Autor:
Aimi PitkTeisipäev, 23. jaanuar 2007.
Loe kommentaare |
KommenteeriTänu Pöide valla pensionäride ühenduse esimehe Aili Juhkami ettevõtlikkusele ja volikogu abiesimehe Mihkel Kääridi toetusele võtsid 42 Pöide valla aktiivset ja reisihimulist eakamat inimest ette bussireisi Tallinna Toompeale. Eesmärk oli külastada riigikoguhoonet ja kohtuda riigikogu liikme Ain Seppikuga. Bussiroolis oli Kalle Aus, kes on pöidlasi ka varem ekskursioonidele sõidutanud.
Palun oota...


Ühe artikli lugemise tasu on 0.40 EUR, päevapileti hind kõigi viimase 7 päeva artiklitele on 0.80 EUR.
NB! Päevapiletiga ei saa lugeda artikleid, mis on vanemad kui 7 päeva! Arhiivi lugude lugemiseks on vaja osta ligipääs artikli kaupa.
Teenuse aktiveerimiseks vajutage soovitud teenuse nupule, mis kuvab ekraanile tasulise telefoninumbri. Numbrile helistades artikkel avaneb, teenuse maksumus lisatakse Teie telefoniarvele. Ligipääs artikli(te)le on selles arvutis avatud ööpäeva jooksul alates helistamisest. Teenus toimib Telia, Tele2 ja Elisa klientidele. Telefoninumbril peab olema avatud teenuse M-makse Internetis kasutamine.
Loe täpsemalt m-maksete kohtaVõimalik on osta ka veebiligipääs vastavalt 45€ eest aastaks või 25€ eest pooleks aastaks ja Te ei pea enam mobiiliga maksmisele aega kulutama. Selleks palume saata aadressile
tellimus@meiemaa.ee: Tellija nimi, isikukood (logimine ID-kaardiga), e-maili aadress ja arve saaja andmed, kui arve maksja on erinev tellijast.
Kui oled paberlehe tellija, siis saad ühele pereliikmele vormistada ka tasuta ligipääsu veebimaterjalidele id-kaardi põhiselt. Palun saada aadressile
tellimus@meiemaa.ee: tellija nimi, aadress ja veebiligipääsu saaja nimi, e-posti aadress ja isikukood (kui erineb tellijast). Sisselogimine toimub veebilehe paremas ülanurgas asuva viite "Logi sisse" abil. Ligipääs on avatud sama kaua, kui leht on tellitud.