[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Esmaspäev, 23. oktoober 2017  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
oktoober 2017
järgmine kuu
E T K N R L P
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kommentaarid

Kahel linna parklal nüüd ajapiirang
26.09.2017. Autor: Pamela Talzi
Kui politseimajast otse üle tee rajatud bussijaama parkla oli esimene, mis sai Kuressaares ajalimiidi, siis reedeks oli piirangumärk üles seatud ka Tallinna tn 25 ees renoveeritud parkla sissesõidu juurde.
Sorteeritud esimestena:vanemad   uuemad   parimad
gertu
 1

26.09.17, 01:01
aga kes neid kontrollib ja kuidas karistatakse? ... kas vaba parkimiskohta otsiv inimene peab kontrollima ja siis politseisse teatama, kes siis omakorda rikkujaga ühendust võtab? ... v hakatakse teisaldama masinaid - kui jah siis kes teisaldab? ning kuhu teisaldab!?

-3  +22
el Majoneza
26.09.17, 12:52
Kas peab asi olema alati kontrollis? Äkki on see märk nagu viisakas palve, et arvesta teistega ja ära hõiva kogu parklat terveks päevaks ära. Sama süsteem toimib ju ka ammu juba Rae alumises parklas. Seal on märgitud parkimisajaks 1h, keegi ei kontrolli kaua sa seal oled ega ka seda, et kas sul parkimiskell ka üldse olemas on (millest saarlased üldjuhul üldse midagi ei tea)...

-0  +34
maakas
 1

26.09.17, 07:55
hakkab pihta tasulise parkimise taastamine !

-18  +17
el Majoneza
26.09.17, 12:53
Pigem hakkab pihta liikluskultuuri taastamine, millest saarlased ei jaga ööd ega mütsi!

-8  +30
Einoh!

26.09.17, 08:02
"Kuulujuttude järgi olevat parkla projekteerinud mandriinimene..." Päris kindlasti aga projekteeris parvlaeva liikluse üks seto beib. Inimene, kes taipab saarlaste muredest (ja majandusest!) sama palju kui mutt purjespordist.

-5  +23
Järgmine
 5

26.09.17, 08:29
ajalimiidiga on siis Uue tänava parkla ?

-3  +6
kuri
27.09.17, 15:21
Ah jah, ette keeramisest veel - muide see probleem süvenes peale Liiklusseadusesse tulnud muudatust mis tee andmise mõiste võrreldes varasemaga ära rikkus. Mõõdukas ettekeeramine on muide uue liiklusseaduse kohaselt justkui lubatud. Loe palun ja imesta.

[ Liikluseeskiri: (1) Anda teed (mitte takistada) all mõistetakse nõuet, et liikleja ei jätkaks ega alustaks liikumist ega teeks mingeid manöövreid, mis võiksid sundida teist liiklejat muutma liikumissuunda või -kiirust. Liikleja, kellel on kohustus anda teed, peab sellest selgelt märku andma kiiruse vähendamisega või sujuva peatumisega. ]
[ Liiklusseadus: 1) anda teed (mitte takistada) on nõue, et liikleja ei jätkaks ega alustaks liikumist ega teeks manöövreid, mis võiksid sundida teist liiklejat järsult muutma liikumissuunda või -kiirust; ]

Ja kusagil seal on arvatavasti ka selle ajuvabalt teostatud Tallinna tänava STOP-märgi porno juured.
Kala mädaneb peast.
Ning idiootide jaoks täiesti turvaliseks tehtud maailmas tahavad vaid idioodid elada. Jäta see meelde.

-3  +1
kuri
27.09.17, 15:24
eelmine kommentaar läks kogemata valele oksale

-2  +0
Donna
28.09.17, 00:20
Kuri tahtis teada, et millal oli viimane liiklussurmaga intsident? Äkki meenutaks Bauhofi juures sõiduauto ja rolleri kokkupõrget, kua rollerijuht hukkus. Ma ei tea, kas see viimane oli aga küll neid eksiteerbib küll.

-1  +1
kuri
28.09.17, 09:54
Ah jah, oli tõesti üks rollerijuhi enesetapp hiljuti.

-4  +0
Priit
28.09.17, 10:07
Nagu näed ei tea sa reaalsest elust tuhkagi... leave now!

-1  +2
 22

26.09.17, 09:41
Nii kauaks siis oligi seda normaalset elu,jälle raha nälg kustutab kõik olemasoleva.Jumal hoidku,kaotage siis autod üldse maa pealt ära.Kuressaare kohta oleks see ju normaalne,et inimestel oleks kuhu parkida.Kas see raha nälg on tõesti nii suur,et iga viimase asja eest raha võtta.Vene ajal kiruti seda aega,et venelased,venelased,...aga kas eestlased on nüüd paremad,võtaksid sult viimase sendi ka käest!!!

-23  +9
mayo irru
26.09.17, 11:10
Eesmärk on hoopis teine: näoteks bussijaama parkla peab jääma inimeste bussile viimiseks ja bussi vastu minemiseks. Samuti on tänu sellele võimalik PPA-hoone külastamine. Kui selle parkla täidaks autod, millede juhid on sõitnud bussiga nädalaks mandrile tööle, ei saaks seda kasutada keegi. Samuti oleks mugav läheduses töötajatel seda terveks päevaks parkimiseks kasutada. Tänu sellistele piirangutele on võimalik parkla sihtotstarbeline kasutamine, milleks see mõeldud on.

-1  +45
el Majoneza
26.09.17, 12:49
Majoneesiga täitsa päri. Kui ikka mujal maailmas ringi vaadata, siis on aru saada, et kuressaarlasel pole ikka mingit kultuuri linnaelus osalemiseks. Elatakse ikka mõnikümmend aastat tagasi ja mõeldakse, et ollakse kuskil küla peal, mitte linnas. Kui bussijaamast ajalimiit ära võtta, siis leiduks kindlasti mõni paksperseline, kes ei viitsi autot kaugemale jätta ja jätab selle otse 5 meetrit bussist, et siis nädalavahetuseks Tallinna minna. Seda on ju näha kõige paremini Postkontori kolimisega, kus suur kisa ja kära parkimiskohtade ümber. See ju ei tule kellelegi kõne alla, et peaksid 5 meetrit rohkem jalutama. Võib-olla on ka asi virisemises, et millegi kallal peab alati võtma.

-1  +31
kuri
27.09.17, 12:29
El ajunisa, seega oleks sinu elueesmärk justkui inimestele sitta keerata. Just sellise tulemuse annavad need Kuressaare liikluses hetkel toimuvad idiootide poolt tehtavad muudatused. Alates ajuvabast Tallinna tänava lahendusest ja lõpetades parkimiskohtade kaotamisega igla pool mujal.

-11  +0
kuri
27.09.17, 12:35
Lisaks sellele ei saa ajunisa aru (tal puudub loogiline mõtlemine), et see nn. paksperseline ei sõida bussiga talluinna vaid autoga. Sest nii on mugavam. Ajunisal pole autot kuna ta ei saa oma rumaluse tõttu lihtsalt autojuhiluba ning seetõttu tõttab kade ja rumal nisa teiste elu korraldama oma lolluse kohaselt. Tüüpiline punane sotsialistirämpsu käitumine.

-13  +0
to kuri
27.09.17, 12:54
Väga õige nime oled omale pannud, samas jällegi vale koha enda väljendamiseks valinud. Psühhiaatriahaigla sobiks sulle rohkem ja viharavi ei teeks ka paha. Tundub, et auto sul ju võib olla aga mõistuseraasuke on küll ära röövitud.
Esindad vast seda troppide gruppi, kes on ainult iseenese peal väljas ega huvitu teistest? Sa vist pole siiani aru saanud, et kui näiteks bussijaamas ajalimiiti poleks, siis oleks see parkla pidevalt täis- kasvõi neid ilusalongi külalisi. Antud juhul tehti see parkla nendele autodele, kes tulevad bussipealt inimesi peale korjama.
Sina kui lihtne talumaamats ei tea ju sellisest asjast midagi. Auto on sulle külje alla kinni kasvanud ja vast virised, kui Selveris ei saa 5 meetri kaugusele ukse ette pargitud. Sa võiksid ju autosse lausa elama kolida siis. Maa asemel osta endale üks parkimiskoht linnas ja löö seal lalli, palju tahad. Kurb, et liikluskoolides sinusuguste peale ei mõelda, et lisaks liiklusseadusele tuleks mõne inimese puhul ka tagasi lasteaeda minna ja kõige tavalisemaid etiketinorme õpetada....

-1  +11
kuri
27.09.17, 13:17
Miks peaks sellele bussi pealt tulijale üldse autoga bussiukse ette vastu sõitma kui sinu (olematut) loogikat järgida? Las võtab takso või kõmbib jala Ida-Niidu tühermaale ja istub seal ootavasse autosse ümber. Otsi abi, tõesti, sul puudub loogika. Tegelikult tekitasid selle probleemi need lollakad kes Tallinna tänavalt parkimiskohti kaotama hakkasid ning politsei-päästemaja ehitusloa ilma parkimiskohtadeta kinnitasid. Oled ehk üks neist?

Mulle pole auto kusagile kasvanud, muide. Liigun ka jala ja rattaga aga punane sotsialistirämps oma rumalust ja kadedust levitamas käib mulle tõsiselt närvidele.

-10  +1
to kuri
27.09.17, 13:27
Sa panustad, et teistel pole loogikat aga ise pole selle peale mõelnud, et mõnele tullakse bussijaama seepärast järgi, et saada õhtu 10 ajal näiteks Nasva alevikku, kuhu enam buss ei sõida. Kuule tõesti, pane oma mokk maha ja ära häbista ennast veel enam oma lapiskute väljaütlemiste pärast. Ei saa üldse aru, miks see bussijaam sinule nii korda läheb? Kas sa plaanisidki äkki sinna elama minna? Mind see tõesti küll isiklikult ei puuduta, lihtsalt on hea meel, et selline asi kasvõi ühele inimesele vajalik on.
Kas on tõesti äkki asi selles, et keegi sind kuulda ei võta? Äkki ei olegi asi liikluskorralduses vaid väikestviisi depressioonis?

-2  +11
kuri
27.09.17, 13:34
Sul puudub loogika ja seetõttu oled omadega rabas.
Õhtul 10 on ilusalong muide suletud.
Samuti võib ka see bussi pealt tulija natuke oma paksu perset liigutada (sinu sõnad ja loogika) ning näiteks jalutada autoni mis teda pool kilomeetrit eemal ootab. Mis püha lehm see bussireisija on, et kõndida ei suuda?

Bussijaama tõi mängu keegi ajunisa oma mingist väljamõeldud paksperselisest rääkides kes justkui bussiga sõidaks autoga sõitmise asemel.

-10  +0
to kuri
27.09.17, 13:47
Siis tekib taas küsimus, et miks see parkla sinna tehti? Ikka ju nende bussiinimeste jaoks eelkõige. Või siis politseimaja visiidiks. Nagu ma eelnevalt mainisin, siia see 1h parkimist on tehtud hea tava järgimiseks ( mulle tundub nii ). Sina aga tahad lihtsalt siin kärkida ja oma kurjust välja elada. Kui sa ka teisi kommentaare loed, siis näed, et ma pole kaugeltki ainus, kellele sellised 8st 5ni parkijad närvidele käivad.
Kell 10 on ilusalong suletud aga siis võib mõni sinusugune ajuinvaliid sinna parkida selleks, et bussi peale minna (mitte oma autoga), selleks et ka näiteks lennujaama minna ja sealt kuskile kaugele reisida, kuhu oma autoga niisama ei sõida. Kindlasti leiduka sinna veel erinevaid debiilikuid, kes veel tobedamaid lahendusi välja nuputavad.
Miks on nt Tooma poe parklas öösel parkimine keelatud? Väga lihtne ju- keegi jätab õhtul auto sinna ja seisab seal kuni keskpäevani. Hommikul ei saa külastajad poodi tulla. Märkamatult saab ühest autost juba 2 ja nii edasi.
Point on selles, et liikluskultuur Kuressaares on täiesti paigast ära sinusuguste külamemmematside pärast ja asja peab ohjama. Samuti pooldaksingi seda, et hakkataks ka parkimistrahve tegema ja autosid ära teisaldatama, sest mõni sinusigane on lihtsalt niivõrd nahhaaliks läinud, et arvab, et kogu maakera keerleb tema ümber.

-3  +9
kuri
27.09.17, 14:05
Kuressaare liikluskultuur on tipp-topp tegelikult. Probleem on ajuinvaliidid kes küündimatult ja mastaabitundetult liiklust ümber kujundama asuvad. Ja probleem on sinusugused. Tegelikult käib sulle ju hoopis pinda, et kolleeg/teine linnakodanik pole sinusugune jobu kes autot ei oma/kasutada ei suuda ning seetõttu tahad sa kolleegile/teisele linnakodanikule oma saamatut eluviisi peale suruma hakata igasugu keeldude ja käskudega. Tüüpiline punase sotsialistirämpsu käitumine. Kadedad, lollid ja väiklased inimesed nagu nad on.

-10  +0
to kuri
27.09.17, 14:29
Kuressaare linnakultuur korras?
Kas see on korras, kui pargitakse kuhu vähegi võimalik? Kollastele joontele, takistades liiklust? Kas see on normaalne, et jalakäija astub ilma vaatamata ülekäigurajale? Kas see on normaalne, et eakad rattaga sõites anna teed märgi juures autole teed ei anna? Kas see on normaalne, et pidevalt sõidetakse ringristmikel ette? Kas see on normaalne, et tehakse ohtlikke mõõdasõite?
Tule oma külaurkast korra välja ja avasta tegelikku maailma. Kui sa iga pühapäev korra poodi sõidad, siis ei ole sa veel liikluses osalenu. Kui minu jutt tundub vastuvõetamatu, siis vaata liiklusstatistikat ja ka surmasid. Need on kohutavad ja veel milliste lolluste tagajärjel .
No tõesti, et meie lastel oleks turvalisem, siis tuleks sinul küll otsemaid autoload ära võtta ja ka vast ratas ära keelata. Nii debiilset juttu annab otsida. Kuskilt delfist kopeerisid oma teadmised?

-1  +12
kuri
27.09.17, 15:07
Ma elan Kuressaares ja liiklen siin nii autoga, jala kui rattaga. Mul selliseid probleeme ei ole nagu sinul. Ette on keeratud, juhtub ja autojuhtide kottimine seda probleemi ei elimineeri. Jalakäija on oht, see on ju elementaarne. Jalgratturid on debiilikud - sinna pole vist midagi teha. Liiklussurmad Kuressaares? Millal viimane oli?

Kuidas lahendab sotsialistlik autojuhtide kottimine probleemid napakate jalakäijate ja jalgratturitega jääb mulle täiesti selgusetuks. Keelame autod ära, siis saavad napakad lahedalt laiutada - kas nii või?
See kõige odavama elupäästja - helkuri - kampaania muide keeras palju s*tta liikluses. Jalakäijatest debiilikuid kes aktiivsest ohutusest midagi kuulda ei taha tuli liiklusesse juurde ja minu arvates mädaneb see liikluse kala peast juba mõnda aega.-9  +1
kuri
27.09.17, 15:23
Ah jah, ette keeramisest veel - muide see probleem süvenes peale Liiklusseadusesse tulnud muudatust mis tee andmise mõiste võrreldes varasemaga ära rikkus. Mõõdukas ettekeeramine on muide uue liiklusseaduse kohaselt justkui lubatud. Loe palun ja imesta.

[ Liikluseeskiri: (1) Anda teed (mitte takistada) all mõistetakse nõuet, et liikleja ei jätkaks ega alustaks liikumist ega teeks mingeid manöövreid, mis võiksid sundida teist liiklejat muutma liikumissuunda või -kiirust. Liikleja, kellel on kohustus anda teed, peab sellest selgelt märku andma kiiruse vähendamisega või sujuva peatumisega. ]
[ Liiklusseadus: 1) anda teed (mitte takistada) on nõue, et liikleja ei jätkaks ega alustaks liikumist ega teeks manöövreid, mis võiksid sundida teist liiklejat järsult muutma liikumissuunda või -kiirust; ]

Ja kusagil seal on arvatavasti ka selle ajuvabalt teostatud Tallinna tänava STOP-märgi porno juured.
Kala mädaneb peast.
Ning idiootide jaoks täiesti turvaliseks tehtud maailmas tahavad vaid idioodid elada. Jäta see meelde.

-8  +0
Muri
27.09.17, 16:16
Kuri kuule, väljas on ilus ilm. Viimased soojad päevad ja sa istud siin ja mängid mingit klouni. Kas oled äkki enda peale kuri, et sõpru pole, kellega tsillida?
Sinu jutust järeldan, et sul pole ikka üldse autoliiklusest aimu ja tegutsed ainult seepärast, et oma nõrdimust linnaisadele väljendada. No kas tõesti see 1h parkimine rikkus sinu tuju ära või on asi pigem palju sügavam?

-1  +10
kuri
27.09.17, 16:32
Mul on tõtt-öelda täiesti kama sellest 1h piirangust, ma töötan kodus, auto seisab hoovis ja kõik oleks justkui ilus. Minu jaoks on probleem aga sügavam - see kui parkimiskohad hakkavad linnast kaduma ning seda ise tekitatud probleemi proovitakse leevendada mingite piirangute kehtestamisega viitab tehtud vigadele. Ning sellised vead viivad tõsiste probleemideni mille leevenduseks tehakse järgmine paik ja siis järgmine jne. Lõpuks kehtestatajkse parkimistasu kuna millalgi valmiv Thule koda on ilma parkimiskohtadeta jne.
Linnaplaneerimine liikluse osas lonkab, sellega tegelevad diletandid. STOP-märgi porno on 1 hea näide kogu selle kamba küündimatusest. Kui te veel oleksite kursis sellega milline hobuse unenägu võitis Lossi tänava uue planeeringu konkursi siis oleksite ka teie ahastuses.

Ning miks 1h ja mitte 1,5 või 2,5? Kinoseanss ning teatrietendus kestavad kauem kui 1h. Linnavalitsuses asjade ajamine või restoranis mõnusa eine võtmine võib kah kauem aega võtta kui 1h. Jällegi viide diletantide mõtlematule umbropsu rapsimisele.
Pärdikud on puurist lahti lastud.

-8  +2
to kuri
27.09.17, 17:03
Sa ju räägid ilmselgelt endale vastu. Ennist just mainisid, et bussijaamast pole midagi Ida-Niitu jalutada ja nüüd hädaldad nii kangesti, et linnas parkimiskohti vähem, veel enam, et see sind ei puuduta, kuna oled töötu. Aju endale seda nüüd, et Kuressaare on väike küla, kus ei peagi iga 5 meetri tagant parkimiskohti olema. Tuledki jala. Miks sa endale vastu räägid?
Ning?!?! Kes pargib vana perearstikeskuse või bussijaama juurde ning läheb siis kinno või teatrisse? Sa ei saa ikka mitte midagi aru, mida sa suust välja ajad. Seega ma arvangi, et targem oleks see auk kinni hoida, sa oled tänaseks end juba piisavalt häbivääristanud. Kui sulle projekt ei meeldi, siis mine kurda linnaisadele, siin ei leia sinu halas keegi midagi huvitavat.

-2  +8
kuri
27.09.17, 17:15
Kulla laps, sul puudub funktsionaalse lugemise oskus. Loe palun uuesti ja mõttega. Mina ju kirjutasin, et minu kommentaarile eelnevad kommentaarid kirjutanud pärdikute puuduva loogika kohaselt pole see jalutuskäik mingi probleem (seda arvatavasti isegi mitte suurte kottidega ja laps käe otsas).
Neid 1h kohti plnud ainult 1, see jäi sulle vist kah märkamata.

Nii tore ju nende arvates sumbata linnaviletsuse poolt lögahunnimkuteks soolatud kõnniteedel. Kõnniteede puhastamiseks ju samuti ajusid ega raha ei jätku.

-6  +2
buumerang
27.09.17, 17:21
kurja tekst tundub mingi 13aastase pubeka kirjutatud olevat, kes istub koduarestis, ei jaga ööd ega päeva...

-2  +6
kuri
27.09.17, 17:25
No aga argumenteeri, bumerang. Mis sa lahmid niisama. Miks just 1 tund?

-6  +1
Kert
27.09.17, 18:00
Kas täna on loomaaia puuridel avatud uste päev, et siin sellised "kurjad" inimesed lahti lastud on. Miks sa enda nime alt ei kirjuta? Näita teistele ka, kui "targa" inimesega tegu on ja millisest prügikastist selliseid väljaütlemisi tuleb. Ütle nüüd veel midagi idiootlikku siia lõppu ja tee end veelgi madalamaks, kui sa praegu oled.

-1  +7
kuri
27.09.17, 18:38
No mida muud ma siia lõppu ikka ütlen kui seda, et eks tõde oli teil ikka valus kuulata küll seal. et sedaviisi kiunuma võttis.

-6  +1
Kuri, Kuri
27.09.17, 18:48
Jah, tõde oli tõesti valus kuulata. Tõde selle kohta, millised debiilikud siin ringi lasevad. Hakka või kartma lausa!!!

-1  +9
Lõpetage kohe
 2

26.09.17, 09:44
see tasuline parkimine! Üks väga tüütu asi. See tasulise parkimise tegemine on sama kallis kui parkimisest saadav tulu. Nii et kogu aur läheb vile peale. Kandideerijad, vastake kõik küsimusele. Kas pooldate rasulist parkimist Kuressaares või mitte?! Minu jaoks on valiku tegemisel sellel suur tähtsus1

-26  +4
anonüümne
26.09.17, 10:17
Kes sul tasulisest parkimisest jahus,?

-0  +33
....
26.09.17, 10:42
märgi peal selgelt kirjas, et 1 h parkimiskellaga.

-0  +11
anonüümne
 2

26.09.17, 09:50
Kas parkimisaja automaadid on ka paigaldatud, kust pilet osta?
Kas mobiiliga saab parkida?

-18  +4
Cross
26.09.17, 13:00
Parkimisaeg on kuni 1h. Parkimine on tasuta ja aega "juurde osta" ei saa! Lihtne!

-0  +29
dont dont
26.09.17, 16:36
tundub, et linna on vallutanud debiilid, kes oma sõnu teiste pähe topivad. no loen mitu korda, mitte kuskilt ei loe välja, et oleks keegi midagi tasuliseks teinud. lihtsalt parkimisele on aeg peale pandud. üks turumutt hullem kui teine ja panevad sedasi siin karjas.

-0  +24
vanamees

26.09.17, 09:51
nagu näete linnas toimuvaid rumalusi, siis valimistel ärge valige ühtegi ENDIST TAINAPEAD !!!

-12  +9
mõhh

26.09.17, 10:01
Midagi oleks nagu puudu sealt, selle posti otsa mahuks vähemalt kaks stopp märki.

-0  +24
Tiibet

26.09.17, 10:16
Igati normaalne, et kohas kus on 5 parkimiskohta on ka ajalimiit. Asi ei ole kontrollimises vaid see võiks olla igale ühele loomulik, et arvestada ka teiste liiklejatega. Eriti see vana perearstikeskuse parkla. No sinna ei mahtunudki kellegi teise autod peale selle remonditöökoja omade. Endal neil on edasi nii kehb kruusatee seal, pole ime, et linnaparklasse on mugavam jätta.

-0  +30
el Majoneza

26.09.17, 12:52
Kas peab asi olema alati kontrollis? Äkki on see märk nagu viisakas palve, et arvesta teistega ja ära hõiva kogu parklat terveks päevaks ära. Sama süsteem toimib ju ka ammu juba Rae alumises parklas. Seal on märgitud parkimisajaks 1h, keegi ei kontrolli kaua sa seal oled ega ka seda, et kas sul parkimiskell ka üldse olemas on (millest saarlased üldjuhul üldse midagi ei tea).

-0  +19
Igapäevasõitja

26.09.17, 17:44
Tubli mees kes selle ühe tunni parkimise sinna välja mõtles sest seni seisid seal vaid kohalike töötajate masinad, nüüd kui kohta pole, lähed vaatad igas autos kella üle ja selge..kas see auto lahkub lähemal ajal ning koht vabaneb,või vaatad järgmist! Hea apteegis ja raamatupoes asju ajada. Lihtne ju!

-0  +16

27.09.17, 10:22
Tore ettevõtmine,sama tuleks teha ka südalinna parkimisega. Linna asutustes töötavad inimesed pargivad oma autod juba hommikul kesklinna magusamatele kohtadele ja nii nad seal pargivadki kella 17.00 välja. See ei ole õiglane ja selline lauslollus tuleb kontrolli alla saada. Edu asjapulkadele!!

-2  +21
stjøpa

27.09.17, 11:15
terve kesklinn tõesti võiks olla tunniajase piiranguga. Ja kui see ei meeldi kesklinnas töötajatele siis need töötajad peaks aru saama, et teenindussfääris peabki ennast veidi ohverdama. Liigud jala tööle, aga klient tuleb ja saab kohe sinu ettevõtte ette parkida ja ta tuleb sinna parema meelega, sest teab et saab kohe parkida.

-2  +10
kuri

27.09.17, 12:11
Kõik toimis kenasti ja aastaid kuni jälle mingid debiilid Kuressaare liiklust ümber kujundama lasti. Mis teil viga on?

-8  +0
Igapäevaliikleja
 3

27.09.17, 18:01
Kiitus Jannele!! selle normaalse mõttega võiksid valimistel kanditeerida, sest nii asjalikku pakkumist pole veel keegi teinud! Edu ja kiitus! Ps .Las see Kuri karjub, läks vist joomaga jälle liiale, küll talle varsti Une -Mati külla tuleb!

-4  +6
Saarlane
30.09.17, 15:30
Janne on tegelikult Junnar

-3  +1
to saarlane
30.09.17, 15:42
kade oled we? kas kõik peavad sama õelad olema kui sina?

-1  +4
Raha Vägi
30.09.17, 18:22
Junnar ostab Janne hinge

-1  +0
Lisa kommentaar

Nimi*:

E-mail:

Kommentaar*:

NB! Meie Maa ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest, kommentaari sisu eest võtab endale vastutuse kommentaator. Meie Maal on õigus kustutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis on: teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üleskutsuvad.

Täna loetuimad
TOIVO VAIK AINULT MEIE MAAS: Saaremaa võõbati punaseks (7)
Kodutütred ei luba endale virisemist ega vingumist
Mis juhtus?
Väike ime: Abruka paneb suvitajaid luuletusi lugema
Viiulid, tšellod ja imelised poisid
Tublid tüdrukud
Mihkel Räim kukkus valusalt
Saare maakond sajandivahetusel. Aastad 2000-2001
Ott Tänak siirdub jõukamasse, aga kas ka paremasse tiimi?
TAGASIVAADE: Sporti ja ekstreemsusi armastav neiu
Kristina Kuusk: minu hooaeg alles algas
Kösteri koduklubil raske algus
Nädala loetavuse top 5
TOIVO VAIK AINULT MEIE MAAS: Saaremaa võõbati punaseks (7)
Kodutütred ei luba endale virisemist ega vingumist
Mis juhtus?
Väike ime: Abruka paneb suvitajaid luuletusi lugema
Viiulid, tšellod ja imelised poisid
Kommentaarid
TOIVO VAIK AINULT MEIE MAAS: Saaremaa võõbati punaseks (7)
Saaremaa vallavolikogu esimehe kandidaat on Tiiu Aro (23)
Riigikogulased Saaremaa volikogu tööst ei loobu (27)
Aasta õppija: katsu sa õpetada, kui ise ei õpi! (2)
Praami- ja lennuühenduse korraldamine jääb maanteeametile (6)
Kuressaares saab näha reklaamfilme (5)
VALIMISLIIT SAARLANE: Kui Arno isaga koolimajja jõudis, olid tunnid juba alanud (O. Luts) (78)
Kallas: eraldi läbirääkimine oleks viinud tupikusse (22)
AINULT MEIE MAAS: Kes võitis valimised? (2.) (8)
TOOMAS KÜMMEL AINULT MEIE MAAS: Kes võitis valimised? (14)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2017. Kõik õigused kaitstud