[x]Sulge
või

Logi sisse
Kontrollkood:
meiemaa.ee
Teisipäev, 12. detsember 2017  |  Logi sisse
Otsing
Sisesta otsingusõna
Mitmendal kohal on Tori jõesadam kala lossimisega?
12.12.2017. Saaremaa abivallavanem Mart Mäeker ja volikogu liige Mihkel Undrest ütlesid volikogu istungil, et Tori jõesadam asub lossitud kala koguse poolest Saaremaal kolmandal kohal, statistika põhjal ei pea see aga paika.  Loe lähemalt »
Sisukord

Reklaam
Arhiiv
eelmine kuu
mai 2017
järgmine kuu
E T K N R L P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Uudised

Tarbijakaitse paigaldas saarele infokioskiTarbijakaitse paigaldas saarele infokioski
12.12.2017. MM. Tarbijakaitseamet paigaldas Saaremaa kaubamajja infokioski, mille eesmärk on pakkuda inimestele kaupade ja teenustega seotud tarbijaõigusekohast teavet. Info leidmine on kontrollküsimuste kaudu tehtud kasutajaile võimalikult lihtsaks. »
Veel kolme osakonna juhid on selgunudVeel kolme osakonna juhid on selgunud
12.12.2017. Ahto Jakson. Saaremaa vallavalitsuse osakonnajuhatajate konkursikomisjonid valisid välja veel kolm inimest, kes hakkavad uuest aastast tööle osakonna juhtidena. »
Reformierakond liitis piirkonnad (3)
12.12.2017. MM. Haldusreformist tulenevalt otsustasid Reformierakonna Kuressaare linna ning Lääne-Saare, Pihtla, Salme, Kihelkonna, Valjala, Orissaare, Pöide ja Leisi valla piirkonnad liituda ühiseks Saaremaa valla piirkonnaks. »
Nasval põles elumaja kõrvalhooneNasval põles elumaja kõrvalhoone
12.12.2017. MM. 10. detsembril kell 16.16 sai häirekeskus teate tulekahjust Nasval Sõrve maanteel. »
Apollo avas Aurigas uksedApollo avas Aurigas uksed
12.12.2017. Sigrid Osa. Nädalavahetusel avas Auriga keskuse esimesel korrusel uksed Apollo kauplus. Pood alustas kiirlahendusega enne pühi jõuluvanale vastu tulles. »
Represseeritud kutsuti vasuvõtuleRepresseeritud kutsuti vasuvõtule
12.12.2017. Ardo Vahter. Eile toimus Kuressaare kultuurikeskuses vastuvõtt Kuressaares elavatele Nõukogude okupatsioonivõimude poolt represseeritutele. »
Aasta kaitseliitlane on Priit VendaAasta kaitseliitlane on Priit Venda
12.12.2017. Pamela Talzi. Taas valiti Saaremaa malevas aasta kaitseliitlast, kelleks tänavu osutus Mustjala üksuse eestvedaja kapral Priit Venda. »
Mis juhtus?
11.12.2017. MM. Palga- ja pensionipäeva järgne nädalavahetus oli politseis suhteliselt rahulik. Alustati üks kriminaalmenetlus ja neli väärteomenetlust. »
Meri, mehed ja Muhu Meri, mehed ja Muhu
11.12.2017. Ene Kallas. Laupäeva õhtul kogunes seltskond luule- ja muusikahuvilisi Samsāra kohvikusse, Muhu saare „pealinna“ Liivale. »
Klaveriloomade üks peapreemiatest läks OrissaardeKlaveriloomade üks peapreemiatest läks Orissaarde
11.12.2017. Pamela Talzi. Toimus üleriigiline Klaveriloomade konkurss, kus osales ka kolm Orissaare muusikakooli õpilast ning kõik nad pälvisid võistlusel tunnustust. »
Ministeerium maavanema ametinime kasutada ei lubaMinisteerium maavanema ametinime kasutada ei luba (20)
11.12.2017. Ahto Jakson. Rahandusministeerium ei näe praegu võimalust maavanema ametinimetuse kasutamist pärast maavalitsuste tegevuse lõpetamist, sest see tekitaks segadust. »
Kuressaares  koguti üle tuhande  kilo toituKuressaares koguti üle tuhande kilo toitu
11.12.2017. MM. Nädalavahetusel toimusid erinevates toidupoodides juba traditsiooniks saanud Toidupankade jõulukuised toidukogumispäevad. Kuressaares koguti kokku 1276,43 kg toitu. »
Prügisokutajad said kaela menetlusePrügisokutajad said kaela menetluse (2)
09.12.2017. Sigrid Osa. Kudjape prügila lähedasele teepervele oma isiklikku prahti ladustanud isikute suhtes algatas keskkonnainspektsioon väärteomenetlust. Muu seas vedelesid prügihunnikus ka isikuandmetega dokumendid. »
Päästetud koer õpib inimestega harjumaPäästetud koer õpib inimestega harjuma (2)
09.12.2017. Pamela Talzi. Esmaspäeval Kuressaares Kevade tänavalt endise pere juurest ära viidud isane koer on Saaremaa lemmikloomade turvakodu inimeste suhtes endiselt umbusaldav. Ühel hetkel võtab ta suisa käest süüa, kuid järgmise lähenemiskatse peale võib sootuks ära ehmuda. »
Grimmikonkursi võitis Liina PihelGrimmikonkursi võitis Liina Pihel
09.12.2017. Sigrid Osa. Jumestaja ja grimeerija Liina Pihel võitis Kryolani meigi- ja grimmikonkursi „Jakobi mask“. Teise ja kolmanda koha said Heldi Aun-Trepp ja Ave-Ann Antson. »
Kaalep Koppel palub vallalt tugeKaalep Koppel palub vallalt tuge
09.12.2017. Pamela Talzi. Aastakümneid kliente teenindanud Kärla perearstipunkt seab end uue aasta algul sisse vallamaja esimese korruse uutes ruumides. »
Noorte koda täidab jõulusoove
09.12.2017. MM. Eesti Ettevõtlike Noorte Koja poolt kümnendat aastat korraldatava „JCI jõulupuu” projekt on jõudnud esimest korda ka Saaremaale. »
Konkursikomisjonid valisid välja kaks juhti (2)
09.12.2017. Ahto Jakson. Saaremaa vallavalitsuse konkursikomisjonid valisid välja kaks juhti, kes on andnud oma nõusoleku uuest aastast tööd alustada. »
Vallalehele üle poolesaja nimeettepaneku
09.12.2017. Pamela Talzi. Saaremaa vald kuulutas välja uuest aastast välja antava infolehe nimekonkursi, mille tähtaeg sai läbi eile keskööl. »
Disainiõpilased kaunistasid linnaruumiDisainiõpilased kaunistasid linnaruumi
09.12.2017. Pamela Talzi. Kuressaare ametikooli disainisuuna interaktiivse graafika täiskasvanud õppijad tegid karjääri-ettevõtlus-suhtlemiskursuse raames liitreaalsuse projekti, millega kolm rühma pidid linnas looma midagi loovat. »
Arvamus

JUHTKIRI - Kauboikapitalismi varjukülg (1)
12.12.2017. MM. Üks tont käib mööda Eestimaad, üks koll mööda Saaremaad. Või on neid kaks? Kindel ei ole, sest mõlemad, nii tööpuudus kui tööjõupuudus, on ühe ja sama asja kaks erinevat poolt. »
MÕTE - See ongi armastus
12.12.2017. Sigrid Osa. Lubasin endale hiljuti ühe eheda laupäeva. Hommikut alustasin Vanalinna kohvikus, mis lõhnab nagu lapsepõlv, pärast mida suundusin metsa viimaste seente jahile. »
Eestlaste maksupõrguEestlaste maksupõrgu
12.12.2017. Küllike Rooväli, ajakirjanik. Anekdoot räägib: põrgus, kus kõik pärast surma oma kateldes keevad, on kuraditel eri rahvaste katelde valvamisega käed tööd täis. Kord üritab üks üle ääre välja ronida, kord teine, kaaslased upitavad veel takkagi. Ainult eestlaste katla juures pole mingit valvet vaja – kohe, kui üks end servale upitab, sikutavad rahvuskaaslased ta kähku tagasi. »
Maaelu

Asendustaluniku vajadusest ja kattestAsendustaluniku vajadusest ja kattest
09.12.2017. Vilma Rauniste. Asendustaluniku teema kerkis lahendusvõimalustega päevakorda 2008. aastal. Selleks ajaks olid talunikud aastaid puhkuseta tööd rabanud. »
Kartuli- ja köögiviljakoristuse viimased ponnistusedKartuli- ja köögiviljakoristuse viimased ponnistused
09.11.2017. Vilma Rauniste. Aeg on jõudnud niikaugele, et kartul peaks olema salves ja viimaste köögiviljade koristus lõpusirgel. Kuidas on tegelik olukord, küsime kasvatajatelt. Suuri kartuli- ja köögiviljakasvatajaid on maakonnas ju ainult kaks. »
Eile pandi Kõljalas maisivõtuga saagikoristusele punktEile pandi Kõljalas maisivõtuga saagikoristusele punkt
26.10.2017. Vilma Rauniste. Kõrgetoodangulistele lehmadele on mais väga väärtuslik söödakultuur, aga kasvatamisel ilmastiku suhtes üsna sooja- ja niiskusnõudlik. »
Sport

Jõuluturniirid kavas 20. korda
12.12.2017. MM. Kuressaare LTK Tops on alates 1998. aastast korraldanud lauatennise jõuluturniire nii meestele, naistele kui lastele. »
Saaremaa VK nuhtles leedulasiSaaremaa VK nuhtles leedulasi
12.12.2017. MM. Balti riikide tugevamaid võrkpalliklubisid ühendavas Credit24 Meistriliigas peeti nädalavahetusel teise ringi mänge. Laupäeval tegi liidrile omase esituse Saaremaa võrkpalliklubi, kirjutab volley.ee. »
Aksalu Eestis esiviisikusAksalu Eestis esiviisikus
12.12.2017. MM. Alates 1992. aastat valib Eesti Jalgpalli Liit oma maa parimaid jalgpallureid. »
Intervjuu

Koit Kelder: filosoofiat tudeerides leidsin elu mõtteKoit Kelder: filosoofiat tudeerides leidsin elu mõtte (4)
09.12.2017. Vilma Rauniste. Tänane intervjueeritav on mees, kellel on iga minut arvel. Ettevõtluse arendamise kõrvalt on ta näpistanud aega paljude ühiskondlike ülesannete täitmiseks. Kõiki rolle ei jõua siin üles lugeda, rääkimata neil peatumisest, aga mõnd suuremakaalulist siiski. »
FC Flora tagalat kindlustab kontrollifriigist saarlannaFC Flora tagalat kindlustab kontrollifriigist saarlanna
02.12.2017. Andres Kalvik. FC Flora jalgpallimeeskonna kullavõitu Eesti meistrivõistlustel on peetud paljuski hollandlasest peatreeneri Arno Pijpersi teeneks. Vähetähtsaks ei saa aga pidada klubi igapäevatöö eest vastutava Reili Järvalti panust. »
Lordi tütar Gert Üprus-Sõnajalg – nagu saarlaste Robin HoodLordi tütar Gert Üprus-Sõnajalg – nagu saarlaste Robin Hood (9)
25.11.2017. Ahto Jakson. Vanaema poolt Briti päritolu Gert Üprus-Sõnajalg peab oma elu missiooniks ühiskonnas nõrgemate aitamist ja näeb isegi võimatuna tunduvas olukorras paistmas rohelist tulukest, mistõttu võib teda kutsuda saarlaste Robin Hoodiks. »
Täna loetuimad
Veel kolme osakonna juhid on selgunud
Nasval põles elumaja kõrvalhoone
Mitmendal kohal on Tori jõesadam kala lossimisega? (6)
Apollo avas Aurigas uksed
Liisi Vaht jiu-jitsus maailma parim
Represseeritud kutsuti vasuvõtule
Reformierakond liitis piirkonnad (3)
Aasta kaitseliitlane on Priit Venda
Eestlaste maksupõrgu
Tarbijakaitse paigaldas saarele infokioski
JUHTKIRI - Kauboikapitalismi varjukülg (1)
MÕTE - See ongi armastus
Naksikeste tagasitulek ehk Kaarnakivi perenaine
Saaremaa VK nuhtles leedulasi
Aksalu Eestis esiviisikus
Nädala loetavuse top 5
Ministeerium maavanema ametinime kasutada ei luba (20)
Veel kolme osakonna juhid on selgunud
Nasval põles elumaja kõrvalhoone
Mitmendal kohal on Tori jõesadam kala lossimisega? (6)
Mare Kirr - Saaremaa aasta naiskodukaitsja
Kommentaarid
Liis Haavel pääseb vabadusse (15)
Ministeerium maavanema ametinime kasutada ei luba (20)
Loomemaja ja kurjad päkapikud  (9)
Uuring: saarlased on ühed õnnetumad (24)
Mitmendal kohal on Tori jõesadam kala lossimisega? (6)
Reformierakond liitis piirkonnad (3)
JUHTKIRI - Kauboikapitalismi varjukülg (1)
Saarlaste tähtpäevi 2018. aastal (1)
Koit Kelder: filosoofiat tudeerides leidsin elu mõtte (4)
Prügisokutajad said kaela menetluse (2)
Kasulikud viited
praamid.ee
Hiiu Leht
Saare Maavalitsus
Kuressaare linn
www.saaremaa.ee
e-riik
Ilm Kuressaares
Kuressaare Sõnumid
Ruhnlase blogi
Eesti Ajalehtede Liit
Saada vihje või teade
Tekst:
See on vajalik selleks, et veebirobotid ei saaks selle vormi kaudu meile automaatselt rämpsposti saata.
Sisesta sümbolid, mida pildil näed:
Sinu e-post (ei ole kohustuslik):
Meie Maa usaldab oma lugejaid ja ootab kõigilt vihjeid või teateid huvipakkuvate või murettekitavate sündmuste või teemade kohta. Saada vihje või teade siit ja võib-olla just Sinu info põhjal ilmub peatselt lugu Meie Maas. Vihje või teate saatja võib jääda anonüümseks.
Copyright © Saaremaa Raadio OÜ, 2017. Kõik õigused kaitstud