Kingime maski Meie Maa tellijale
[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Kolmapäev, 21. aprill 2021  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Sisukord

Arhiiv
eelmine kuu
jaanuar 2010
järgmine kuu
E T K N R L P
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Arhiiv - Laupäev, 30. jaanuar 2010

Mihkel Aksalust sai Sheffield Unitedi mängija (4)
30.01.2010. Alver Kivi. Viimased aastad FC Floras mänginud Mihkel Aksalu sõlmis eile kahe ja poole aastase lepingu Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste esiliigaklubi Sheffield Unitediga ning ta on sellega Mart Poomi järel läbi aegade teine Eesti väravavaht, kes murdnud end Inglismaale. »
Salme kool otsib tunnuslauset (10)
30.01.2010. Monika Puutsa. Salme põhikool otsib end iseloomustavat ja oma eripära rõhutavat tunnuslauset konkursi teel. »
Leisi vald soovib uuendada Soela sadamat  (1)
30.01.2010. Oliver Rand. Leisi vallavalitsuses on valmimisel detailplaneering, mis näeb ette Soela sadama rekonstrueerimist 50 kohaga paadisadamaks. »
Ametikooli õpetajad osalesid toidukonverentsil (1)
30.01.2010. MM. Jaanuaril keskel osales viis Kuressaare ametikooli toitlustusõpetajat toidukonverentsil Food For Future ehk eesti keeli öeldult “tuleviku toit”. »
Töötukassa avas karjääriinfotoa
30.01.2010. MM. Eesti Töötukassa Saaremaa osakonnas avati Euroopa Liidu ja Euroopa Sotsiaalfondi raamprogrammi “Kvalifitseeritud tööjõu pakkumise suurendamine 2007–2013“ toel karjääriinfotuba. »
Saaremaa-Hiiumaa jäätee plaanitakse täna avada (6)
30.01.2010. Oliver Rand. Lääne regionaalne maanteeamet plaanib täna kella kümne paiku avada Saaremaa ja Hiiumaa vahelise jäätee, et päästa hiidlased korrapäratust praamiühendusest tingitud vangistusest. »
Ruhnu ajaloolistest piltidest valmis veebigalerii
30.01.2010. Ahto Jakson. MTÜ Ruhnu Kultuurielu tegi Ruhnu ajaloolistest fotodest veebigalerii, mis esialgu sisaldab 120 enne 1944. aastat tehtud pilti. »
Naiskodukaitse mälestab Jaan Lepikut
30.01.2010. MM. Täna kell 14 korraldab Saaremaa Naiskodukaitse ringkond Kaarma kalmistul Jaan Lepiku haua juures mälestushetke. »
Õhuvägi pakub muhulastele tööd (11)
30.01.2010. Oliver Rand. Eesti õhuväe õhuseiredivisjon pakub Muhu saarele rajatava radari juures tööd esimesele kahele hooldustöölisele, kuid kokku saab tööd kuni 25 inimest. »
Kohus: ajaleht Oma Saar ei tohi selle nime all ilmuda (26)
30.01.2010. BNS. Saaremaal ajalehte Meie Maa välja andev OÜ Saaremaa Raadio saavutas reedel kohtuvõidu oma konkurendi Oma Saare üle, kui Tallinna ringkonnakohus leidis, et ajaleht Oma Saar ei tohi selle nime all ilmumist jätkata. »
Maavanema vastuvõtuveinid valis Saaremaa veiniklubi (4)
30.01.2010. Janne Nurmik. Saare maavanema tänavusele vastuvõtule tegi neljapäeval veinivaliku kolmandat aastat Saaremaal tegutsev veiniklubi Arensburg. »
Riik taunib Väinamere Liinide lisareise
30.01.2010. MM. Sel aastal ei luba riik Väinamere Liinidel enam eriti lisareise teha, kuna raha nende kinnimaksmiseks pole. »
Audiitorkogu revisjonikomisjoni audiitoreid omaks ei tunnista (2)
30.01.2010. Oliver Rand. Audiitorkogu juhatus osutab Meie Maale saadetud kirjas, et Kuressaare linna revisjonikomisjoni poolt Kuressaare gümnaasiumi revideerima valitud Tiina Metsalu ja Marko Seier pole kunagi audiitorid olnud. Samuti pole audiitoräriühingute nimekirjas Tiina Metsalu ja Marko Seieriga seotud OÜ-d Megaram, keda revisjonikomisjon üritas pärast Tiina Metsalu kandidatuuri ärapõlgamist teisel katsel KG-d revideerima saata. »
Linna gümnaasiumid kohtusid spordihoones
30.01.2010. Alver Kivi. Neljapäeval Kuressaare spordihoones toimunud sportmängude karikavõistluste esimesel mõõduvõtul korvpallis täitsid Saaremaa ühisgümnaasiumi ja Kuressaare gümnaasiumi õpilased nii mänguväljaku kui tribüünid. »
Abivajajad saavad päevakeskusest tasuta süüa
30.01.2010. Oliver Rand. Kuressaare linnavalitsusel pole tänavu kavas karmide talveilmadega seoses supikööki avada, kuid kõik abivajajad saavad süüa Tolli tänaval asuvast päevakeskusest. »
Ärimees Leedo avas Tallinnas saaremaise kohviku (21)
30.01.2010. MM. Ettevõtja Vjatšeslav Leedo avas üleeile Tallinnas Vabaduse väljaku vahetus läheduses kohviku, teatas Kanal 2 telesaates “Reporter”. »
Täiskasvanute gümnaasium õpetab eluks vajalikke oskusi
30.01.2010. Monika Puutsa. Keskhariduse andmise kõrval õpetab Kuressaare täiskasvanute gümnaasium valikainetena oma noortele lapsehoidu, arvutiõpet, majandust ja merendust. »
Varitsuses
30.01.2010. Valmar Voolaid. Varjes pildistamisest ei osanud ma mõni aasta tagasi veel midagi arvata. Ei osanud hinnata pilte, mis olid saadud tunde passides onnis või mõnes muus varjetelgis. Praeguseks on mu arvamus kardinaalselt muutunud. »
Koolireform – arengupeetus? (1)
30.01.2010. Paul Tammert, Eesti Ühistegeline Liit. Eesti valitsus on püstitanud eesmärgi, et Eestis peab kujunema dünaamiliselt arenev teadmistepõhine majandus. Mõelgem pisut, kuivõrd tõenäoline on selle eesmärgi realiseerumine. »
JUHTKIRI - Revisjonijant
30.01.2010. MM. Tänasest lehest võib lugeda, kuidas audiitorkogu juhatus põrmustab Kuressaare linnavolikogu revisjonikomisjoni kava saata Kuressaare gümnaasiumi revideerima OÜ Megaram, kus töötab maksupettuses süüdi mõistetud Tiina Metsalu. Selgub, et ei osaühingul ega ka sealt revisjoni läbi viima pakutud inimestel ei ole vastavat kvalifikatsiooni ja pole seda kunagi olnudki. »
Sportlased-juubilarid
30.01.2010. MM. Mivi Viss, spordipedagoog ja treener, tähistab pühapäeval, 31. jaanuaril oma 70. sünnipäeva. Milvi Vissi teeneid spordi edendamisel pole võimalik üle hinnata. »
Niikuinii!?
30.01.2010. Heino Kään. “Haldusreform tuleb. Niikuinii” hõikab Mart Laar Postimehes (22.I) – parafraseerides kunagist Heinz Valgu kuulsat võitlushüüdu “Ükskord me võidame niikuinii!”. Tänases kontekstis tähendab see avalikku võitlusse astumist oma koalitsioonikaaslase Reformierakonnaga. On ju vaevalt nädal möödas sellest, kui Andrus Ansip kuulutas, et tema ei näe mingit vajadust haldusreformi järele ja on kindlalt selle ülalt jõuga läbiviimise vastu. »
Helena Pihel: elan tantsule
30.01.2010. Monika Puutsa. Helena Pihel (23) on pisikesest saadik olnud üks särtsu täis tüdruk, andekas ja tegus mitmel alal. Tantsinud on Helena aga nii kaua, kui end mäletab – küll tantsukooli Graatsia trupis Vallatud, küll Jane`i Pärlites. Tantsuta ei saa Helena kuidagi ka praegu, õppides Tallinna ülikoolis koreograafiat. »
Suurmeister Ants Nisu 60
30.01.2010. MM. Tänane juubilar Ants Nisu võitis 1974. aastal sotsialismimaade karika kreeka-rooma maadluses, 1976. aastal liidu meistri tiitli ja jäi sama aasta Euroopa meistrivõistlustel surnud ringis neljandaks. “Hõbedameest võitsin punktidega, pronksi saaja panin selili, aga loosi tahtel ma võitjaga kokku ei läinud,” meenutab Ants nüüd. »
Looduskülastuste planeerimine aitab loodust hoida
30.01.2010. MM. Eelmisel aastal keskkonnaameti poolt tellitud uuringus “Turismi mõju Kõpu poolsaare rannikule” analüüsiti aastatel 2005–2007 rajatud külastust suunava infrastruktuuri mõju külastajate käitumisele looduses. Külastuse suunamine on aidanud vähendada planeerimata lõkkeasemete arvu ja olmeprügi hulka. Endiselt on probleemiks mootorsõidukitega liikumine rannaalal. »
Fotokonkurss “Näen loodust ka linnas”
30.01.2010. Heli Salong. Taas on välja kuulutatud fotokonkurss “Näen loodust ka linnas”. Päris põnev on avastada linnaloodust läbi fotosilma ja saadud fotod esitada konkursile. Linn – see on meie kodune Kuressaare. »
Täna loetuimad
Traktor põrkas autoga kokku
Mini-Rimi saab värskema ilme
Advokaadid ei näe võimalust õpetajate koondamiseks
Abipolitseinik Näncy Reinart uusi olukordi ei pelga
Päästjad kustutasid lõkkest alanud põlenguid
Selgusid koolide parimad IT-tundijad
Õpilaste toitlustamisele kulub 2300 eurot kuus
Esimene üle-eestiline energiaühistu on loodud (3)
Kuressaare ametikoolile laekus rekordarv avaldusi
Ametikooli sõiduautotehnik teooriatestis parim
Abituriendid otsustasid riigieksami kasuks
Pooled politsei väljakutsed põhjustas alkohol
JUHTKIRI - Eksamiärevusest sai rõõm
Muuseumid lähevad suvele lootusrikkalt vastu
Keskkonnasäästlikkus on osa Rail Balticust
Nädala loetavuse top 5
Algavad Aia tänava ehitustööd (8)
Algab puukentsefaliidi vastu vaktsineerimine (8)
Salmel põles kõrvalhoone
Rallikolmik vallutab maailma ralliradasid (2)
Vallavalitsus ootab tagasisidet suviste prügikonteinerite paigaldamiseks (15)
Kommentaarid
Esimene üle-eestiline energiaühistu on loodud (3)
Harry Raudvere asutab Põliseestlaste Rahvaerakonda (203)
Algavad Aia tänava ehitustööd (8)
JUHTKIRI - Saaremaa Võrkpalliklubi peab jääma! (6)
Teeme Ära talgupäev uues vormis  (4)
Algab puukentsefaliidi vastu vaktsineerimine (8)
Valitsus kinnitas Mullutu-Loode kaitseala uued eeskirjad (3)
Vallavalitsus ootab tagasisidet suviste prügikonteinerite paigaldamiseks (15)
Ametikooli Tervisenädala tegevused on avatud kõigile huvilistele (3)
Kultuuri-ja spordiosakonna juhatajaks 11 tahtjat (6)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Saada vihje või teade
Tekst:
See on vajalik selleks, et veebirobotid ei saaks selle vormi kaudu meile automaatselt rämpsposti saata.
Sisesta sümbolid, mida pildil näed:
Sinu e-post (ei ole kohustuslik):
Meie Maa usaldab oma lugejaid ja ootab kõigilt vihjeid või teateid huvipakkuvate või murettekitavate sündmuste või teemade kohta. Saada vihje või teade siit ja võib-olla just Sinu info põhjal ilmub peatselt lugu Meie Maas. Vihje või teate saatja võib jääda anonüümseks.


Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2021. Kõik õigused kaitstud