini kauneid portreepilte!

-3  +9
Anonüümne

12.10.17, 10:03
Samas on meie president öelnud, et kui EKRE võidab valimised, siis annab ta neile valitsuse moodustamise ülesande. Seda ei oleks kindlasti teinud Siim Kallas või Eiki Nestor.
Loodetavasti on president ka mõtlemisvõimeline ja teeb Helme vastusest ka oma järeldused.
Loodetavasti teeb ka EKRE oma korrektuurid ja mõistab hukka justnagu EKRE nimel tehtavad rassistlikud väljaütlemised.
Tähtis on nii vasak- kui paremradikaalsuse välistamine.

-1  +6
no nii
 2

12.10.17, 10:31
to no nii
12.10.17, 10:11
Aga palun:
Aga, palun - loe see tekst nüüd hoolikalt ise läbi ja mõtle - plaju sellest kohaliku valimise, palju riigikogu (või riiklik) temaatika on. Korruptsioon on konkreetne asi - kõik oskavad seda trummi lüüa. Ajalugu näitab, et ilma konkeetse sisuta tulevad ühtede korrumptantide asemele teised. Ekre puhul - diil Savisaarega näitas selgelt, kui aldis on tegelikult ekre ise korruptsioonile.
Oma maa peremeheks -kas keelad inimestel oma kinnistu müügi ära sellele, kes enam maksab - naljatilk.
Jne. jne. Reaalsus on nullilähedane.
Võimule ja maksumaksja rahakotile ligipääsu himu on tel suur, sisu suurt pole. Ja nii on.

-27  +4
Sibrits
12.10.17, 10:36
Kõik see kehtib ka kohaliku tasandi (iga küla ja maapiirkonna) kohta. Või arvate, et näiteks 9.Tõstame omaste hooldamise toetuse riikliku miinimumpalgani (2017. aastal 470 eurot) kuus ja parandame taastusravi kättesaadavust. Kindlustame erivajadustega lastele personaalse õppe on ainult riigitasandi (riigikogu) küsimus.

-0  +17
lugeja
12.10.17, 10:45
Kui juba meie teada-tuntud reisisellist "parteitu" president (suht Marco Polo-stiilis riiklik turist) avalikult laimab EKREt, siis järelikult on keegi astunud kellelegi kõvasti varba peale. Ja järelikult asja eest.

-2  +10
 1

12.10.17, 10:32
...ise oled üks klähvija ja pläma ajaja.Ainuke lootus ongi veel EKRE'l.Ainuke erakond,kes räägib avalikult ja ausalt asjadest nagu need tegelikult on.Teised on "pugejad ja müüdavad!Kas oled veel vähe näiteks lugenud murjamite tegudest,või sul pole tütreid,kelle pärast muretseda.Nende meelest on ju valge tüdruk ainult "lihatükk"mis ongi mõeldub ainult nende kasutamiseks,Kas sulle on vähe sellest,mis toimub mujal euroopas,HÄBI SULLE!Jah,mina valin just EKRE!!!!!!Sulle teadmiseks.Olen naisterahvas ,alguses mulle meeldis meie president,kes tundus LAHE olevat,aga see mis ta suust tuleb,enam ei meeldi!Ongi nii !!!!

-3  +31
to-no nii\'le
12.10.17, 10:42
Ega taoliste no nii'dega olegi midagi teha, kui inimesel mõistus ei jaga ning südametunnistus sootuks puudub, siis on ta lootusetu juhtum meie ühiskonnas ning ka taolisi tuleb taluda ning neilegi peab jaguma eluruumi siin päikese all. Küürakaid parandab vist tõesti ainult haud. Mõttetu on taolistega vaielda ning oma aega raisata, ütleb ju vanasõnaga, et kui sitta liigutad, hakkab see haisema.

-1  +20
super

12.10.17, 10:55
Saaremaal 10 islamiusulist. Keelame neil mošee ehitamise ära ja elu ongi lillepidu

-18  +1
aga

12.10.17, 11:02
to-no nii
12.10.17, 10:32

kuhu su mõistus ja südametunnistus siis nüüd kadusid

-0  +4
Ka Ekrelane
 1

12.10.17, 11:29
on ääretult naiivne arvata et Kui EKRE tahab et EU oleks selline siis sellest aitabki oma tagumiku päästmiseks ... EU ei saa kunagi selline olla. Sellest on vaja kas kiiresti taganeda kuni meil veel elemantaarnegi enesemääramisvõimalus või teha EU sees tugevate konservatiividega koalitsioon - aga selle poole püüdlemist ma küll erakonna juhtide poolt märganud ei ole. Poosid, poosid ... ka umbkeelstest kõrbepoegadest koosneva Nato seljataga vingerdamine on nõrk. Nad alluvad Ameerikale mitte meile - tohutu ressurss läheb sinna ja ajab naabrit vaid vihasemaks... ja need muud jutud ka .. mina hakkan väsima poliitpoosidest reitingu nimel. Nukker on.

-14  +1
Doris
12.10.17, 16:15
Ära nukrutse, ära muutu kurvameelseks.
Koos EKREGA on sinul veel nii palju huvitavat ees.
Ära ütle kui hommik on udus,
et homset sa enam ei oota.
Vaata ringi - nii palju ilusat on ees,
tuleb uskuda ainult ja loota.

-0  +13
jokk
 2

12.10.17, 11:42
Jälle see ekrelaste suur himu Vene impeeriumi koosseisu tagasi. Vene rahadega seda erakonda toetatakse ja selle poliitikat ka aetakse. No palju siis neid lolle on, kes usuvad et mingi sõltumatu pisike Eesti saab iseseisvalt olla. Tuleb pool valida ja kui ise ei vali, siis valitakse see sinu eest.

-25  +3
to jokk
12.10.17, 12:40
Kust sina võtad, et EKRE Vene impeeriumi rüppe ihaleb? Ilmselt on sinul ülihea fantaasia, või sa oled kõigest sootuks valesti aru saanud. EKRE on oma tegutsemise algusest saati poole valinud ja see on Lääs. Ära lase endale refikate ja sotside poolt ajupesu teha, mõtle ikka oma enese peaga ja siis on kõik korras. Edu sulle!

-2  +23
OLEW AIT EKRE nr.388 jokkis inimesest
12.10.17, 12:53
Ka USA kutsus Eestit appi. Ka Vene impeerium tahab oma võimsust suurendada naabrite arvel. Küsimus on pigem selles, kas me kardame ainult hirmutamist või oleme ise ka mehed. Mis raha kellelgi mängus on, pole selge. Kui eesti noorte väljamaale minekut kutsutakse väljakutseks, vaata et vaesuse eest pääsemiseks, siis küsime nii lauristinitelt kui EL ees pugejatelt, miks me peaksime siia nende asemele vaesusse kutsuma neegreid ja araablasi ja seda hulgi. Mul on tunne, et seda labast poliitilist mängu nn.kartellierakondade poolt peab iga keskmine mõtlev eesti inimene labaseks vaatemänguks. Võimalik , et mõni praktiliselt ajuta tegelane lihtsalt ei suuda mõelda, ei taha mõelda, mis tegelikult toimub. Praegu on ju pea-aegu täielik näilisusel mängimine.
Olev Ait
EKRE
nr388

-0  +23
just
 1

12.10.17, 13:06
Kui president või kes iganes nimetas Mart Helmet valetajaks, siis see on TÕDE ja seda mingite keerutamisetega ekrelased ümber ei lükka. Vaadake peeglisse ja analüüsige natukenegi tema jutte. Loll lootus ei teised ei saa aru, mis on mis.

-25  +1
mikser
12.10.17, 13:29
Kui siin keegi valetab ja valelik on, siis on see pigem presidendiproua ja terve punt sotse.

-1  +22
OLEW AIT EKRE elab maal sotsidest klähvijatest

12.10.17, 13:42
Tundub, et nendel klähvijatel ei ole mitte mureks Eesti ja Saaremaa saatus, vaid nende poolt antud hääled, mille tulemusena võivad aga nn.sotsid mitmeski monstrum-omavalitsuses koalitsioonist ehk suuremast võimust ilma jääda. Nii lihtne see tundubki olevat.

-0  +18
just
 1

12.10.17, 14:05
Mina kui mittekandideerija ja parteitu näen, et kõige suuremas hädas oma häälte pärast on ekrelased just. Mis te oskaksite selle võimuga peale hakata? Üks saamatus ja viletsus oleks ainult. Ja see mitte ei tundu nii olevat, vaid just nii ongi.

-24  +2
OLEW AIT EKRE nr.388 Eesti ja valgete allakäigust
12.10.17, 14:53
Just on vist endine oh jah ja praegune no nii. Vend paistab enda arvates olevat eriline ennustaja. Ilma võimul olemata on tal selge, et seal EKREst hakkab tulema jama. Mida arvab ta aga nn. kartellierakondade (rehvorm, IRL, sotsid, keskerakond) lubaduste kohta - kas külast viimaste pensionäride väljasuitsetamist ja siiski mitme küla peale Türki veetavate pullide kasvatajad on mõnda aega veel liikumas. Aga kes teile siis piimalehmi peab? Ja veelgi hullem, sisehääl ütleb, et ka Türgi pullide kasvatajad surevad sugupuuta, kahjuks muidugi, sest marksistlik kapitalism tegelikkuses ei tööta samamoodi nagu kommunismgi. Vahe on ainult selle lõpu tulemuse kiiruses. Aga kui asja usinalt rakendada, siis ei ole see nn. marksistlik kapitalism parem kui varem arendatud eraomanduse segude ehk kolhoosnike aiamaaga kommunismi ehitamine.

-0  +17
just
 3

12.10.17, 15:08
Kuule sina, külavilusoov. 5 tuh aastat tagasi elasid inimesed ilma lehma piimata ära ja võivad seda tuhande aasta pärast teha. Mis siin ikka ennustada ja selliste asjade peale muret tunda. Mis tulema peab, tuleb niikuinii. Aga seda ma ütlen sulle - olen igasugu trummipõristajaid ja kisakõrisi näinud ja olen näinud neidki kes vaikselt, tasa ja targu elu edendanud on - nii et oskan selles osas vahet teha. Ja tean ka, mis tõelised murepunktid meie elus on (sellest ekre ei taipa rääkida) ning oskan vaadata, kes neile pihta saavad.
Nii et -rahune maha, ära mõnda aega peale võta. Katsu rahulikum olla, ehk siis antakse sulle ka pikemalt pensipõlve nautida.

-18  +2
OLEW AIT EKRE nr.388 justi allakäigust
12.10.17, 20:12
Just tahab minu kohta ära võtta ja filusohviks hakata. Ma loodan,et ta ise tõepoolest ei kandideeri volikokku, sest ma ei imesta, kui ta ütleb, et Eestis ei pea midagi põldudel kasvatama ja igaüks ise vaatab, kas ta sööb linnas asfalti, munakive või siis maal männijuuri ja vahelduseks läheb metsa seenile.

-0  +16
just
12.10.17, 22:26
OA 20:12
Tarkust ma armastan, aga sinu koha ma jätan südamerahus sulle. Mis maaelusse puutub, siis suure osa asju kasvatan ma endale ise nii linnas kui maal. Et kas ma maaelust ka tean, selle pärast ära muretse. Pool sajandit vähemalt tean ja jälgin neid trende (omal ajal sai tehtud vabariigi parim suurfarmi töövaatlus isegi). Eesti põldudel tuleb kasvatada mitmekesist toodangut - et riskid oleksid madalamad ja saadav lisaväärtus tulemuslikum. Tahaks väga loota, et meil kunagi asi nii hulluks ei lähe nagu täna prantsuses, kus ummikus talumehed endalt sageli elu võtavad.
Aga mis seente söömisesse puutub, siis uuri ikka enne, mis seeni korjata - muidu oledki kogu aeg pilves.
Aga sa tahad ju tark mees olla - miks sa end siis sellise seltskonnaga nagu ekre sidusid?

-12  +1
Justile
12.10.17, 22:52
Ära sina täna rohkem enam peale võta, kuid oma hommikused ravimid võta ikka korralikult sisse.

-1  +10
Aili
 1

12.10.17, 21:22
Selline sitt saab ilmuda ainult Meie Maas.

-15  +1
Ants
12.10.17, 21:58
Ilmselt mõtled selle sita all oma enda kommentaari.

-1  +15
Just
 1

13.10.17, 10:16
Nüüd hommikul, kaineks saanuna, sain ise ka aru, et olin eile siin ikka täielikku jama komminud, palun andke mulle andeks. Ma kohe ei tea mis kuri vaim oli minu sisse läinud, et siin niimoodi endast sada korda targema Olev Aidaga vaidlema kukkusin. Loomulikult on praegusel hetkel EKRE parim erakond ja minagi valin kindlasti mõnda EKRE liiget. Suure tõenäosusega valingi Olevit. Veelkord - palun eilsete rumalate kommentaaride pärast vabandust.

-0  +5
OLEW AIT EKRE elab maal
13.10.17, 10:24
No hea siis, et meelemuutus. Mina aga selliste meelemuutjatega ummisjalu luurele ei lähe.

-0  +5
aga

13.10.17, 10:20
paistab, et keegi EKRE valijatest või kandidaatidest on soovahetuse operatsiooni teinud

-1  +0
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
Rattur jäi vöötrajal auto alla (18)
Mehele anti peksa
Kallas: eraldi läbirääkimine oleks viinud tupikusse (17)
Leedo MTÜ ja selle esindaja mõisteti süüdi soodustuskelmuses
Saaremaa vallavolikogu esimehe kandidaat on Tiiu Aro (11)
Harry Kõrvits suhtus kõrvitsasse lugupidamatult
TOOMAS KÜMMEL AINULT MEIE MAAS: Kes võitis valimised? (7)
Tänak suurima palgaga sportlaste seas
Eile avati Kärla uus katlamaja
Täna antakse avapauk kolme päeva jooksule
Visit Saaremaa otsib parimaid turismitegijaid
Saaremaa turismiettevõtjad lähevad poolakaid püüdma
Sõmera Kodu valmistub elu näitusele tooma
Pipi pakub lastele isetegemisrõõmu
Hanso: saarlased pole läänlastest haigemad
Nädala loetavuse top 5
Madis Kallas tegi valimistel puhta töö (LISATUD VIDEO JA TULEMUSED) (10)
POLIITMÄNGUD SAAREMAA VALLAS: Jõupositsioonil sotsid heitsid valimisliidu Saarlane kõrvale (53)
Sotsidelt pakkumise saanud Mart Mäeker kaotas koha valimisliidus (24)
IRL võitis Muhus valimised
VALIMISLIIT SAARLANE: Kui Arno isaga koolimajja jõudis, olid tunnid juba alanud (O. Luts) (77)
Kommentaarid
Kallas: eraldi läbirääkimine oleks viinud tupikusse (17)
Rattur jäi vöötrajal auto alla (18)
Saaremaa vallavolikogu esimehe kandidaat on Tiiu Aro (11)
TOOMAS KÜMMEL AINULT MEIE MAAS: Kes võitis valimised? (7)
Sotsidelt pakkumise saanud Mart Mäeker kaotas koha valimisliidus (24)
MEIE MAA VIDEO: Vaata, mis Mart Mäekerit valimistel üllatas (17)
Märgime Arensburgi nullmeridiaani maha! (23)
VALIMISLIIT SAARLANE: Kui Arno isaga koolimajja jõudis, olid tunnid juba alanud (O. Luts) (77)
POLIITMÄNGUD SAAREMAA VALLAS: Jõupositsioonil sotsid heitsid valimisliidu Saarlane kõrvale (53)
Sport ja viin käsikäes (4)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2017. Kõik õigused kaitstud